Jump to content

GoodContent.pl

Oficjalne
 • Content Count

  571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

GoodContent.pl last won the day on June 4

GoodContent.pl had the most liked content!

Community Reputation

133 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

6,560 profile views
 1. Dzień dobry, dopytam w dziale IT czy jesteśmy w stanie edytować to w edytorze treści. Jednak aktualnie mamy sytuację urlopową w związku z tym z tematem musimy poczekać do zakończenia urlopów.
 2. Dzień dobry dziękuję za informacje. Oczywiście sprawdzę sugerowane stawki i postaram się dokonać zmian.
 3. Dzień dobry, porozmawiam z działem IT o takiej poprawce;) pozdrawiam GoodContent.pl
 4. Dzień dobry, ze względu na takie sytuacje wprowadziliśmy w panelu możliwość zgłoszenia nieprawidłowości. Zgłoszenie nieprawidłowości działa tak, że po otrzymaniu powiadomienia o taki zgłoszeniu sprawdzamy zamówienie i wysyłamy powiadomienie do klienta: o zaniżonej stawce, niezgodności treści co do rodzaju. Jednak nie wszyscy klienci reagują na to i w tym przypadku mamy związane ręce.
 5. Dzień dobry pragnę poinformować, że w ciągu najbliższych dni będzie działać możliwość anulacji więcej niż jednej treści (wyłączamy blokadę 24 h ). Dodatkowo sprawdziliśmy powielenie numeru pesel na kontach. Konta, gdzie wystąpiły powielone pesele, otrzymały powiadomienie mailowe i muszą ponownie podać poprawny numer pesel. Od dziś nie ma możliwości, aby dwa konta posiadały taki sam pesel. Mam nadzieję, że tym sposobem pozbędziemy się powielonych kont. Dodatkowo wszystkie konta copywriterskie przed rezerwacją treści (jednorazowo) muszą zatwierdzić oświadczenie o popra
 6. Dzień dobry szukamy rozwiązania w związku z powielonymi kontami. Jak tylko pojawi się możliwość, wprowadzimy nowe rozwiązanie. Aktualnie jeśli ktoś się pomylił, co do rezerwacji, zawsze może skontaktować się też z administracją w celu anulacji bez blokady na 24 h.
 7. Dzień dobry wszystkie dokumenty PIT zostały przesłane pocztą listem poleconym. Ostatnie listy wyszły od nas w piątek 26.02. W najbliższym tygodniu powinny docierać do Państwa.
 8. Dzień dobry według księgowości nie możemy wysyłać PITów drogą elektroniczną, ponieważ musimy mieć potwierdzenie otrzymania dokumentu.
 9. Na pewno utrudniło to życie wielu podwójnym kontom. Blokada nie dotyczy treści anulowanych, które zostały odesłane do poprawy.
 10. Dzień dobry dotyczy to anulowanych tekstów. W przypadku jak skończy się czas na realizację tekstu, nie ma blokady na anulację zleceń.
 11. Sprawdzimy co da się zrobić Klient nie ma możliwości edycji treści zlecenia. Taką treść może jedynie edytować przez administrację. Czyli koniec zmieniania treści zlecenia podczas realizacji.
 12. Dzień dobry dodana opcja blokowania anulacji ma służyć nieblokowaniu treści przez fikcyjne konta. Wiele treści jest blokowanych czasem kilkanaście dni przez konta, na których nikt nie pisze, dlatego też ktoś może 1 raz na 24h zablokować jedną treść. Jeśli są jakieś problemy zapraszam do kontaktu na mail kontakt@goodcontent.pl
 13. Zapraszam do kontaktu na mail kontakt@goodcontent.pl. Sprawdzę, czy możemy coś z tym zrobić. A jeśli jest to błąd, postaram się wyszukać moment powstania błędu i jeśli będzie możliwość zlikwidujemy ten problem.
 14. Rozumiem, że treść została odrzucona? Klient ma prawo do odrzucenia zamówienia i zamówienie wróci na listę zamówień. Jest wtedy ponownie widoczne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy