Jump to content

Oxan_20

Forumowicze
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Excellent

About Oxan_20

 • Birthday 07/29/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

2,434 profile views
 1. 3pkt tuż za podium, nie jest źle jak na początek 😀
 2. U mnie kiedyś w laptopie Lenovo dopiero po jakiś 4 latach zepsuło się mechanicznie 😀 Na obecnym lapku też już z 3 lata pracuję w ten sposób (monitor lub tv podłączony przed HDMI) i póki co nic się nie dzieje.
 3. Ja już aktualizowałem kilka dni temu i działało ok. To raczej problem z vps - oba u tego samego usługodawcy. Teraz widzę, że przez pop3 działa, a imap w żadnym programie nie działa.
 4. 4.3.3.1, testowałem też na 4.3.2.8, inne programy na tym vps normalnie się łączą z pocztą, więc dziwne, że tylko na xneo u mnie ten problem nagle się pojawił.
 5. Działa Wam dzisiaj połączenie z jakąkolwiek pocztą w xneolinks? U mnie do południa działało normalnie, a teraz program nie może się połączyć z żadną pocztą - prywatny email, gmx, gmail, obojętnie jakie ustawienia - pop, imap (tzn. raz na dłuższy czas połączy się, popracuje chwilę i znowu brak połączenia). Ten sam problem na dwóch vps (dostęp do sieci normalnie działa, inne programy normalnie łączą się z pocztą). Nie mam antywirusa, a do windows firewall dodane wyjątki.
 6. Fajnie byłoby, gdyby udało się rozbudować opcje w generatorze tekstów typu: - generowanie opisów na profile - tytuły artykułów - tagi - eksport do pliku z podziałem na (opis, artykuł, tytuł, tagi) Potem można sobie już wrzucać do projektów w autosubmitterze - czy donek, czy xneolinks, czy cokolwiek innego. Oczywiście wszystko co powyższe już można teraz robić, "kombinując" z opcjami i długościami generowanego tekstu. Ale jakby coś "dedykowanego" pod powyższe było to fajnie, wygodniej. Taka luźna propozycja
 7. Działa Wam Generator tekstów? Dawno nie korzystałem, a dzisiaj jak odpaliłem to wyskakuje "Brak możliwości wygenerowania tekstu dla tego tagu, spróbuj podać bardziej ogólny" - bez względu na to jaki tag użyję i jakie opcję ustawię.
 8. Też tak może być. Możesz napisać footprint do podstrony, której nie widzisz w indeksie i zobaczyć czy zwróci wynik w google. Ale sprawdzając po "cache:" zwraca Ci jakiś wynik?
 9. Przyśpiesz proces dodając to co wypadło z indeksu np. do jakiś indekserów. Wzbogacić stronę o nowe treści zawsze spoko + jakieś nowe podstrony z linkowaniem wewnętrznym do podstron, które wypadają z indeksu.
 10. Coś w tym jest. U mnie strony pod USA na początku grudnia spadek ruchu o ok 30% a dzisiaj ruch mocno w górę. Zobaczymy jak będzie dalej.
 11. @karolex Spróbuj footprint do konkretnej miejscówki lub "cache:", bo w taki sposób jak sprawdzasz, to nie jest miarodajne w ogóle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy