Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Ustaw przekierowanie 410 na nieistniejące adresy, to przyspieszy deindeksację. Tak czy inaczej, jeżeli nawet teraz strony pokazują teraz 404, to Google z czasem je wyrzuci. Tylko to trwa. Ja miałem włam w grudniu i niektóre adresy po sprawdzeniu przez site: jeszcze są w indeksie.
 3. @LinkGW ktoś z Google (pewnie nawet Cutts ale nie kojarzę teraz) wypowiadał się, że niby po sekwencji kilku 301 po sobie z każdym kolejnym przekazywana moc jest słabsza - jeśli tak jest w istocie (bo wiele rzeczy jakie mówią należy wiadomo nie brać na serio zawsze pewniakiem) to w Twoim przypadku takie przekierowanie trochę osłabi co najwyżej nowe urle. Ale nie przejmowałbym się tym. Sam miałem przypadek jakiegoś dzikiego cmsa który pomimo wielu prób wszelkiej maści kombinacji w tym w .htaccess (a do tego serwer w nazwie gdzie reguły działają w alternatywnej rzeczywistości) wg wszelkich checkerów pokazywał dziwny łańcuch przekierowań gubiący nagłówki a finalnie nie dający nawet statusu 200 - a taki bajzel był niestety jedynym możliwym rozwiązaniem bo inaczej strona w ogóle się nie wczytywała. Google pięknie łyknął nową wersję po tym przekierowaniu usuwając starą z indeksu, w search console też błędów renderowania nie było żadnych więc wnioskuję że przekierowania nawet niepoprawne roboty czytają dość dobrze więc Twój przypadek jeśli naprawdę nie idzie zrobić pojedynczym 301 bym zostawił z dwoma i już. Pamiętaj tylko by to były 301 a nie np. 302.
 4. Wysłałem swoje linki z Donka do indeksowanie.i4a.pl wszystko pięknie się dodało i ładnie zaindeksowało, ale.... nowej porcji linków nie mogę już przesłać Ilość linków oczekujących na wysłanie: 0 W panelu Indeksowanie ilość linków z Donka nie zmieniła się ani nowy folder nie został utworzony.. Oczywiście mam pakiet wykupiony i jest on aktywny.
 5. Witam, posiadam pewien problem. Jakiś czas temu miałem atak na stronę i ktoś podmienił mi sitemap.xml i to zostało zaindeksowane i od tamtej pory po wpisaniu site:pobierzcs.xaa.pl w google zostały jakieś strony z chińskimi znakami, które tak naprawdę nie istnieją. Zgłaszałem stronę kilkukrotnie w google i nie zostało to usunięte. Wcześniej miałem podobną sytuację, ale po zgłoszeniu na drugi dzień wszystko zniknęło i było dobrze. Czy ktoś z Was byłby w stanie pomóc? Jak można to naprawić. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Jeśli jest to zły dział, to prosiłbym o przeniesienie. Pozdrawiam.
 6. Scrapebox z załadowaną listą swoich domen + funkcja filtrująca "Remove URL's not containing entries from..." zrobią robotę zostawiając tylko wspólne czyli te z naszych które są na tej gigantycznej liście.
 7. Dziś
 8. W czym masz problem, że nie możesz ustawić pojedynczego przekierowania, bo nie rozumiem.
 9. PIO-ES09 dzięki!
 10. Jasne że nie jest trudno. Wszystko zależy od umiejętności.
 11. Niekoniecznie, ale też nie należy się nastawiać od razu na wielki zarobek. Trzeba się też liczyć z bardzo dużym ryzykiem niepowodzenia. To trudny kawałek chleba, spora część takich pomysłów nie przeżywa roku. Masz niewłaściwe założenia biznesowe. Większą część środków należy przeznaczyć na część sprzedażową (platforma, reklama, marketing, pozycjonowanie) a nie towar. Nie trzeba kupować piekarni aby zjeść bułkę - nie musisz zapełnić magazynu butami za dziesiątki tysięcy. Ta rodzinna firma z podanego linka wysyła nawet pojedyncze sztuki. Sprzedaj im, niech oni wyślą (dalej musisz sam pogłówkować jak to porządnie zrobić). Zaraz tu, ktoś napiszę, że nie da się tak na większą skalę Zapewniam, da się. Za 2-3 tysięcy możesz "postawić" porządnie wyglądający i funkcjonalny sklep w wersji nieabonamentowej, do prowadzenia biznesu nie tylko w skali mikro. Pamiętaj tylko, że może się to nie zwrócić! I podstawa - musisz się nauczyć wiele rzeczy robić samodzielnie (typu obróbka grafiki, podstawy html, php, obsługa serwera, domeny, podstawy pozycjonowania itp. itd) - bez tego zapomnij. Przy sklepie zawsze jest coś do zrobienia, nie ma tak, że "postawisz" i zapominasz. Jeśli chcesz wszystko zlecać, raczej nie dasz rady z takim budżetem. Pozdrawiam, Mariusz Ps. Trzeba marzyć.Trzeba chcieć.
 12. @krzysiuus - dzięki. W takim razie też będę musiał spojrzeć w tym kierunku. pzdr!
 13. Aktualizacja do wersji 2.0.7: poprawiłem sprawdzanie indeksacji linków teraz po testach wygląda na to że jest bardzo dobrze teraz sprawdza skrypt dwoma metodami linki w google info: i site: jeśli info nie zwraca wyników przełącza się na site: Dodany został monitor linków w mocnej wersji ALFA sporo rzeczy nie działa w przyszłym tygodniu będą trwały pracę nad resztą funkcjonalności.
 14. Cześć, przebudowuję dużą strone, zmieniam cms, ale chcąć zachować stare url mam poustawiane 301, ponieważ części urli nie da się ustawiać tak samo jak w starym cms. Niestety, czasami dochodzi do sytuacji, kiedy jest ustawione podówjne przekierowanie 301. Czy to źle?
 15. Nie znam gdyż nie używam już takich płatności. Kolega DIABLO jak widać wprowadził Homepay.
 16. Zapraszam do dodawania unikalnych wpisów do nowej bazy firm - efrr.pl. Katalog jest tematyczny - związany z technologią i jest pod tym kątem moderowany. Do odwołania wpis zwykły za darmo.
 17. Witam Sprzedam dostęp do wysokiej jakości sieci 10 Blogów Informacyjnych z DA:19-37 i PA:22-39 Średni wiek domen: 8 lat. Każdy artykuł jest unikalny i merytoryczny. Więcej na temat oferty: http://allegro.pl/10-blogow-info-da-22-38-content-marketing-moc-seo-i6704925108.html Oferuję także ręczne wpisy w 40 prywatnych Blogach z DA:10-21 i PA:1-30 Więcej na temat oferty: http://allegro.pl/prywatne-blogi-120-linkow-da-10-21-precle-seo-i6704926577.html Dodanie wpisów do powyższych grup świetnie wpływa na pozycje w Google. Zapraszam do zakupu. Wystawiam Rachunki(bez vat) Dane kontaktowe: Seopozycja Przemysław Kolber ul.Poznańska 94c, 66-400 Gorzów Wlkp. e-mail:seopozycja(małpa)op.pl NIP:599-273-06-31
 18. Jak się ma kilka domen to nie jest trudno to sprawdzić.
 19. @krzysiuus - Ok, rozumiem. A znasz może jakiś zamiennik dla kodów SMS, które łatwo wprowadzić np. w SEOKatalogu ?
 20. Z czasem będzie 100 paczek po 1 szablon w każdym. Dla mnie najlepsza byłaby zmiana modelu na obowiązkowy stały abonament, no ale to też pewnie nie każdemu by pasowało.
 21. Może to być pomocne aczkolwiek nie jest konieczne
 22. PIO-ES08 - dziękuje
 23. Dzień dobry wszystkim. Mateusz z Grójca.
 24. To nie działa na tej zadzie, że wszystkie parametry zwiększasz, to i przetwarzalność / minutę wzrasta. Jest, to zależne od większej liczby czynników.
 25. Zapraszam do umieszczania wpisów Premium w extra-strony.com.pl 1 IP = 1 wpis, proszę o unikalne opisy oraz przestrzeganie regulaminu. Aby wpis został zamieszczony konieczne jest potwierdzenie wykorzystania użytego kodu w tym wątku. Miłej soboty. PIO-ES01 PIO-ES02 PIO-ES03 PIO-ES04 PIO-ES05 PIO-ES06 PIO-ES07 PIO-ES08 PIO-ES09 PIO-ES10
 26. Może nie w ujjjj ale napewno musisz zainwestować w marketing i promocję. Twój model biznesowy był dobry 15-17 lat temu gdy konkurencja w ecommerce w zasadzie nie istniała. Dziś to właśnie konkurencja podwyższa barierę wejścia. Chyba, ze wprowadzasz produkt lub usługę której nie ma na rynku wówczas koszt maleje ale też do czasu. Jeśli nie zmienisz modelu biznesowego i nie odrobisz lekcji pt. biznes plan to jesteś przegrany już na starcie.
 27. Panowie czy ja przypadkiem nie jestem mądry ale Inaczej. bo sie skapnąłem że oni rozliczaja się dziennie czyli zakładajac fraze //buty wizytowe //na top 7 za 110zł i powiedzmy że osiągneli ten efekt to na miesiąc wychodzi 3000zł. a ja chce prowadzić niszowy sklepik z jednym asortymentem to jedynie przy odrobinie szczęścia moge zarobić na SEO.Czyli wyszło że jestem marzycielem, albo ........ Wychodzi na to że jeśli chcesz rozpącząć biznes w e-comerce to trzeba w ujjjj kasy zainwestować aby to miało sens. Podsumowując Allegro to jedyne wyjscie, tam należy budować swoją markę, niszę bo mały sklepik nawet z fajnie dobranym asortymentem zawsze przegra z gigantami w SEO rzeczywistości
 1. Pokaż więcej aktywności