Jump to content

krzys150

Forumowicze
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

krzys150 last won the day on August 16 2018

krzys150 had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

About krzys150

 • Birthday 05/19/1973

Contact Methods

 • Website URL
  duolife-polska.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

2,374 profile views
 1. Jak będziecie kiedyś w Częstochowie, stawiam browarka Dziękuję
 2. Tak, tylko, że cena netto i brutto mają ten sam selektor: class="woocommerce-Price-amount amount" Gdyby były inne, tak właśnie bym zrobił jak piszesz.
 3. Witam, czy wie ktoś jak zrobić inny kolor dla ceny netto a inny dla brutto? Z tego co widzę, obie ceny są pod jedna klasą. Zrobiłem takie coś, ale nie działa poprawnie dla cen produktów z wariantami, może dało by się ten kod poprawić? function edit_price_display() { global $product; $vat_1 = 23; $price = $product->price; $price_excl_tax = $price / (100+$vat_1) *100; $price_incl_tax = $price; $price_incl_tax = number_format($price_incl_tax, 2, ",", "."); $price_excl_tax = number_format($price_excl_tax, 2, ",", "."); $price = number_format($price, 2, ",", "."
 4. krzys150

  ZenBLOG

  Witam, jak tam test? serwis wszedł w pierwszą 50tkę ?
 5. Ja ci Powiem Promil, że w indeksie to sobie pewnie siedzi. Dziwnie czasami google pokazuje, co innego komenda site, co innego masz w panelu webmaster tools a w rzeczywistości też jest inaczej. Ale co pisze Oxan, to dobra rada.
 6. Pr0miL, miałeś jakieś 301 robione na te strony? A jeszcze druga sprawa, frazy które wypadły, są w serwisie "ujęte"? Czy pod te frazy serwis lub jaka podstrona jest zoptymalizowana?
 7. U mnie ta która najwięcej oberwała była przeniesiona z innej domeny 301 + 2 inne 301. Popracuję nad optymalizacją i napiszę jak wyszło.
 8. Pysio, jak tam Twoje serwisy dzisiaj? wracają? U mnie jeden z UK szczególnie oberwał. Inny trochę wrócił dzisiaj. Podejrzewam, że chodzi o optymalizację treści i upychanie słów.
 9. Dzisiaj spore ruchy, jakiś update? czy to tylko u mnie Tak, 1 grudnia w europie coś w algo zostało zmienione, oczywiście nieoficjalnie: https://www.seroundtable.com/google-search-ranking-algorithm-update-30529.html
 10. W/w narzędzie można również wykorzystywać do sprawdzania czy link znajduje się na stronie, jakie ma strona parametry (dosyć bogato), oraz czy jest zaindeksowana. Można ładnie sobie przesiać serwisy nie zaindeksowane, exportować linki i przekazać do innych narzędzi. Tak jak powiedział MaxPan do miliona linków to może wyjść drogo.
 11. Witam, znalazłem, może już korzystacie, rosyjskie narzędzie do sprawdzania oraz indeksowania linków. Narzędzie jest w j. angielskim i rosyjskim. Możliwości ogromne i co najważniejsze, widzisz czy link został zaindeksowany. Nie ma tak, że kupujesz pakiet, ładujesz tysiąc linków i nie wiesz jaka skuteczność. Dają 100 kredytów na start aby przetestować możliwości. Nie trzeba nic inwestować. A jak się spodoba, to i tak nie jest drogo jak na 100% skuteczności Link z refem: https://linkbox.pro/fs49/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy