Jump to content

Grey Ronin

Forumowicze
 • Posts

  678
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Grey Ronin

 1. Osobiście nie mam. Napisz ogłoszenie wg regulaminu - może ktoś ma i ci sprzeda. https://www.forum.optymalizacja.com/forum/20-og%C5%82oszenia-i-zlecenia/
 2. Odpowiadając dosłownie na twoje pytanie - Tak znamy google.com 😜 Oczywiście podziały i inne szczegóły to musisz sobie zrobić sam. Tak poważnie - takie coś to wymaga harwestowania google i żadnej gotowej aktualnej listy nie znajdziesz za darmo.
 3. Nie indeksuje się tagów kategorii dla samej chęci indeksowania. Zawsze na każdym poziomie takie cos w domyśle traktujemy jako mini encyklopedyczny słownik. Jak nie potrafisz krótko i zwięźle zdefiniować i opisać tagu nie narażając się na duplikaty to go nie dodajesz.
 4. Klasycznie - to zależy Ja to są produkty które nikogo pod żadnym pozorem nie zainteresują w dłuższej perspektywie robi się przekierowania najlepiej na odpowiedniki, ostatecznie na kategorie. Nie robi się przekierowań na stronę główną. Jak ta są produkty które kogoś zainteresują jak nie jutro to za 5 - 10 lat bo np. ktoś ma taki produkt i potrzebuje instrukcji albo zepsuł mu się i chce kupić nowy - zostawia się stronę z odpowiednią adnotacja o aktualnych zamiennikach, zamiesza indukcje itp. Nie wiem jaka branża dlatego strzelam z poradami.
 5. Ustal jedną nazwę firmy. Obowiązuje zasada jednej nazwy firmy na wizytówce Google i wszędzie indziej czyli początek meta title strony firmowej, profile na społecznościówkach. Dodatkowo najlepiej jak nazwa firmy wg regonu nie różni się zbyt od nazwy którą masz wszędzie indziej. Nazwa rejestrowa generuje ci automatyczne profile na innych stronach podbierających dane z GUS-u np na aleo czy money. Skończyły się niestety czasy że fraza kluczowa = nazwa firmy = nazwa domeny = top w wyszukiwarce. Takie coś działa jedynie wyjątkowo dla bardzo starych stron i to pod warunkiem umiejętnego podejścia.
 6. Chyba nie nie masz "na maxa" Masz dodane aktualności a nie ma oferty usług. Możesz dodać ofertę usług - wyświetlanie jest do określonego czasu. Nie dodawaj produktów (wyświetlanie bezterminowe) bo ich nie masz a mogą ci blaknąć wizytówkę. W torii max to poza aktualnościami karty oferty usług lub produktów (raczej nie na raz produkty i usługi) czyli taka wizytówka " Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn" Poza opiniami to są jeszcze min zdjęcia
 7. Dobrze że Skrypt jest aktualizowany tylko moim zdaniem brakuje mu kilku podstawowych funkcji - albo ja nie umiem ich znaleźć. Czego mi brakuje - indywidulnych ustawień globalnych odnośnie tagów oraz kategorii ustawienia meta title tagów - fraza na początku jest pieruńsko unikalna google.com/search?q="Strony+związane+z+hasłem" ustawienia indeksacji stron tagów - osobiście jakbym miał katalog wywaliłbym wszystkie tagi z indeksu czyli <meta name=”robots” content=”noindex, follow”> Indeksacja jest obecnie na wagę złota i tagi sa najmniej ważne. ustawienia ograniczenia ilości dodanych tagów - teraz jest do 10 i nie wiedze gdzie można to zmienić Tak jak powiedziałem być może takie ustawienia są ale nie mogę ich znaleźć.
 8. Kiedyś korzystałem z tego https://www.auditmypc.com/xml-sitemap.asp Nie wiem czy jeszcze działa bo trzeba włączyć Javę w przeglądarce
 9. i Wszystko co nie jest używane w nadmiarze nie zaszkodzi a czy pomoże to się okaże dopiero jak to sprawdzisz i odczekasz odpowiednio długo. Obecnie nikt już nie podaje że znalazł ten idealny przepis i to i to się sprawdza a co innego nie. Jedyna rzecz która jest stała i się nie zmieni to wiek linku i widoczność strony na której jest w Google.
 10. Zdrowych i spokojnych Świąt i pomyślności w Nowym Roku
 11. Jak dodanych? Jak nie znam wizytówki to jest wróżenie z fusów. Jak słowa źle dodałeś i klepnął ci to automat to ci zablokują wizytówkę jak sprawdzi to człowiek i będzie cos nie ten tego zgodne z wytycznymi. https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl#zippy=%2Cnazwa
 12. To tylko świadczy że wege jest dla zdrowych. Dla reszty pospólstwa i dzieci to bym był jedynie koszerny i nie jadł wieprzowiny czy podobnej dziczyzny a jedynie zdrowo hodowanych roślinożerców i rybki. Oczywiście unikamy konsumpcji egzotyki i robactwa niewiadomego pochodzenia. Apropo robaków - pewnie będzie to przeszłościowa dieta bo robale to pewnie mniejszy koszt energetyczny niż krowy.
 13. Wiem do czego zwykle jest wykorzystywane medium. Na medium zwykle "podlnkowuje" się własne wpisy na blogu. Czyli jest to odwrotność tego co chcesz zrobić bo ty najpierw miałeś wpisy na medium. Osobiście do testów bym takie cos sprawdził dla nowego artykułu a dopiero później myślał na resztą.
 14. Nie nikt nie robi czegoś takiego. Jedyne co możesz zrobić to podpiąć własną domenę pod konto medium. https://help.medium.com/hc/en-us/articles/115003053487-Setting-up-a-custom-domain-for-your-profile-or-publication Nie wiem zresztą co chcesz osiągnąć. W Google liczą się artykuły tylko z jednego miejsca. Czyli jak masz je na medium na blogu je ukrywasz przed robotem (noindex, nofollow) rel=canonical tak jak kolega wyżej napisał służy zwykle do określania kanonicznych URL w obrębie jednej domeny. W założeniu ma na celu pokazanie kanoniczych URL dla tematu dynamicznie generowanych URL.
 15. Człowiek jako "ewolucyjny" zwycięzca nie zmieni "naturalnie" nawyków żywieniowych. Tak tylko jak pójdziemy bezwzględnie w stronę ekologii i przejdziemy na wegetarianizm to skończy się przestrzeń i woda. Krowa to jest skoncentrowana łąka. Ile cała ludzkość potrzebuje "łąk" by się wyżywiać. Jakie uprawy mają ja wyżywić bo naturalne na pewno nie. Zacznie się modyfikowanie genetyczne żywności na masową skalę i obudzimy nowego dżina w butelce. Później skończymy jak u Paolo Bacigalupi-ego Na tej Ziemi tak jest jedna. Jak ją szanować nie będziemy to nas wykończy i zutylizuje. To jest wyścig my albo matka natura. Podejrzewam że prędzej my ja wykończymy i przeniesiemy w nowe miejsce. Wyrąbiemy, spalimy i zużyjemy dosłownie wszystkie zasoby kopalne od ropy po metale rzadkie i będzie po potokach.
 16. Na pewno sprawdź ceny przedłużenia żebyś potem nie płacił jak za zboże. Większość topowych hostingów za pierwszy rok ma super cenę za domenę a po roku płać jak za przysłowiową .pl w nazwa czy home czyli gdzieś w okolicach światowych stawek 200 zł za .com
 17. Tz jak nie odczuwasz efektów negatywnych to olewasz temat. Jak pozytywnych choć szczerze wątpię to tym bardziej olewasz temat. Nadgorliwość jest gorsza od skutecznego SEO.
 18. Przepraszam bardzo - nagłówki i tytuły to jest temat podstawowy jeśli chłodzi o formatowanie HTML wiec https://developers.google.com/style/headings Nagłówki H w tekstach powinny mieć hierarchię od H2 do H6 (H1 ma tytuł) - nie pomijasz np dajesz H3 pod H1 tytułu i nie przeskakujesz np z H2 na H5. Same nagłówki to z założenia tytuły wiec pod nagłów powinien być tekst. Jednym słowem - możesz nie dawać w ogóle nagłówków poza tytułem w H1 ale jak dajesz nagłówki to prawidłowo.
 19. <details> <summary>Epcot Center</summary> <p>Epcot is a theme park at Walt Disney World Resort featuring exciting attractions, international pavilions, award-winning fireworks and seasonal special events.</p> </details> Czysty HTML bez CSS-a
 20. Podłużny 303 x 125 Alternatywa to pójście do introligatora i przerobienie zrywaka na spiralowany. Prawdopodobnie na tym się skończy
 21. Nie ucz starego searcher-a jak szukać informacji. Jak nie wiesz to znaczy że ... te twoje linki są podejrzane 🥺.
 22. Jak w temacie. Kalendarz tygodniowy do prowadzenia notatek czyli żaden papier lakierowany. Jest kryzys na rynku bo jeszcze w tamtym roku Przyjaciółka miała kalendarz na spirali a już w tym jest ordynarny zrywak który mogą sobie na suficie powiesić. Rozumie ze młodzi to maja wszystko w smartfonach ale stare pokolenie to notuje w kalendarzu i prowadzi archiwum czyli zrywaki odpadają. Szukam zamienników ale na razie znalazłem tylko kalendarz biurkowe a nie o to chodzi.
 23. Racja nikt nie jest dzisiaj alfą i omegą a programista to nie koniecznie grafik komputerowy. Tylko panuje zasada ze programiści ściśle współpracują z grafikami. Czyli kodowanie wynikowo musi wyglądać i nikt nie wymaga by warstwę wizualną robił programista tylko za to odpowiada grafik który powinien się znać na "dizajnie".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy