Jump to content

Nikonem

Forumowicze
 • Content Count

  5,951
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  115

Nikonem last won the day on July 8

Nikonem had the most liked content!

Community Reputation

2,201 Excellent

About Nikonem

 • Rank
  seo-nie-kompatybilny
 • Birthday 04/20/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.forum.optymalizacja.com/user/17732-nikonem/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  fotografia

Recent Profile Visitors

18,189 profile views
 1. @Korpo naprawdę nie masz lepszego miejsca na swoje żale i dąsy? Po kiego grzyba zabierasz chłopakom czas jak wszystko wiesz lepiej? e: Wracaj więc na wieś.
 2. Tytuł operacjiVB ELECTR. ****** PŁATNOŚĆ KARTĄ *** PLN HOTEL PALACYK LEGNICA Z rachunku Konto Firmowe Godne Polecenia Typ operacjiTRANSAKCJA KARTĄ Data księgowania2021-06-23 Data transakcji2021-06-21 Numer karty****** ******Kwota w PLN *******Saldo w PLN po operacji @SzlafRock jasne, tak np. jest na Booking. Tutaj Pani sobie wzięła kasę, za dwie doby osobno. Ja nie płaciłem.
 3. To jest nas dwóch Ja do tej pory nic z tego nie rozumiem, ale kasę pobrali, to Fakt. Dane karty wysłałem mailem bez CVC i PIN. Pani z BOK Banku potwierdziła, że można to zrobić i nie da się tego zablokować. W tym właśnie problem, że jedyny limit to dopuszczony przez Ciebie operacji na koncie. Sprawdzę, dziękuję:) Hotel i Restauracja Pałacyk 76 862 04 44 https://maps.app.goo.gl/wovQc1cHiycy7QCh8 Wyjazd połączony z pracą. Przyznam, że kuchnia jest OK, ale Wiele innych rzeczy nie.
 4. Owszem, dzień przed moim przyjazdem pobrali sobie za jedną dobę, a później za następną. Pomimo, że nie wyraziłem na to zgody. Inaczej mówiąc: podałem dane z karty, by zarezerwować pokój, a Pani przed moim przyjazdem wzięła sobie kasę z konta. Pomijam fakt, że wziąłem pokój w którym niewiele działało, były stare piwa w lodówce, nie można było spuścić wody z jakuzzi. To życie, kabaret na inną okazję Jak spokojnie o tym pomyślę to te dwa fakty: pobranie kasy z konta bez mojej zgody + odmowa Banku (na moje żądanie) blokady lewych transakcji to się nadaje na wdrożenie dochodzenia o moż
 5. Ja nadal jestem zdziwiony Niestety kasę naprawdę sobie wzięły, dwa przelewy. Oczywiście wszystko mogę udowodnić w razie W. e: No proszę, był tu podobny temat:
 6. Zamówiłem nocleg w pewnym Hotelu i zostałem poproszony o przesłanie numeru karty kredytowej oraz daty ważności konta. Zdażyło mi się to po raz pierwszy, więc byłem zdziwiony, ale zależało mi na tej rezerwacji, więc dane wysłałem mailem. Potem moje zdzwienie rosło, by dziś... eskplodować. Po przejeździe do Hotelu otrzymałem fakturę. Pogratulowałem sprawnej obsługi, bo na ogół trwa to długo, najpierw chcą NIP, często nie potrafią ściagnąć danych z GUS, chcą danych adresowych itd. A tu full wypas, wydrukowana faktura już na mnie czekała Pani mówi, że mało tego: pieniądze z konta też
 7. Chyba prowadzisz Sklep Spożywczy? Ile Cię kosztuje księgowa?
 8. Wiem, że to ułamek Twoich dochodów ale nadal nie mało. Za dostęp do programu księgowego plus kadry i pomoc online (całkiem znośną) płacę jakieś 50 PLN netto/miesiąc (wFirma) przy DG jednoosobowej. Opłata coroczna jednorazowa. Teraz chyba będą podwyżki.
 9. 1. Odpowiedziałem na Twoje pytanie. 2. Nie zadawaj głupich pytań to będziesz inaczej odbierany. 3. Nawiązując do poziomu tematu: chcę sobie kupić Lamborghini: czy sprzedawca wystawi mi fakturę? No i jaki kolor wybrać żeby nie było brudu widać?
 10. Nie musi. Ogólnie Twoje pytania w tym i innym temacie są trochę... dziwne? Jak poważnie podchodzisz (karkołomne założenie) do tematu udaj się do Doradcy Podatkowego.
 11. Do idelanego obiektywizmu można się tylko zbliżyć, a na przyzwoitość trzeba jeszcze troche poczekać. Ogólnie wolę ważne mecze z VAR niż bez.
 12. Myślałem, że dalej siedzisz w branży remontów mieszkaniowych jako Społeczny Inspektor Nadzoru Domyślam się, dlaczego nadal jesteś młodszym specjalistĄ
 13. Ale postawiłeś na to jakieś złotówki czy ojro?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy