Jump to content

killerbees1982

Forumowicze
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

killerbees1982 last won the day on January 26 2020

killerbees1982 had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

4,113 profile views
 1. W sumie czy zaszkodzą? Najprawdopodobniej z zaspamowanych miejscówek nie pomogą gdyż zostaną zignorowane.
 2. Spójrz na strony firm które mają oddziały w kilku państwach.
 3. Jeśli ma to być blog międzynarodowy to weź domenę .com i zrób dwie wersje językowe. Ustaw odpowiednie hreflang i poprzez geolokalizację użytkownicy będą kierowani. Wtedy masz całość w jednej domenie.
 4. Zobacz czy nie kanibalizuje Ci treści i fraza nie przeskakuje na inną podstronę. Następnie wraca i tak w kółko. Jeśli tak to wtedy ewentualnie canonical lub przeredagowanie na korzyść lepszej podstrony.
 5. Najwidoczniej Twój brand jeszcze jest zbyt słaby aby Google zwróciło na niego uwagę. W kwestii usunięcia strony to na pewno minie trochę czasu zanim całość zniknie z indeksu. Jeśli nie zniknie to wtedy może pojawić się problem zewnętrznego duplicate content.
 6. Indeksowanie czyli sytuacja gdy bot Google trafia na dany adres url i go indeksuje czyli zapisuje i jest widoczny w wyszukiwarce. Blast to raczej nie ma z tym nic wspólnego, chyba że myślisz o podlinkowaniu danego urla. Poczytaj aktualne blogi i zauważysz, że nawet teraz GSC wyłączyło możliwość zgłaszania nowych podstron. Nawet jeśli te adresy pojawią się w zewnętrznych softach to nie oznacza że będą zaindeksowane przez G.
 7. Musisz zrobić przekierowanie 301 z www na bez www lub odwrotnie w pliku htaccess na ftp. Tylko jeśli nie masz dostępu do hostingu bo to model SaaS to spróbuj to zlecić w Shoplo. Chyba że możesz takie rzeczy robić z PA w sklepie. Nie zapomnij także ustawić kierowania domeny w OVH na właściwe adresy do Shoplo.
 8. Jeśli już faktycznie chcesz mieszać słowa za darmo to albo nauczysz się to sam robić albo nic z tego nie wyjdzie. Jeśli już zdecydujesz się na zakup to Synoglota za 59 zł chyba strasznym wydatkiem nie jest. Za darmo w seo to chyba już nic nie dostaniesz.
 9. Najwidoczniej G stwierdza, że na tą frazę bardziej odpowiednim wynikiem jest strona główna. Może o tym świadczyć słabe nasycenie frazą na danej podstronie, brak linków zewnętrznych, złe linkowanie wewnętrzne lub jego brak.
 10. @jimmi nie mam tam serwera pocztowego, ale był czas, ze również szukałem. Brałeś może pod uwagę ? https://www.ovh.pl/emaile/
 11. Tak ma sens. Frazy długiego ogona bardzo często są prostymi frazami więc samą optymalizacją możesz zrobić topy bez żadnego linka. Jeśli już chcesz jakieś automaty do linków to jest kilka. Xrumer, Xneolinks, Zenno Poster do automatyzacji zadań. Jednak odradzam Ci ich stosowanie jeśli nawet o nich nie słyszałeś. Narobisz sobie biedy przy nieumiejętnym ich stosowaniu.
 12. Zadałeś tak dużo pytań w jednym czasie na dość poważną kwestię jaką jest linkbuilding. Jest cała masa artykułów o tym mówiąca więc czytaj i analizuj. Jeśli to świeża domena to nie wał do niej jak z PK. W przypadku rodzaju linków to ważnym jest aby dywersyfikować źródła ich pochodzenia. Precle nadal są i mają się dobrze chociaż wiele osób pisze że są to linki z publikacji blogowych. Chyba nie bardzo rozumiesz pojęcia długiego ogona. Programy do zdobywania linków istnieją jak również są programy do automatycznego linkowania.
 13. Zrób bardziej urozmaicone tytuły bo na każdej podstronie masz siłownia Koszalin, zrób porządek w linkach bo wyrzuca 404, są jakieś 301noindex i wstaw normalną mapkę na stronę a nie jpg
 14. Nie wiem nie widziałem strony. Może masz za mało tekstu itp. Ciężko stwierdzić po ustawieniu samych meta.
 15. Zawsze jeszcze możesz pomyśleć o linkowaniu wewnętrznym oraz zewnętrznym. Zakładam również że podstrona nie ma ustawionego noindex.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy