Jump to content

Grey Ronin

Forumowicze
 • Content Count

  539
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Grey Ronin last won the day on July 5

Grey Ronin had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

Recent Profile Visitors

3,601 profile views
 1. Obecnie nie ma nic co by ci wskazało jednoznacznie czy strona jest wartościowa, ile wartościowa czy ile bezwartościowa. Jak masz czas i chęci zestawiać sobie cyferki to masz cztery wróżki z darmowymi szklanymi kulami Alexa Rank SimilarWeb Moz Domain Authority Ahrefs Domain Rating (DR) To są cyferki które w jakimś stopniu pokazują wartość strony dla Google a w jakim są jedynie wróżbą na zasadzie lustereczko powiedz przecie czy strona jest najładniejsza dla Google.
 2. Nie powołuj się na rękojmię w przypadku SEO i wyników organicznych. Nie tedy droga. My uprawiamy czysty hazard i gramy z algorytmem Google. Nie znamy nawet sztywnych zasad tej gry a jedynie wytyczne, wskazówki i wnioski z testów. Co gorsza zasady gry się stale zmieniają i nawet jak ktoś coś przetestował to za 5 minut będzie myk i labirynt zmieni sufity, podłogi i ściany i mapę możesz wrzucić do kosza. Pozycjonowanie to taka sztuka balansująca pomiędzy nie szkodzić a skutecznie działać i jako przeciętny doktor kapłan SEO nie gwarantuję ci uzdrowienia ani zbawienia twojej strony.
 3. Chodziło ci pewnie o coś takiego jak blog firmowy, social media, Google moja firma itp działania odnośnie treści. Nie wiem jak masz przyrost nowych produktów na miesiąc bo jak duży typu 100 - 200 to rozumiem że tej osoby która zajmuje się opisami produktów nie będziesz obciążał. Moim zdaniem nie ważne kto będzie pisał jakiekolwiek treści i tak musisz mieć SEO-wca który opracuje koncepcje tematów i treści żeby całość miała ręce i nogi a nie każdy sobie rzepkę skrobie.
 4. https://netpeaksoftware.com/blog/netpeak-spider-checker-are-now-free Nie ma limitów URL. Jest to dobry zamiennik dla tych co nie mają płatnej Wrzeszczącej Żaby Prawie wszystko za darmo z wyjątkiem: eksportowanie raportów kopiowanie danych filtrowanie wyników zapisywanie projektów No cóż darowanemu się w zęby nie patrzy.
 5. W SEOkach ? - nie warto. Niestety SEO katy to są warte jedynie z powodu wieku linka. Nic poza tym. Jak strony z linkami wypadły z indeksu to nie warto nawet indeksować na siłę.
 6. Sklepy internetowe to też takie działania kody rabatowe na portalach typu picodi konkursy na FB i inne cuda wianki na społecznościówkach Newsletter Ogólnie trzeba się nagimnastykować. Pomijam tu SEO czyli częsty błąd powielania tytułów produktów ze sklepu. Klasyczny strzał w stopę który poprawia widoczność twoich produktów na Allegro a nie na twoim sklepie.
 7. Efekty - 5+ Funkcjonalność - 3- - nie lubię stron one page, animowanych z wodotryskami SEO - 2= - Google czyta tekst a strona to ma go mało a filmy to są ale po co i dlaczego to nie wiem.
 8. https://www.google.com/search?q=domena.pl Normalny parametr do sprawdzania bana. Site to jak sama nazwa wskazuje sprawdzasz ilość zaindeksowanych ston. Najlepiej sprawdzić w paru wyszukiwarkach w trybie incognito.
 9. Czas. Dołuje ja czas. Internety i wyszukiwarki poszły do przodu a strona nie koniecznie. Najlepiej zleć komuś podstawowy audyt jak nie umiesz zrobić samemu to się dowiesz. Ja ci tylko podpowiem że jak to jest strona producenta to musisz pilnować by ci nie podbierano formy tytułów i opisu produktów. Możesz się naprodukować z opisami a jeden z drugim który ma lepszą technicznie stronę skopiuje mniej lub więcej opisy i jesteś posprzątany.
 10. Coś linkujesz czy tylko pretendujesz do łopaty roku.
 11. o wiele lepsze https://chrome.google.com/webstore/detail/serptrends-seo-extension/nedmifdnblopopbcmdcgflboaclchebg możesz zakładając oczywiście odpowiednie ustawienia śledzić pozycje
 12. Może być ale chodzi o drugie menu przypięte do stopki strony głównej czy kluczowych podstron kategorii z linami wyłącznie do Marek samochodów. Oczywiście jak masz pełne menu dostępne na każdej stronie to nie było tematu. Takie przypięte menu przydaje się na stronach np informacyjnych, blogowych, kontaktu czyli takich gdzei zwykle menu główne jest wyłączone (ograniczone) bądź trzeba się naklikać by dostać się do odpowiedniej strony. Jak się nie mylę okruszki masz takie Strona główna - Części do samochodów - Audi - Silnik Audi - Silnik taki i owaki Tz tak to wygląda z struktury k
 13. Dzięki. Przynajmniej wiadomo czym to się je i dla kogo zostało stworzone bez potrzeby odwiedzania jakiś innych stron które z reguły zbyt łopatologiczne nie są a przechodzą od razu do szczegółów.
 14. Tak z ciekawości jest to w miarę łopatologicznie potrzebny i konieczny do szczęścia temat czy też jest to dzieło wielkiej wagi i uwagi wg UE które potrafi być bardzo twórcze w produkowaniu oczywistych oczywistości które są wyłącznie potrzebne by urzędnikom się za bardzo nie nudziło.
 15. Zamieść gdzieś osobno wyłącznie linki do Marek samochodów. Ogólnie chodzi pewnie o ilość linków wewnętrznych. Jak google wskazuje na główne kategorie to znaczny że mają one optymalną ilość linków. Sprawdź ile linków ma podkategoria marki jak mało w stosunku do kategorii głównej to musisz je zwiększyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy