Jump to content

Pomyslowy

Forumowicze
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Pomyslowy last won the day on January 16

Pomyslowy had the most liked content!

Community Reputation

106 Excellent

Recent Profile Visitors

3,631 profile views
 1. Zdecydowana większość z tych "włamań" jest przez wtyczki (pluginy), nie przez samego CMSa, dlatego większe znaczenie ma jakich wtyczek używasz.
 2. Sam ostatnio miałem na jednej stronie i bardziej zastanawia mnie jak zaindeksowali kilkaset podstron w 6 dni (późno się zorientowałem), kiedy ja czekam na indeksację niektórych unikalnych tekstów po 1000 słów od miesiąca
 3. Poczytaj sobie dokumentację tej wtyczki, a dokładnie część o regułach. https://www.wpdesk.pl/docs/flexible-shipping-pro-woocommerce-docs/ Odpal demo i próbuj sobie. Tak na na szybko, w ten sposób ustawiona Reguła (z akcją specjalną "Anuluj") powinno spowodować że metoda wysyłki się nie pokaże jeśli w koszyku znajdzie się produkt z wybraną klasą. Na Twoje potrzeby sprawdź czy zadziała coś takiego:
 4. Jeśli dobrze zrozumiałem o co chodzi, to wtyczka Flexible Shipping PRO z WPDESK powinna załatwić sprawę. Możesz sobie na ich stronie odpalić demo i sprawdzić. https://www.wpdesk.pl/sklep/flexible-shipping-pro-woocommerce/ Gdybyś miał ochotę kliknąć z moim refem: https://bit.ly/3vOAHF6
 5. Moim zdaniem to nie jest żaden gotowy font, tylko stworzona grafika.
 6. Wydaje mi się że procesowanie się z Google (z poziomu osoby prywatnej, albo firmy która nie jest korporacją typu Coca Cola) , jest tylko odrobinę mniej naiwne od wklejania na swoim Facebooku takich oświadczeń:
 7. Czy w tym przypadku może pomóc rel=canonical ? To nie sugestia dla autora, a raczej pytanie do mądrzejszych. Nigdy nie stosowałem rel=canonical przy kanibalizacji, ale ostatnio zacząłem się zastanawiać.
 8. To polska fraza, branża związana z turystyką ale w sumie jakie to ma znaczenie co to za strona, to tylko przykład 😜 W Bingu strona siedzi w indeksie (też jako IP), ale nie ma jej nawet w TOP100 na tą frazę.
 9. Takie znalezisko dziś z Google. Strona w TOP10 na normalną komercyjną frazę (stawka wg AdWords około 1,4$/kilk). Ktoś tak umiejętnie przekierował domenę, że strona sobie działa pod adresem IP
 10. Sorry że dopiero teraz odpisuję, nie zauważyłem wcześniej. Ja potrzebowałem tylko odzyskać wszystkie teksty i grafiki, bo strona i tak była stawiana nowa, dlatego nie odpowiem Ci niestety, ale z tego co pamiętam tam jest mnóstwo różnych opcji przy pobieraniu strony, spróbuj się pobawić tymi opcjami.
 11. Masz kilka miesięcy czasu i chcesz go wykorzystać na stworzenie jednego bloga z 25-30 wpisami? Wiele firm tyle treści tworzy tygodniowo, nie pomijając przy tym innych działań. Gdybym miał kilka miesięcy i chciał naprawdę poważnie ruszyć z biznesem (to taka propozycja planu minimum): - już teraz wybrałbym domenę, postawił tam nawet najprostszą stronę i zaczął linkować - złożyłbym bloga tematycznego i tworzył minimum jeden wpis tygodniowo - założyłbym fanpage na Facebooku i profil na Instagramie dotyczący tematu - założyłbym kanał na YouTube dotyczący tematu
 12. Zobacz sobie płatne plany na vimeo, tam z tego co pamiętam są różne opcje ustawiania prywatności, ustawiania haseł do filmów, wybierania konkretnych domen na których film może być dodawany itd.
 13. Ja kiedyś odzyskiwałem strony z archive używając archivarix.com Było to parę miesięcy temu, strona była dość prosta w budowie, ale dało radę bez większych problemów.
 14. Normalnie - myszką zaczynasz zaznaczać na końcu górnego wersu i kończysz na początku dolnego. Na przykład u mnie w Notepad++ po zaznaczeniu i wybraniu Szukaj -> Zastąp wygląda to tak:
 15. W Notepad++ możesz to zrobić opcją Szukaj -> Zastąp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy