Jump to content

Arkadiusz

Forumowicze
 • Content Count

  3,333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Arkadiusz last won the day on May 6

Arkadiusz had the most liked content!

Community Reputation

103 Excellent

About Arkadiusz

 • Rank
  Zbłąkany wędrowiec
 • Birthday 02/15/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

8,090 profile views
 1. Sklep sklepowi nierówny. Dla prostego sklepu - kilku(nastu/dziesięciu) produktów nie ma sensu bawić się w VPS. Ale już setki/tysiące produktów i/lub jakieś integracje ze stanami magazynowymi itd. potrafią ostro orać po serwerze i wtedy jak najbardziej tylko dedyk lub VPS powinien wchodzić w grę.
 2. Czyli reasumując: brak aktualnie takich możliwości technicznych używanego oprogramowania nie są dla ciebie istotnymi przeciwskazaniami? I oczekujesz że hostingodawca: a) da ci dostęp do root lub b) przepisze/napisze na nowo oprogramowanie, którego używa w ramach licencji od innej firmy (cpanel) ? xD
 3. Ale rozumiesz, że bez dostępu do root ta opcja jest niedostępna w WHM i support choćby chciał, to jej nie włączy? Więc jeśli nie miałeś kiedyś roota' (a nie miałeś na koncie resellera), to nie była dostępna. https://forums.cpanel.net/threads/transfers-function-privileges-for-reseller.637953/#post-2598517
 4. Przecież na rootnode ktoś napisał - na poziomie resellera ta opcja w WHM nie jest dostępna. Czyli wątek tak naprawdę do zamknięcia, zwykła burza w szklance wody. Ciekaw jestem tylko postawy supportu - czy poinformował o tym, że nie ma takich możliwości technicznych, czy też autor to celowo zataił?
 5. Ok, i jakiej pomocy oczekujesz od nas?
 6. No chyba jednak nie ma obowiązku żaden hostingodawca ułatwiania migracji od niego
 7. Dane można przenieść na różny sposób, więc raczej nie uniemożliwia, a co najwyżej utrudnia lub nawet nie ułatwia Ja bym tutaj nie szukał drugiego dna, takie opcje po prostu generują duże obciążenia i często są np. ograniczane do pracy jedynie w godzinach wieczornych.
 8. Skoro nie masz dużych oczekiwań względem powierzchni, to powinieneś się imo skupić na najtańszych ofertach, bo po co płacić za coś, czego się nie potrzebuje? Wybierz np. 3 i porównaj szybkość działania strony, funkcjonalności panelu, sprawność supportu. W ten sposób sam zbudujesz opinię.
 9. Każda oferta jakoś się jednak różni. Ceną, powierzchnią, oprogramowaniem itd. Szybkości w ofercie nie zobaczysz, bo nawet na dyskach nvme i serwerze litespeed możesz odczuwać spowolnienia, jeśli firma nawali tam mocno obciążających klientów. Teraz każda firma oferuje okres testowy, więc na twoim miejscu wybrałbym kilka firm które odpowiadają twoim potrzebom i je po prostu sprawdził, jak to wygląda w praniu. A mimo to i tak będzie zawsze opcja, że trafisz na świeży serwer, na którym dopiero co lokowani są klienci Jeśli chcesz 100% zasobów dla siebie, to tylko serwer dedykowany, bo nawet cloud/
 10. Sprawdzałeś https://rhosting.eu albo https://neteasy.pl ?
 11. A to coś niezwykłego? Przecież te serwery LE nie wyrabiają już od dłuższego czasu i z moich doświadczeń widzę, że średnio 1 na 2 żądania się nie udaje.
 12. To przenieś domenę po wygaśnięciu xD
 13. Wystarczy: a) nie wierzyć w cuda, że coś jest za darmo b) sprawdzić cennik i regulamin promocji
 14. Czyli zakładasz, że taki moloch traktuje jakiegoś klienta specjalnie? :) Pisz do supportu, forum to nie miejsce na takie pytania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy