MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  15535
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  379

MaxPan wygrał w dniu 17 Maj

MaxPan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

5306 Excellent

O MaxPan

 • Tytuł
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

79657 wyświetleń profilu
 1. @up 2 dni robocze zmieściły się, pamiętaj że mają 6h+ różnicę czasu. Post z forum, cytat: Przedstawiamy nową wersje Xneolinks w tej aktualizacji udzieliliśmy uwagę optymalizacji procesów i algorytmów. Spis zmian: Zmiany w wizualnym interface programów i dodatków. Zaktualizowano algorytm rozwiązania recaptcha2 w audio-wersji przez capmonster2. Zoptymalizowano poszukiwanie CMS G-BOOK. Zoptymalizowano dodatek "Menedżer logów captcha". Teraz w projektach można zapisywać dodatkowo ustawienia przeglądarki, CSS, obrazków, typów wyszukiwarki Dodano rozwiązanie recpatcha2 przez antigate. Zrealizowano rozwiązanie keycaptcha przez 2captcha. Zaktualizowano funkcje wysyłania proxy na 2captcha. Dodano opracowanie https linków w dodatku "Konstruktor linków". Zwiększono szybkość detekcji CMS, przepisano algorytm. Poprawiono generacje loginów i haseł w Diskuz.
 2. Zamiast obrażać innych od cwaniaków przeczytaj regulamin działu ogłoszenia i zlecenia, napisz poprawne ogłoszenie może ktoś i zgłosi się odpłatnie Tobie pomóc.
 3. on pisał do użytkownika który odkopał temat wstawił linka do chwilówek, użytkownika już nie ma
 4. Tam były banery na cały ekran jeszcze, jak LP....usunąłem i chęć do dalszej dyskusji jak widać zniknęła, taka sytuacja...
 5. nie skąd że, po prostu zbieg okoliczność dla tego zapodałem linki, wyręczyłem kolegów.
 6. Licencję wysyłane w terminie 0-24-48 h.( w dnie wolne od pracy 48h) od momentu zaksięgowania zapłaty. Po wpłacie nie są wysyłane żadne inne komunikaty tylko email z licencją w ciągu zazwyczaj minimum 24 maksimum 48 h od momentu zaksięgowania płatności. Należy sprawdzać folder spam. Licencja to 2 klucze do aktywacji softu ( wersja premium) lub jeden klucz ( wersja standard).
 7. Tak jak mówiłem jak tylko będzie osoba decyzyjna online własnie to i powiem, żeby dali przycisk zapłać przez Avangade za rok i zapytam o rabat.
 8. Celowo wybrali Avanagade do sprzedaży w Polsce bo są największe i najbardziej znane. Wiem że rok temu jeśli chodzi o abonament za platnosci 10 USD pobierali 7 USD swoich kosztów + VAT, więc może dla tego w panelu jest link do PP. Ale pogadam dzisiaj z adminem na ten temat
 9. Jak kupowałeś Xneo nie dostałeś też FV? Specjalistą w zakresie podatków nie jestem, Tego trzymaj my się bo moja księgowa ma nawet pisemną interpretacja ( oczywiście to nie jest jeden/zero jak by co nawet pisemna interpretacja nie chroni przy niczym, ale naprawdę zaczerpnij info u innego księgowego jeśli nawet Infakt nie ufasz). Co do abonamentu to aż zapytam bo nie nie place rzecz jasna więc nie wiem jak teraz, wcześniej avangade nie pryzmowali drobne kwoty. Co dziwnych Rosyjskich nazwisk jak napisałeś to jednoosobowa działalność gospodarcza, w Polsce też tak można nie nazywać firmę nie PHU Fortex a po prostu Jan Kowalski. Co do Avangade to jest to chyba największy obecnie sprzedawca elektronicznych towarów, i jego wiarygodność jak i FV które wystawiają jest oczywista. Dzisiaj pogadam z adminem, więc jeśli są problemy z drobnymi planowościami to wprowadzi roczny abonament z Avangade i będzie tak jak przy zakupie softu.
 10. Czytaleś co napisano wyżej. Więc napisze jeszcze raz Xneolinks sprzedaje Holenderska firma która i wystawia EUROPEJSKIE FAKTURY. Oczywiście z VATem, Jeśli chodzi o fakturowanie wyciągów z PP to jesteś delikatnie mówiąc niedoinformowany.
 11. jeden 24h temu wykłada ofertę na szkolenia drugi godzinę temu zakłada temat pyta o szkolenia, czy na prawdę myślicie, że ludzie wierzą w takie zbiegi okoliczności Więc wyręczę wszystkich i zapodam linki:
 12. Na wszystkie platnosci które przyjmuje Avangade wystawiane są FV przez firmę która tą płatność pobiera czyli Avangade co zresztą i piszę jak płacisz : "Zamówienie jest realizowane przez firmę Avangate, autoryzowanego resellera oraz sprzedawcę produktów i usług dostępnych w tym sklepie. Avangate BV | Prins Hendriklaan 26 II, 1075 BD, Amsterdam, Netherlands" Ale również : „Elektroniczne wyciągi z PayPala są zgodnie z prawem unijnym fakturami VAT i mogą stanowić potwierdzenie poniesienia wydatków tak samo, jak innego rodzaju faktury czy wyciągi bankowe. Taką możliwość daje również prawo polskie. Co za tym idzie jeśli przedsiębiorca posiada wyciąg z PayPala może na jego podstawie zakwalifikować wydatek do kosztów uzyskania przychodów.” Źródło : http://www.infakt.pl/blog/10-kosztow-bez-faktur/
 13. Wcześniej dawali FV z Czech, więc niech zapyta lepiej suport na ICQ zamiast pytać na forum