Arkadiusz

Forumowicze
 • Zawartość

  3275
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

76 Excellent

O Arkadiusz

 • Tytuł
  Zbłąkany wędrowiec
 • Urodziny 15.02.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. [OT]Mnie też w dzieciństwie chronił Tata, ogólnie to dobre solution.[/OT]
 2. Zaktualizowałeś wszystko? Wszystko masz legalne?
 3. To jakaś dziurawa/piracka wtyczka/theme lub dziurawa wersja WP. Zacznij od aktualizacji wszystkiego.
 4. Ostatnio otwierając lodówkę znalazłem dhosting, więc mam dziwne wrażenie, że ten temat powstał także w tym celu, co autorze?
 5. Dodaj do zablokowanych funkcji tę odpowiedzialną za dekodowanie, czyli najpewniej base64_decode/encode.
 6. 500-1000 produktów i 2,5GB danych (a jak rozumiem będzie tego więcej), to wcale nie tak mało i hosting współdzielony może nie dać rady nawet przy tych 200 osobach dziennie. Jeśli stać Cię na 350 zł, to poszukaj od razu VPS z administracją/pomocą, bo może się okazać że teraz dołożysz bardzo niewiele, a w przyszłości unikniesz konieczności przenoszenia danych (tak jak zresztą teraz). A na pytanie czy lepszy będzie pakiet A czy B od firmy X odpowie pewnie kompetentnie tylko firma X - tutaj BOK tej firmy nie ma.
 7. Na czym polega ochrona ddos? Ile Gbps wytrzyma serwer? Pytam, bo to raczej nowość jeśli chodzi o serwery B-H,
 8. Nie przesadzasz trochę? Jak ktoś np. na home.pl coś podobnego stworzy, to co, też wszystkie strony tam znajdujące się dostaną po du*ie? Kup sobie dedykowany adres IP, to będziesz miał czyste sumienie (i nic poza tym).
 9. Że też wam w ogóle nie wstyd przyznawać się, że się pokusiliście na tych kilkadziesiąt groszy Nigdy mnie nie przestaniecie zadziwiać
 10. Kupiłeś hosting od krzaka, który nie posiada wsparcia technicznego?
 11. Niczego poważnego bym tam nie wrzucał. OVH ma milion zalet, ale też ogrom wad. Serwery potrafią chodzić po 5 lat bez awarii, ale... jest tam dziwna mania zmieniania warunków w trakcie umowy (a jak nie pasuje to wypad) - począwszy od zmian cen (np. za IP z opłaty jednorazowej do miesięcznej) czy wyłączeniu w ogóle supportu (kimsufi), jak coś walnie w serwerze w piątek, to w najlepszym razie przyjdzie Ci rozmawiać z Francuzem znającym 5 słów po angielsku. Potrafią też za byle włamanie (np. do WP) zablokować serwer, a jedyna możliwość odblokowania go to całkowite przeinstalowanie go.
 12. Wystarczy wywalić sporną treść, która odnosi się do tej osoby i może naskoczyć. Mało to ludzi ma imię i nazwisko np. Robert Lewandowski?
 13. Jeśli domena jest nic niewarta, to ją oddaj. W przeciwnym wypadku idź do prawnika.
 14. Czasem lepiej mieć do dyspozycji cały serwer przez kilka/kilkanaście minut niż 2x1,5Ghz i 512MB RAM przez całą dobę Inna spawa, że nie da się z ekonomicznego punktu widzenia sprzedać takich dedykowanych zasobów za 5 zł / mc (po prostu dedykowane zasoby to nie to samo co limit o takiej wartości).
 15. Do tego zestawu dorzuć Biznes-Host (czyli też minthost i netdc).