Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  18,171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  592

MaxPan last won the day on October 16

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,687 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

91,331 profile views
 1. MaxPan

  Ja pierdziu

  Masz czas to czytać W spamie pełno takich listów adwokatów, bankierzy, Nigeryjskich książąt, facetów który wygrali w totka z USA i chcą się podzielić, inne
 2. Napisz do BM nie wiem czemu w EN panelach nie ma 6.0.3 może on to osobna paczka wyłożył , ja nie korzystam z Hrefere ale mam 6.0.3 od 23.09 i w 6.3 tam była integracja nowej captcha Yandexa przez Xevil 5, inne zmiany Osoby którym rozdawałem kody rabatowe do RU panelu własne tam dostają paczki.
 3. Znam człowieka który za 2000 zł kupił 5 Bitcoin(ów) takich: ( przyszli po poczcie, uczciwie 5 monet :D)
 4. Jest jeszcze jeden taki sam myk, różnica tylko taka, że proszą o przelew weryfikacyjny
 5. Mówiłem o aktualizacji silników wyszukiwarek które przestali działać. Natomiast ostania aktualizacja Hrefera do wersji 6.0.3 była 23 września. a nie 22 sierpnia.
 6. Ja jestem bardziej skłonny do tego, ze oni dane przechowują jak najbardziej i analizują te dane tylko nie pokazują celowo. Bo linki zliczają ze stron które nie zindeksowane. Łatwo to potwierdzić testem, co ewidentnie wskazuje, że to dzianie celowe. Ja mam parę pomysłów na wepchanie w cash kontenta (z linkiem) może w weekend jak znajdę chwile usiądę i przetestuje. Bo linki linkami, a od tego czy kontent jest w indeksie i pokazuje się na zapytania bardzo dużo zależy w pewnych aspektach naszych działań (SEO).
 7. oni za każdym update wylewają dziecko z kąpielą, to normalne
 8. Uważam, że na pewno to nie bug. Weźcie nową domenę czystą. Dodajecie linki (średniej jakości) dodajecie stronę do konsoli i zobaczycie że w konsoli ( oczywiście z opóźnieniem zawsze) zaczną pojawiać się linki który wszystkimi znanymi sposobami sprawdzania indeksacji definiują się jako niezaindeksowane. Googe uderza pozycjonerów tam gdzie maja "męki brzuch" czyli w weryfikacje linków, weryfikacje dzialań seo. Obecnie testuje pare swoich sposobów podsuwania Google linków ale nie sugeruje się zarówno site: jak i cashowaniem. Zobaczymy co z tego będzie. p.s mam jeszcze jedną teorie kt
 9. Teraz chyba każdy szared hosting ma testowe 7-14 dni. zawsze można przetestować samemu. Jest wiele zmiennych, jednym może coś pasować innym nie i PBNy bywają różne.
 10. Dobrym tekstem seo nie zepsujesz, wiec również możecie pisać swoje teksty lub dogadać się z firmą seo. Zatrudnić osobę od tekstów nie głupi pomyśl, tylko ktoś musi dawać wytyczne : co pisać, jakie długie, jak zadeszczone słowami, inne. Na pewno w e-commerce kontent ma duże znacznie i nie trzeba to olewać, ale również duże znacznie ma optymalizacja tekstów na stronie.
 11. Hero hostowana strona Twoja w jaki sposób? Szared, VPS, Dedyk? Jaka usługa, jak konfgurowana.Lista stron na OVH nic Tobie nie da, absolutnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy