monis190

Forumowicze
 • Zawartość

  371
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

monis190 wygrał w dniu 13 Sierpień 2016

monis190 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

39 Excellent

O monis190

 • Urodziny
 1. Cytat ze strony 160... Weź się zdecyduj, piszesz czy nie piszesz? Zleceniodawca się obraził, nie opłaca Ci się, ale jednak klepiesz bo medycynę lubisz? A jak wpadło zlecenie na precla z takimi słowami kluczowymi, to się pisze precla a nie szuka informacji, żeby napisać tematyczny, a potem marudzi, bo klient wymaga. Wymaga precla, to piszesz precla i tyle w temacie.
 2. @maggyxflame dlaczego? dlatego, że tak nie wypada na forum bo zlecać tekst dla tej strony mógł zupełnie ktoś inny. Może w takim razie podasz swój nick na portalu i jak komuś nie podobały się Twoje teksty to wyleje tu na Ciebie wiadro pomyj?
 3. To jak nie sprawdzasz tekstów, to się nie dziw odrzutom.
 4. A Ty Gocha jeszcze piszesz? Przecież już miałaś dawno do stówki dociągnąć i zakończyć współpracę.
 5. A w zleceniu nie było czasem kilka tekstów? Jak masz zlecenie np. na 20 tekstów, a klient zaakceptuje z nich 15, to kasę Ci doliczy dopiero jak klient zaakceptuje wszystkie 20 (albo jak akceptacja będzie z automatu po 3 dniach).
 6. W zeszłym roku były wysłane. Można było pobrać plik ze strony, a jak ktoś nie pobrał to dostał pocztą - wiem, bo ja zapomniałam pobrać
 7. AleksandraD z tego co wiem, jeśli wymagania są zbyt wysokie względem jakości, a nie było nic o tym w opisie wcześniej i nie mogłaś świadomie zrezygnować z takiego zlecenia, to reklamacja nie zostanie uznana a Ty kasę dostaniesz. Miałam tak jeden raz. Dostałam zapłatę, mimo że klient był niezadowolony.
 8. @Pepe_Tczew to się zmienia, ale zwykle jak wpadnie z 500 zleceń, to znikają w ciągu 2 godzin.
 9. Sky Towera to by darowali bo jak wygląda to wiadomo
 10. To dziwnie, że Tobie się zmienia a mi nie i nigdy tak mi się nie zdarzyło. Może to kwestia wersji Worda albo przeglądarki.
 11. Gocha, a w jakim edytorze Ty piszesz, że Ci się tak zmienia? Dziś wrzuciłam tekst z indeksem górnym i jest widoczny, nic się nie zmieniło, a piszę w Wordzie.
 12. poczytaj choćby forum parę osób nawet tu walczyło, żeby była poprawka precli i katalogów, bo kiedyś się nie poprawiało.
 13. nie wiem czy jest taki zapis, ale zakładam, że większość autorów tutaj wie, że masz raz poprawkę i tyle
 14. Masz poprawkę raz, nie ma poprawiania w nieskończoność. Jak masz zwrot to się sprawdza wszystko czy się zgadza.