Jump to content

Farlicki

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

222 profile views
 1. Jest też jeszcze opcja zablokowania w robots.txt lub Googlebot w htaccess
 2. Jak rzeczywiście wyindeksował to trochę po chamsku . Nie wiem w jakich warunkach się z nim rozstawałeś, ale to jest do przywrócenia. Przy czym swoje linki pewnie usunął lub usunie w niedalekiej przyszłości. Widzę, że coś tam też ogarniasz. Ogólnie im wyższe pozycje tym trudniej, wolniej idzie i trzeba więcej czasu, aczkolwiek nie bronię fachowca, bo nie wiem co robił. Jak to ma być solidne i bezpieczne to wymaga czasu i pracy.
 3. To, że ktoś czasem piszę to widziałem. Po prostu patrząc po datach niektóre tematy w niektórych działach są dość stare - w sensie ostatniego posta.
 4. Same linki, czy wpisy gościnne też? Wchodzą w grę inne tematyki? Ja Ci tego życzę jak najbardziej. Sceptycyzm ludzi wynika z tego, że jak sobie przejrzysz forum, to dwóch lata często już nie ma domen. Ja mam też kilka swoich tylko, ale najstarsze sięgają 2007 roku. No i tak je trzymam, czasem dodam jakieś nowe linki.
 5. Ja już nie wierzę w nic w internecie, co prosi mnie o wpłacanie, zapłacenie, głosownie itp.. Nie kwestionuję tego przypadku, bo nie wiem, nie znam tematu i nie sprawdzałem fundacji. Po prostu dziesiątki maili z zip, fakturą do zapłacenia, nieodebraną paczką, dopłatą do prądu i telefonu, pw na fb z prośbą o głosy i lajki wywołały już u mnie totalny dystans i znieczulicę.
 6. Ja się chętnie wymienię bez "pinioszków" za adekwatne wpisy, ale bez kupy w serwisach w domenach na 2 lata, bez ruchu, na podstawowym szablonie WP i BL z automatu zakładającego profile. Swoją drogą dzisiaj coraz trudniej ocenić BL. Na starych domenach siłą rzeczy są jakieś dziwne link, cholera wie skąd. Zawsze się jakieś chińskie znaczki przykleją. Narzędzia do badania BL mają tyle wspólnego z wartościowaniem linków prze Google co piernik z wiatrakiem. Sorry za literówki - nie mogę edytować.
 7. Witajcie, zacząłem trochę pisać, ale w pewnym momencie zauważyłem, że czasem odpowiadam na tematy z przed miesięcy, za co sorty, były u góry jak pierwsze, nie zwróciłem uwagi. Kiedyś było kolebą wiedzy o seo. *kolebką Nie mam uprawnień do edycji.
 8. Ale w jakim ujęciu czasowym??? Miesięcznie, rocznie, czy w ogóle całościowo?
 9. Ja mam bloga na blogspot. Dzisiaj żałuję, ale mam obawy, że przy przekierowaniu straci na pozycjach i tak w to brnę licząc, że dzień, w którym Google wyłączy swoją platformę blogową, nie nadejdzie, ale może...
 10. Chyba w takim przypadku kluczową kwestią są osiągane dochody, a nie źródło ich pochodzenia. Aczkolwiek nie jestem specjalistą od prawa i podatków. Nie mogę edytować postu - nie dochody, a przychody.
 11. Niektórzy mają setki domen i Google ich nie zbanuje. To nic nienaturalnego. Przy czym im mniej powiązane ze sobą linki tym lepiej.
 12. W sumie nigdy się temu nie przyjrzałem, raz tak robiłem, raz odwrotnie, a najczęściej wcale nie linkowałem nowego i starego między sobą. Z tego co zauważyłem ostatnio to dość długo Google wybiera starszy, szczególnie jak prowadzą do niego linki. Podwójny wynik raz jest, raz nie ma. Zależy chyba też od innych stron i samego zapytania. Fajnie jak czasem jest, ale chyba zbyt niepewny efekt, żeby poświęcać na to dużo czasu i kombinowania.
 13. Skoro kopia była, nie ustawiłeś nigdzie blokady noarchive i nic nie zmieniałeś, a zaczęło znikać, to daj im trochę czasu, może wróci. W Google czasem się dzieją różne dziwne rzeczy. Jeśli główna strona jest mocna to ta kopia nie powinna jej zaszkodzić. Przy czym warto ją wyindeksować lub przekierować.
 14. WP łatwo zoptymalizować, w przeciwieństwie do innych skryptów. Ludzie zamiast na treści zaczęli by się skupiać na szybkości i tak już teraz sporo wartościowych profesjonalnych treści podupadło w wynikach, bo są stare na stronach niezoptymalizowanych np. pod urządzenia mobilne. Z czasem może mieć to coraz większe znaczenie, ale nie powinno być to kluczowym czynnikiem. Chociaż moim zdaniem ocena merytoryczna jakości treści przez Google jest moim zdaniem abstrakcją.
 15. Czy wyniki na urządzenia mobilne pokazują Wam adres z uwzględnieniem Breadcrumbs? Teraz adres jest na górze nad tytułem. Mam jednego bloga na blostpot, a tam te adresy są z datami. Nie chcę kombinować z przenoszeniem na WP i przekierowaniami. Na komputerach mi ładnie zamienia adres z uwzględnieniem Breadcrumbs, a na smartfonach niestety bierze normalny adres url.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy