Jump to content

Toto

Forumowicze
 • Posts

  804
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Toto last won the day on September 26 2019

Toto had the most liked content!

About Toto

 • Birthday 04/08/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://omulew.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,688 profile views

Toto's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

141

Reputation

 1. Pisałem też o tym w wiadomości e-mail. Chodzi o to, żeby możliwe było pobranie do txt adresów wszystkich podstron, aby wrzucić np. do indeksacji. Bardzo czekam na taką możliwość.
 2. Już jakiś czas temu sygnalizowałem - przydałaby się taka funkcjonalność jak pobieranie linków do wszystkich podstron z danej strony. Czy kiedyś można by było liczyć na coś takiego?
 3. Może ktoś polecić jakie proxy pod Xevila ? Był swego czasu dostawca i nawet @MaxPannapisał tutaj czytelną instrukcję. Teraz nie mogę tego ogarnąć więc prosiłbym o jakieś polecenie.
 4. ale to chyba masz na myśli zeno, xneolinksa, xrummera
 5. Ok, rozumiem. Szukam więc rozwiązania swojego problemu bo u mnie zamiast wybierać maile z listy rejestruje mi jakieś nowe konta mail na maiforspam.com Jest jakaś prosta metoda aby wrócić do sposobu na pocztę tak jak było wcześniej?
 6. Będzie jakaś aktualizacja czy trzeba wykonać te operacje opisane pod linkiem? Ja zawsze bazowałem na poczcie seo i własnych domenach i tak wolałbym pozostać.
 7. Zdobyć link to jedno. Trzeba wiedzieć do czego ten link przyłożyć. Potem trzeba go zaindeksować. Dla mnie warto, ale jak jest w Twoim przypadku to kto to wie. Pozycjonowanie to nie jest tania rzecz.
 8. Czy ma ktoś problemy po ostatniej aktualizacji z obsługą poczty. Na dwóch maszynach mam tak samo i nie wiem gdzie szukać przyczyny.
 9. pokarze albo pokaże Jeżeli tak długo budowałeś to wszystko to może oznaczać, że Ci się mocno nie spieszy. Im wcześniej zaczniesz tym lepiej. Nie przejmuj się 10 czy 15 linkami - mogą być różne. Pracuj i oglądaj efekty, ale nie musisz myśleć, że niewielką ilością linków spowodujesz nieodwracalne szkody.
 10. Tam gdzie masz dużą konkurencje wszystko będzie miało znaczenie. Ja widzę u siebie, że może nie sam adres IP ale przede wszystkim sprawność serwera ma znaczenie.
 11. A ja mam jakoś wrażenie, że od jakiegoś czasu takie 301 nie działają już tak jak kiedyś - może to tylko moje odczucie bo testów nie robiłem a i zbyt wielu przypadków też nie znam. Miałem jednak taki przypadek, że po przekierowaniu przechwyconej domeny (tematycznie idealna, ze starymi linkami w dużych serwisach) miałem wypad podstrony gdzieś na dalekie pozycje.
 12. Jeżeli konkuruje to znaczy, że jest serwisem ogłoszeniowym czy walczy o to samo miejsce - bo to różnica. Jak myślisz, jak Google odróżnia opinię od artykułu? Po cudzysłowie?
 13. Witaj, rzeczywiście kawałek czasu nie było Ciebie. Projekt, który robiłeś jakoś poszedł czy poszedł do kosza? Nie wiele się zmieniło od Twojej nieobecności .... i nie mów, że to już trzy lata ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy