Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  18,520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  629

MaxPan last won the day on June 19

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

7,008 Excellent

2 Followers

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

93,024 profile views
 1. Slorz w swoich sieciach rozdaje za każda bramkę 1 GB za zwycięstwo 10 GB internetu ( trzeba zgłosić numer w Plus, Plush, inne). Ale chyba wiele transferu nie straci
 2. Dokładnie tak, przecież on pisze "i dodał sporo podstron związanych z farmacją, viagrą itp." a takie coś robią przez wstrzykiwanie kodu a nie logowanie się na stronie.
 3. A co to ma wspólnego z tym, ze włamują się nie przez login i hasło a przez dziury. Analizowałem, widziałem, doświadczyłem setki włamań na strony. Nigdy źródłem nie było logowanie które można zabezpieczyć 2FA.
 4. To raczej szeptacze a nie spamerzy, ale ludzie to nie odróżniają.
 5. zrób przekierowanie 404 na główna. Z konsoli usuń mapę i wgraj nową nawet jeśli oni identyczne. Podlinkuj mapę strony delikatnie ale z miejsc gdzie często robot Google trafia, to ma wystarczyć. Spam linki same znikną
 6. spam linki nie mogą załatwić spadki od tak, było by to zbyt proste, żeby w taki sposób walić konkurencje. Masz powiadomienia w konsoli, że cos się dzieje? Ręczne dzialania?
 7. To Was zaskoczę to Kuba razem z wspólnikiem odkupił od SW dział hostingu współdzielonego. Migrują teraz, naprawiaj i będzie git. Za niedługo pojawi się na PIO.
 8. Czy masz jakieś negatywne skutki tego włamania?
 9. Zobaczymy czy podejmę dyskusje, link usunąłem
 10. Jest jeszcze Humman Emulatror, Ubot, inne, ale Zenno i Bas chyba najbardziej uniwersalne
 11. ale zauważ zmiany również zwieszają odpowiedzialność pieszego za nieostrzeganie zasad to dobry kierunek. Oczywiście, że wiele pojęć wymagają doprecyzowania w kwestii poruszania się pieszych, rowerów. Ja na przykład mam rower elektryczny który zapiernicza nawet 60 km, jeśli cisnąć manetkę na całą, i teraz pomyślicie, że taki rower ma osoba która nigdy nie miała prawa jazdy, nie chodziła na kurs, nie zdawała egzaminów i niema nawet 18 lat.
 12. Zawsze trzeba robić upust na to, że ktoś popełnia błąd ile razy miałem przypadek, że widzę kierowce z kierunkiem w prawo, ja wyjeżdżam z podporządkowanej i skręcam w lewo, później okazuje się, a on jedzie prosto bo nie wyłączył kierunkowskaz z poprzedniego skrętu, bez rejestratora ewentualnych kamer monitoringu jeśli są nie udowodnisz, że miałeś rację.
 13. Każdy kto jeździ samochodem wie, że wśród pieszych ogromna ilość ludzi nieadekwatnych ale dotychczas to byli uprzywilejowani uczestnicy ruchu drogowego co z zasady uważam za błąd. Na całym świecie teraz zmieniają się przepisy, więcej wymagań od pieszych, większe kary, kwestia elektrycznych hulaj nóg, inne. Ogólnie uważam te zmiany na plus i jest jeszcze wiele co należy uregulować.
 14. Nie ukrywam nie rozumiem tych zmian w wersji angielskiej Zennoster, ja nawet tego nie zauważyłem bo mam wersje ru. Dyskusja w temacie zmian na forum pokazuje, że użytkowniki chyba nie za bardzo zadowoleni, delikatnie mówiąc. Może to odkręcą. Co do BAS oczywiście to nie Zennposter ale większość automatyzacji można z tym zrobić. Polecam nauczyć się robić podstawowe szablony samemu bo zlecać to niewdzięczne zajedzie bo za każda poprawka musisz zgłaszać się do autora, a autor nie zawsze będzie mieć czas zrobić poprawki natychmiast.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy