Jump to content

Aleksiejs

Forumowicze
 • Content Count

  1,499
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Aleksiejs last won the day on October 8 2020

Aleksiejs had the most liked content!

Community Reputation

496 Excellent

1 Follower

About Aleksiejs

 • Rank
  SEO freelancer - elizja.com

Contact Methods

 • Website URL
  https://elizja.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

4,342 profile views
 1. Czy 7 linków coś da to ciężko powiedzieć, nie znam sytuacji - ani strony, ani jakie linki. Może dać bardzo dużo, a może nie dać nic. Jeśli chodzi o linkowanie sklepów to ja głównie linkuję interesujące mnie kategorie oraz stronę główną. Produkty czy wpisy na blogu dużo rzadziej, raczej w konkretnych i specyficznych sytuacjach. Ruch na kategorię ciągnę z SEO, a na produkty z merchanta (adsy). Moim zdaniem patrzysz na SEO i linkowanie zbyt wąsko, chcesz kupić jakiś link i mieć stronę w top1, a to już od dawna tak nie działa. Żeby robić SEO trzeba czasu i cierpliwości. Na już to odpalasz adsy.
 2. Ja mam jakiegoś xiaomi note pro, ogólnie jestem zadowolony. Zdjęć telefonem nie robię, więc aparatów nie porównuję. Dla mnie największym problemem nowych telefonów są ich rozmiary. Nie mam malutkich dłoni, ale nie sięgam kciukiem od samego dołu do samej góry telefonu co bywa uciążliwe. Problem w tym, że wszyscy robią teraz duże telefony..
 3. Ja sam też ostatnio się zastanawiam nad najlepszą drogą, z tym, że wolę się wybrać do jakiegoś doradcy podatkowego żeby dyskutować nad tym co się najbardziej opłaci niż pytać na forum Trochę się obawiam, że rząd nam zaserwuje zmianę na liniówce typu 30% podatku, bo zwiększenie kwoty wolnej od podatku na 30k rocznie ktoś musi opłacić, podobnie jak cały socjal np. 500+
 4. Moim zdaniem jak masz mały budżet to kolejność powinna być mniej więcej taka: sensowny audyt seo zawierający również rozbudowany plan wydawniczy wdrożenie audytu napisanie treści na podstawie audytu odpalenie adsów gdzieś czasem zdobyć jakiś sensowniejszy link sukcesywne podnoszenie budżetu na adsy zarabiając z adsów pchać więcej w linki Czemu najpierw adsy? Bo z SEO na samym początku możesz nie dać rady wyżyć, a z adsów jeśli ktoś je dobrze poprowadzi już tak.
 5. Zarówno to co napisał @MaxPan jak i ja jest ze sobą spójne. Nie pisałem nic o tematyczności, a gdy widzę ofertę za 1200 zł netto na milion linków to od razu wiem, że jest śmieciowa, nawet się nie trzeba wczytywać. Przypuszczam, że mało co z tej oferty się w ogóle wbije do indeksu Googla. W kwestii tematyczności linków - pierwsze pytanie co to dla Ciebie w ogóle znaczy? Cały serwis tematyczny, sekcja w serwisie, a może dany materiał, który dostarczasz do publikacji? Ja staram się linkować z prawdziwych serwisów, z prawdziwym ruchem oraz zbieżnych tematycznie z tym
 6. bzdura nie da się tego określić ilościowo, im lepsze linki tym mniej ich trzeba, żeby zaistnieć na pierwszej stronie to oprócz odpowiedniego budżetu potrzebna jest również optymalizacja serwisu jak i czas. śmieciowa oferta ciężko powiedzieć, kwestia skąd linki. dla nowego serwisu raczej bym się wstrzymał jeśli myślicie o tym pod kątem SEO
 7. Jeden mój klient wydrukował plakaty, co jakiś czas wśród klientów, którzy dodali opinie rozdaje jakieś rzeczy albo przedłużenie usługi. Opinii ma kilkaset.
 8. "Natomiast pozew został odrzucony, ponieważ sędzia uznał, że IAI powinna skarżyć amerykańską spółkę Google Inc., a nie jej polskie przedstawicielstwo"
 9. zazwyczaj programista ma mnóstwo roboty żeby je przyspieszyć potem, a nie zawsze się da zrobić wszystko bez przebudowy całości
 10. Ja wychodzę z założenia, że do maili i dzwonienia wystarczy telefon za 1000 zł, nie ubezpieczam, jak się rozbija to po prostu kupuję nowy. Laptopa, który kosztował trochę więcej ubezpieczyłem.
 11. Cześć, Za 7-8k można coś już podziałać. Firmy, które chcą robić SEO za 1500 zł cóż.. zazwyczaj żyją z podpisywania umów Jak masz chęć odezwij się na priv, działam w branżach meble, wykończenia itp.
 12. Nie bardzo wiem czemu teraz ludzie się obudzili i nagle wielkie zdziwienie, że linki z WP czy LH często nie działają. Przecież oni tylko pośredniczą w publikacji, a to wina tego, że wiele serwisów jest zaspamowanymi preclami z linkami przychodzącymi za 100 czy 200 zł. Zrobiłem rok temu nowy sklep, linków do niego z 40 sensowniejszych domen + trochę for żeby były i efekty są. Kwestia wyboru tych odpowiednich domen, a nie wybór po najtańszych.
 13. Na frazy sprzedażowe typu rower dla dziecka, rower górski itd. pchasz ludzi na kategorie i tyle. Na blogu dopychasz coś innego.
 14. Nie wdając się w zbędne dyskusje - sprzedajesz w kategoriach nie we wpisach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy