Jump to content

okazwłoka

Oficjalne
 • Content Count

  7,956
 • Joined

 • Days Won

  102

Everything posted by okazwłoka

 1. Kurde, to mamy już 2020 😕?
 2. Oj tam. Sporo tego mamy w neteasy i chętnie dokupię kilka w promo cenie Nie oczekuję aż takich zniżek jak u mnie w sygnaturce 😎
 3. @neteasy - może jakaś promocja na nowe rejestracje tych świetnych kont SEO? Oczywiście w ramach blackfriday
 4. BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY w LinkTak.pl: od dziś do poniedziałku (do końca listopada 2020) każde doładowanie Kredytów zostanie nagrodzone 20% bonusem.
 5. 1+1 GRATIS od piątku do końca miesiąca: każdy zakupiony pakiet zostanie podwojony (ręcznie, więc może to potrwać kilka godzin). Oczywiście nie trzeba się upominać. Promocja dotyczy wskazanych serwisów: - addurl.i4a.pl - bardzo skuteczny indeksator linków - mj.i4a.pl - zbiera statystyki majestic oraz ahrefs - indeksowanie.i4a.pl - również skuteczny system indeksowania - edytorseo.pl - edytor do szybkiego pisania tekstów pod seo (np. precle, opisy do katalogów) - synonim.i4a.pl - automatyczne i dość dobre podstawianie synonimów (spinowanie) do tekstów - dodawarka.i4
 6. SEO SOLUTIONS Kod 50% na wszystko Wszystko, co można zamówić ze strony https://www.i4a.pl 50% taniej, między innymi: - panel WPis do zarządzania zapleczem - SWL Box (prywatny SWL) - DonLinkage do linkowania - Premium DonLinkage - DonIndexer - punkty LinkTak - wszelkie aktualizacje (np. WPis) Promocja trwa do piątku 27.11.2020 (do końca dnia). Wystarczy wpisać kod: BlackFriday2020 Od soboty 28.11.2020 do końca miesiąca kod ten będzie naliczał 25% zniżki. Promocja łączy się z innymi (np. gratisy opisane w
 7. Ledwo 7 weszło na dobre. Jadą ostro z numeracją 😱
 8. Na razie słabo, brak konkretnej daty, a nie chcę żadnych dat obiecywać.
 9. Potrzebowałbym dostęp , najlepiej wyślij na email seosolutions lub na PW (na początek sam adres wystarczy).
 10. Pewnie wszystkie podstrony można byłoby przeglądać. Wyszukiwanie rankujących podstron to nie głupi pomysł, myślę że coś sensownego powinno udać się wymyślić przy okazji ewentualnego wprowadzenia wyszukiwarki. Nad ilością linków (zarówno od wydawcy jak i linkującego) myślę poważnie i raczej to za jakiś czas zostanie wprowadzone.
 11. Ok, wygląda na to, że udało się rozwiązać problem.
 12. Dzięki za zgłoszenie, sprawdzę to dokładnie i dam znać, powinno się udać rozwiązać problem systemowo, podejrzewam że takich linków będzie więcej.
 13. Jeśli A=B to B=A. Cokolwiek znaczy przechodzenie linków ze starej domeny na nową (przeindeksowanie?). A próbowałeś w Search Console za pomocą dodedykowego narzędzia: https://support.google.com/webmasters/answer/9370220?hl=pl ?
 14. Oj tam oj tam. Wiadomo, że jakoś trzeba szacować ruch, a rzeczywisty dostępny jest tylko dla tych, którzy mają dostęp do podpiętych statystyk.
 15. Dlatego takie wysokie ceny są w ankiecie Zdradź jak linkujesz pierwszy poziom
 16. Dokładnie, nie wyrqziłem się jasno: bardziej mi chodzi o linkowanie dla pagerank a nie dla reklamowania strony. Edit. Może nawet nie tak. Powiedzmy, że chodzi o linkowanie ze stron, które są budowane specjalnie pod linkbuilding.
 17. Pisałem ze smartfona. Ale wyszło ładnie @Nikonem - zauważyłeś "liniowej"?
 18. Jeśli chcesz kontent to szukasz agencji kontenerowej a nie liniowej np SeoSpace.
 19. Postaraj się o okolicznosci i wróć do niego jeśli byłeś zadowolony. A jak nie to najlepiej coś w czym można samemu pisać silniki np zennoposter lub darmowy bas.
 20. CMS Pod Zaplecze - każde zamówienie zostanie podwojone. Cena standardowa to 5 zł od licencji, obecnie była promocja na 2 zł, a teraz dodatkowo podwojenie, czyli koszt licencji wynosi 1 zł. Minimalne zamówienie 25 sztuk (50 zł netto), po podwojeniu (nie trzeba się upominać) w tej cenie klient otrzyma 50 licencji. Promocja ważna do końca listopada 2020. https://cmspodzaplecze.i4a.pl Dane kontaktowe: Seo Solutions - mail: seosolutions@i4a.pl lub PW.
 21. Mi osobiście też pomysł się podoba, w sumie go wymyśliłem Dokładając trochę oliwy do ognia jest kilka opcji/propozycji: - dać możliwość zdecydowania każdemu czy jego strony mają się wyświetlać w wyszukiwarce - nie pokazywać adresu (zamiast tego pokazać część treści, choć tu jak ktoś będzie chciał wyszukać po treści, to znajdzie) Może jeszcze jakieś inne szachermachery?
 22. Tworzę ankietę, żeby zobaczyć/pokazać jakie linki są teraz w modzie. Widać, że głównie ludzie oceniają jakość miejscówki po ruchu, dlatego przygotowałem szybką ankietę.
 23. IMO zawieranie informacji o znaczących opłatach w regulaminie (mało kto je czyta) i brak dodatkowych informacji w formularzach decydujących o takich opłatach powinno być zabronione
 24. Ok, sprawdzam. Dawno nie zaglądałem na monitoring. Edit. Sprawdziłem i działa. Masz najnowszą wersję?
 25. Frazy możesz zmienić w obrębie projektu, po prostu wyedytuj na mniejsza ilość fraz i zaznacz podmianę już przydzielonych. Gdybyś miał z tym problem pisz przez komunikator na usera admin lub tu na PW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy