SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  135

Zawartość dodana przez SzlafRock

 1. Dla niektórych są mrozy, nieważne skąd linkują z dobrych darmowych czy dobrych prywatnych. Dlatego nie należy śmiać się i szydzić z kolegi Red gdyż jak się okazuje nie wszyscy potrafią znaleźć i wykorzystać dobre miejscówki. Mrozy...
 2. Deszcz, od wczoraj. Barowa pogoda.
 3. Podskocz i rozwala sufit. Jeśli nie dasz rady ręcznie to weź jakiegoś mela. Trudno jest dać radę nie znając strony i branży. Ogólnie fora straciły na znaczeniu. Po za tym należy różnicować miejscówki skąd linkujesz.
 4. Jeśli strona jest wartościowa, to często warto zostawić link nawet jeśli jest nie kikalny.
 5. Up, Jak to w SEO ilu pozycjonerów tyle wyników. Najważniejsze, że kasa się zgadza.
 6. O, Panie teraz to napewno będzie koniec seo. Znów ten eurokołchoz. Jak żyć Panie Premierze?
 7. Obydwa linkowania są potrzebne aby artykuł był w topach. Tekst tekstem ale linki też są potrzebne.
 8. Jednak się dało czyi topy nie są zamrożone. W kontekście większej ilości domen w topach patrz co wcześniej napisałem. Jeśli by to ode mnie zależało to żadnej nowej domeny nie wpuściłbym w topy. Dlaczego nowe domeny mają być bardziej faworyzowane niż starsze? Przecież domeny, które były linkowane rok lub wcześniej są w topach. Obecnie to nie tylko linki budują top ale i inne elementy rankingu. Chociażby SM.
 9. Nie mam zamiaru z Tobą toczyć jakiś forumowych wojenek. skoncentruj energię na swoje tabletkowe pozycje. @t_management, czy już sprawdziłeś wyniki? Da sie?
 10. Nie interesują mnie Twoje preferencje seksualne. Jak to mówią: uderz w stół a nożyce sie odezwą. Nie wiem czy ciebie zbulwersował przykład o aucie ale coś w tym musi być. A co tam Panie kolego z zielonym jęczmieniem, dalej w topy nie można wejść? Frazy niedobre google zamroziło?
 11. Z Twojej branży tabletek. Fraza "tabletki na odchudzanie" domena zarejestrowana w sierpniu ubiegłego roku. Wiem, powiesz, że to ta jedna na 100. Jednak tak nie jest. To jest problem linków prowadzących do domen i ich jakości. Napisałem wcześniej, że google na linki założyło czulszy bezpiecznik. Tak jest, jednak nie wszyscy to rozumieją. Niedawno robiłem domenę z branży OZE weszła jak w masło na pierwszą stronę. Pewnie, konkurencja mniejsza niż tabsy. E. Problem z afiliacjami jest taki, że każdy kto rozpoczął przygodę z pozycjonowaniem wchodził zaraz w afiliacje ponieważ to były w miarę łatwe pieniądze. Wystarczyło zainwestować w automaty i miałeś topy i kasę. Teraz gdy google zmodernizowało algorytm dla afiliantów zaczyna się problem. Niektórzy kupili na raty drogie bryki i jest problem ze spłatą. Jednym słowem łamie się model biznesowy. Ci co głębiej siedzą w SEO a nie w pozycjonowaniu nie mają problemów. Taka jest różnica między SEO a pozycjonowaniem.
 12. Moim zdaniem google zwiększyło znaczenie innych czynników w układaniu rankingu. Branże afiliacyjne to nie wszystkie branże w internecie. Być może na afiliacje założyli czulszy bezpiecznik tak jak na linki.
