Jump to content

Finan

Forumowicze
 • Content Count

  3,609
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Finan last won the day on May 20

Finan had the most liked content!

Community Reputation

984 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://sprintmoney.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://sprintmoney.pl

Recent Profile Visitors

7,891 profile views
 1. Nie znam, ale szeptanką mi śmierdzi.
 2. Ja od dawna nie mam u nich nic, a faktury z automatu przychodzą. Źle automat ustawiony hehe. Jak był Jakub chwaliłem sobie.
 3. A nie prościej nie brać takich zleceń? Kilka razy zamawiałem np. teksty preclowe ale z synonimami, opisałem jasno o co chodzi, dałem stawkę jak trzeba i tylko raz się zawiodłem.
 4. I tu całkowita racja.Jak pisałem wcześniej codziennie mnie czeka przejście przez bardzo ryzykowne rondo. Co najmniej raz dziennie jest tam stłuczka lub wypadek. I jak przechodzę, jestem już na pasach dla pieszych (czyli mam pierwszeństwo), jadący innym pasem ruchu samochodem nie patrzy że inni się zatrzymali tylko leci dalej bo świateł nie ma. Prosty przykład. Byłem na przejściu, drugi pas ruchu dla samochodów, zatrzymała się ciężarówka, a na trzecim pasie z 40 na godzinę. Prawie mu wszedłem pod koła.Ale to codziennie tak mam na tym rondzie.
 5. Przykład MaxPana jest bardzo dobry. Ja sam kiedyś kupiłem sobie skuter, ograniczenie do 45km na godzinę, więc teoretycznie nie potrzebuję na niego żadnych uprawnień. Jako że dawno wtedy nie jeździłem niczym podobnym to po mieście bałem się nim jeździć z uwagi na to że brak doświadczenia na czymś takim.
 6. Dobre rozwiązanie tylko na tym rondzie o którym piszę stałbym w ten sposób z godzinę.
 7. Powinno być jasno to zrobione: Stoję przed przejściem dla pieszych, bezpośrednio przy pasach, jasno widać że chcę przejść = kierowca powinien się zatrzymać. Ale nie że podchodzę do pasów i sobie wchodzę na nie bo mam pierwszeństwo.A pewnie wielu będzie to tak interpretować. Z drugiej strony kierowcy też są chamscy.Codziennie muszę iść przez pewne rondo które nie ma świateł i trzy pasy ruchu. Już klika razy będąc na pasach dla pieszych jakbym przy kolejnym pasie dla samochodów się nie zatrzymał i nie popatrzył czy samochód hamuje to bardzo możliwe że bym teraz tego nie pisał
 8. No to odpada jak brak miejsca.Pewnie że można wymienić, ale wymiana pewnie parę zł będzie kosztować.
 9. Ja drugą dawkę mam 16 czerwca, i idę.Pomimo że po pierwszej tragicznie się czułem.Lepiej przechorować to szczepienie niż później chorobę. Dziś rozmawiałem z kolegą który po 2 dawce przez 3 dni z łóżka nie mógł wstać, a potem nagle wszystko mu przeszło.
 10. Może, miałem taki przypadek.Dokup coś takiego: https://allegro.pl/oferta/g-kabel-adapter-rozdzielacz-1x-hdmi-do-2x-splitter-10591685125 I niech żona korzysta.Jak coś się popsuje to najpierw w 1 wyjściu, później w 2. Także z 4 lata spokojnie wystarczy lub więcej. Warunek jest jeden aby włączała do przejścówki, a ona była na stałe w HDMI (wejście) podłączona.
 11. 1. Nazwa przedmiotu: Znak towarowy Anna Lewandowska 2. Opis przedmiotu: Znak towarowy opatentowany w UPRP 3. Źródło pozyskania: Własne 4. Zdjęcia: Pod linkiem: https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/pwp-details/Z.494050?lng=pl&fbclid=IwAR2HgPRTFwyBhDe7qUVmONDX1XfLWa2m5nXffqxQZopPqCckvTFRY60DHl0 5. Kontakt: Kontakt przez Kancelaria Patentowa LECH Wojciech Lech ul. Architektów 1/8a | 85 - 804 Bydgoszcz NIP: 554 039 77 13 | REGON: 090058140 LUB pod mailem: beata@globalfin.pl (zaznaczam że w/w kancelaria będzie prowadzić
 12. Finan

  Relinkowanie

  Na make cash też to było. I chyba nawet znalazł jakiegoś wykonawcę.
 13. Da się, ale jak piszesz trwać może to od 1 dnia do kilku miesięcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy