Lars

Forumowicze
 • Zawartość

  421
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

72 Excellent

O Lars

 • Urodziny 14.04.1974

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1770 wyświetleń profilu
 1. Z poprzedniej epoki, ale nie spotkałem dla mnie czegoś lepszego. http://www.janko-soft.com/index.php?crm=personal
 2. Według mnie domena z frazą ma pewne znaczenie.
 3. Pinterst - linki w komentarzach są sa nofollow, w pinach dofollow.
 4. Finan. Piszesz w kontekście ceny, ale jak z samą skutecznością? Użyłeś razem z indekserem?
 5. System długo przerabia linki, od wczoraj nie ruszył nic.
 6. System jest w krytycznej fazie rozwoju - jak teraz twórcy nie zawalczą o niego to może paść. Chyba spadła i tak nieduża jak na swl liczba domen. Ja robie jeszcze jedno podejście to przetestowania.
 7. Xann Mi chodziło o to czy ktoś wypozycjonował coś w miarę sensownego i to w ostatnich tygodniach a nie miesiącach. Kilka miesięcy temu SWL-ami też jeszcze strony powchodziły w topy i są tam cały czas. Są tez w topach od lat strony robione swl-ami. Ostatnio jednak sytuacja zmieniała się. Np 2 strony po zastosowaniu swl-li nie weszły do top100, po odjęciu linków wskoczyły około top30 i top20. Generalnie oceniając już kilka lat używania swl-li - były to na przemian okresy efektywności i braku efektywności.
 8. SWL-e maja nizaprzeczalne zalety, przede wszystkim komfort - zwłaszcza gotlink i seomatik. Natomiast ostatnio żadnej frazy sensownej nie wbiłem. Jeżeli ktoś w ostatnich tygodniach coś swl-em wbił (ale nie "wesele w północnej części dominikany") to będę wdzięczny za post.
 9. Swego czasu kupiłem skrypt, ale od bardzo dawna nie używałem. Jak obecnie oceniacie jego działanie?
 10. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 11. Również będę wdzięczny gdzie na angielski można zmienić.
 12. tak Vader jest epicki w tym filmie. Moim zdaniem film nie tylko nie odcina ale dodaje wartości filmom ze świata Star Wars, przeniósł opowiadanie historii na wyższy poziom. Kupony odcina The Force Awakens.
 13. Polecam Rogue One: A Star Wars Story. Wg mnie jeden z dwóch najlepszych filmów świata SW (Obok Imperium kontratakuje).
 14. Strony robione gotlinkiem lub gotlinkiem+seomatik pozycje bez zmian. Niektóre po kilka lat. Chociaż są to frazy lokalne nie należące do najtrudniejszych. Natomiast nie mogę od 2-3 tygodni nic nowego wbić.