 13. Niestety, google wymusza zmiany. Jeśli nie nadążasz za zmianami będą mrozy.
 14. O budowaniu brandu była już nie raz mowa ale część osób wolała wymieniać domeny niż budować brand.
 15. Bo to zależy od inteligencji czytającego. Jest zasada jedna. Ty jako wykonawca usługi wiesz ile to kosztuje. Klient wie ile może wydać. Jeśli nie spotkacie się z budżetem to ktoś straci. To tak dla zasady. Jestem zwolennikiem rozmów i spotkań na żywo. Wówczas można "obgadać" wsz6stkie niuanse. Po za tym klient widzi czy ściemniasz czy nie, Mnie też. E. Zapomniałem dodać. EOT
 16. Nie, nie zrozumiałeś mnie. To Ty napisałeś, że każdy klient to debil. Napisałem, że raporty są po to aby zmącić klientowi w głowie. Z mojego doświadczenia wynika, że 95% klientów nie ma żadnego pojęcia o pozycjonowaniu. Dlatego klienta należy edukować. Jest bardzo dużo "firm" , które nie posiadają wiedzy i umiejętności pozycjonowania. Przesyłają raporty o cudach na kiju a pozycje spadają. Zazwyczaj wymówką jest zły algorytm i niedobra firma Google.
 17. Teraz już wiadomo skąd te mrozy. To Wina Świstaka. Moim zdaniem lepsze są owce w Bieszczadach.
 18. Klient przychodzący do agencji seo powinien określić oczekiwania i cele jakie chce osiągnąć oraz budżet jakim dysponuje. Budżet jest najważniejszy. Oczekiwania i cele powinny być podstawą do rozliczeń. Ile linków, jakich w jakim czasie są to elementy wtórne. Możesz wysłać klientowi np. raz w miesiącu screen z narzędzi analitycznych aby sobie popatrzył jak pozycje, ruch, sprzedaż itp. rośnie. Klient na pewno w tzw. miedzy czasie sam zauważy, że jego oczekiwania są spełniane lub nie. Jeśli nie będą spełniane to przyjdzie tu na forum i to opisze. Wszystkie czar-mary z raportami są tylko po to aby zmącić klientowi we łbie. On i tak tego poprawnie nie zinterpretuje.
 19. Kolega w pierwszym zdaniu od razu napisał, że nie zna się na pozycjonowaniu. Jeśli wyślesz raport to on i tak nic nie zrozumie z tego. Po za tym wiadomo, że jeśli ktoś nie ma pojęcia to można go łatwo oszukać i tak niestety robi część firm zajmujących się pozycjonowaniem. Po za tym wchodzi ochrona "noł hał" (jak to Beer napisał). Jak zwykle najważniejszym elementem jest umowa. Tam należy jasno określić nasze oczekiwania, wymagania względem klienta i firmy świadczącej usługi. Po za bankowymi każdą umowę można negocjować.
 20. Jeśli oddajesz auto do mechanika a nie znasz się na tym to po czym poznajesz dobrze wykonaną wykonaną usługę? Podpatrujesz mechanika podczas pracy, czy liczy się efekt końcowy?
 21. Nie jest dobrym pomysłem robienie drugiego menu prowadzącego do tych samych stron.
 22. Nie wiem czy zauważyłeś ale temat jest w dziale Dowcipy. O ile mi wiadomo Finan nie oczekuje wykładni prawnej tylko podał info jako ciekawostkę. Dlatego nie trzeba szukać odpowiedzi na innych stronach internetowych
 23. Nie przepisuj internetu, napisz coś od siebie jeśli chcesz zabłysnąć w dziale dowcipy.
 24. Zobacz https://goo.gl/S3y18z https://goo.gl/E5BywZ https://goo.gl/rAUTtE itd, itp... Linki do strony możesz znaleźć w taki sposób: https://goo.gl/So0Zvg Nic dziwnego, że strona spadła, leży optymalizacja. Mozna nie robić optymalizacji ale wówczas trzeba mieć mocne linki. Twoja strona ich nie ma.
 25. Dla paru blogów jest to bez znaczenia. Jeśli robisz parę ale setek to już warto postawić każdy na innym ip i rozdzielić to na różne serwery. Geolokalizacja też ma znaczenie.