Jump to content

Paq

Forumowicze
 • Content Count

  1,659
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Paq last won the day on August 15 2020

Paq had the most liked content!

Community Reputation

525 Excellent

About Paq

 • Birthday 05/01/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://paq-studio.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Koszalin

Recent Profile Visitors

13,555 profile views
 1. Zlecę sprawdzenie indeksacji ok. 8-12 tys. URLi. Albo PW albo kontakt [dot] paq-studio.com. Mile widziana FV.
 2. Nie wiem co robi Bing tuż za Googlem (a dalej Yahoo!), skoro drugą największą wyszukiwarką już od kilku lat jest YouTube.
 3. We kategorii wnętrza masz nasz projekt https://domzikely.pl Automatyczne zaciąganie wpisów po RSS jest w planach.
 4. @Stranek Z całym szacunkiem, ale wszystkie Twoje wątki albo dotyczą podpier*lania obcych treści i tłumaczenia tego translatorem, albo tak, jak teraz - synonimizowanie cudzych artykułów. Co wątek, to tylko pytania, jak zrobić żeby się nie narobić i co zrobić, żeby nikt Cię za to nie złapał. Te tematy nadają się do moderacji tak doprawdy.
 5. Podmieńcie nowy sklep w miejscu starego i jeśli się da, zachowajcie starą adresację URLi. To wszystko. Jeśli to niemożliwe, to przypilnujcie tylko przekierować 301, żeby nie utracić pozycji. 301 też Was rzecz jasna przed całością nie uratuje, bo przy zmianie całej adresacji bloga pozycje będziecie odbudowywali przez 6-8 miesięcy, ale dobre i to.
 6. To jest fatalna mechanika, tj. żeby w linkowaniu wewnętrznym linkować do adresów dynamicznych, a które to adresy dynamiczne linkiem kanonicznym wskazują na URL pierwotny (właściwy).
 7. Post powyżej zgłoszony, ale przy okazji, jeśli ktoś z Was szuka dla swoich ludzi czegoś wygodnego do siedzenia, to polecam Signal Q112 - to Chińczyk, ale z dobrych materiałów i ma naprawdę godną ergonomię. A w biurach wysiedzieliśmy już wiele różnych foteli.
 8. Jeśli pozyskasz 1 link do swojej strony z jakiegoś forum dyskusyjnego, to będzie to wyglądało tak: 1 link i 1 domena odsyłająca. Jeśli z pozyskasz 5 linków do swojej strony z jakiegoś forum dyskusyjnego (z różnych wątków, miejsc), to będzie to wyglądało tak: 5 linków i 1 domena odsyłająca. Linki do zbiór wszystkich aktywności, wszystkich linków jakie prowadzą do Twojej strony. A odsyłające domeny to liczba zgrupowanych aktywności do pojedynczych domen.
 9. Wygeneruje, ale takich niewolniczych grup nie ma. Lepiej będzie zlecić napisanie takiego bota na desktopa; do tego jakiś dobry VPN i przy odpowiednio dużej skali - wywołasz suggestion. Gdyby IP'ki z VPNa nie dawały rady, to możesz kupić dedykowane proxy z Hime My Ass. Ew można robić to przez mobile, szukaj pod pojęciem "Phone Farming". Nie wiem tylko co rozumiesz, pisząc: "ktoś tak próbował pozycjonować ?" - a co to ma do pozycjonowania?
 10. https://www.zgred.pl/blog/jak-znalezc-dobra-wygasla-domene-potrzebujesz-xenu-mocne-lacze-i-troche-czasu/
 11. Linkowanie wewnętrzne tak; produkty - jeśli chcesz, też mogą być. Chodzi o content; Ty chciałeś upychać tam jakieś treści, a nie powinieneś tego robić, bo strony główne b. często kanibalizują kategorie. A to typowe, bo wiadomo, że główna przyjmuje na siebie 80% wszystkich linków zewnętrznych, więc czasami nawet 2-, 3-krotne powtórzenie jakiegoś słowa może powodować, że strona główna będzie wypychała kategorię w SERP'ach. A z kolei strony główne mają wyższy współczynnik odrzuceń w porównaniu do kategorii, więc paradoksalnie dochodzi do sytuacji, w której nie dość, że robot będzie wypychał na za
 12. 2.1 Strony głównej nie pozycjonuje się na żadne money keywords. Co najwyżej na brand. Jeśli wypełnisz stronę główną w content związany z zapytaniem, które tak naprawdę powinno zepchnąć użytkownika na zbiór produktów, to będziesz szarpał się z kanibalizacją. 2.2. Content wypełnia się w oparciu o liczby i korelację, a nie sztywno narzucone wartości liczbowe. To, ile treści potrzebujesz, w jakim zagęszczeniu, ile exactów, ile partial keywords itd. policzysz korzystając z Surfera SEO i zestawiając te dane z Ahrefs. 2.3. A blog będzie miał osobną architekturę informacji dla siebie, czy bę
 13. Nie, zupełnie nie tak. 1. Po co w ogóle chcesz pozycjonować stronę główną na cokolwiek? Strona główna powinna być zubożała w zawartość tak bardzo, jak tylko zubożała być może. Stron głównych nie pozycjonuje się na żadne zapytania sprzedażowe - właśnie po to, aby nie kanibalizowała Ci ruchu napływającego na podstrony. Bo do podstrony jesteś w stanie przypisać np. dane strukturalne, a do głównej nie. Zresztą sprawdź sobie, jak wyglądają SERPy, np. dla zapytania o jakąś usługę, albo produkt. w 90% przypadkach eksponowane są URLe podstron, a nie stron głównych. To nie 2012 r.,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy