Jump to content

Toto

Forumowicze
 • Content Count

  794
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Toto last won the day on September 26 2019

Toto had the most liked content!

Community Reputation

140 Excellent

About Toto

 • Birthday 04/08/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://omulew.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,229 profile views
 1. Tam gdzie masz dużą konkurencje wszystko będzie miało znaczenie. Ja widzę u siebie, że może nie sam adres IP ale przede wszystkim sprawność serwera ma znaczenie.
 2. A ja mam jakoś wrażenie, że od jakiegoś czasu takie 301 nie działają już tak jak kiedyś - może to tylko moje odczucie bo testów nie robiłem a i zbyt wielu przypadków też nie znam. Miałem jednak taki przypadek, że po przekierowaniu przechwyconej domeny (tematycznie idealna, ze starymi linkami w dużych serwisach) miałem wypad podstrony gdzieś na dalekie pozycje.
 3. Jeżeli konkuruje to znaczy, że jest serwisem ogłoszeniowym czy walczy o to samo miejsce - bo to różnica. Jak myślisz, jak Google odróżnia opinię od artykułu? Po cudzysłowie?
 4. Witaj, rzeczywiście kawałek czasu nie było Ciebie. Projekt, który robiłeś jakoś poszedł czy poszedł do kosza? Nie wiele się zmieniło od Twojej nieobecności .... i nie mów, że to już trzy lata ?
 5. a co ma piernik do wiatraka? Do mnie dzwoni kobieta i mówi, że ich firma jest podwykonawcą Google Zapytałem: do czego Google wynajmuje podwykonawców? Odpowiedziała: np. taki producent samochodów nie produkuje opon, potrzebuje podwykonawców Na tym polega biznes, że niektórzy sprzedają coś bardziej, a inni coś mniej realnego. Jedni robią tak jak dla siebie, pod warunkiem, że znajdą człowieka, który będzie chciał za takie działanie zapłacić. Prawdą jest też to, że niektórzy wolą wyrzucić w błoto 100 zł miesięcznie bo łatwiej jest naciągnąć gości na 100 zł i nie zro
 6. Pozycja jest dziś więcej warta niż wiele lat temu to i koszty rosną. Czy są to koszty wysokie - tego bym nie powiedział. W porównaniu z reklamą w innych "mediach" uważam, że nie jest drogo.
 7. Myślę, że nie jeden się mocno przeliczył. Mam jedną taką domenę gdzie ktoś chyba wpadł na taki pomysł żeby zaszkodzić. W ostatecznym rozrachunku chyba mi pomógł
 8. Z obserwacji mojej wynika, że nie ma tutaj żadnych reguł. Ostatnio widziałem taki przypadek, że po zrobieniu 301 z domeny na stronę pogorszyło się bardzo.
 9. Mówisz to z praktyki? Bo z tego co pamiętam to było inaczej. W katalogach można było podstrony.
 10. Z tym, że zapewne nie są to jedyne działania w tej sprawie prowadzone. Gdyby receptą na sukces było postawienie 10 czy 50 stron zapleczowych to trzeba by było TOPy powiększyć w tysiące
 11. Ja bym zaplecze postawił. Ale przecież każdy ma inne potrzeby. Pytanie z natury: kupiłem samochód, jak go najlepiej wykorzystać Najlepiej jechać, ale można też urządzić kurnik albo super bazę dla dzieciaków. Co byś nie zrobił to ma jakąś wartość.
 12. A hydraulik z Łodzi ma stronę i zaczął ją pozycjonować w 2017 roku dodają tylko linki do katalogów I jesteś przekonany, że to działa? Problemem w szeroko pojętym SEO jest to, że każda branża, każda strona to zupełnie coś innego. Kopiowanie pomysłów linkowania od innych osób może być przecież powielaniem błędów, może też nic nie dawać ze względu na specyfikę branży i otoczenie (patrząc ogólnie). Bez kreatywnego myślenia i bez testowania nie da się robić tego dobrze. Problemem jest więc skala, bo jak na trzech domenach przeprowadzić testy
 13. Warto poindeksować nowe treści i czekać. Jeżeli masz wpływ na nabywcę to może warto, aby on nowe treści zaindeksował wcześniej zanim Ty zaczniesz indeksować swoje nowe adresy ze starymi treściami - ja bym tak zrobił. Tak czy owak, wszystko wymaga czasu.
 14. albo jeszcze gorzej niż od zera. Google pewnie jeszcze widzi starą domenę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy