Jump to content

karolex

Forumowicze
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Specjalnie na potrzeby testu, puściłem 2 projekty, @Noel podesłałem na pw id projektów, pkt są wolne więc nic tylko przydzielać linki w tych projektach.
 2. Fakt, statlink praktycznie nie przydziela linków na projektach w których jedyne wymagania to SR, ciężko przy takim przydzielaniu linków zaplanować jakąkolwiek strategie.
 3. To najlepiej obrazuje jakie masz pojęcie o SWL. Nie widziałem, nie używałem, ale się wypowiem.
 4. Jeśli dysponujesz pokaźnym budżetem na klienta/stronę to nie linkujesz SWL, tylko używasz do tego najlepszych miejscówek. Co innego jeśli klient/strona ma mocno okrojony budżet, wtedy jak najbardziej można się bawić SWL, bo punkty nie są drogie. Warto dodać, że linkowanie z SWL nie jest dla każdego, bo zarówno jak i możesz pomóc stronie, tak samo możesz jej zaszkodzić, warto więc na początku kupić większość ilość i potrenować na własnych domenach.
 5. Na jakiej podstawie tak stwierdziłeś? Na jakiej ilość pkt przeprowadzałaś testy? Bo skoro tak piszesz, to pewnie testowałeś.
 6. Czy tylko u mnie system tak wolno przydziela nowe linki?
 7. Funkcja jest, ale nie działa tak jak działała wcześniej...
 8. Ta samą metoda sprawdzam przy innych działających indekserach i pokazują dobrze. Serwis też ma opcję pokaż czy link jest zaindeksowany, i też pokazuje, że nie są zaindeksowane. Kończę, bo dalsza dyskusja nie ma sensu, każdy po rejestracji ma możliwość dodania do indeksacji 25 linków i może sobie przetestować.
 9. Oczywiście, że miarodajne, jak mam swoje zaplecze i wstawiam link to widzę czy dany artykuł jest zaindeksowany, po co mam wstawić footprinty.
 10. W najprostszy z możliwych sposobów, wklejam adres w Google i widzę czy jest czy go nie ma.
 11. 24h, 48h, po paru dniach trzeba już brać pod uwagę samoindeksację w zależności od linków jakie się wrzuciło. Jak dla mnie szkoda czasu i pieniędzy, są dużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązania na rynku.
 12. Ręcznie, dostał takie adresy które działający indekser musi zaindeksować. Indekser Oki (ten tańszy) ma dużo większą skuteczność, a cenowo przepaść.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy