Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 09.01.2023 uwzględniając wszystkie działy

 1. Pierwsza sprawa - onepage działają w SEO coraz gorzej. Z uwagi na to, że: - coraz ważniejszy staje się podział fraz na osobne podstrony, nawet w przypadku małych branż lokalnych - coraz ważniejszy staje się tzw. topical authority, czyli wypełnienie tematyki w obrębie danej branży przez daną domenę - coraz ciężej rankować jednym urlem na dużą ilość fraz kluczowych - bardzo dużo daje odpowiednie linkowanie wewnętrzne z odpowiedniej struktury strony: onepage to uniemożliwia - słaba dywersyfikacja ruchu: jak poleci strona główna to tracisz cały ruch, jak masz x podstron to rzadko kiedy może zdarzyć się, że wszystkie spadną w tym samym czasie - onepage rankują obecnie dużo gorzej niż jeszcze kilka lat temu Druga sprawa - blogi, lepiej tworzyć wewnątrz strony, w podkatalogu /blog, ponieważ: - zwiększasz strukturę serwisu i wzmacniasz tym domenę - masz możliwość linkowania wewnętrznego z wpisów na blogu - wpisy blogowe zdobywając linki z zewnętrz + ruch zwiększają moc i zaufanie/autorytet domeny - wpisy blogowe umożliwiają wypełnienie tematyki danej branży w ramach tzw. topical autority - dywersyfikujesz ruch na stronie - jesteś w stanie rankować na większą liczbę fraz kluczowych - wiele innych możliwości i korzyści:)
  4 punkty
 2. @MaxPan nie mogłeś tak z jakieś 15 lat temu gadać? Tyle czasu bez sensu poszło psu w d...e
  3 punkty
 3. 3 punkty
 4. Analizując wpisy powyżej to było godne powitanie Warto było czekać oczywiście poza wpisem okazwłoka
  3 punkty
 5. Przepraszam, ale zmiana możliwiści przedłużania terminu zlecenia na 1 raz w miesiącu nie jest warta odnotowania. Wprowadźcie taką zmianę bez ograniczeń to będzie coś. Zresztą to nie ma znaczenia, bo i tak nie ma żadnych zleceń ogólnodostępnych. Jak człowiek loguje się do serwisu kilkanaście razy dziennie, to jak przez tydzień złapie 3-4 teksty to jest dobrze.
  3 punkty
 6. @SzlafRock i @Beerbant nie są #musiałem
  3 punkty
 7. Mion na moda! Albo nie, bo mnie zbanuje
  3 punkty
 8. Materiał, który tutaj się Wam nie spodobał był offem z wewnętrznego spotkania w firmie, więc ma prawo do niektórych nie trafiać i jestem z tym okej. Wideo wycięliśmy i udostępniliśmy po to żeby pokazać, że pozyskiwanie linków EM z zewnętrznych serwisów niesie za sobą pewne ryzyko i w skrajnych wypadkach, ryzyko zupełnie niekontrolowane (właściciel postawił kopii tego serwisu X i kiedy analizowaliśmy profil linków tego URL'a wraz z upływem czasu, to 98% anchorów prowadzących do niego miało EMA i sporo wysiłków trzeba było podjąć, żeby to odwrócić). Podobne scenariusze widziałem wielokrotnie np. pozyskując linki z forów, które miały zbudowane URL'e na adresacjach dynamicznych (czyli generowane w nieskończoność, a wprowadzone do indeksu search query, widoki stronicowania itp.). W skrajnych okolicznościach pozyskanie linka z EMA po X miesiącach, albo latach potrafiło doprowadzić do 1 URL'a tysiące linków (właśnie z tym EMA), co było wysoce niepożądane. Więc jak pozyskujecie BL, patrzcie na szerszy kontekst i cykl życia serwisu (jeśli ogólnie miejscówka jest "zajechana" i właściciel nie ma pomysłu jak dalej monetyzować serwis, żeby móc go moderować albo utrzymywać przynajmniej w jako takiej kondycji, to lepiej taki serwis w ogóle sobie odpuścić, niż się potem z tym szarpać). Co do zasady EMA u siebie lub w serwisach osób, z którymi jesteś w jakiejś relacji (takiej relacji, że gdyby przyszło zmienić proporcje anchorów URL'a, to jesteś w stanie tym zarządzić). A w obcych serwisach brand, URL, phrase match + call to action. To też zależy czy robisz SEO agencyjne dla kogoś i chcesz minimalizować ryzyko, czy robisz to SEO dla siebie, czy to jest stara domena, czy świeża. Algorytm nie jest 0-1 w tym kontekście.
  3 punkty
 9. Na razie nie miałem czasu zobaczyć na spokojnie całości, ale słuchając jednym uchem i przewijając wyłapałem, że: - będzie wyszukiwanie na podstawie zdjęć czy nawet filmów - będzie można zrobić na przykład zdjęcie butów, a Google na podstawie zdjęcia pokaże Ci gdzie je możesz kupić - na podobnej zasadzie będzie można zastopować film i zaznaczyć na nim interesujący nas obiekt, - na podstawie obrazu z kamery, filmów czy zdjęć Google rozpozna miejsca, obiekty, a nawet potrawy i wyświetli wyniki (będzie można nadać kontekst i do zdjęcia dołączyć pytanie, na przykład "gdzie to kupię?"), - odpowiedzi AI będą prezentowane w wynikach - z tego co zrozumiałem ma to być wykorzystywane w przypadku pytań na które nie ma jednej jednoznacznej odpowiedzi (nazwali to NORA - No One Right Answer). Zaprezentowali to na takim przykładzie: Przy pytaniu "Co to jest konstelacja?" - ma zostać tak jak było, ale przy pytaniu "Jaka jest najlepsza konstelacja do oglądania podczas obserwacji nieba?" - AI ma wygenerować krótkie podsumowanie, gdzie w kilku zdaniach opisze najpopularniejsze konstelacje i dopiero pod spodem będą wyniki. Argumentują to tym, że AI ma Ci podawać prostą, ale mało szczegółową odpowiedź, a dopiero kiedy będziesz chciał się dowiedzieć więcej to sobie poszukasz niżej w wynikach. Reszta już mniej dotyczy tematyki forum. Słuchałem jednym uchem przy okazji robienia innych rzeczy, więc to podsumowanie może nie być najlepsze
  2 punkty
 10. Witam Wszystkich Zarejestrowałem konto w 2008 roku, zaglądałem tutaj sporadycznie. Nadszedł w końcu czas na napisanie pierwszej wiadomości i zwiększenie aktywności
  2 punkty
 11. nie mają nic wspólnego z algorytmem Google. poza tym DA można napompowac sztucznie Kupiłeś usługe dodania do katalogów. Nie kupowałeś tego, że pozycje Ci wzrosną czy cokolwiek z SEO się stanie pozytywnego. Sprzedaż linków to sprzedaż linków - sprzedane, dostarczone. Żaden sklep w Polsce nie gwarantuje pozycji bo pozycji nei da się zagwarantować.
  2 punkty
 12. Po prostu - firmy takie jak ahrefs, majestic, moz nie mają nic wspólnego z Google - wymyślają swoje parametry i rozdzielają "punkty" według własnego uznania, ale przyjęte przez nich kryteria nie muszą mieć przełożenia na na ranking Google. Co do katalogów stron - chyba od 8-10 lat już nikt nie myśli poważnie o nich w kontekście bezpośredniego wpływania na pozycję, aczkolwiek robi się je nadal - na przykład żeby urozmaicić profil linków itp. Kupiłeś usługę, firma wykonała - to jest troszkę tak jak gdybyś kupił w spożywczaku filet z kurczaka i miał pretensje do sprzedawcy, że nie smakuje jak stek z górnej półki. Mięso mięsu nierówne, tak samo link linkowi nierówny.
  2 punkty
 13. Textbookers i tak ma już wybitnie długi czas na wypłatę środków - 14 dni! - i nawet tego nie są w stanie ogarnąć. A dodatkowo olewanie ludzi, którym wiszą pieniądze za wykonaną pracę. Dodam jeszcze, że za pracę, za którą już zgarnęli kasę. Textbookers. Do środy macie czas na mój ostatni przelew. Oficjalnie obiecuję, że kończę przygodę z Waszą stroną. Raz na zawsze. Te kilkaset złotych miesięcznie od stałego klienta nie jest tego warte. Na szczęście są inne opcje. Opcje, gdzie kasa po zatwierdzeniu zlecenia jest na koncie na drugi dzień. Wstyd dla was.
  2 punkty
 14. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zalozyl-nowa-firme-po-10-dniach-dostal-ponad-50-mln-zl-dotacji-od-rzadu/yem9vj4,79cfc278 Czy my wszyscy żyjemy na tej samej ziemi, czy to możne jest z jakieś alternatywnej rzeczywistości innego wymiaru
  2 punkty
 15. Pod SEO od samego początku one page były strzałem w kolano. Ich jedyny sens jest wtedy kiedy ruch pchasz z płatnych kanałów, jakaś większa kampania reklamowa - adsy, fb, tv itd.
  2 punkty
 16. Który mod handluje starymi kontami i za ile można takie kupić?
  2 punkty
 17. skąd. pisanie na wprost i szczerze to nie jest brak humoru ani brak taktu. to jasne postawienie sprawy, że co chwilę nie będziemy pomagać - masz manuale, mnóstwo publikacji, poszperaj - potestuj. Nikt nie da rozwiązania na tacy ... a stwierdzenie, że G jest durne. Nie - nie jest - działa doskonale tak jak zostało zaprojektowane a my się musimy dostosować. tylko tyle i aż tyle.
  2 punkty
 18. Jeśli oczekujesz, że ten spam będzie się indeksować to właśnie widzisz, że nie bardzo... pisanie treści, byleby pisać; postawienie wordpressa bylby go postawić ... sorry ale może najpierw poczytaj chociaż troszkę co to jest HCU i jak pozycjonowac serwis zanim zadasz kolejne pytanie i zahaczysz mnie o jakiejś wskazówki?
  2 punkty
 19. Sebastian daje przypis na pierwszy milion 1. Bierzesz rejestrujesz się w pierwszym z brzegu nawet Polskim systemie partnerskim który ma kampanie pod kraje w których Yandex ma znaczący udział i na kraj nie nałożone żadne sankcje. 2. Na przykład Kazachstan 3. Stawisz stronę www i wykorzystujesz "swoja liste". 4.Masz topy i ogromną ilość kasy zaczynając od chwilówek, kończąc suplentami, ciuchami, elektroniką, muzyką, całym Aliexpresem, Bangoodem i inne 5. Płacisz podatki i za to co zostaje kupujesz domek na Malcie
  2 punkty
 20. Przeanalizuj, zastosuj i będziesz miał topy w Google.
  2 punkty
 21. Szkoda w ogóle odzywać się na ten temat. Nigdy nie widzicie błędów z Waszej strony. Jeszcze niedawno pisałam o tym, jak przy zleceniu na sto tekstów moderator odrzucił jeden z nich, przez co dostałam zaledwie połowę zapłaty. Nie doczekałam się z waszej strony żadnej reakcji, po prostu mnie olaliście. Zresztą, już od dawna widać, że strona chyli się ku upadkowi. Kiedy bym nie zajrzała, nie ma dosłownie żadnych zleceń, ewentualnie wisi kilka precli. Ale generalnie muszę wam podziękować. Gdyby nie tamta sytuacja z utratą połowy zarobku, nigdy nie zdecydowałabym się na poszukiwanie możliwości gdzie indziej. Dzisiaj na waszą stronę zaglądam tylko wtedy, kiedy stały klient wyśle mi zlecenie. Piszę gdzie indziej, tam, gdzie doceniają moją pracę i godnie za nią płacą. Wasze stawki to śmiech na sali i doskonale zdajecie sobie z tego sprawę. Dlaczego oczekujecie pochwał? Za to, że wywiązujecie się ze swojej pracy? Oczekiwanie na zapłatę przez 3 tygodnie jest dla mnie niewyobrażalne – ludzie wykonali swoją pracę, wy skasowaliście pieniądze, ale wypłacić zgromadzone środki nie jest już tak łatwo? Patrząc na wasze podejście, nie dziwię się, że strona powoli umiera.
  2 punkty
 22. Od x miesięcy widać, e na waszym Facebooku i Instagramie piszą ludzie, żeby wydłużyć możliwość rezygnacji z realizacji zlecenia na 24h. Stawek także nie podnosicie od x czasu. Ostatnia była o 50 gr dla copy, a zlecający płacą znacznie więcej, ale zamiast dać copy to dla was prowizja leci wysoka. Nic dziwnego, że tak wielu stałych zlecających zniknęło. Ciężko wam nawet usunąć ocenę 4, jak klient sobie wystawi taką bez żadnego uzasadnienia. Też można tu mnożyć przykłady
  2 punkty
 23. @Nikonem pałeczkę przyjął Zgred , ja teraz staram się udzielać wyłącznie merytorycznie, pomagać jak mam czas. Maksymalnie to temat leci do kosza z ogłoszeniem. Z wiadomych przyczyn, chyba zrozumiałych, banów nie rozdaje już od lutego 2022. (chyba, że to jakiś ewidentny spam...).
  2 punkty
 24. Odezwał sie po 15 latach milczenia Obok tego na trzeźwo nie da się przejść... e: Zapomniałbym, pewnie czeka Cię weryfikacja przez @MaxPan Przy tym trzepanie przez Pegasus to pieszczoty
  2 punkty
 25. A co ryzykujesz kikadziesiąt zł za domenę, kiedyś bawiłem się kilkoma domenami po pigułkach na miękką fajkę i naprawdę fajnie dawały kopa
  2 punkty
 26. Sprawdź jeszcze ten rejestr https://hazard.mf.gov.pl/, żebyś nie trafił na minę (ew. ban/filtr od Google będzie wtedy najmniejszym problemem).
  2 punkty
 27. Ja myślę, że nic nie sądzę. Po prostu weź domenę i przetestuj. Na tym polega SEO, że bierzesz i testujesz. A pytanie czy zadziała: tak, ale to zależy.
  2 punkty
 28. PBNy zawsze były dobrym sposobem na linki, kiedyś chyba z 6-7 lat temu jeden "prominentny" użytkownik tego forum ( już go nie ma, bryluje na Facebook) udowadniał, że PBNy ui własne zaplecze to marnowanie kasy, nieopłacalna inwestycja, to nie rankuje tak dobrze jak publiczne miejscówki i t/d. Teraz na Facebook kupuje linki z PBNów Obecnie jak robić PBN to tylko jakiś unikalny, unikalne zbudowany, i td. Wordpressy z 10 artykułami na krzyż, na drop domenach już nie działają.
  2 punkty
 29. polecam sprawdzić co to za podstrony w indeksie, bo całkiem prawdopodobnie ktoś handluje na Twojej stronie podrobionym Rolexami
  2 punkty
 30. to że zaindeksuje nie oznacza, że nie wyleci za chwilę jeśli zaplecze jest nazwijmy to. ... chusteczkowe
  2 punkty
 31. Ja wnioskuję o nagrodę w wysokości miesięcznego odpoczynku od PiO. Tak na początek.
  2 punkty
 32. Witam. Zlecę wykonanie pozycjonowania strony www.drabekfotografia.pl strona jest aktywna od 2010, działa na własnym skrypcie i jest po optymalizacji Interesuje mnie top 10 w województwie śląskim i małopolskim , tylko fotografia ślubna Oczywiście pozycjonowanie z płatnością za efekt. proszę wysyłać oferty na kontakt@drabekfotografia.pl PS. Jeśli moje ogłoszenie znajduje się w nieodpowiednim dziale to przepraszam i proszę o jego przeniesienie.
  2 punkty
 33. @Vexatus On dalej nie rozumie, że to nie działa w 2023 roku.
  2 punkty
 34. To samo można powiedzieć prawie o każdym sofcie i to już od dawna.
  2 punkty
 35. Linki są? Jak tak to tak jak ci powiedzieliśmy wszystko gra. No i będą "wartościowe" - tylko linki "łopatologicznie" mierzymy jak wino. Link z katalogów to taki sikacz najniżej wartości. Nabierze wartości jak nabierze wieku - słusznego wieku. Obrazowo porównując taki sikacz co pamięta Króla Stasia jest z pewnością wartościowy. Oczywiście katalog-sikacz musi być cały i zdrowy przez cały ten czas bo jak się zbije czy uszkodzi to wiadomo nic nie będzie wart.
  1 punkt
 36. Robią to już bez żadnych zahamowań. Ale co się dziwić jak mieliśmy tarcze antyinflacyjne w postaci paliwa z niższym VAT'em, które było w tej samej cenie, co obecne z pełnym VAT'em "VAT na paliwo od stycznia wzrósł z 8% do 23%. Cena na stacjach pozostała bez zmian. To znaczy, że PiS i Obajtek w 2022 zarabiali na nas ok. 1 zł ekstra na każdym litrze" i to wszystko uchodzi płazem. Jednostrzałowy do tego 10 dniowy z kapitałem 5 tysiaków, co najwyższej mógł wziętość chwilówkę od Providenta ! Poz tym w ogolę nie powinien być dopuszczony do tego stołu.
  1 punkt
 37. tylko jakie to ma znaczenie z punktu widzenia google, baidu, yachoo czy binga? moim zdaniem żadnego.
  1 punkt
 38. To jest taka magia tego forum Jak tylko zrobi się tu jakaś burza, która negatywnie wpływa na wizerunek TB, to nagle cuda się dzieją Czekałeś 22 dni, poszła burza na forum, i pyk przelew poleciał Magia
  1 punkt
 39. Co prawda nie zajmuje się stricte pozycjonowaniem, ale mogę powiedzieć, że w obecnych czasach, gdzie wszystko opiera się [ AI ] trzeba zweryfikować rozumienie PBN czyli Private Blog Network. Jeśli ktoś postawi 10 (n) blogów na WP na które doda po kilka artykułów do tego jeszcze z synonimów nie może nazwać tego tworu PBN. Wszak nie każdy facet z widłami to ZEUS - ciągle mi się przypomina te powiedzenie Więc można by powiedzieć, że PBN to takie miejsca do który nie można dodać publicznie wpisu i linka, co było domeną SEO z minionych lat setek, a nawet tysięcy publicznych i otwartych blogów do których dodawało się wpisy wszelkimi dodawarkami typu BlogiSubmitter, co robiło dobre TOP'y. Do PBN można się dostać na zasadzie artykułów sponsorowanych lub jakiś relacji biznesowo partnerskich wymiany usług.
  1 punkt
 40. No dziwnie to wygląda. A swoją drogą nie powinieneś wysyłać danych json (content type application/json) ? Ale to raczej nie związane z tym błędem. A już widzę uprzedziłeś mnie A jednak json
  1 punkt
 41. To nie są błędy to informacja i do tego prawidłowa. Skoro ja sama piszesz zrobiłaś przekierowania z wersji bez ssl na wersje z ssl to googlebot to znalazł i informuje CIę o tym. Wszystko jest OK Na moim blogu o tym napisałem, ewentualnie na bit.ly/zgredobook - też to masz opisane
  1 punkt
 42. Do Remontu chodził proletariat. Jednak koncerty mieli dobre, szczególnie kapele punkowe
  1 punkt
 43. Poklikałem i wygląda, że ma to teraz więcej sensu. Na małej próbce ciężko mi ostatecznie wyrokować, ale wydaje się, że kierunek dobry. Wygląda to tak, że strony pchane tylko parametrami offsite, a które mimo wszystko nie są widoczne w google zostaną skorygowane (mniej lub bardziej w dół), natomiast strony które nie mają pierdyliarda linków, ale są sensownie podlinkowane i mają pozycje w google mają szanse na wzrost Ranku. Tak na gorąco wydaje się
  1 punkt
 44. 1. Ok. Zróbmy tak. Zmniejszamy do 10% i dajemy średnią (w ten sposób powinno być trochę na korzyść wydawców z bardziej rozbudowanymi stronami). Zostaje nam do dyspozycji 5% - przerzucimy do podlinkowania, będzie tam teraz 35%. 2. Tego nie ruszamy: wiek nadal będzie miał duży wpływ na rank. Oprócz tego, że zwiększy ogólny rank (wpływ 5%) to jeszcze w przypadku domen z wiekiem +1 rok w systemie: - zwiększy rank o 1 - wyrówna rank do 3, jeśli nadal będzie mniejszy.
  1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności