Jump to content

Pomyslowy

Forumowicze
 • Content Count

  464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Pomyslowy last won the day on January 16

Pomyslowy had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

Recent Profile Visitors

3,374 profile views
 1. Zobacz sobie płatne plany na vimeo, tam z tego co pamiętam są różne opcje ustawiania prywatności, ustawiania haseł do filmów, wybierania konkretnych domen na których film może być dodawany itd.
 2. Ja kiedyś odzyskiwałem strony z archive używając archivarix.com Było to parę miesięcy temu, strona była dość prosta w budowie, ale dało radę bez większych problemów.
 3. Normalnie - myszką zaczynasz zaznaczać na końcu górnego wersu i kończysz na początku dolnego. Na przykład u mnie w Notepad++ po zaznaczeniu i wybraniu Szukaj -> Zastąp wygląda to tak:
 4. W Notepad++ możesz to zrobić opcją Szukaj -> Zastąp
 5. Tak na szybko sprawdzając to do tej domeny nie zostały zrobione żadne linki.
 6. Może to w ogóle nie oni, tylko zbieg okoliczności, bo w sumie dość tanio Moja teściowa kiedyś dostała telefon z innej dużej firmy - mają bazę firm którą zaciągają z CEIDG i dodają automatycznie do dużego katalogu. Akurat byłem u teściów i miałem okazję się przysłuchać jak Pani z call center straszyła nie tylko usunięciem z mapek, ale z Google w ogóle. Wziąłem słuchawkę, próbowałem merytorycznie porozmawiać, ale Pani się rozłączyła.
 7. Nie wiem czy to konkretnie oni, ale znajomi prowadzący swoje firmy mieli w ostatnich dniach takie telefony, a tutaj czytam że jesteś jakaś akcja telemarketingowa może kilka firm postanowiło zacząć ten Nowy Rok od "agresywnej promocji"
 8. To już wiem dlaczego znajomi dzwonią do mnie ostatnio spanikowani, że Google chce ich usunąć z mapek jeśli nie zapłacą 350zł
 9. YT też, ale tylko dla zalogowanych użytkowników. EDIT: @Pysio wejdź przez przeglądarkę gdzie nie byłeś zalogowany, albo przez tryb incognito - działa
 10. @Mazzur zerknij sobie na to rozwiązanie: https://wordpress.stackexchange.com/questions/306859/how-to-filter-homepage-posts-by-popularity/307082
 11. Może nie ma reklamodawców? Nie musisz tutaj na forum zdradzać branży, ale zastanów się czy na przykład branża w której działasz nie oberwała w związku z wczorajszymi obostrzeniami, przez co reklamodawcy wycofali się?
 12. @Mags1 to trochę tak jak gdybyś chciał zwrotu kasy od producenta rowerów za to że nie spaliłeś tłuszczu z brzucha, jak gdybyś chciał zwrotu kasy od producenta wiertarki bo Ci się remont nie udał, jak gdybyś chciał zwrotu kasy od autora książki "Jak zdobyć bogactwo" za to że nie stałeś się bogaty. Linki to narzędzie - to jak je wykorzystasz zależy od Ciebie. Jeśli nie potrafisz ocenić czy chociażby ta przytoczona już wcześniej wiertarka będzie wystarczająca do ścian w Twoim domu to korzystasz z pomocy specjalisty. Ty otrzymujesz produkt - linki. To że wybrałeś nieodpowiednie narzędzie
 13. Szczerze i bez bicia przyznam, że nie wiem jak to wygląda w przypadku hostingów reseller. Czy wtedy występujemy z pozycji dostawcy usługi, czy z pozycji pośrednika? Fajnie gdyby się wypowiedział ktoś z firm które oferują takie usługi ( @neteasy @hostinghouse ) - kto bierze na klatę awarie serwerów w przypadku hostingu reseller?
 14. Tak jak pisze Mion - MyDevil na pewno w tej chwili czołówka hostingów w Polsce. Jednak żeby trzymać strony klientów warto się zastanowić nad jakimś prostym hostingiem typu reseller - takie coś ma unixstrom, hekko, neteasy, hostinghouse, kylos i pewnie jeszcze kilka.
 15. Brałeś pod uwagę, że te "rankingi" o których piszesz robione są pod afiliację/programy partnerskie i często na kolejność w nich ma wpływ prowizja którą dostają właściciele stron? Nie wiem w jakiej branży działasz, ale ja już rzadko spotykam w topach rankingi produktów czy usług robione w innych celach niż pod afiliację. Dlaczego nie zostałeś do nich dodany? Bo nie zaproponowałeś właścicielowi żadnej prowizji czy jakiegokolwiek innego profitu. W ubezpieczeniach są popularne, bo za każdą zawartą za pośrednictwem takiego "rankingu" umowę właściciel dostaje prowizję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy