Jump to content

Pomyslowy

Forumowicze
 • Content Count

  450
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Pomyslowy last won the day on October 22

Pomyslowy had the most liked content!

Community Reputation

88 Excellent

Recent Profile Visitors

3,301 profile views
 1. Może nie ma reklamodawców? Nie musisz tutaj na forum zdradzać branży, ale zastanów się czy na przykład branża w której działasz nie oberwała w związku z wczorajszymi obostrzeniami, przez co reklamodawcy wycofali się?
 2. @Mags1 to trochę tak jak gdybyś chciał zwrotu kasy od producenta rowerów za to że nie spaliłeś tłuszczu z brzucha, jak gdybyś chciał zwrotu kasy od producenta wiertarki bo Ci się remont nie udał, jak gdybyś chciał zwrotu kasy od autora książki "Jak zdobyć bogactwo" za to że nie stałeś się bogaty. Linki to narzędzie - to jak je wykorzystasz zależy od Ciebie. Jeśli nie potrafisz ocenić czy chociażby ta przytoczona już wcześniej wiertarka będzie wystarczająca do ścian w Twoim domu to korzystasz z pomocy specjalisty. Ty otrzymujesz produkt - linki. To że wybrałeś nieodpowiednie narzędzie
 3. Szczerze i bez bicia przyznam, że nie wiem jak to wygląda w przypadku hostingów reseller. Czy wtedy występujemy z pozycji dostawcy usługi, czy z pozycji pośrednika? Fajnie gdyby się wypowiedział ktoś z firm które oferują takie usługi ( @neteasy @hostinghouse ) - kto bierze na klatę awarie serwerów w przypadku hostingu reseller?
 4. Tak jak pisze Mion - MyDevil na pewno w tej chwili czołówka hostingów w Polsce. Jednak żeby trzymać strony klientów warto się zastanowić nad jakimś prostym hostingiem typu reseller - takie coś ma unixstrom, hekko, neteasy, hostinghouse, kylos i pewnie jeszcze kilka.
 5. Brałeś pod uwagę, że te "rankingi" o których piszesz robione są pod afiliację/programy partnerskie i często na kolejność w nich ma wpływ prowizja którą dostają właściciele stron? Nie wiem w jakiej branży działasz, ale ja już rzadko spotykam w topach rankingi produktów czy usług robione w innych celach niż pod afiliację. Dlaczego nie zostałeś do nich dodany? Bo nie zaproponowałeś właścicielowi żadnej prowizji czy jakiegokolwiek innego profitu. W ubezpieczeniach są popularne, bo za każdą zawartą za pośrednictwem takiego "rankingu" umowę właściciel dostaje prowizję.
 6. Zapytajmy eksperta. Panie Krzysztofie, czy można postawić stronę usługową na skrypcie sklepu? Jak widać, można. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać A tak poważnie to według mnie to trochę jak rozrabianie ciasta na naleśniki w betoniarce - teoretycznie można, ale czy ma to sens?
 7. Google samo sobie zdecyduje czy wyświetlać obrazek czy nie, ale wpływ może mieć optymalizacja strony oraz optymalizacja samej grafiki (nazwa pliku, atrybut alt itd). Umiejscowienie samego obrazka też ma znaczenie (na przykład otoczony tekstem pierwszego akapitu). Ogólnie - obrazek musi pasować do wyszukiwanej frazy. Mam stronę gdzie Google już kilka razy zmieniało zdjęcie które wyświetla w wynikach, mimo że na samej stronie nic nie zmieniałem.
 8. W takim razie musisz utworzyć zamiast wpisu statyczną stronę i zrobić tak jak Ci pokazał @okazwłoka
 9. Jeśli dobrze rozumiem chcesz mieć normalnego bloga na stronie głównej, ale żeby jeden z wpisów (postów) od razu po kliknięciu przenosił do strony (page)? W takim razie bez problemu ogarniesz sobie to wtyczkami typu: 301 Redirects – Easy Redirect Manager, Quick Page/Post Redirect Plugin itd. Tymi wtyczkami zrobisz przkierowanie typu: "https://www.twojastrona.pl/tytul-posta/" przekierowanie 301 na "https://www.twojastrona.pl/strona/" Tym sposobem na stronie głównej będziesz miał normalnego posta, a po kliknięciu będzie przekierowanie na stronę.
 10. Wstrzeliliście się z "premierą" idealnie w dzień w którym wystartował darmowy Ahrefs Webmaster Tool Nie wiem czy to celowy zabieg, czy przypadek, ale w takim razie fajnie gdybyście porównali funkcjonalność
 11. Zazdroszczę tym którzy zakładając/prowadząc firmę mają czas na tego typu problemy.
 12. Podobnie jak @Mion mogę z czystym sumieniem polecić MyDevil. Mam u nich trzy konta, wszystko działa jak należy, support ekstra - jakiś czas temu pisałem do nich w piątek po 23:00 - problem był załatwiony po 15 minutach.
 13. @qazy jeśli do porannej kawy odpalasz monitoring, a kilkadziesiąt Twoich stron wygląda jak na obrazku poniżej to uwierz, że można się spocić w sekundę dopiero po sprawdzeniu ręcznym wrócił mi normalny puls
 14. Ja właśnie przed chwilą przeszedłem zawał wchodząc na monitoring. Dosłownie wszystko w dół i to bardzo mocno. Jednak po sprawdzeniu ręcznym na dwóch komputerach i dwóch telefonach - wszystko jest na swoich pozycjach. EDIT: Czy ktoś miał okazję zobaczyć jak wyglądały SERPy w czasie tego tąpnięcia? Podobno w topach siedziały stare katalogi, precle i jakieś strony w ogóle nie związane z tematem zapytania (takie plotki mnie doszły).
 15. W regulaminie czytałem że nie można przenosić w ogóle, ale czy przy licencji za 2zł ma to jakiekolwiek znacznie? Po prostu kupujesz nową licencję za 2zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy