okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  5910
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  26

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 19 Marzec

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

942 Excellent

1 obserwujący

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

11157 wyświetleń profilu
 1. Keywordy warto używać dla skryptów, które występują w sporych ilościach np. dizcus, k2.
 2. Nie ma takiej opcji, można to uzyskać dodając artykuł i ustawiając daty "na przestrzeni dni", ale w takim przypadku trzeba sporo razy się naklikać. Przygotuję taką opcję publikacji.
 3. Mamy promocję: do końca jutrzejszego dnia... każdy zakupiony pakiet zostanie potrojony! Warunkiem skorzystania z promocji jest zakupienie pakietu przez panel indeksowanie.i4a.pl (od tej chwili do końca jutrzejszego dnia tj. 26.05.2017) i wysłanie informacji o chęci skorzystania z promocji przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie indeksowanie.i4a.pl!
 4. Ok, to wrócimy do tematu na Priv, muszę sobie odświeżyć pamięć.
 5. Dzisiaj zostało w końcu uruchomione API. Jeśli ktoś nie zdążył wczoraj z promocją, to dzisiaj podwajamy na takich zasadach jak wyżej.
 6. Nie mam tego zapisanego nigdzie, jak by to miało działać?
 7. Pakiety zakupione dzisiaj będą... potrojone!!! Wystarczy po zakupie napisać na PW lub seosolutions {@} i4a kropka pl (moża przez stronę też się kontaktować w tej sprawie).
 8. Spróbuj z innego kompa i będziesz miał jakiś trop.
 9. Nie oczekuj że ktoś odpowie jak nie rzuciłeś kodem jeszcze.
 10. Jest płatny Zennoposter, jest darmowy Browser Automation Studio.
 11. Dziś lub jutro dojdzie obsługa blog.pl - na razie będzie to podstawowa funkcjonalność - dodawanie artykułów i stron. Następnie nie dalej niż 1-2 tygodnie będzie dodana obsługa blox.pl.
 12. Okazało się, że problem sam się rozwiązał Dostępna jest aktualizacja o której pisałem na samej górze tej strony: będzie opcja wczytywania obrazów do artykułów za pomocą biblioteki mediów w Wordpressie. Niestety ograniczenie do Wordpressów działająch na xmlrpc. Opcje są trzy: wczytywanie z dysku, wczytywanie z podanych URL, wczytywanie bezpośrednio z pixabay (potrzebne api - jest darmowe) - do wpisa została wbudowana wyszukiwarka obrazów. AKTUALIZACJA v1.2.9 - 12 V 2017 możliwość publikowania obrazów w artykule za pośrednictwem biblioteki mediów (wordpress xmlrpc) - wczytywanie obrazów z dysku, z internetu lub z pixabay.com Można tą nową funkcjonalność zobaczyć na poniższym filmiku:
 13. Aktualizacja kolejna: DonLinkage 6.5.9 ::: 11/05/2017 zmiana w Premium - adresy trafiają do detektora, a nie bezpośrednio do bazy przycisk czyszczący bazę na liście silników dodana możliwość wrzucenia adresów do detekcji bez podziału na skrypty ważne poprawki w silniku DonLinkage zmiana w module pytań i odpowiedzi update silników (od ostatniej aktualizacji): kunena, k2
 14. Ok, sprawdzę to jeszcze dzisiaj. Edit. Przed momentem sprawdziłem i wygląda na to, że wszystko działa poprawnie. Jeśli możesz, podeślij jakiś wyrywek pliku na PW do sprawdzenia.
 15. Traktowałbym to bardziej jako celowe ograniczanie dostępu do informacji.