Jump to content

Dominik23

Forumowicze
 • Content Count

  1,808
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Dominik23

 • Birthday 12/31/1983

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,276 profile views
 1. Dominik23

  Korona Memy

  Dobre, to to..
 2. Hej Zastanawiam się nad zakupem serwera NAS. Mam sieć na światłowodach i uploading nie stanowi żadnego problemu. Niski pobór mocy i wbudowane moduły php i msql zachęcają do zakupu. Macie jakieś doświadczenie z działaniem takich stron? Jakie modele polecacie? Z góry dziękuje za podpowiedzi?
 3. To jeszcze kinekty pozalepiajcie Nadzór nad PlayStation w ramach walki z terroryzmem źródło: http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Nadzor-nad-PlayStation-w-ramach-walki-z-terroryzmem,wid,18006921,wiadomosc.html?ticaid=11604e&_ticrsn=3
 4. Dominik23

  Ciekawostka

  Reklama, reklamą. Jak puszczają pierwsze reklamy w listopadzie tzn. że już jest późny czas na zakup prezentów. Najlepiej jest zaopatrzyć się w nie w środku roku.
 5. Widze że na moim nowym blogu robots.txt wygląda następująco: User-Agent: TwitterBot Disallow: User-Agent: * Disallow: / W ogóle idzie w ustawieniach włączyć indeksacje a jeżeli tak to w którym miejscu?
 6. Darmowych dobrych nie ma. Pół roku temu szefowa chciała żebym jej coś poprawił w pdfie. Ściągnołem 2-3 triale z dobreprogramy pl i któryś z nich spełnił moje oczekiwania. Poświęć 10 min. zainstaluj najwyżej oceniane programy do edycji i tyle. Napewno szybciej niż ktoś ci tu odpowie albo poda na talerzu.
 7. a co na to windows? http://www.fucking-windows.com/ Trzeba zminimaalizować okno!
 8. Większość podstron już jest za indeksowana (zapytanie site:domena). Na fragmenty tekstu - duplikaty są poniżej oryginału - dlatego że nie linkowałem tego "mocnymi" linkami. Ruch jest słaby bo content jest mało atrakcyjny, ale cieszy mnie duża ilość za indeksowanych podstron,które mogą leżeć latami nie ruszana. Za dwa, trzy lata może dodam linki. Off topic.
 9. Dobrze. To z ciekawości przetestuje taki content na zapleczu niskiego poziomu. Ciekawe ile podstron mi zaindeksuje wójek i czy przeniesie się filtr na zaplecze wyszego poziomu.
 10. Wykorzystujecie duplikaty ogólno dostępnego tekstu nie podlegającemu prawu własności? Tylko szczerze!
 11. Po co Chinom google? - mają przecież Baidu!. Chiny to potężny rynek i raczej wolą, aby zarabiała na wyszukiwaniu informacji ich rodzima firma a nie amerykańska.
 12. Możecie spojrzeć na to z innej strony - nie musicie tracić czas na poznawanie tych rzeczy / filmów - bo już to widzieliście i możecie się skupić na nowościach! - nie to co gimby :/
 13. Więcej oszukanych: http://numerytelefonu.com/nrtel/508421656/komentarze
 14. Witam. Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z firmy MULTINET z informacją o niezapłaconej FV. Czy ktoś z Was szykuje jakiś pozew zbiorowy odnośnie ich usług. Temat jest ogólnie powszechny jak w przypadku "pobieraczka" http://forumprawne.org/prawo-cywilne/136379-problemy-z-pewna-firma-wpis-w-katalogu.html Proszę o Waszą odpowiedź i zdobyte doświadczenia, jak również dalsze posunięcia odnośnie tej firmy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy