Jump to content

Skalmar

Forumowicze
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Recent Profile Visitors

874 profile views
 1. Jeżeli już to raczej pomyliłem "premium" z "premium +" Dziękuje za PIO-T2
 2. Niestety ale kody nie działają. Komunikat: "Podany kod dostępowy jest nieprawidłowy. Strona nie została dodana."
 3. Jest taka usługa, która się nazywa pozycjonowania za efekt. Ale jak kupujesz samą mąkę to młynarz nie weźmie odpowiedzialności za twoje ciasto.
 4. Clou jest prywatne zaplecze Premium, a nie ogólno dostępne miejscówki - których te statystyki dotyczą.
 5. Z miejscówek publicznych mam tak np. artykuły 86/17417 profile 143/33263 To nie na całą bazę bo nie puszczam wszystkiego od razu tylko partiami i co chwilę dochodzą świeże miejscówki, ale z grubsza proporcie wyglądają tak. Zawsze coś, ale główną robotę robi prywatne zaplecze Premium DL. Tamto jest raczej dla dywersyfikacji źródeł.
 6. Dodam jeszcze, że w linkach (mi.in statystyki, skrypt ogłoszeń) https://adres.pl/stronka/|{anchor {biały|czarny|zielony}|{długi|krótki} anchor} kiedy ma dużo podstron i do każdej podstrony chce dać więcej kilkuwyrazowych synonimizowanych anchorów to robi się tego tak dużo i nieprzejrzyście, że trudno coś odnaleźć - jeżeli chce się coś dodać lub zmienić. Myślę, że problem rozwiązało by rozdzielanie linków np. jakimiś wyraźnymi liniami.
 7. Z pomysłów: Wstawianie do artykułów czystych url-i z puli (%link%) o którym wcześniej pisałem nadal nie działa prawidłowo - o to bym prosił Dla przejrzystości przydał by się jeszcze jeden wyższy poziom w projektach - łączenie "grupy projektów" w nazwijmy to roboczo "paczki grup". "Stats" podaje sumę dodanych linków od początku. Nawet po sprawdzeniu i usunięciu nie istniejących adresów z raportu nie zmienia się ta wartość. To prowadzi do stymulacji, że mamy np. dostępnych 414 Artykułów Premium, a statystyka ("Status") pokazuje dodanych już np. 672. I teraz nie wiadomo czy/
 8. Byłoby fajnie ale to raczej nie to samo. W pliku htaccess możesz sobie ustawić przekierowanie z podstron (na które kierują linki zewnętrzne) na stronę główną. Na hostingu w konfiguracji domeny tego nie zrobisz.
 9. Miałem coś podobnego ostatnio. Na stronie poznikały grafiki. W bibliotece puste pola zamiast grafik. Pomogło usunięcie z nazw plików polskich znaków. Wstawiłem też "_" w odstępy. Na razie wygląda, że to pomogło.
 10. odp.1 Jeżeli chodzi aspekt prawny - to osoba prywatna może mieć swoje logo. (personal branding) odp.2. Motywy zwłaszcza w wersji darmowej mają ograniczone rożne funkcjonalności. Być może w wersji płatnej będzie można zmienić krój czcionki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy