Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  2296
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Finan wygrał w dniu 24 Październik 2016

Finan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

482 Excellent

O Finan

 • Urodziny

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnie wizyty

2770 wyświetleń profilu
 1. Nie macie do końca racji.Co prawda jest taka ustawa, ale mówi że przetwarzając dane trzeba chronić je przed wyciekiem,uszkodzeniem itp., a także nie wolno ich przekazywać innym, dotyczy to wszystkich danych z CEIDG. Więc podanie ich publicznie na innej stronie nie jest do końca legalne.
 2. Mamy przyjemność poinformować o włączeniu nowej kampanii - Miloan! Miloan jest międzynarodową firmą finansową oferującą pożyczki krótkoterminowe dla klientów indywidualnych. Model i stawka prowizyjna: CPS - 90zł netto za sprzedaż
 3. Też nie raz korzystałem z ich pomocy, głównie telefonicznie i tu nie mam zastrzeżeń.Ale wymóg pieczątek jest po prostu niezgodny z prawem bo nie ma wymogu posiadania przez firmę pieczątki.
 4. a zapytam od razu ich, jestem nr 4 w kolejce oczekujących na połączenie. Wreszcie się dodzwoniłem. Żart,żart i jeszcze raz żart.Pani powiedziała że tak musi być i już bo oni tak chcą.Ewentualnie mam rozmawiać z ich działem prawnym, no cóż porozmawiam sobie bo zawierając z nimi umowę jakoś nie wymagali pieczątki.
 5. Tak sobie poczytałem z ciekawości bo mam parę usług w nazwa i zastanawia mnie to: ,, W przypadku firm oraz instytucji wymagane jest opieczętowanie wniosku.,, Hm, jutro do nich zadzwonię ponieważ jest to wymóg który nie ma pokrycia w prawie, żadna firma nie ma obowiązku posługiwania się pieczątką. Chyba troszkę przegieli.
 6. Linkowanie było, jest i pewnie zawsze będzie ważne.
 7. Ja z prywatnego konta często wypłacałem po 50 zł, nie wiem jak to u innych jest.Zgadza się zmiany regulaminu są dość denerwujące.
 8. Do niedawna mbank miał fajną ofertę ale teraz wprowadzili opłaty za wypłatę z bankomatu poniżej 100 zł.
 9. Mamy przyjemność poinformować o włączeniu kampanii Pozyczka-ratalna.pl w modelu CPL + CPS. Model rozliczeniowy: CPL - 10 zł netto - Z Klientem zostanie nawiązany kontakt telefoniczny - Klient musi potwierdzić zainteresowanie CPS - 65 zł netto - Udzielenie pożyczki
 10. Mamy przyjemność poinformować o włączeniu nowej kampani - SuperGrosz! SuperGrosz – Oferuje bezpieczne i szybkie pożyczki gotówkowe. Pierwsza pożyczka do 1000 zł bez dodatkowych kosztów. SuperGrosz to serwis dedykowany wszystkim, którzy cenią sobie szybkość, wygodę i bezpieczeństwo wnioskowania o pożyczkę Model i stawka prowizyjna : CPS - 110zł netto za sprzedaż
 11. Może popraw co masz na stronie bo to tragedia moim zdaniem. Nie Jesteś pierwszy. Moim zdaniem optymalizacja leży.
 12. On wysyłał fake leady na call-center (kilka tysięcy sztuk) myśląc że dostanie za nie prowizję.I wysyłał co się dało, od nieżyjących (rodzina odbierała telefon), a najwięcej osób robiło awanturę że oni nic nie składali, żadnego wniosku o pożyczkę.
 13. Też jest taka możliwość bo cały dzień mieliśmy awantury od reklamodawców co to jest wysyłane.W każdym razie tu gość źle trafił bo jeden z reklamodawców co do zasady zawsze zgłasza takie rzeczy do prokuratury, szczególnie jak ludzie mówią że nie składali żadnego wniosku.
 14. Dokładnie jak pisze @misjaNET plus wykorzystywał dane osób które nie wyraziły na to zgody.Call-Center miało awantury od ,,klientów,, że oni nic nie wypełniali, żadnego wniosku o pożyczkę.