Jump to content

Skalmar

Forumowicze
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

738 profile views
 1. Jest taka usługa, która się nazywa pozycjonowania za efekt. Ale jak kupujesz samą mąkę to młynarz nie weźmie odpowiedzialności za twoje ciasto.
 2. Clou jest prywatne zaplecze Premium, a nie ogólno dostępne miejscówki - których te statystyki dotyczą.
 3. Z miejscówek publicznych mam tak np. artykuły 86/17417 profile 143/33263 To nie na całą bazę bo nie puszczam wszystkiego od razu tylko partiami i co chwilę dochodzą świeże miejscówki, ale z grubsza proporcie wyglądają tak. Zawsze coś, ale główną robotę robi prywatne zaplecze Premium DL. Tamto jest raczej dla dywersyfikacji źródeł.
 4. Dodam jeszcze, że w linkach (mi.in statystyki, skrypt ogłoszeń) https://adres.pl/stronka/|{anchor {biały|czarny|zielony}|{długi|krótki} anchor} kiedy ma dużo podstron i do każdej podstrony chce dać więcej kilkuwyrazowych synonimizowanych anchorów to robi się tego tak dużo i nieprzejrzyście, że trudno coś odnaleźć - jeżeli chce się coś dodać lub zmienić. Myślę, że problem rozwiązało by rozdzielanie linków np. jakimiś wyraźnymi liniami.
 5. Z pomysłów: Wstawianie do artykułów czystych url-i z puli (%link%) o którym wcześniej pisałem nadal nie działa prawidłowo - o to bym prosił Dla przejrzystości przydał by się jeszcze jeden wyższy poziom w projektach - łączenie "grupy projektów" w nazwijmy to roboczo "paczki grup". "Stats" podaje sumę dodanych linków od początku. Nawet po sprawdzeniu i usunięciu nie istniejących adresów z raportu nie zmienia się ta wartość. To prowadzi do stymulacji, że mamy np. dostępnych 414 Artykułów Premium, a statystyka ("Status") pokazuje dodanych już np. 672. I teraz nie wiadomo czy/
 6. Byłoby fajnie ale to raczej nie to samo. W pliku htaccess możesz sobie ustawić przekierowanie z podstron (na które kierują linki zewnętrzne) na stronę główną. Na hostingu w konfiguracji domeny tego nie zrobisz.
 7. Miałem coś podobnego ostatnio. Na stronie poznikały grafiki. W bibliotece puste pola zamiast grafik. Pomogło usunięcie z nazw plików polskich znaków. Wstawiłem też "_" w odstępy. Na razie wygląda, że to pomogło.
 8. odp.1 Jeżeli chodzi aspekt prawny - to osoba prywatna może mieć swoje logo. (personal branding) odp.2. Motywy zwłaszcza w wersji darmowej mają ograniczone rożne funkcjonalności. Być może w wersji płatnej będzie można zmienić krój czcionki.
 9. Zwykle link wygląda tak, że jest strona np. www.strona.pl/artykuł a tam link np.: www.traftu.pl/tutaj Ale zauważyłam że niektórzy robią link pośledni i wygląda to tak: na stronie: www.strona.pl/artykuł jest link: www.strona.pl/n/traf który po kliknięciu przekierowuje na docelowy adres czyli: www.traftu.pl/tutaj Nurtuje mnie co daje taki pośredni adres?
 10. Jestem vatowcem więc jedyne co mogę poradzić to: Pytaj księgowych jak rozliczać import usług nie będąc vatowcem.
 11. Jak planujesz mieć domenę tylko przez rok to korzystanie z promocji może mieć sens (o ile w regulaminie nie ma zapisu, o np. obrazkowym przedłużeniu). Ale w przy dłuższy czasie to już wygląda zupełnie inaczej. Ja patrze przede wszystkim na koszt przedłużania w kolejnym roku (które są zwykle w czasie jednak stabilne) i nie bawię się w przenoszenie domen. Domeny w pieszym roku wszędzie się naprawdę tanie - różnica kilka złotych. Sensowne oszczędności są dopiero w kolejnych latach. Według mnie promocję domena za 0 zł w pierwszym roku to polowanie na jeleni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy