Jump to content

zgred

Forumowicze
 • Posts

  11,787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  89

zgred last won the day on January 22

zgred had the most liked content!

1 Follower

About zgred

 • Birthday 10/03/1972

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.zgred.pl
 • Skype
  seozgred
 • Twitter
  @seozgred

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  [DC]
 • Interests
  Lepiej żebyś nie wiedział

Recent Profile Visitors

56,945 profile views

zgred's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

1.6k

Reputation

 1. NIżej masz konfigurację na poziomie apache/nginx.
 2. Policz ile jest linków wychodzących Praktycznie każdy coś ma w stopce
 3. I jeszcze raportujesz moje posty. Ogarnij się. NIKT nie poda Ci rozwiązania gotowego, na tacy. Trochę inwestycji w research - jest pełno rozwiązań w necie. A dostałes mnostwo informacji w rożnych wątkach na różne tematy.
 4. NIe, nikogo nie dziwi od mniej więcej 2005 roku jak powstało to forum i ludzie zaczęli używać GSC. Żadne narzedzie nie pokazuje 100% linków. GSC pokazuje próbkę. Jest jeszcze majestic i semrush - tam tez będa inne wyniki. Porponuję poczytać manuala do każdego narzędzia i jak zbierane są informacje przez te narzedzia.
 5. Długo będziesz trolował? Przetestuj, sprawdź, wyciągnij wnioski. EOT.
 6. Mam strony z kilkunastoma podstronami (nie idneksują się) mam tez ogromne sklepy pod opieką. TO nie ma znaczenia wielkość tylko zasoby po stronie G i oni tego nie chca przyznać. Cytuj dalej Johna - może do czegoś dojdziesz "probably less so" tja...
 7. ale ten problem istnieje od wiosny 2021 roku... i raczej nie wróci do normalnego indeksowania co widać po tym forum i angielskich oraz info na twitterku. Jak G znajdzie zasoby będzie indeksowało poprawnie. Myślę, że temat jest wyczerpany. Linkuj, czekaj, obserwuj i zagladaj do GSC.
 8. Bo miał wystarczająco dużo zasobów wolnych i mocy a teraz je ograniczył. Mam sklep ktory cache ma jeszcze z grudnia 2020 roku i nie moge zaindeksowac produktów i kategorii. Zgred ma cache z lipca. A z kolei inclick indeksuje sie jak zły w ciągu kilku godzin. Mam tez inny sklep pod opieką, gdzie indeksacja stoi od listopada zeszłewgo roku - praktycznie 70% URLi nie jest zaindeksowanych. W BINGU 100% indeksacji. nic nie zrobisz.
 9. Google NIGDY nie wyświetla wszystkich linków a jedynie reprezentatywną próbkę. Jesli liczba linków wynosi tysiace maksymalnie wyświetli 999 wierszy. Jednocześnie nie podaje linków adhoc na bieżąco - może z obsuwą kilkumiesięczną. Od zawsze tak działa GSC - nie wiem skąd zdziwienie.
 10. NOrmalne - mozesz czekac nawet kilka miesięcy. Google obecnie ma spore problemy z indeksowaniem. Więc jedynie pozostaje uzbroić się w cierpliwość.
 11. Cześć @mack1990 1. nie przeczytałeś regulaminu forum 2. spamujesz shitem na lewo i prawo 3. odkopujesz ogromnie stare wątki ogarnij się albo szybko stąd wylecisz.
 12. Zgodnir z wytycznymi nazwa wizytówki powinna byc taka jak nazwa firmy. Wstawianie słów kluczowych nie jest dobre - poza tym może zostac usunięte/zmienione automatycznie przez samo Google. Tak więc - nie przyspieszysz, nawet jak zmienisz moze zostać przywrócona nazwa firmy. Jeśli powisi tak kilka tygodni to znaczy, że Google zablokowało zmianę.
 13. Certyfikat pobierany prawidłowo ponieważ podstawia go nazwa.pl i to w nazwie jest błąd konfiguracyjny. Google prawidlowo go odnalazło. Ten serwer nie mógł udowodnić, że należy do redom-remont.pl. Jego certyfikat pochodzi z *.nazwa.pl. Może to być spowodowane błędną konfiguracją lub przechwyceniem połączenia przez atakującego. Dodatkowo jest problem ponieważ jest wykonany wildcard na domenie czyli istnieje np taka poddomena: http://dsadsadasdsa.redom-remont.pl/polityka/ Czyli błąd jest po stronie konfiguracji serwera nazwa.pl 1. usunąć wildcard i tym samym zrezygnowac z konfiguracji SSL w ramach nazwa.pl 2. zainstalować ssl darmowy CANONICAL nie rozwiązuje problemu nieprawidłowej konfiguracji zony w DNS
 14. W marketingu mało jest certyfikacji. Jesli chcesz serio podejść to wszelkie kursy Google Ads bo teraz spejcalistów z tego jest trudno, certyfikaty z Facebook Ads. Z SEO certyfikacji niema, podobnie z copywritingu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy