Jump to content

Grey Ronin

Forumowicze
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Grey Ronin last won the day on April 25

Grey Ronin had the most liked content!

Community Reputation

138 Excellent

Profile Information

 • Interests
  𝘐 𝘢𝘮 𝘢 𝘎𝘳𝘢𝘺 𝘮𝘢𝘯 𝘪𝘯 𝘢 𝘨𝘳𝘢𝘺 𝘸𝘰𝘳𝘭𝘥 - 𝘣𝘦𝘵𝘸𝘦𝘦𝘯 𝘭𝘪𝘨𝘩𝘵 𝘢𝘯𝘥 𝘥𝘢𝘳𝘬𝘯𝘦𝘴𝘴

Recent Profile Visitors

4,163 profile views
 1. Stopka to "Footer" a gotowy widżet to np https://pl.wordpress.org/plugins/insert-headers-and-footers/ Nie wiem jaki masz motyw. Ja ma jakieś gotowe rozwiązanie to szukaj po słowie "Footer"
 2. Działa do następnej aktualizacji algorytmu. Jak przedobrzysz zawsze możesz być uwalony ręcznie zwłaszcza jak podpadniesz lokalnej konkurencji która "uprzejmie doniesie". https://developers.google.com/search/docs/advanced/guidelines/doorway-pages?hl=pl Jak tu już było mówione na razie hulaj dusza piekła nie ma. Potem - no cóż cały wysiłek w piach. Jest masa metod by zrobić to dobrze. Najważniejsze to nie wpadać zbytnio w schemat - czyli nastukać z 50 jednakowych stron które nic nie wnoszą i są zbyt podobne do siebie.
 3. Zauważ że młody pozycjoner zadał pytanie "jak zacząć, gdzie warto linkować?" co dla doświadczonych SEO-wców brzmi mniej więcej tak "jak się robi dzieci by były zdrowe i piękne" Tu nikt ci nie poda gotowego przepisu bo pozycjonowanie to nie pieczenie kotletów. Jak zauważyłeś wszystko stale się zmienia. Są tacy co mają sposoby ale ich nie zdradzą nawet na zamkniętych forach a co dopiero na publicznych. Cała reszta pichci tak by było dobrze ale żaden ci nie powie jak to dokładnie wygląda bo na pewno w twoim przypadku to już nie sprawdzi się tak jak byś chciał.
 4. Nie jak dla innych innych ale dla mnie liczy się także subiektywna ocena a nie paramenty różnych systemów wiek domeny wiek strony na tej domenie czyli czy kupujemy od drugiego właściciela czy od 10 w jakim języku była strona na domenie wiek linków do domeny jakość linków do domeny czy domena była domeną firmową
 5. Dodajesz wszystko co interpretuje i zaleca Google. Inne elementy są co do szczęścia niepotrzebne.
 6. Technologia jest względnie nowa. Dla mnie jest to sytuacja za późno opracowanej i wdrożonej technologii. Firmy farmaceutyczne nadal myślą kategoriami brutalnego kapitalizmu - czyli trzeba pacjenta leczyć a do śmieci ale w taki sposób by go nigdy nie wyleczyć. Rewaluacyjne i skuteczne technologie czekają pewnie w szufladzie i nie będą rozbijane bo budzą kontrowersje, strach konserwatystów i foliarzy i są mało opłacalne bo uleczony pacjent to mniejsza kasa.
 7. Błąd jak masz ikonę domku zamiast frazy Home w okruszkach albo inne podobne rozwiązanie. Trzeba wywalić domek jako element okruszków czyli "itemListElement" który musi mieć name i dać go jako "mainEntityOfPage" przy zachowaniu całości jako Breadcrumb schema.org/BreadcrumbList czyli okruszki. Naprawiać nie trzeba
 8. https://wave.webaim.org/ Chodzi pewnie o wielkość czcionek dla aktywnych linków na stronie. Jak np. w okruszkach masz to za małe i zbyt blisko siebie to masz taki komunikat, podobnie w menu. Elementy maja być wielkości klikalnej z palca na smartfonie.
 9. Dodaj animacje w odpowiednim formacie HEIF lub WebP
 10. Tak. Tak to miałem na myśli. Na domyślnych ustawieniach kreatorów z reguły wszystko jest dobrze ustawiane. Kreatory maja z reguły masę ustawień np w kwestii menu) i tutaj jak ktoś nie wiec co do czego to nie warto domyślnych ustawień zmieniać.
 11. Najnowszego ?? Z tym kreatorem z tego wyczytałem zawsze był problem z szybkością strony. Nie wiem jak to obecnie wygląda. Co do pytania - elementy nie są "ukryte" - tak łopatologicznie - te same elementy są poprzestawiane na stronie i ich funkcjonalność np menu dostoswana do urządzeń mobilnych. Jak np strona na desktop ma 3 wersje menu czy więcej to na mobile menu jest ograniczane do jednego drzewka + okruszków - "poukrywane" są pozostałe, mniej istotne.
 12. Czyli najlepiej stać z fonem w danym miejscu albo być być kierowcą 😁 ale ci to wystawiają opinie typu załadunek super i klop czysty a nawet prysznic majom.
 13. https://neeva.com/ Większość nowych polskich Internetów to trąci tandetą. Nowe wyszukiwarki powstają ale są najzwyczajniej płatne.
 14. żadne https://www.browseo.net/?url=https%3A%2F%2Fdomkiwgrodku.pl%2F
 15. Gdyby to było taki proste to nie było aktualizacji. Jest masa innych potencjalnie ważniejszych czynników. Nagłówki to techniczna treść wiec poziom ważności jest na poziome tuz przed "meta description" a za alt= grafik. Oczywiście mówię o dobrze wprowadzonych nagłówkach czyli nagłówek jest tylko i wyłączcie nagłówkiem a nie anchrem linku wewnętrznego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy