Jump to content

patkuj6

Nowi Forumowicze
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

54 profile views

patkuj6's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. A jak będę linkował kilkanaście podstron takim samem zestawem linków z zaplecza + mogę wymieszać nieco z innymi ale nieznacznie to będą rankować czy uznane będzie za spam bo wciąż te same strony linkuja do moich podstron?
  2. Witam, Mam stronę nastawioną na odbiorców lokalnych. Frazy na które chcę pozycjonować to nazwa usługi + miejscowość. Problem w tym, że target to kilkadziesiąt miejscowości. Nie chcę tworzyć do każdej miejscowości osobnej podstrony ani lokować w tekście sznurków typu: działamy na terenie: (i tutaj po przecinku 50 miejscowośći). 90% fraz na miejscowośći są bardzo proste, tymbardziej że strona będzie mocno podlinkowana z dobrej jakości zaplecza. Czy jeśli w tekście nie będzie słowa klucz tak jak np. Usługa Warszawa, Usługa Kraków a podlinkuję mocno stronę z anchorami na Usługa Warszawa, Usługa Kraków to jest szansa, że i tak pokażę się w wynikach pomimo tego że kluczowej nazwy miejscowości nie będzie w tekście na stronie? Chętnie przyjmę jakiekolwiek sugestie jak podejść do tego tematu i zrobić to w miarę możliwości tak aby użytkownik nie widział na stronie porozsypywanych nazw miejscowości.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy