Jump to content

zgred

Forumowicze
 • Content Count

  11,483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

zgred last won the day on December 16 2020

zgred had the most liked content!

Community Reputation

1,396 Excellent

1 Follower

About zgred

 • Rank
  Największy Zgred na forum
 • Birthday 10/03/1972

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.zgred.pl
 • Skype
  seozgred
 • Twitter
  @seozgred

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  [DC]
 • Interests
  Lepiej żebyś nie wiedział

Recent Profile Visitors

54,741 profile views
 1. Szukam możliwości publikacji artykułów z linkami (minimum 2 linki) do stron klientów (i nie tylko), najchętniej z napisaniem artykułu (merytorycznego o długości minimalnej 5 tys zzs). Tematyki: - dom - wnętrze - ogrody - nauka języka - moda Temat artykułu zostanie podany. Publikacja w języku polskim. Proszę o przesłanie oferty (portale, cennik z napisaniem artykułu) na adres: pawel.gontarek@semgence.pl, zlecający: Semgence sp zoo NIP: 5272846156 - z dopiskiem "Artykuły PIO". NIe odpowiadam na PW.
 2. ja mam wtyczkę do badania przekierowań ale możesz sprawdzić na httpstatus.io
 3. Jakby był wyłączony to bym Ci nie pisał. Od razu tez napiszę, że obecnie jest zrobione 301 - niestety to bardzo złe rozwiązanie. Mówiłem usunąć wildcard a nie zrobić 301. Przekierowania robić NIE WOLNO! Zapytanie o poddomene, która nie istnieje, powinno zwracać komunikat: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
 4. Problemem jets wildcard na domenie http://aaa.przykawie.net/ - takie cos nie powinno istnieć. Moge zaindeksować dowolną subdomene np ww2, ww3, ww888 i on ajests widoczna ale bez certyfiaktu. usun wildcard.
 5. Tych fotek wpłynie - w sensie fotek bez altów. a w alt'ach są słowa więc ma wpływ na calośc podstrony.
 6. Nie słuchasz. Zrobisz jak uważasz. Porównaj sobie linki, ich rozkład i moc ... tylko tyle zrób i wyciągnij poprawne wnioski. Robiłem cateringi dwa, ktore są w topach ... doradzam trzeciemu. Linki to jedene z elementów, jeszcze internal linking, UX oraz odpowiednio ustawione treści. jeszcze powiez, ze chcesz wbić kalkulator BMI na top1 to juz obiecuje, ze w wątku się nie odezwę.
 7. Ty w pół roku chcesz zrobić top10 na te frazę? Masz kanibalizacje bo nazwy plików zawierają nazwy chyba wszystkich miejscowości: https://heroes-diet.pl/Content/Images/Icons/Heroes diet catering dietetyczny dieta pudełkowa Warszawa Siedlce Łuków Pruszków Otwock Mińsk Mazowiecki.png - nie wiem kto to wymyślił ale grubo poplynął Google potrafi czytac kod i może serwis rankować na frazę, która jest w kodzie a nie ma jej w treści - mam takie przypadki, że 3ba zmieniać nazwy plików. Po drugie masz slabą domene i bardzo słabą jej historię na te chwilę ... a linki ... ehhh ..
 8. DOść ciekawym sposobem może byc opisanie ALTem zdjęc, na których Ci zalezy a na reszcie nie ... ale to tak do konca nie musi zadziałać.
 9. Mam szklaną kulę, szklana kula dzisiaj byla okrągła a wczoraj czarna. Dziś stoi na podlodze a wczoraj leżała na półce. Skad do cholery mam wiedzieć co pomóc jak nie znam domeny ...
 10. Działa. Używam jako jedeen z kilku monitoringów ponieewaz ma rzeczy, których inne nie maja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy