Jump to content

Arkadiusz

Forumowicze
 • Content Count

  3,326
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Arkadiusz last won the day on October 26 2020

Arkadiusz had the most liked content!

Community Reputation

102 Excellent

About Arkadiusz

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

7,952 profile views
 1. Skoro nie masz dużych oczekiwań względem powierzchni, to powinieneś się imo skupić na najtańszych ofertach, bo po co płacić za coś, czego się nie potrzebuje? Wybierz np. 3 i porównaj szybkość działania strony, funkcjonalności panelu, sprawność supportu. W ten sposób sam zbudujesz opinię.
 2. Każda oferta jakoś się jednak różni. Ceną, powierzchnią, oprogramowaniem itd. Szybkości w ofercie nie zobaczysz, bo nawet na dyskach nvme i serwerze litespeed możesz odczuwać spowolnienia, jeśli firma nawali tam mocno obciążających klientów. Teraz każda firma oferuje okres testowy, więc na twoim miejscu wybrałbym kilka firm które odpowiadają twoim potrzebom i je po prostu sprawdził, jak to wygląda w praniu. A mimo to i tak będzie zawsze opcja, że trafisz na świeży serwer, na którym dopiero co lokowani są klienci Jeśli chcesz 100% zasobów dla siebie, to tylko serwer dedykowany, bo nawet cloud/
 3. Sprawdzałeś https://rhosting.eu albo https://neteasy.pl ?
 4. A to coś niezwykłego? Przecież te serwery LE nie wyrabiają już od dłuższego czasu i z moich doświadczeń widzę, że średnio 1 na 2 żądania się nie udaje.
 5. To przenieś domenę po wygaśnięciu xD
 6. Wystarczy: a) nie wierzyć w cuda, że coś jest za darmo b) sprawdzić cennik i regulamin promocji
 7. Czyli zakładasz, że taki moloch traktuje jakiegoś klienta specjalnie? :) Pisz do supportu, forum to nie miejsce na takie pytania.
 8. Kod domeny eu można uzyskać bezpośrednio na stronie euridu. https://eurid.eu/pl/moje-konto-abonenta-domeny-eu/
 9. Pytanie jak na taką zmianę zareaguje google? Czy NASK zrobi automatyczne przekierowania?
 10. Jeśli wierzysz w to, że sąsiedztwo ma realny wpływ na jakość zaplecza/strony, to jedyną sensowną opcją są dedykowane adresy IP, a te najtańsze są w ovh. Zawsze możesz też pójść w zwykłe tanie hostingi i tam jako sąsiedztwo będziesz miał normalne strony, czyli będzie to chyba najbardziej naturalne. Jak poszukasz hostingów w cenie do 50 zł /rok, to dla 10 stron wyniesie Cię to 500 zł. Czyli albo idziesz w rozwiązania SEO i akceptujesz to, że masz ruletkę jeśli chodzi o sąsiedztwo, albo idziesz w droższe rozwiązania.
 11. Dobrze rozumiem, że oczekujesz 50IP za 200 zł rocznie i jednocześnie oczekujesz wysokiej jakości (sąsiedztwa)? :) Bo jeśli tak, to życzę powodzenia ;) Coś co kosztuje niewiele będzie przyciągać takie towarzystwo, więc nie masz co liczyć na szał. Jak chcesz jakości to kup VPS w ovh i dodaj IP - będą dedykowane, tylko dla Ciebie, bez złego sąsiedztwa.
 12. Jedyne rozwiązanie, jakie przychodzi mi do głowy, to że rejestrator wyłożył $$$ i odkupił domenę od osoby, która ją przejęła. Jeśli tak było, to trzeba przyznać, że nieźle to rozwiązali i jako klient powinieneś być bardzo zadowolony, że tak się to skończyło (czyt. nie musiałeś przez kolejne 10 lat biegać po sądach).
 13. Możesz podać źródło tej rewelacji? Domena eu też przechodzi do kwarantanny, ale w przeciwieństwie do pl-ek nie na 30, a na 40 dni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy