Jump to content

tomierc

Forumowicze
 • Content Count

  2,631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomierc last won the day on September 4 2013

tomierc had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://totemat.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem jest to bez znaczenia ale bez www lepiej brzmi bo krócej.
 2. Cześć, mam dylemat i ciekawi mnie Wasze zdanie oraz pogląd na problematykę. Macie stronę wielotematyczną. Chcieli byście też zdobywać do niej linki do podstron. I teraz robi się pytanie - czy linki z komentarzy na blogach itp (oczywiście tematycznych powiązanych z waszym wpisem bez znaczna czy DF czy NF) mają być z pola nazwa czyli wpisujecie coś i dajecie url do swojej podstrony czy lepiej z treści komentarza do podstrony. Potem kolejna sprawa czy link do podstrony ba być gołym URL (jak z treści to praktycznie musi) czy może brandem plus opisem z pola nazwa. Takie z
 3. No ja raczej nie pytam się przecież o nofollow co jest chyba oczywiste
 4. Odys to raczej nie jest tak proste. Bo wiesz link do tego samego serwisu liczy się podobno pierwszy ale czy 3 różne ze stopek do tego samego serwisu różnych podstron nie będą nazbyt sztuczne. Na stronie zgreda pisze o ty aby dawać tylko na index branda bo tylko on jest naturalny. więc jak ktoś by mógł rozwinąć temat na bazie logicznych argumentów. Bo zróżnicowanie nie sądzę aby tutaj do końca miało znaczenie - choć nie odpowiedziałeś dokładnie - który z pkt ma tutaj według ciebie zastosowanie 1 2 czy 3.
 5. Cześć Panowie i Panie. Mam do Was pytanie na obecne czasy. Posiadam około 60 różnych profili na 60 forach. Mam do was pytanie co do wykorzystania sygnaturek. W sensie jak je zagospodarować : 1. Na każdym forum dać 1 link do swojej strony głównej na różne anchory czy 2. Na każdym forum dać linki do swojej strony w sygnaturce ale do różnych podstron na różne anchory czy 3. Na każdym forum dać po 3 linki w sygnaturce do różnych podstron mojej strony na różne nachory ale zawsze bez strony głównej Jak ogólnie mądrze to zagospodarować, mam 1 stronę z 2000 pods
 6. Czy na pewno, bo jak miałem linki na kategorie jakie nie są indeksowane to nigdy ich nie widziałem w GTW ani jednego linku do tych nieindeksowanych miejsc. Robiłem nawet test taki i nie było widać dlatego moje pytanie. To jest więc pewniak czy przypuszczenie?
 7. Witam, mam pytanie czy linki jakie prowadzą do naszej strony i są widoczne w GTW są czasami tylko widocznymi tymi jakie prowadzą do stron indeksowanych. W sensie jak macie na swojej stronie stronę X - jakiej nie indeksujecie bo ma noindex to mimo że do tej podstrony było by dużo linków nie były by one widoczne w GTW?
 8. Witam, mam pytanie. Czy zdobywanie linków do strony (podstron) na goły url sam zawsze gorły url jaki jest niby przyjazny jest dobre czy jednak niebezpieczne. W sensie jak będzie takich linków na podstronę z 20 i tylko gołych typu www.mojadennastrona.pl/jakiś-gniot-tekstowy/ i tylko takie linki gołe to bezpieczne rozwiązanie czy jednak nawet i to trzeba zmieniać... w GWT - takie linki są trakowane jako link że każe słowo chyba jest osobnym anchorem ale nie jestem pewny czy dobrze rozumiem co tam widzę. Stąd moje przypuszczenie że to wcale może nie być za dobre.. Jak sądzicie?
 9. Czytając ostatnio wiele blogów seo - tam pisze że dobrze na adres strony dawać. Ale znowu to tak często się zmienia że nie wiem czy taka wiedza jest aktualna i nie dostanie się filtra na nazwę własnej strony przez coś takiego. przykład: Dobre bo polskie - ogórkowo.tv
 10. Ale nie ma czasami w tej mojej stronie tak że tag jest na miniaturze obrazku posta. Bo bardziej on by chyba się liczył bo filmy są osadzone z Youtube.
 11. Pokrycie artykułów do filmów jest nie większe niż 10% - strona bez artykułów z filmami i pokrycia tytułów miała 3000 na dzień a teraz 150. To ostatnie tematy tylko pokrywają się z tymi co też nagrywam. Rada jednak wydaje mi się bardzo mądra i sensowna i za nią bardzo dziękuję. Moja strona ma w kodzie tagi schema - tak mi się wydaje, czy się mylę?
 12. Witam, mam pytanie. Nie wiem jak to teraz jest brane pod uwagę. Czy posiadając linki z stopek stron bezpieczne jest dodawanie ich gołych, z jakimś naturalnym opisem (strona dogmat - to przykładowo podłogowe wariacje jolki dogmant.pl) czy na przykład strona o nazwie dogmat.pl to anchor linków Serwis domgmat.pl Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałem o co mi chodzi. Czy używanie jako link nazwy strony jest bezpieczne czy można za do dostać filtra i nazwa strony będzie na przykład czy strona główna zafiltrowana.
 13. Mam kilka stron i ta jest najlepiej zadbana a jako jedyna ma najgorsze wyniki. Dlatego też każdą radę jak wydaje się sensowna wcielam w życie. Na razie tych rad było mało i detalika bo szukam pomocy w kilku miejscach ale nikt nie potrafi jak do tej pory ugryźć tematu. Mam podobne strony i tam rozwija się wszystko bardzo dobrze a ta spada tylko w wynikach z tego co widzę mimo że jest najbardziej zadbana spośród pozostałych. Nie mam absolutnie pojęcia co mogę jeszcze robić aby to ruszyło choć trochę ku górze. dlatego każda rada jest dobra od osób co się znają na temacie.
 14. Ale jakiej optymalizacji, zresztą nie sądzę aby to sprawiło spadek z 3000 na 150 osób na dzień bo to nie jest kodowy śmietnik. Jakieś detale na pewno są do poprawy ale to detale mało znaczne za co by strona tak nie oberwała. Dlatego mam prośbę dla osób co mają jakąś wiedzę i doświadczenie w tego typu sytuacjach lub dobre pomysły.
 15. Jak je miałem to strona przecież sięgnęła dna, zdjąłem linki dlatego że było to dno, i nadal jest takie samo dno choć zjadłem tylko te masowe i śmieciowe. Nie mam pojęcia co jest z tą stroną że i czym jej pomóc dlatego szukam u Was rady i pomocy oraz pomysłów na ruszenie tego tematu. Ja nie wiem na czym stoję, zmiany robiłem jak było już z nią źle i jest tak samo źle mimo wielu zmian nic się nie rusza i ciągle jest źle staram się coś zmieniać już od długiego czasu ale nic się nie zmienia - nie mam pojęcia za co oberwała, co ją trzyma tak na dnie i jak to ruszyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy