Jump to content

Nikonem

Forumowicze
 • Content Count

  5,997
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  118

Nikonem last won the day on September 16

Nikonem had the most liked content!

Community Reputation

2,234 Excellent

About Nikonem

 • Rank
  seo-nie-kompatybilny
 • Birthday 04/20/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.forum.optymalizacja.com/user/17732-nikonem/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  fotografia

Recent Profile Visitors

18,446 profile views
 1. Nie tylko Ty Dla mnie osobiście ta idea super bohaterów jest już bardzo wyeksploatowana, męcząca. Na szczęście w Wiedżminie tego nie ma. Nie wiem czy było tutaj, ale ze swej strony bardzo polecam "25 lat niewinności". Wiadomo, ciężki temat, ale warto zobaczyć. Kulesza, a szczególnie Trojan zagrali tak, jakby odtwarzali coś, co oboje przeżyli. Mniej więcej od połowy filmu scenariusz niestety trochę się rozjeżdża, ale film do końca pozstaje na dobrym poziomie.
 2. Może parę osób załapie, że jednak istnieje życie poza fejsem?
 3. Ja osobiście odnoszę wrażenie, że przyszedłeś tutaj już z gotową tezą, bo brak Twojej świadomej reakcji na udzielane odpowiedzi. Nie doceniasz czasu, który jest Ci poświęcony, a za który nie płacisz. A potem dziwią się jeden z drugim, że ich posty pozostają bez odpowiedzi.
 4. Oburzasz się słusznie, ale z tym g*wnem nie wygrasz.
 5. Zakładam, że to proces zautomatyzowany,a Ty rozpatrujesz go indywidualnie.
 6. i? Bo sorry, trochę nie kumam w czym problem? Narzekasz na Spam, czy chodzi o coś innego?
 7. To ten rodzaj zwiastunu, który spala film: wszystko już wiadomo, można zostać w domu Świetnie wykorzystanie "White Rabbit", ale ostatnio często pojawia się w filmach. Ode mnie "Witamy Na Odludziu" (HBO), wreszcie coś świeżego w kinie.
 8. Dwie wersje tego samego nagrania. Poznałem je kilka dni temu. Jak miło, że Bogini wciąż zmienia swe piękne oblicze.
 9. @SzlafRock może taki klimacik W wieku 14 lat byłem 6 dni pod rząd na Blue Velvet e: ok, jak się już rozpędziłem Moje odkrycie z książki "Tomek Beksiński, Portet Prawdziwy":
 10. Wolność to nie dowolność "Żółty Szalik" (Jerzy Pilch)
 11. @Finan w Nazwa byłem chyba z 10 lat. Nawet z żadną kobietą nie wytrzymałem dłużej (abo one ze mną). Wszystko sie jednak kończy i z Nazwa jesteśmy już parę lat po szczęśliwym rozwodzie
 12. Może to nie osoby, a roboty jak Zgred. Widzisz jaki zimny Żeby coś dostać musisz coś dać: poczytać, poudzielać się albo kupić. Później pójdzie łatwiej.
 13. A co ma piernik do wiatraka? Rebranding zrób malutki na potrzeby Google i wyników wyszukania, a oficjalnie używaj starej nazwy. Inna sprawa remont nie znaczy dobry obiekt, na to trzeba zapracować. Szczególnie w tej branży i w tym czasie. A klienci są uświadomieni i upierdliwi, na nowe dobre opinie trzeba ostro pracować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy