Jump to content

Anmato

Forumowicze
 • Posts

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Anmato last won the day on June 14 2019

Anmato had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,569 profile views

Anmato's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

25

Reputation

 1. 1. brakuje przy tworzeniu nowego linku skrótu do stworzenia nowej grupy jak jest w Statlinku chociażby 2. brakuje opcji usuwania grup, nie każdy lubi bałagan na koncie
 2. Hi 7 głównych (Łódź też już można zaliczać )
 3. Planer pozwala na 10 fraz, merge fraz + największe miasta w Polsce daje ok 900 kombinacji fraz, nielimitowane jeśli chodzi o ilość fraz prognozy w planerze nie pokazują z kolei wyszukiwań. Coś płatnego?
 4. Luz, natomiast tę jedną kolumnę można kiedyś dodać jeszcze, wtedy obecne nazewnictwo stanie się automatycznie klarowniejsze, bo widząc 3 kolumny można się szybko zorientować w danych.
 5. Proponuję usunąć "ile" bo to zbędne i zajmuje miejsce dla nazw kolumn, poza tym nazwa "linki" jest błędna i nieUXowa, powinno być "URLe" a "linki" zamiast "przydzielenia". Powstaje wrażenie, że linki to liczba przydzieleń. Ponadto brakuje kolumny z liczbą oczekiwanych linków, czyli liczby docelowej:
 6. Pewnie, to najlepszy niededykowany, hostowany software do monitoringu pozycji i obsługi klienta w Polsce i nie tylko.
 7. Usuwanie grupy na liście grup powinno być z confirmem.
 8. Od wielu już lat Google aktualizuje na przełomie września i października. Nie raz musiałem zostawić niedojedzonego oscypka i wcześniej wracać z gór do miasta i gasić pożar w biurze bo własnie w tym czasie działo się dużo. We wrześniu i październiku wracają studenci a Google razem z nimi XD Ale latem było też dobre zamieszanie na plus w tym roku. Krótkie i cofnięte ale było. Sprawdzę rano co u nas.
 9. @okazwłoka szanuję Cię dlatego nie będę tutaj pisał Tobie w sposób, w jaki mógłbym napisać, bez ciśnienia, UX w Polsce nauką na pewno nie jest, tutaj dopiero uczymy się pisania nagłówków na stronach, okej, wiele nowości przed nami, OK, nie wytłumaczę tego widzę, zrób sobie klamkę w drzwiach po stronie zawiasów albo w samochodzie przyklej nawigację na środek szyby, no przykładów mogę dać wiele, temat zamykam skoro to takie trudne ułożyć wiersz z nową opcją, która będzie używana najrzadziej bo jest opcjonalna, o jeden wiersz niżej lub wyżej, w porządku Skupmy się na mechanice Linktaka zatem a pierdoły odłóżmy na nigdy
 10. Nie no UX to jest dział nauki a nie odczucia.. zrobię ankietę na 100 osób 90 da taką opinię jak ja.. no dobra, jak chcesz.
 11. @okazwłoka możesz ten nowy moduł dodać niżej lub wyżej, bo można oczopląsu dostać, UX.. nie może być między 2 najczęściej używanymi modułami / opcjami / ustawieniami
 12. @okazwłoka w porządku, tylko wg mnie, skoro pod Rankiem Linktaka stoją 3 naprawdę sensowne parametry Majestic i 1 parametr czyli wiek domeny, to długość tekstu na stronie z linkiem za bardzo wpływa, ma za dużą wagę do wyceny linka czyli punktów za jego publikację. Dlaczego tak uważam? Ponieważ po: 1. nie jest to UXowe, nowi w systemie na logikę wezmą, że cena linka zależy od Ranka, to naturalnie oczywiste a Reklamodawcy opisu algorytmu w zakładce "dla Wydawcy" czytać raczej nie będą.. 2. długość tekstu nie wpływa wybitnie na moc linka ale dowodów na to nie mam, pytanie jednak czy wolisz link z dalekiej podstrony, która ma 15 tys. znaków czy link z "łysej" głównej o wysokim TF itd. w Majesticu lub jakiejś podstrony bez tekstu, która też ma wysoki TF z określonych powodów? Ja wolę z tej głównej lub podstrony bez tekstu bo mimo, że otoczenie kontekstowe coś tam niby znaczy to jednak tematyczność strony, Google określa też anchorami prowadzącymi do strony, czyli ważniejszą rolę odgrywa tutaj parametr TF w Majesticu czy tam TR w Ahrefsie itd.. ponieważ to właśnie te parametry próbując zastąpić niepublikowany PR, dają jako taki obraz mocy URLa itd. Co innego nagradzać punktacją Wydawców za długie teksty czyli tak jak obecnie, to jak najbardziej, ponieważ wspomagają one indeksację, generują jakiś tam ułamkowy ruch i podwyższają wartość witryny biorącej udział w systemie.
 13. Jak tam Ekipa wasze przygody z Linktakiem? System jest skuteczny ale irytuje mnie brak nowych domen, nawet już po wyborze minimalnych wymagań linkowania, okazuje się, że w końcu tych miejsc jest za mało. Statlink widzę ma w puli 3 razy więcej domen. Zauważyłem, że koszt linka na podstronie nie koreluje jakoś wybitnie z rankiem, dlatego dzisiaj zamiast operować skalą ranka przy dodawaniu linków, ustawiłem zakres punktów. Dla linków mniej ważnych, 1-25, dla tych niby ważniejszych z mojego pkt widzenia: 1-50. Co o tym sądzicie? Zobaczcie na koszty punktowe z jednego projektu, to tylko podstrony, nie widzę tu zalezności albo o czymś nie wiem:
 14. Po dodaniu linka estymacja wolnych slotów nie działa poprawnie, pokazuje np. w kategorii Moda uroda itd. 117 wolnych miejsc a system zaraz wyświetla na liście linków na czerwono "Brak slotów". W ogóle miejsc jest mało, a statystyki zapotrzebowania przy dodawaniu strony do sytemu są chyba nieaktualne, nie wiem.
 15. Pytanie, czy algorytm systemu pozwala na obłożenie linkami strony wydawcy w 100% czy zachowuje bufor np. 10% w celu zagwarantowania efektywności opcji "Unikalne domeny w obrębie grupy", którą można wybrać przy konfigurowaniu linkowania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy