Jump to content

okazwłoka

Oficjalne
 • Content Count

  7,890
 • Joined

 • Days Won

  101

okazwłoka last won the day on October 15

okazwłoka had the most liked content!

Community Reputation

1,582 Excellent

6 Followers

About okazwłoka

 • Rank
  weteran
 • Birthday 09/23/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

24,890 profile views
 1. Też przeglądałem stronę z ofertą i człowiek ma przekonanie, że jest to jedyna opłata bez abonamentu (było zdziwko).
 2. W następnej aktualizacji w końcu pojawi się plugin komentarzy. Będzie to w pełni funkcjonalny system z możliwością masowego dodawania komentarzy z panelu WPis. Co więcej dodawanie komentarzy przez userów ze strony będzie zabezpieczone, ale bez captcha. Dostępne będą takie zabezpieczenia jak: 1. Detektor języka (czyli chcesz tylko z języka PL, to ustawiasz na PL i nie przepuści żadnych innych). 2. Honeypot - podstawiony fałszywy input do wypełnienia. 3. Timer - jeśli formularz zostanie wysłany szybciej niż x sekund, to wtedy blok takiego komentarza. 4. Zabezpiecz
 3. Na transitionach się nie znam, ale możesz to też w jquery zrobić, masz do dyspozycji fadeOut
 4. Dostępna jest wersja 2.14, a w niej kilka nowości, podsumowując: - dodany został system cachowania - dodany jest nowy plugin Post Ratings - do oceniania artykułów - przebudowane przechowywanie mediów, teraz jest jak w wordpressie wp-content/uploads i tam po datach - dodana możliwość maskowania, szczególnie przydatne przy ukrywaniu różnych footprintów (w zasadzie to było od początku, ale nigdzie o tej funkcji nie wspominałem :)) CMS posiada wygodną funkcję maskowania footprintów w obrębie wszystkich wprowadzanych treści (dotyczy między innymi treści w artykułach
 5. Jeszcze mamy zaległość w linkach. Googleboty mocno się rozleniwiły niestety, ale połowę od wczoraj udało się przerobić, więc podejrzewam że w najgorszym przypadku jutro już będziemy na bieżąco przetwarzać linki. Jak dojdziemy do tego momentu to wtedy przedłużone zostaną pakiety.
 6. Dzisiaj kontrolowałem procent indeksacji adresów dodany przed 24 godzinami i procent indeksacji jest bardzo wysoki.
 7. Ostatnio jest problem z wydajnością. Dzisiaj powinno się udać pozbyć problemu. Za opóźnienia w indeksowaniu przepraszam. Na pewno przedłużymy oakiety., Które przez ostatnie 2 tygodnie wygasły lub są nadal aktywne.
 8. Jeszcze jedna ważna rzecz, to dodany zostanie prosty system cachowania do plików - szczególnie będzie przydatne i wydajne w przypadku dużych baz danych lub dużego ruchu.
 9. Kiedy dodałeś? Podaj login, sprawdzę. Może być na PW.
 10. W kolejnej aktualizacji będzie między innymi plugin Post Ratings - daje możliwość oceniania artykułu przez czytelników. Oczywiście na potrzeby zaplecza SEO dodatkowo będzie można sobie włączyć wygenerowanie na start określonej ilości głosów.
 11. Ok, już uruchomione zostało indeksowanie za pomocą addurl. Jest odpowiedni komunikat: Google na Tweeterze ogłosiło wyłączenie indeksowania za pomocą addurl (insection tool w Google Search Console).Udostępniamy inny skuteczny sposób indeksowania stron, który zastępuje poprzedni sposób do momentu odblokowania indeksowania przez Google Search Console.Wszystkie pakiety w systemie zostały przedłużone o dwa tygodnie.
 12. Jest dostępna aktualizacja (były problemy przy edycji strony). Chyba mamy już pierwsze koty za płoty związane z uruchomieniem
 13. Jeszcze dzisiaj, najpóźniej jutro usługa będzie podstawiona pod serwis addurl.i4a.pl.
 14. Przynajmniej nikt nie ukradnie 🧐
 15. Przy niektórych htaccess wersja 2.12 miała błąd i przestało pokazywać obrazki (między innymi na ustawieniach http z www). Zrobiona jest aktualizacja 2.13 i tam tego problemu już nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy