Jump to content

Presta

Forumowicze
 • Content Count

  938
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Presta last won the day on August 2

Presta had the most liked content!

Community Reputation

158 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,006 profile views
 1. Dziękuję wszystkim za pomoc. Okazało się, że wystarczy zresetować DNS aby wskazywały na rejestratora domeny + dodanie rekordu A z IP serwera.
 2. Niektórzy mówią, że nie muszę ustawiać żadnych nazw serwerów DNS. Że DNS mogą być zresetowane / domyślne i wskazywać na DNS operatora domeny, że wystarczy dodać tylko rekord A z IP serwera. A na VPS nie muszę mieć nic skonfigurowane tylko dodaną domenę. Już się zakręciłem w tym wszystkim. @okazwłoka dziękuję za odpowiedź. W sumie na chwilę aktualną ta domena, którą chcę przekierować jest w trakcie resetu DNS na DNS domyślny administratora domeny. Chcę spróbować tego sposoby co opisałem wyżej. Prowadzę testy również na innej domenie żeby wykluczyć błędną konfigurację. I tu
 3. Dokładnie nie wiem o co chodzi, ale domena którą chcę przekierować na serwer VPS jest domeną PL. DNS, które utworzyłem w zakładce Dynamic DNS (cPanel) to ns1.nazwa-domeny.pl (powiązana z IP serwera, nazwa domeny to nazwa domeny, którą chcę przekierować z ovh) + ns2.nazwa-domeny.pl (również powiązana z IP serwera). Tak jak wyżej utworzyłem dwa rekordy DNS. Po utworzeniu tych rekordów jest możliwość pobrania / sprawdzenia ipv4. W konfiguracji domeny podaję te dwa adresy DNS jednak otrzymuję komunikat, że serwer nie odpowiada.
 4. Dziękuję za odpowiedź. Z tego co widzę w przekierowaniach wprowadza się adres ipv4. Więc wprowadziłem. A co w przypadków rekordów DNS zrobić? I czy w strefie DNS ustawiać jakiś rekord A czy wszystko usunąć?
 5. Witajcie, mam problem z konfiguracją serwera DNS aby zewnętrzna domena wskazywała na ten serwer, może uda mi się uzyskać od Was pomoc. Na serwerze VPS w cPanel dodałem: - w zakładce domeny dodałem domenę, - w zakładce dynamic DNS dodałem dwie pozycję ns1.nazwa-domeny.pl, ns2.nazwa-domeny.pl z adresem IP serwera. Przy tych pozycjach widzę, że został wygenerowany ipv4. W konfiguracji domeny: - dodałem oba powyższe adresy DNS, - w strefie DNS dodałem rekord A z IP serwer. Dostaję komunikat, że serwer nie odpowiada. Wiec zamiast rekordu A z I
 6. Warto linkować do strony, którą chcesz wypozycjonować, zgodnie z moją wiedzą ale mogę się mylić
 7. Pandemia kto teraz odważy się być organizatorem zgrupowania 😆
 8. Bardziej odnosiłem się do kwestii zaufania, każda operacja.. wymaga zaufania, bo zawsze może pójść coś nie tak, nawet przy zabiegu.. "oddajesz się w ręce lekarza".
 9. Ja wychodzę z założenia, że komu mam ufać jak nie osobom wykształconym w tym kierunku. Jak miałem wycinany wyrostek robaczkowy to nie robiłem tego w domu, tylko poszedłem do szpitala, nie chciałem ryzykować
 10. Witajcie. Znajmy prowadzi sklep na WP i pojawił się pewien problem z prawidłowym odczytywaniem statystyk sprzedaży w GA. Duża część zamówień realizowana jest telefonicznie, te zamówienia dodawane są ręcznie do sklepu jednak GA w statystykach nie zlicza tych zamówień przez co ciężko analizować dane. Znacie jakiś sposób aby "zamówienia ręczne" podciągnąć pod statystki? Nie ocenimy tego w jaki sposób klient został pozyskany jednak chcemy aby samo zamówienie było widoczne w GA.
 11. Ale chodzi chyba o wszystkie treści, no optymalne rozwiązanie to nie jest
 12. Kolega ma na myśli chyba to, że w źródle strony każdy blok / treści są powielone i widoczne z osobna dla każdej wersji rwd (tylko ukryte).
 13. U mnie obrazki nie ładują się wcale + zadbaj o wersję responsywną.
 14. Co by nie było gra Polaków już na tym poziome rozgrywek (eliminacje to też inna bajka) poprawiła się. Ja bym zostawił trenera, który i tak miał mało czasu. Pierwszy mecz był dramat, to trzeba przyznać.
 15. Szkoda, że nie ten ze screena Polska Słowacja w pierwszym poście
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy