Jump to content

zgred

Forumowicze
 • Content Count

  11,692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  78

Everything posted by zgred

 1. pliki graficzne nie muszą mieć nazw - zalezy to od systemu jaki masz bo moze to byc generowany ciag znaków przez system i lepiej tego po prostu nie ruszać.
 2. I myślisz, ze ktos zainwestuje swoja kasę aby zrobić wyniki a Ty zaczniesz płacić jak one będą? To chwyt ... poczytaj najpierw o wynikach za efekt i dopiero wtedy podejmij decyzję czy aby na pewno chcesz płacić za efekt. Brak efektu tez jest efektem, jak również zrobienie tego tanio byleby osiągnąc efekt i dostac karę - to tez jest efekt. Umowa na 2 lata i niemożnośc jej zerwania to tez zajebisty chwyt... Określi KPI - czyli co SEO ma Ci dac w wyniku. Jeśli np liczbę telefonów - określ ją, jeśli liczbę zapisów - określ ją. Do tego potrzeba GTM i rozszerzonej analityki i oprogramowa
 3. Hey, Kupię teksty o SEO (seo, pozycjonowanie, audyty i inne), SEM (ads, google ads, kampanie sem), Social Media (audyty, fejs, insta, tt) Minimalna długość 7k zzs Zoptymalizowane pod kątem SEO Minimum 4-5 śródtytułów w H2 Minimum jeden paragraf w formie punktorów (wyliczanki) Zoptymalizowane Surferem lub innym narzędziem Teksty muszą trzymać merytorykę ale nie muszą być górnolotne - idą na zaplecze Minimum 1 obrazek w treści obrazujący tematykę wpisu Pilnowanie content planu po Twojej stronie Miesięczny budżet: 1000 zł
 4. Bez adresów URL to nic się nie da zdiagnozować ani doradzić Więc de facto szkoda contentu jaki napisałeś. Generalnie: * nie zabronisz nikomu kopiować i tłumaczyć Twoją stronę - pozostaje prawnik i pismo * plagiatu nie ma skoro google lepiej ją rankuje * odwrócenie zdania i przestawienie szyku wyrazów nie jets plagiatem - może po prostu ktoś pisze podobnie luib podobnym stylem - najpierw musisz plagiat udowodnić w sądzie * google nie przywrócisz wyników skoro (prawdopodobnie) strona konkurencja jest lepiej zoptymalizowana, albo może atrakcyjniejsza, albo może alg
 5. desktop i mobile to są dwa różne indeksy
 6. GSC pokazuje próbkę. Nie musi pokazywac wszystkich podstron/stron danego serwisu. Jesli na zapytanie site:domena na końcu masz taki napis kursywą, że aby zoabczyć resztę podstron trzeba kliknąc ... to oznacza, ze sporo podstron jest słabej jakości i Google je wyindeksowało (piaskownica/sandbox).
 7. Każde dłubanie w kodzie czy bibliotek powoduje potem podatności na np XSS. Wiec sugerowałbym się dobrze zastanowić nad zmianami w functions.php bo przy każdej aktualizowacji i tak to zostanie nadpisane.
 8. a w ogóle w takim przypadku zrób pillar pages
 9. W sumie to nikt nie odpowiedział na pytanie zadanie przez pytajacego. Generalnie jeśli nie chcesz tracić starcyh podstron sugerowąłbym na początku każdego archiwalnego wpisu wrzucić taki box ze spisem aktualności - czyli nie myśl jak SEo tylko jak UŻYTKOWNIK - co zrobić aby zachęcić do wejscia w aktualności? Musisz czy tez powinieneś zbadać za pomoca yandex metrcia rożne warianty i jednym z nich jest umiejscowienie na początku starego artykułu linków do nowych artykułó z napisaem "ten artykuł jest przestarzały - zobacz najnowsze newsy dotyczące zespołu Chelsea Londyn".
 10. Nope. Pierwszy post dotyczy jednej strony. Jest wyraźnie "Mam stronę nastawioną na odbiorców lokalnych." Potem jest zdanie "Nie chcę tworzyć do każdej miejscowości osobnej podstrony" - czyli pytanie dotyczy linkowania wewnętrznego w ramach jednej strony To że w drugim poście pyta o zaplecze niczego w tej kwestii nei zmienia. Konstrukcja strony docelowej nie zmienia się bez względu na to jakich pierdyliardów www zaplecza postawi. Proste.
 11. Serio? To chyba albo Ci nie działa, albo nie wiesz co piszesz EMA w linkowaniu wewnetrznym jest wykonywane na potęgę w skali dotychczas nieznanej. Są portale, które z tego masowo korzystają i to działa! usterka-pl, dobrymechanik-pl, morizon, olx, otodom ... znanylekarz-pl - obejrzyj poszperaj - i zweryfikuj swój światopogląd
 12. Słuchajcie sensowne panienki ... nie mogłem się oprzec aby to napisać
 13. ja nie rzygałem. Paweł potwierdzi bo ze mną chodził nawet kebsa nie jadłem ... ale pustawo w ZG w pandemii
 14. "Każdy" - i tu jesteś w błędzie, ale skoro masz potrzebę porównania sobie fiuta z innymi to powodzenia.
 15. Teraz tez byłem. W Rubinie jakoś pod koniec sierpnia
 16. po tabelce wnosze że ZERO. Nie odpwoiedziałeś na pytania i uwagi.
 17. Temtyka jest niezwykle istotna bo pivot tematyki niekoniecznie musi być dobry dla SEO. Druga sprawa jak widze 100% dofollow to aż mnie zęby bolą.
 18. Tu masz pełen manual: https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions?hl=pl a co do ustawień - z jakiej wtyczki korzystasz?
 19. Bo my mamy alergie na odkopywanie
 20. Nie, google banuje pewne frazy - akurat jestem w trybie inco i zalogowanym Natomias na #1 miejscu jest znany i popularny "program ślubny"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy