Jump to content

Beerbant

Forumowicze
 • Content Count

  14,925
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  301

Beerbant last won the day on September 24

Beerbant had the most liked content!

Community Reputation

4,867 Excellent

2 Followers

About Beerbant

 • Rank
  Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków (SPAM)

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.websukces.net

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  Fotografia, strzelanie dynamiczne, kulinaria, wino, kobiety (bez śpiewu) | CEO Jarida Group - www.jarida.pl

Recent Profile Visitors

24,242 profile views
 1. Musisz zróżnicować tematykę/treść/intencyjność na podstronach bo praktycznie masz prawie to samo na dwóch stronach, zrobienie przekierowania pogorszyło sprawę. Z jednej strony masz treść informacyjną : "przegrywanie kaset" a z drugiej treść poradnikową "jak przegrywać kasety" , jak podejdziesz do treści na zasadzie jakiej wspomniałem sytuacja się wyklaruje.
 2. Naturalne linki to takie które są posadzone bez chemii, dopalaczy, przyśpieszaczy i bez modyfikacji genetycznych. Tylko tylko nawóz naturalny (znaczy się gó**o) i tylko z własnej nieprzymuszonej woli (czytaj FV)
 3. Na nieszczęście nie ogarniasz tematu Czyli ta "uznaniowość" jest wykonana nie za pomocą porównania, tylko za pomocą szklanej kuli??? Zlituj się bo z posu na post coraz większe dyrdymały sadzisz
 4. Bzdura, algo nie porównuje H1 do title. Zmiana opisów następuje w przypadku zapytania zawierającego inną intencję niż jest w titlu strony czy H1. Nie na z tym nic wspólnego "porównywanie" ani tym bardzie taka sama treści w title i H1. Ktoś tu nie ogarnia podstaw
 5. Chyba miałeś odpalone kampanie reklamowe a nie pozycjonowanie. Problem rozwiążesz używając przekierowania 301 ze starych adresów na nowe.
 6. Innym wciskaj ten kit, nie mnie. Nie obrażaj resztek mojej inteligencji...
 7. Kolejny cwaniaczek robiący lipne staty który później szuka frajerów pod linki?
 8. Z artykułu linkujesz do produktu/usługi. Pod artykułem robisz odnośniki do artykułów o podobnej tematyce. Taki jest mniej więcej schemat.
 9. Dla 100% pewności i świętego spokoju można podstronę wykluczyć w GSC. To już nie działa tak jak na początku, algo w większości zlewa ten parametr.
 10. Żadne tam linkowanie z artu blogowego na stronę produktu by nic nie dało. Po prostu w artykule lepiej opisałeś produkt , wyjaśniłeś co to są te narzynki itp itd. Przedstawiłeś produkt kompleksowo na stronie bloga w artykule zamiast na stronie produktu, dlatego taki a nie inny wynik w serpach. Algo nauczył się, że duża liczba osób szuka odpowiedzi co to są te "narzynki" i adekwatnie uznał, że art na blogu pasuje bardziej. Klasyczny przykład intencyjności zapytań i żadne liczby mnogie, srogie czy pojedyncze tu nie mają nic wspólnego.
 11. Niech każdy sobie odpowie, czy serwis internetowy gdzie w każdym artykule jest czasami nawet kilka linków wychodzących na dodatek z mizerną ilością odwiedzin z SERPów wygląda "naturalnie" ?
 12. Każdy link z każdego miejsca może być dobry, pod warunkiem, że wie się jak go "położyć" .
 13. Ale co to ma do rzeczy? To jest Twój problem nie mój, z brakiem dystansu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy