monis190

Forumowicze
 • Zawartość

  379
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

monis190 wygrał w ostatnim dniu 13 Sierpień 2016

monis190 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

40 Excellent

O monis190

 1. w zeszłym miesiącu miałam równo w 14 dniu od zlecenia wypłaty
 2. Widziałam to, piszesz 4 tys ze spacjami - w serwisie nie ma bez spacji, klient nie może Ci tego odrzucić.
 3. SzlafRock"4 brygady" tak potocznie mówi się na system pracy 3-zmianowej w ruchu ciągłym, każdy kto tak pracował albo zna kogoś kto tak pracował wie "o co kaman" a jeśli się mylę to przepraszam za nieporozumienie, ale dokładnie o to mi chodzi co wyjaśniłeś. Tak, Sonko z Bielan, ale nie chciałam robić antyreklamy
 4. Ja nie piszę o hucie (co zaznaczyłam, ale nie doczytałeś), tylko np. o produkcji agrowłókniny (przykład pracy mojej mamy). Nie ma żadnych dodatków za nocki, soboty, niedziele, na 4 brygadach nie ma takiego obowiązku dopłacania i wielu pracodawców nic nie daje więcej - zwłaszcza tych, których zakłady są zlokalizowane w regionach o sporym bezrobociu. We Wrocku też znam przykłady firm, które marnie płacą na 4 brygadach, choćby firma produkująca ryżowe wafle (pewnie wiele osób ją zna ;)) za świątek, piątek i niedziele daje 1800-2000 zł. Niestety, w takich firmach ludzie też wolą wolne niedziele niż dybanie. Co do deficytu pracowników produkcyjnych, tak - jest i to spory, ale mój mąż powiedział mi ostatnio na czym polega problem u niego w firmie. Chętni do pracy są, ale robić to w ogóle nie umieją i co gorsza nauczyć się nie chcą, a przy pracy zwiazanej z lekami nie ma taryfy ulgowej. 90% jego kadry w ciągu 5 lat idzie na emeryturę, a młodsi pracownicy przychodzą i są zwalniani, bo sobie nie radzą.
 5. Herkules, no dobra, zakaz handlu dla mnie to przesada, ale ograniczenie już popieram. Ale co z ludźmi, którzy dybią np. na produkcji w 4-brygadówce, choć wcale specyfika produkcji tego nie wymaga, tylko pracodawca nie ma zamiaru nikogo więcej zatrudnić? Oni też chcą mieć wolne niedziele, a nikt o nich nie walczy.
 6. Cytat ze strony 160... Weź się zdecyduj, piszesz czy nie piszesz? Zleceniodawca się obraził, nie opłaca Ci się, ale jednak klepiesz bo medycynę lubisz? A jak wpadło zlecenie na precla z takimi słowami kluczowymi, to się pisze precla a nie szuka informacji, żeby napisać tematyczny, a potem marudzi, bo klient wymaga. Wymaga precla, to piszesz precla i tyle w temacie.
 7. @maggyxflame dlaczego? dlatego, że tak nie wypada na forum bo zlecać tekst dla tej strony mógł zupełnie ktoś inny. Może w takim razie podasz swój nick na portalu i jak komuś nie podobały się Twoje teksty to wyleje tu na Ciebie wiadro pomyj?
 8. To jak nie sprawdzasz tekstów, to się nie dziw odrzutom.
 9. A Ty Gocha jeszcze piszesz? Przecież już miałaś dawno do stówki dociągnąć i zakończyć współpracę.
 10. A w zleceniu nie było czasem kilka tekstów? Jak masz zlecenie np. na 20 tekstów, a klient zaakceptuje z nich 15, to kasę Ci doliczy dopiero jak klient zaakceptuje wszystkie 20 (albo jak akceptacja będzie z automatu po 3 dniach).
 11. W zeszłym roku były wysłane. Można było pobrać plik ze strony, a jak ktoś nie pobrał to dostał pocztą - wiem, bo ja zapomniałam pobrać
 12. AleksandraD z tego co wiem, jeśli wymagania są zbyt wysokie względem jakości, a nie było nic o tym w opisie wcześniej i nie mogłaś świadomie zrezygnować z takiego zlecenia, to reklamacja nie zostanie uznana a Ty kasę dostaniesz. Miałam tak jeden raz. Dostałam zapłatę, mimo że klient był niezadowolony.
 13. @Pepe_Tczew to się zmienia, ale zwykle jak wpadnie z 500 zleceń, to znikają w ciągu 2 godzin.