okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  5813
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24

okazwłoka wygrał w dniu 23 Luty

okazwłoka posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

913 Excellent

O okazwłoka

 • Tytuł
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

10533 wyświetleń profilu
 1. Czy w aktywnych projektach jest ustawione wysyłanie do indeksowania?
 2. Dzisiaj zrobiłem porządek z zamkniętymi miejscówkami premium, powyrzucałem w końcu te niedziałające. Możliwe że jeszcze dzisiaj dojdą nowe miejscówki. Trochę tego dojdzie w najbliższym czasie (około tysiąca powinno dojść do tygodnia).
 3. Dzięki za informację, faktycznie coś skrypt się zbuntował na promocję Zaraz to postaram się poprawić. ok, teraz powinno przejść
 4. Ale na tego @zgreda się uwziąłeś To też człowiek i pewnie myli się częściej niż widzisz Ja też nie wiedziałem nic o tej zmianie, w takim razie czas zacząć sprzedawać parser ceidiga wraz z wbudowanym ocrem.
 5. Promocja. Tylko dzisiaj możesz kupić pakiet 5000 płacąc jak za 2500 (30 zł brutto).
 6. Kupiłeś na prywatne.proxymarket.pl 100 sztuk? Może masz na myśli inny serwis z proxy i moze to nie są proxy pod google? Ogólnie będzie opcja odblokowywania IP, ale to dopiero za jakiś czas bo teraz mam pełne ręce roboty
 7. Właśnie wrzuciłem aktualizację silnika PKSI, teraz powinno lepiej współpracować z wersją 1.6. edit: Dostępna jest aktualizacja: DonLinkage 6.5.4 ::: 23/02/2017 poprawka opcji podlinkowania raportów update silników (od ostatniej aktualizacji): pksi
 8. Oczywiście kontent można generować, ale sensowny raczej nie będzie (co najwyżej poprawny gramatycznie), tu masz takie narzędzie dostępne online: http://artmasta.i4a.pl Jeśli interesuje cię automatyczne wrzucanie synonimów do treści, to przetestuj http://synonim.i4a.pl
 9. OK, w takim razie dodam opcję ustawienia co ile godzin i co ma aktualizować.
 10. Mogę dodać opcję automatycznego aktualizowania wpków - można wy to zrobić tak, że gdy pojawi się aktualizacja, wtedy automatycznie do harmonogramu zostaną wrzucone zadania aktualizacji silników, przy okazji też pluginów, templatek (można by wybrać co ma się aktualizować).
 11. Ale gwałtowna zmiana parametru, który opiera się na linkach przychodzących do strony powinna każdemu dać do myślenia. Ale tak jak napisałem, nie ma tam żadnego spadku.
 12. wordpress.com należy wprowadzać z https:// - to pewnie rozwiąże problem Ogólnie musi być dostęp do xmlrpc a nie wszystkie darmowe platformy mają to włączone.
 13. Don jest w stanie to zrobić, tylko nie we wszystkich silnikach. Tam, gdzie jest na przykład wypełnienie profilu, wtedy bez problemu podmiania. Gdy dodawane są artykuły, to nie podmienia - trzeba by napisać dodatkowy silnik aktualizujący np. artykuły w wordpressach - co trudne na pewno nie jest.
 14. Przecież ta domana ma TF=7 w majesticu i CF=12.