Jump to content

VincentVega69

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Cześć, szukałem odpowiedzi na podobne pytanie na forum ale nic nie znalazłem. Mój pomysł/pytanie jest trochę inne. Mianowicie: Kupiłem domenę z historią ale nie pasuje mi jej nazwa, kupiłem zupełnie nową domenę z nazwą jaka mi pasuje. Mój pomysł na połączenie tego to zrobić bardzo podobne strony w strukturze oraz podobnym ale nie takim samym contencie. Odczekać chwile, może trochę podliknować każdą tak powstała stronę, dodać troche sygnałów z social media. Po jakimś czasie chciałbym skleić obie domeny tak aby została nowa nazwa.
 2. szukałem domen "brytyjskich jak cholera" czyli takich które prowadziły realne osoby i istniały pod nimi realne firmy, linkowanie też wygląda na nich super naturalnie. Szerze mówiąc to kiedy kupujesz hosting i jesteś zwyczajnym odbiorcą to nie zastanawiasz się jakie IP będzie miała Twoja strona www
 3. wszystkie domeny są co.uk domena, którą chce promować docelowo ma rozszerzenie .london adresy ip zaplecza to francja/polska więc pod stronę docelową kupilem szybki serwer z lokalizacją IP w Londynie. myślę że adresy ip zaplecza nie mają az takiego wielkiego znaczenia w dobie globalizacji.
 4. Witam, Jestem początkujący mam prośbę o ocenę takiego pomysłu na zaplecze i wypromowanie docelowej domeny. Chcę stworzyć stronę www o tematyce budowlanej i ją wypromować w google.co.uk. 1. Kupiłem 6 domen z historią, dokładnie sprawdziłem każdą domene czy nie była zaspamowana, sprawdziłem linki jakie są do nich poprowadzone itd. 5 z nich chce poświęcić jako zaplecze, 6 najlepszą zamierzam wykorzystać jako stronę docelową. Wszystkie domeny miały zwyczajną historię jako byłe strony firm budowlanych, posiadają już linki o tematyce budowlanej. Ich wiek to średnio 10-15 lat. Domain
 5. Mam rozwiązanie. Ogólnie to nad domeną spędziłem mnóstwo czasu i wszystko było TIP TOP tym większe moje zdziwienie że strona z 4-5 pozycji poleciała na drugą stronę... W meta tytule na stronie głównej umieściłem emoji icon aby jakoś wyróżnić wynik. Zrobiłem to jakiś czas temu. Dziś po jej usunięciu strona jest numer 1 na wszystkie możliwe frazy, wzrosty po +20 pozycji. Mam wrażenie że to mogło być przyczyną gdyż tylko strona główna wyleciała z zostały same podstrony w których nie zmieniałem opisu.
 6. zrobiłem to nie dalej jak przedwczoraj, dodałem jeszcze raz mape strony do wszystkich wersji strony
 7. użyłem wtyczki Really Simple SSL i jest aktywna. Strona raczej nie padła ofiarą ataku.
 8. tak, wiem ale myślę że to było zrobione w zeszłym tygodniu, dokładnie 18.03. 6 dni temu? Myślę że to już by się dawno przemieliło. dodałem dziś wszsytkie wersjie http, https, http://www, https://www do GWT, nie wiem czy to ma większe znaczenie dla wyświetlania wyników. przy okazji w google widać dwa rodzaje wyników tej strony z https oraz bez? Mimo wydaje się że certyfikat działa bez zarzutu, czy są jakieś narzędzia które mogą sprawdzić poprawność działania https?
 9. Cześć, mam takie szybkie pytanie. Przykładowo mam domene.co.uk który jeszcze do przedwczoraj pokazywała się w search google jak każda inna strona konkurencji, czyli było widać stronę główną, pozycja TOP 5. Od dwóch dni nie ma strony głównej w wynikasz wyszukiwania a są widoczne tylko takie wyniki - domena.co.uk › słowo kluczowe (zazwyczaj jest to wpis blogowy ale najczęściej TAG z bloga, no i wynik oczywiście nie prowadzi do strony głównej...) Dodam że strona powędrowała na stronę 2 w google. Przy okazji na stronie wprowadziłem ost
 10. Witam, szukam konkretnej osoby, ktora może pomoc mi w znalezieniu/ocenieniu używanej domeny, szukam domeny z rozszrzeniem co.uk, ktora będzie w niszy "komputery", strona ma zajmować się usługami SEO w UK. Szukam kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy, SEO zajmuje się już 6 lat i sam umiem sprawdzić wiele rzeczy. Oczywiście chętnie zaplacę.
 11. Hej, grzecznie się przedstawiam, mam na imię Kamil i będę potrzebował pomocy w moim SEO projekcie.
 12. Welcome to Forum PiO - Pozycjonowanie i Optymalizacja - SEO. Please feel free to browse around and get to know the others. If you have any questions please don't hesitate to ask.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy