Jump to content

CopywriterPaulina

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

151 profile views
 1. Stworzę kreatywne posty z wykorzystaniem grafiki na Facebooka i Instagrama, teksty do mailingu, opisy produktów w sklepie internetowym, teksty na każdą tematykę i wszystko co z tym związane z uwzględnieniem wszystkich Państwa wymagań i sugestii za niewygórowana cenę w pakiecie pełne zaangażowanie oraz dokładne zapoznanie się z każdym tematem pracy. email kontaktowy: paulinap577@yahoo.com Zapraszam do współpracy!
 2. Dzięki 😊 to wracam do dalszego oswajania się z GIMP
 3. Tekst czeka jeszcze na modyfikacje więc przecinków jeszcze przybędzie 😉
 4. Hej 🙂 wklejam poniżej opis do kategorii na sklep internetowy ,,bieganie'' co o nim myślicie? SPORT TO ZDROWIE Nie ważne czy biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze czy jesteś zwolennikiem innej dyscypliny sportowej każdy sport to przede wszystkim zdrowie a przy okazji świetna zabawa! Regularna aktywność fizyczna pomaga utrzymać układ mięśniowo-szkieletowy (mięśnie i kości) w dobrym stanie i obniża ryzyko zachorowania na cukrzycę, wystąpienia problemów z cholesterolem i nadciśnieniem, a nawet chorób sercowo-naczyniowych. Zalet biegania jest bardzo dużo najważniejszymi z
 5. Hej 🙂 szukam jakiegoś dobrego programu do tworzenia grafiki głównie logo i podobne do użytku komercyjnego. Coś w miarę prostego co daje duże możliwości, mogą być też programy za niewielką opłatą. Sprawdzałam już wiele programów i jak na razie było za mało możliwości albo były trochę zbyt skomplikowane dla początkujących😉 Jeśli znacie jakiś fajny program to proszę o jakieś ciekawe propozycje.
 6. Oprócz pisania tekstów i opisów mogę wykonać także małe projekty graficzne w CANVA. Jestem osobą bardzo kreatywną i pomysłową. Na początek mogę wykonać wstępny zarys projektu i jeśli się nie spodoba to po prostu nie płacisz, jestem także otwarta na wszystkie pomysły i wprowadzanie zmian w projekcie. Zapraszam do współpracy!! email kontaktowy: paulinap577@yahoo.com
 7. Hej hej poszukuje dobrych, sprawdzonych stron gdzie mogła bym pozyskać jakieś zlecenia tworzenie tekstów i opisów na sklepy internetowe, blogi itp. Przejrzałam już wiele stron na których nie znalazłam nic odpowiedniego albo ciężko się było przebić przez konkurencje 😒 obecnie korzystam z useme. Jeśli znacie jakieś podobne strony albo fora to będę wdzięczna za pomoc😊.
 8. Wykonam wszystkie zlecenia związane z copywritingiem !! Artykuły na bloga, opisy produktów i kategorii w sklepie internetowym, teksty na każdą tematykę i wszystko co z tym związane z uwzględnieniem wszystkich Państwa wymagań i sugestii za niewygórowana cenę w pakiecie pełne zaangażowanie oraz dokładne zapoznanie się z każdym tematem pracy. Szybko się uczę!! email kontaktowy: paulinap577@yahoo.com Zapraszam do współpracy!
 9. Jestem od niedawna czytelniczka forum oraz początkującą copywriterką, kreatywną ze sporą ilością wolnego czasu. Oprócz copywritingu rozwijam się także w różnych dziedzinach oferujących taką formę pracy. Więc jestem również otwarta na wszystkie ciekawe pracę zdalne za pośrednictwem internetu. Zapraszam do owocnej współpracy. Osobom zainteresowanym chętnie podam e-maila. Pozdrawiam, Paulina.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy