Jump to content

SławekT

Forumowicze
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About SławekT

 • Birthday July 6

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mesi.com.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,727 profile views
 1. To zależy co obejmuje umowa. Jeśli płatność jest za efekt to jest zrozumiałe, że np: ściągają linki z zaplecza. Jeśli w umowie jednym z elementów było np: pisanie postów na forach publicznych to wtedy powinny one pozostać po rozwiązaniu umowy.
 2. Dopóki chodziłem na basen lub ćwiczyłem w siłowni kręgosłup nie buntował się przy długim siedzeniu przy biurku. Rok przerwy w ćwiczeniach i skończyło się na operacji kręgosłupa. Siedzenie to największa tortura dla kręgosłupa - słowa mojego ortopedy. Mi przy problemach z kręgosłupem lekarz polecił pracę na stojąco lub w pozycji leżącej.
 3. W pozycji menu. Po zapisaniu zmian otwórz stronę i sprawdź np.: w kodzie, czy działa. Google wstawia opis z meta description, jeśli wg niego pasuje do wyszukiwań.
 4. A jeśli konkurencja chowa swoja linki przed spiderami Majestic-a?
 5. Większość osób trzymających u nich domeny robi to z wygody, ponieważ ma w Home.pl hosting. Jeśli masz firmę, jesteś "mało obeznany" w tematach internetowych i masz tylko jedną domenę, to dla kilkudziesięciu PLN rocznie nie zakładasz konto w innej firmie, aby tam kupować domenę. Piszę to na podstawie doświadczeń moich klientów lub znajomych. W przypadku domen, a nie domeny gra zaczyna być warta świeczki.
 6. Czy jest dostępne nagranie? Nie mogłem wziąć udziału a z chęcią bym obejrzał seminarium.
 7. Na jedno wychodzi . Chciałem być poprawny politycznie. Gdyby nie oni, to wiele miejscówek by nadal działało. Takie są efekty dania dzieciom noża do zabawy.
 8. Część z nich odpowiednio wykorzystana dawała "kopa" i na pewno zwróciła się dodającym, szczególnie pierwszym. Z nimi było tak jak jest z innymi miejscówkami: dopóki nie zostaną zaspamowane lub wykoszone przez algorytm to działają.
 9. Jako programista na pewno doskonale wiesz o tym, że analiza kodu napisanego przez inną osobę nie należy do przyjemności. Jest bardziej czasochłonne, a przez to droższe. Nie zawsze jest też spełniony warunek "oprogramowanie napisane zgodnie ze standardami". Jako klient "nie programista" nie jesteś w stanie tego sprawdzić. Dodatkowo kod źródłowy może nie zawierać komentarzy, itp. ułatwiających analizę, itd. Po co ułatwiać innym pracę
 10. Największa wada autorskiego skryptu: monopol dostawcy. Można to ominąć, ale koszt analizy i poprawy kodu przez innego dostawcę jest z reguły wysoki. Potencjalna zaleta: mniejsza szansa, że ktoś będzie w nim szukał dziury ze względu na małą popularność. Nie oznacza to, że autorski skrypt nie ma "dziur". Zależy to od umiejętności developerów.
 11. Mój znajomy korzysta z przetargi.info: jest dostęp do portalu plus codzienny raport emailem.
 12. Tak, Google. Pytanie, czy zechce.
 13. Ciekaw jestem, który kraj będzie miał jeszcze tyle samo odwagi i wprowadzi podobny przepis.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy