Jump to content

okazwłoka

Oficjalne
 • Posts

  8,676
 • Joined

 • Days Won

  166

Everything posted by okazwłoka

 1. Tak, powinno dojść do siebie w miarę szybko bo kolejka się zrobiła. Jeśli ktoś chciałby dla strony przeliczyć na szybko to proszę na PW podawać ID stron.
 2. Wygląda na to, że problem rozwiązałem. Gdyby jeszcze był jakiś problem proszę na priv lub email informację z domeną, wtedy przeliczymy statystyki. Przepraszam za utrudnienia i niedogodności.
 3. Jest jakiś problem, szukam rozwiązania.
 4. Indeksowanie tagów to wciąż świetny pomysł i może dać naprawdę dużooo ruchu z organika. Ba! Tagi w odpowiedni sposób skonstruowane pojawiają się we fragmentach z odpowiedzią, a to pozycja ponad top1 !
 5. Dorzucone zostały dodatkowe parametry: procent linków dofollow oraz typy linków (text/image/redirect):
 6. Google preferuje https. Po prostu trzeba zablokować wersję https jeśli jej nie chcesz, ewentualnie przez przekierowanie 301.
 7. Dużo zależy od widzimisię Googla Jeśli nic nie pomaga, to zmienić IP na dedykowane.
 8. Pakiet o którym mowa wyżej jest już dostępny: https://dodawarka.i4a.pl/?typ=pakiet&id=22-wpisy-pligg Na Start do odwołania dostępna jest promocja dla tego pakietu: 1+1 Gratis. Kupując pakiet otrzymasz z automatu drugi taki sam!
 9. Jeszcze wczoraj to poprawiałem Ogólnie zapowiedziane zmiany w systemie trochę się opóźniają, początek roku sporo organizacyjnych spraw jest.
 10. Dziękuję, faktycznie było przytkane Teraz już ruszy.
 11. Nadchodzi wielkimi krokami nowy pakiet: Będzie to taki powrót do przeszłości, bo... przypomnimy czasy, w których Pliggowanie było modne. Jeszcze tym miesiącu powinien być dostępny. Będzie to grupa 22 stron Pligg. Na początek na pewno będzie pakiet w promocji. A tymczasem zapraszam użytkowników do dodawania opinii, za 2-3 zdania można otrzymać pakiet (patrz post wyżej).
 12. Słuszny wniosek może być tylko jeden: słabiutkie środki dezynfekujące były w obiegu.
 13. Do serwisu dodawarka.i4a.pl w końcu podłączony został system opinii. Na ten moment jest oczywiście brak opinii użytkowników (opcja została wprowadzona "po cichaczu"), ale jest zachęta: Promocja na "darmowe" pakiety. Dodaj opinię (na minimum 300 znaków) do pakietu, który posiadasz, a otrzymasz w prezencie losowo wybrany pakiet spośród następujących trzech: Tysiące linków z agregatorów RSS! (pakiet najniższy), Strony typu WHOIS - 50 wpisów z linkami, 32 artykuły z linkami. Oferta ograniczona czasowo do odwołania (zniknięcia komunikatu z panelu (zakładka Moje Pakiety)). W ramach promocji jeden użytkownik może dodać maksymalnie jedną opinię do jednego rodzaju z posiadanych pakietów. Nagradzane są tylko te opinie, które zostaną opublikowane na stronie. Zapraszamy!
 14. Robiona jest ankieta na ten temat. Być może pojawi się to w linktaku, jeszcze nie ma decyzji bo z wersją pl wyszło sporo do zrobienia na najbliższy czas. Co do angielskiego do rozważenia są dwie opcje: 1. Normalne strony w j. angielskim. 2. Wersje językowe stron, które są w linktaku.
 15. System ma informacje o 120 mln backlinkach na polskich stronach. Narzędzie Google Top10 zostało zaktualizowane (teraz szybciutko pobiera dane z Google i znajo.pl , a w tle zaczyna pobierać pozostałe statystyki z zewnętrznych narzędzi). Dzięki temu mamy szybko wyświetlone pierwsze ważne informacje. Tak to wygląda live (bez żadnego przyspieszania):
 16. Powiedzmy dla przykładu mamy 3 domeny wydawców (Czyli te, na których będą zamieszczane linki): - wydawca1.pl (podstrona1 / podstrona2 / ... / podstronan) - wydawca2.pl (podstrona1 / podstrona2 / ... / podstronan) - wydawca3.pl (podstrona1 / podstrona2 / ... / podstronan) Linkujący ma 2 grupy projektów - grupa1 - link1.pl - link1.pl/podstrona1 - link2.pl -grupa2 -link1.pl/podstrona1 -link1.pl/podstrona2 -link3.pl Nie zaznaczając żadnej z opcji na żadnej z podstron nie zostanie podwójnie umieszczony ani link1.pl, ani link2.pl (tym bardziej link3.pl). Ale może się zdarzyć, że zostanie na jednej podstronie opublikowany link1.pl i np link1.pl/podstrona2 Jeśli zaznaczysz tylko unikalne domeny w obrębie grupy, to może zostać na jednej podstronie opublikowany np. link1.pl/podstrona1 i link1.pl/podstrona2 (są w innych grupach). A jeśli zaznaczysz tylko unikalne domeny na podstronie, to wtedy link1.pl/podstrona1 i link1.pl/podstrona2 nie zostaną opublukowane na jednej podstronie.
 17. Nowe narzędzie: Top10 Google służące do szybkiej analizy TOP10 na zadaną frazę:
 18. Patrz post wyżej Tak naprawdę nie da się przewidzieć procentu zindeksowania nawet przy pomocy addurl.i4a.pl a nawet bezpośrednio przez GSC bez przekierowań.
 19. Jeszcze jakieś 2 lata temu wchodziło wszystko. A wykorzystanie tego do indeksowania totalnego spamu sprawiło, że dzisiaj jest mocno okrojona skuteczność.
 20. Kod rabatowy na doładowanie (obniża o 15%) : XXX-MAS-HOH-OHO Ważny do końca niedzieli. Zapraszam.
 21. Nie, pierwsza opcja dotyczy grupy linków, a druga urli (mogą być z innych grup i się powtarzać):
 22. Dzięki za komentarz. Czy możesz objaśnić ostatnią kwestię? (zanim odpisze na poruszone tematy).
 23. Od dzisiaj (22 grudzień 2021) zostaje wprowadzony MaxRank (można o nim przeczytać w zakładce dla Wydawców w dziale "Rank". Będzie on sukcesywnie wprowadzany do systemu, jest to sprawa dość czasochłonna żeby wszystkie strony systemowe przejrzeć pod względem backlinków. Oznaczanie MaxRank dla stron istniejących w systemie zacznie się prawdopodobnie w pierwszej połowie stycznia 2022.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy