Jump to content

Arkadiusz

Forumowicze
 • Content Count

  3,324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Arkadiusz last won the day on October 24 2018

Arkadiusz had the most liked content!

Community Reputation

99 Excellent

About Arkadiusz

 • Rank
  Zbłąkany wędrowiec
 • Birthday 02/15/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

7,864 profile views
 1. Sprawdzałeś https://rhosting.eu albo https://neteasy.pl ?
 2. A to coś niezwykłego? Przecież te serwery LE nie wyrabiają już od dłuższego czasu i z moich doświadczeń widzę, że średnio 1 na 2 żądania się nie udaje.
 3. To przenieś domenę po wygaśnięciu xD
 4. Wystarczy: a) nie wierzyć w cuda, że coś jest za darmo b) sprawdzić cennik i regulamin promocji
 5. Czyli zakładasz, że taki moloch traktuje jakiegoś klienta specjalnie? :) Pisz do supportu, forum to nie miejsce na takie pytania.
 6. Kod domeny eu można uzyskać bezpośrednio na stronie euridu. https://eurid.eu/pl/moje-konto-abonenta-domeny-eu/
 7. Pytanie jak na taką zmianę zareaguje google? Czy NASK zrobi automatyczne przekierowania?
 8. Jeśli wierzysz w to, że sąsiedztwo ma realny wpływ na jakość zaplecza/strony, to jedyną sensowną opcją są dedykowane adresy IP, a te najtańsze są w ovh. Zawsze możesz też pójść w zwykłe tanie hostingi i tam jako sąsiedztwo będziesz miał normalne strony, czyli będzie to chyba najbardziej naturalne. Jak poszukasz hostingów w cenie do 50 zł /rok, to dla 10 stron wyniesie Cię to 500 zł. Czyli albo idziesz w rozwiązania SEO i akceptujesz to, że masz ruletkę jeśli chodzi o sąsiedztwo, albo idziesz w droższe rozwiązania.
 9. Dobrze rozumiem, że oczekujesz 50IP za 200 zł rocznie i jednocześnie oczekujesz wysokiej jakości (sąsiedztwa)? :) Bo jeśli tak, to życzę powodzenia ;) Coś co kosztuje niewiele będzie przyciągać takie towarzystwo, więc nie masz co liczyć na szał. Jak chcesz jakości to kup VPS w ovh i dodaj IP - będą dedykowane, tylko dla Ciebie, bez złego sąsiedztwa.
 10. Jedyne rozwiązanie, jakie przychodzi mi do głowy, to że rejestrator wyłożył $$$ i odkupił domenę od osoby, która ją przejęła. Jeśli tak było, to trzeba przyznać, że nieźle to rozwiązali i jako klient powinieneś być bardzo zadowolony, że tak się to skończyło (czyt. nie musiałeś przez kolejne 10 lat biegać po sądach).
 11. Możesz podać źródło tej rewelacji? Domena eu też przechodzi do kwarantanny, ale w przeciwieństwie do pl-ek nie na 30, a na 40 dni.
 12. A czy eurid, jak nask, nie wysyła czasem do abonenta informacji, że 'uwaga uwaga domena wygasła'? Jeśli wpłata dotarła (była poprawnie zatytułowana itd), to wina jest po stronie operatora, ale trzeba pamiętać, ze tam też pracują tylko ludzie, którzy mogą się pomylić. Po to są właśnie te kwarantanny, żeby ludzkie błędy po obu stronach wyeliminować. Imo jeśli ktoś nie zauważa, że w ciągu kwarantanny domena nie działa (zauważa to dopiero po 3 miesiącach), to znaczy, że nie była mu potrzebna i równie dobrze ktoś może liczyć na to, żeby zarobić na tym błędzie firmy (domena przepada = można poz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy