Jump to content

Finan

Forumowicze
 • Content Count

  3,678
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Finan last won the day on August 16

Finan had the most liked content!

Community Reputation

1,013 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://sprintmoney.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://sprintmoney.pl

Recent Profile Visitors

8,114 profile views
 1. Oczywiście że tak. Na jakie dane wystawić fakturę? A na poważnie oczekujesz (według Twojego pytania) że ktoś da Ci miejscówki, schemat linkowania,itp. za free?
 2. Ja tam przy przechwyceniu patrzę głównie na 3 rzeczy: 1. Co było na domenie i czy jest w google 2. Ilość linków przychodzacych 3. Czy te linki przychodzące mają jakąkolwiek wartość czy sam spam
 3. @Nikonem Nie na spam bo mam to gdzieś.Tylko firma wysyła mi info że może promować domenę na której NIC nie ma. To śmieszne.
 4. Poniżej wiadomość którą dostaję od ok 2 miesięcy, czasem 2 razy w ciągu dnia.A domena którą mi podaje w wiadomości jest moja lecz nic na niej nie ma. Dzień dobry, nazywam się Damian Wójcik i kontaktuje się w temacie konta na Facebooku Państwa strony – globalfin.pl. Fachowo prowadzony profil na Facebooku pozwala skutecznie dotrzeć z Państwa ofertą do większej ilości odbiorców, jednocześnie zwiększając dochody. Zawodowo zajmuję się prowadzeniem kont na portalach społecznościowych. Z radością pomogę w prowadzeniu profilu na portalu Facebook, który będzie znaleziony prze
 5. Wykonam pozyskiwanie linków softem SEO Autopilot. Na własnych, przetestowanych diagramach, nie tych wbudowanych. Cena zależy od wybranej kampanii i wynosi od 250 zł netto do 1500 zł netto (pomagam w wybraniu odpowiedniej kampanii). W cenę wliczone podlinkowanie pozyskanych linków softami GSA na własnych listach. Gratis pozyskane linki indeksuję autorskim sposobem (może nie autorskim bo na pewno ktoś korzysta, ale skuteczność ok 30%). Co do efektów nie mogę podać frazy, ale udało się wskoczyć z top 90 do top 5, według Google jest Około 8 970 000 wyników wyszukiwania tej frazy.
 6. A proszę żadna tajemnica bo i tak jutro wygaśnie kgumiela.nazwa.pl
 7. Ale ja nie potrzebuję już z Wami rozmawiać.Nie potrzebuję nic udowadniać itp. @Mion z tego forum przenosił od Was ostatnio na podobny serwer pracując dla mnie i stwierdził że jest nawet lepiej. Serwer kosztował chyba 1000% mniej niż u Was.Z gwarancją przedłużenia na kolejny rok za 199 zł. A dwa mam u Was i żona wykupione poczty, przedłużenie jednej z nich to jak dobrze pamiętam coś ok 400 zł a druga 700 zł. Bez komentarza. Widzisz @cloudmannie tylko ja tak mam.
 8. Rozumiem że to żart? Skąd mam wiedzieć kto z waszej strony dzwonił? Co prawda przedstawia się ale sądzisz że jak ktoś dzwoni z różnych firm to ja siedzę i zapisuję sobie w notatniku imię i nazwisko?
 9. @cloudmanNie ma sensu się teraz kontaktować bo po co jak jutro upływa termin serwera, a wszystko przeniesione. Konsultant nic nie powiedział o zmianie,jedynie co to ok 100 zł zniżki zaproponował.
 10. To ja dołożę jeszcze swoje 3 słowa.Dlaczego więc nikt mi nie zaproponował zmiany podczas rozmowy telefonicznej, a tylko coś ok 100 zł rabatu? Zresztą możliwość takiej zmiany powinna być wysyłana mailem jak wysyłacie fakturę, a nie gdzieś ukryte. I tak nie ważne bo byłem Waszym klientem chyba z 10 lat jak nie lepiej, a teraz wszystko przenoszę, łacznie z domenami. Ceny przedłużeń u Was są z kosmosu.
 11. Ile to jest rozsądna cena?
 12. Skopiowałem to z opisu który jest w nazwa.To nie jest VPS
 13. @SzlafRockNie pamiętam dokładnie jaka była to kwota wcześniej i nie chce mi się szukać, ale na pewno o wiele niższa. Podstawowe parametry serwera to: Powierzchnia dyskowa - 1 TB Moc obliczeniowa - 4 vCPU Ram - 8 GB
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy