Jump to content

Grey Ronin

Forumowicze
 • Content Count

  624
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Grey Ronin last won the day on April 25

Grey Ronin had the most liked content!

Community Reputation

133 Excellent

Profile Information

 • Interests
  𝘐 𝘢𝘮 𝘢 𝘎𝘳𝘢𝘺 𝘮𝘢𝘯 𝘪𝘯 𝘢 𝘨𝘳𝘢𝘺 𝘸𝘰𝘳𝘭𝘥 - 𝘣𝘦𝘵𝘸𝘦𝘦𝘯 𝘭𝘪𝘨𝘩𝘵 𝘢𝘯𝘥 𝘥𝘢𝘳𝘬𝘯𝘦𝘴𝘴

Recent Profile Visitors

3,986 profile views
 1. Dodaj animacje w odpowiednim formacie HEIF lub WebP
 2. Tak. Tak to miałem na myśli. Na domyślnych ustawieniach kreatorów z reguły wszystko jest dobrze ustawiane. Kreatory maja z reguły masę ustawień np w kwestii menu) i tutaj jak ktoś nie wiec co do czego to nie warto domyślnych ustawień zmieniać.
 3. Najnowszego ?? Z tym kreatorem z tego wyczytałem zawsze był problem z szybkością strony. Nie wiem jak to obecnie wygląda. Co do pytania - elementy nie są "ukryte" - tak łopatologicznie - te same elementy są poprzestawiane na stronie i ich funkcjonalność np menu dostoswana do urządzeń mobilnych. Jak np strona na desktop ma 3 wersje menu czy więcej to na mobile menu jest ograniczane do jednego drzewka + okruszków - "poukrywane" są pozostałe, mniej istotne.
 4. Czyli najlepiej stać z fonem w danym miejscu albo być być kierowcą 😁 ale ci to wystawiają opinie typu załadunek super i klop czysty a nawet prysznic majom.
 5. https://neeva.com/ Większość nowych polskich Internetów to trąci tandetą. Nowe wyszukiwarki powstają ale są najzwyczajniej płatne.
 6. żadne https://www.browseo.net/?url=https%3A%2F%2Fdomkiwgrodku.pl%2F
 7. Gdyby to było taki proste to nie było aktualizacji. Jest masa innych potencjalnie ważniejszych czynników. Nagłówki to techniczna treść wiec poziom ważności jest na poziome tuz przed "meta description" a za alt= grafik. Oczywiście mówię o dobrze wprowadzonych nagłówkach czyli nagłówek jest tylko i wyłączcie nagłówkiem a nie anchrem linku wewnętrznego.
 8. Temat jest złożony i dla zaawansowanych "optymalizatorów" . Strona sklepu internetowego. W sumie linków wewnętrznych (czyli razem z tymi do stron produktów innych stron) na poszczególnych stronach ok 250 Menu kategorii oparte na linkach tekstowych a graficzny baner site-wide Są sobie trzy tekstowe menu co do których nie zastrzeżeń. Od struktury wszystkich kategorii na każdej podstronie aż do Okruszków w schema.org Jest on - rodzynek - graficzny banderek site-wide z linkiem do jednej z kluczowych kategorii widoczny na całej strukturze stron kategorii i produktów skl
 9. Przypnę się pod temat. Nie chodzi mi smartfon-a a o mini PC-eta. Za jakim mini PC jest się sens oglądać. To ma być taka stacjonarno-mobilna alternatywa prostego laptopa do której podłączę normalny monitor bo ten z laptopów to są za małe. Na pewno chcę minimum 8 GB ram-u i dysk co pomieści samego Win10. Mam do wyboru albo coś z nowych mini PC albo używane Lenovo M700 Tiny USFF VI GEN. 8GB SSD W10. Szukam ekonomiczne komputerowe "gniotsa nie łamiotsa" do pracy bez niepotrzebnych dopalaczy do ciężkich zadań które bezawaryjnie posłuży co najmniej z 5 lat. Jak ktoś miał do czynieni
 10. Wystarczyło prosto napisać że za ta cenę to warto kupić domenę "optymalizacja.com" bo to podejrzewam będzie "okazja". Niestety to już nie te czasy ze płaciło się za sama frezę kluczową w nazwie domeny.
 11. Praktycznego nie ma. Polski język to masa synonimów, wyrazów bliskoznacznych, wieloznacznych itp. Nie sposób wszystkich wariantów odnośnie tematu meta i treści w zgrabny sposób ująć w formie narzędzia.
 12. Faktycznie chyba niedawno musiało być zrobione prawidłowe przekierowanie albo zainstalowany certyfikat bo w indeksie są jeszcze adresy z http
 13. Czy na ten anchory w top są podstrony czy strony główne? Czy liniowałeś wyłącznie stronę główna a nie podstrony na te frazy? Jak nie masz w ogóle podstron dla fraz które likowałeś to nie mam więcej pytań. Jak dodatkowo masz w meta title strony głównej dokładnie frazy na które likowałeś to się to fachowo nazywa przeoptymalizowanie i takie cos skutkuje niestety wywaleniem z topów. Pisze co może być powodem ale nie znam twojego tematu.
 14. Jesteś na forum PiO i twoje pytanie jest tak na miejscu jak pytanie Jak upiec chleb? - na forum dla piekarzy, albo Jak ściąć drzewo? - na forum dla drwali. Pytać "drwali i piekarzy" SEO możesz - nikt ci nie zabroni ale nie liczyłbym na wyczerpującą odpowiedz.
 15. Ty tak poważnie myślisz że AD 2021 że NOWE fora jeszcze cos znaczą i to jeszcze na pun. Brutalna prawda wszyscy się przenieśli na Fejsa i inne ćwierkające społecznościowi. Mogę się domyślić że poza kafeteriami dla szafiarek przy garnku z bąbelkiem ostały się zadbane fora dla fachowców, hobbystów albo pasjonatów fantazji wszelakich od polityczno-społecznych po filmowe/literackie. Reszta pewnie jest zaspamowana a nowe interesują najbardziej spamerów. Tylko nowe na normalnej domenie bo na pun to nawet spamerów nie interesuje. Jak powstawiają witryny o charakterze "użytkownicy powinny sami p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy