Jump to content

karolex

Forumowicze
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Funkcja jest, ale nie działa tak jak działała wcześniej...
 2. Ta samą metoda sprawdzam przy innych działających indekserach i pokazują dobrze. Serwis też ma opcję pokaż czy link jest zaindeksowany, i też pokazuje, że nie są zaindeksowane. Kończę, bo dalsza dyskusja nie ma sensu, każdy po rejestracji ma możliwość dodania do indeksacji 25 linków i może sobie przetestować.
 3. Oczywiście, że miarodajne, jak mam swoje zaplecze i wstawiam link to widzę czy dany artykuł jest zaindeksowany, po co mam wstawić footprinty.
 4. W najprostszy z możliwych sposobów, wklejam adres w Google i widzę czy jest czy go nie ma.
 5. 24h, 48h, po paru dniach trzeba już brać pod uwagę samoindeksację w zależności od linków jakie się wrzuciło. Jak dla mnie szkoda czasu i pieniędzy, są dużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązania na rynku.
 6. Ręcznie, dostał takie adresy które działający indekser musi zaindeksować. Indekser Oki (ten tańszy) ma dużo większą skuteczność, a cenowo przepaść.
 7. Od ponad 2 miesięcy ten indekser już nie działa. Testowałem.
 8. @krzys150ten indekser nie ma prawa działać jak i wiele innych opartych na funkcję którą google tymczasowo? wyłączyło
 9. Usługa indeksowania zniknęła z panelu Search Console https://support.google.com/webmasters/answer/6211453#url_inspection
 10. Tak, działała ta funkcja ostatnio tragicznie, raz po godzinie indeksowało, a drugi raz wcale.
 11. Tak, ale ta opcja teraz nie działa, wcześniej dodanie adresu powodowało przeindeksacje/indeksację w parę minut, teraz można dodawać i nic.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy