Jump to content

GoodContent.pl

Oficjalne
 • Content Count

  554
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

GoodContent.pl last won the day on February 18

GoodContent.pl had the most liked content!

Community Reputation

113 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

6,079 profile views
 1. Każde Państwa "zgłoszenie" rozpatruję. Piszę maile do zleceniodawców z informacjami o nieetycznych zamówieniach, jednak oni twierdzą, że przecież zapłacili za zamówiony tekst. W kwestii zaniżonych stawek tak samo dociera informacja mailowa do zamawiającego.
 2. Sprawdzę to. Na pewno my nie wprowadzaliśmy takiego parametru. Możliwe, że poprzedni właściciel. Chodzi o limit rezygnacji ze zleceń (dotyczy copywriterów)? Klient nie może anulować zlecenia jeśli jest realizowane przez copywritera (taką blokadę wprowadziliśmy w tym roku)
 3. W tej sprawie nie mogę pomóc. Jest jedno rozwiązanie i korzysta z niego kilku copywriterów - jeśli prześlą tekst, w którym jest literówka kontaktują się ze mną i dokonuje im poprawy literówki. Zapraszam do kontaktu na mail, bez problemu poprawię drobny błąd w tekście.
 4. odpowiedzi na niebiesko Dodatkowo wprowadzone: - Zleceniodawca nie ma prawa anulować zamówienia jeśli copywriter jest w trakcie realizacji treści. - Zamówienia prywatne - copywriter otrzymuje mail do zamówienia prywatnego i ma możliwość zatwierdzenia (informacja dla klienta, że copywriter chce realizować zamówienie) - Tutaj utrudnienie trochę: Dla nowych copywriterów został podniesiony próg ilości wykonanych tekstów z 10 do 20 - aby mieli możliwość widoku lepiej płatnych zleceń. - Klienci widzą średnie stawki brutto za zamówienie oraz dodaliśmy jasną informację
 5. Macie Państwo możliwość zgłoszenia nieprawidłowości w takim wypadku. Takie zgłoszenie trafia do administracji i kontaktujemy się z klientem. Nie zawsze skutkuje nasz kontakt, jednak zawsze jest on wykonywany z naszej strony. Nieprawidłowości są zgłaszane wprzypadku - gdy ilość znaków różni się w opisie i w liczbie minimalnej znaków w zamówieniu, kiedy zamówienia są celowo zaniżane. Oczywiście reagujemy na wszystkie Państwa przypadki, sprawdzamy i kontaktujemy się z zamawiającymi.
 6. Bardzo dziękuję. Oczywiście przeanalizuję:) Co do tematów poprawkowych z 2016 roku - Proszę o przybliżenie tematu. GoodContent od września 2019 roku zmieniło właściciela.
 7. Dzień dobry, przeczytałam Państwa wpisy. Nie miło słyszeć, że wybieram milczenie, skoro na wszystkie Państwa wiadomości mailowe odpowiadam. Nie zawsze znajduję czas, aby komentować forum, jednak staram się być na bieżąco. Czekam na nowe propozycje, które chcieliby Państwo wprowadzić w GoodContent. Oczywiście wszystkie tematy przemyślimy i podejmiemy decyzję co do realizacji. Ostatnio dodaliśmy trochę ułatwień na koncie klienta. Jeśli jednak macie jakieś nowe propozycje zapraszam może być również na mail kontakt@goodcontent.pl
 8. Dzień dobry, W dniu dzisiejszym w godz. 20.00 - 21.30 będziemy migrowali serwery, na których utrzymywany jest serwis GoodContent. W tym czasie na platformie nastąpi przerwa techniczna. Migracja pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo oraz przyspieszy kilkukrotnie szybkość działania serwisu. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia.
 9. Mam nadzieję, że wyjaśniłam Panu mailowo całość działania i nie będzie Pan wprowadzał w błąd. Ponieważ nie wzrósł podatek i nic się nie zmieniło w platformie w kwestiach rozliczeniowych. Dziękuję za potwierdzenie
 10. Zapraszam do kontaktu na mail kontakt@goodcontent.pl i sprawdzę dokładnie Pana zlecenie. dodatkowo zachęcam do przeczytania: https://goodcontent.pl/blog/137/rozliczenia-copywriterow-i-podatki-w-platformie-goodcontent
 11. Dzień dobry z naszej strony nie było żadnych zmian. Możliwe, że zamawiający zmniejszył ceny. Wszelkie zmiany, jakich dokonujemy na platformie na bieżąco podawane dla Państwa informacji.
 12. Dzień dobry W urządzeniach o szerokości ekranu 1216px i mniejszej pojawiają się plusy na liście zamówień. Lista zamówień w momencie jak w widoku nie ma miejsca na wszystkie kolumny zostaje zastąpione plusami i to tworzy problem. Problem nie dotyczy plusów jak tego, że po wyświetleniu nie można sortować po kolumnie znajdującej się pod plusem? Zgłaszam temat do odpowiednich osób.
 13. Dzień dobry Tak na stronie można zarejstrować się tylko do programu partnerskiego https://goodcontent.pl/program-partnerski/ Próg wypłaty to 40zł Program został zmieniony od lipca i jest możliwość wypłaty środków na podstawie faktury na rachunek bankowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy