Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Posts

  10,868
 • Joined

 • Days Won

  211

Everything posted by SzlafRock

 1. Jestem gorącym zwolennikiem jedzenia mięsa, tego prawdziwego. Nie widzę się w roli wegana czy wegetarianina.
 2. Jeszcze trochę działają . musisz zadać odpowiednie zapytanie https://bit.ly/3q6mUrM
 3. Niedawno był emitowany przez TVN24 dokument pod polskim tytułem "Prekariusze cyberprzestrzeni" anglojęzyczny tytuł to "Ghost Workers". Film dokumentalny dotyczący wyzysku jaki stosują firmy oferując pracę zdalną dla największych koncernów internetowych Facebook, Google i innych. Tu praca zdalna polega na czyszczeniu internetu oraz nauczaniu wyszukiwarek. Jeśli ktoś natknie się na te tytuły to warto obejrzeć. Trailer https://vimeo.com/394892375
 4. BTW - coś wam serwer kulawo działa. muszę czekać około minuty na załadowanie strony. Meritum. Polecam film pt "Hiacynt" na Netflix. Jest to film zrobiony na podstawie akt PRL dotyczących operacji/akcji "Hiacynt" czyli inwigilacji homoseksualistów
 5. Dobry film. Lubię koreańskie kino
 6. Up, nie podchodzi mi Lacrimosa. Za grami nie przepadam ale tego warto posłuchać. Fragment ścieżki dzięwkowej do gry Homeworld 3, która niedługo będzie wydana. Nie chodzi o grę a le o muzykę. Kompozytorka, wokalistką i autorką tekstów jest walijska artystka Ffion Elise, która robi muzykę właśnie do gier, filmów i innych takich.
 7. Ile było wcześniej? Jakie parametry miał serwer współdzielony i ewentualnie jakie opcje dodatkowe składały się na 2k? Bo to jest dużo za dużo za sam serwer współdzielony.
 8. Poczytaj https://www.szlafrock.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonerska/
 9. Mylisz, że ktoś ci uwierzy w taki farmazon. Gdybyś faktycznie miał 13 lat doświadczenia w seo to nie zawracałbyś sobie doopy jakimś forum. Większość ludzi jest tu bo się zasiedziało i dla rozrywki a nie po wiedzę o pozycjonowaniu. Z doświadczenia wiedziałbyś, że wiedza odkopana ma się nijak do obecnej rzeczywistości. Jak to mówią młode łebki, jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem.
 10. O kasę. Ogólnie można powiedzie chodzi o wydobywanie kryptowaluty Helium za pośrednictwem urządzeń internetu rzeczy IoT. Helium to zdecentralizowana, zasilana blockchainem sieć dla urządzeń Internetu rzeczy (IoT). Węzły występują w formie Hotspotów, połączenia bramy bezprzewodowej i urządzenia do wydobywania blockchain. Użytkownicy, którzy obsługują węzły, wydobywają i zarabiają w rodzimej kryptowalucie Helium, HNT. https://www.helium.com/ Daje do zdecydowanie lepsze wyniki ekonomiczne niż tradycyjne kopanie za pośrednictwem procesorów graficznych. Najważniejszą zaletą jest znikome zapotrzebowanie na moc (prąd). W chwili obecnej tylko kilka firm jest dopuszczonych do sieci ale już ponad 40 stoi w kolejce. iHub Global pewnie też czeka. Zobaczymy. Na razie jeszcze pole do popisu jest. Konkurencja jest jeszcze mała ale pewnie to się zmieni. Trzeba obserwować rozwój tej kryptowaluty.
 11. Dlatego najlepiej jest mieć co najmniej dwa hotspoty. Zobacz w Białymstoku https://explorer.helium.com/hotspots/112Jk2hJRjqV8QC4ySjfP9m29SXkRC86BJsQ7q4rTrjaS8E8FZPK Jednak już sie zaczął bum. Na urządzenie z Bobcata trzeba czekać od 12-20 tygodni
 12. Możesz spróbować to zmienić ale jak odniesie się do tego Google nie wiadomo. Jest przecież zakładka Zgłoś nieodpowiednią treść. Na pewno będziesz musiał wykazać, ze zmienił się właściciel hotelu i standardy hotelu. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem (pewnie też Google do tego tak podejdzie) będzie zbieranie nowych opinii aby przykryć stare złe. Możesz przecież napisać w odpowiedzi na opinie, że zmienił się właściciel i standardy. W międzyczasie poczytaj sobie co zaleca google https://support.google.com/legal/troubleshooter/1114905?hl=pl#ts=9723198%2C7170398
 13. Zainteresowałem się tematem i trochę zagłębiłem. IHub Global LLC to nic innego jak MLM. Założyciele tej firmy mają bogate doświadczenie w tej formie zarabiania. Jak wiadomo w Polsce MLM średnio się sprawdza. Jednak jeśli chodzi o Helium jest szansa, że ci co pierwsi w to wejdą zyskają więcej. Wystarczy spojrzeć na rozłożenie hotspotów w Polsce. Dużo czarnych dziur. https://explorer.helium.com Urządzenia wykorzystują protokół komunikacji LoRa, który jest wykorzystywany przez tzw internet rzeczy czyli m.in. urządzenia automatyki budynkowej. Urządzenia tworzą hotspoty (komórki sieci), które wykorzystywane są do kopania helium. Protokół LoRa jak pisałem wcześniej wykorzystywany jest do automatyki budynkowej ogólnie pojętej i jego wielką zaletą jest właśnie niski pobór mocy. 75% zysków za urządzenie to jest dużo i mało. Dużo dla osób, które mogą sobie sami złożyć takie urządzenie w oparciu np o Raspberry Pi a mało dla osób, które chca zacząć przygodę. Można też kupić urządzenie https://shop.bobcatminer.com/products/bobcat-miner-300 https://www.nebra.com wówczas 100% zysku pozostaje w kieszeni. W szybkim researchu można zauważyc, że domena ihub.global została zarejestrowana w grudniu ubiegłego roku, adres firmy podany na stronie donikąd prowadzi, założyciele są weteranami MLM, no i te 75% zysku, które trzeba oddać, firma nie jest zarejestrowana jako partner na oficjalnej stronie Helium https://www.helium.com/ecosystem. Jednak jak jest za darmo urządzenie to warto spróbować. Jeśli ktoś myśli o zarabianiu to warto zaopatrzyć się w co najmniej dwa hotspoty oddalone od siebie minimum 3 km a maksimum 10 km Chyba sobie zrobię hotspota bo mam jedną płytkę Raspberry Pi wolną
 14. Nie ma nic za darmo. Jeśli zabiera 75% zysku to nie jest za darmo i świadczy o tym, że nie jesteś właścicielem portfela. Znasz tych co tyle wyciągają? Pachnie mi to MLMem lub piramidą. Jak będę miał chwilę to przyjrzę się temu.
 15. Mocą 5 W za dużo nie ukopiesz. Po za tym należy być elestycznym zgodnie z obecnymi kursami krypto. Kto ma fotowoltaikę może zredukować koszty.
 16. Dla mnie takie wpisy to radość. Taka odskocznia od dnia codziennego. Oby więcej takich tematów
 17. Czy nie była to czasem preautoryzacja karty? Hotele czasami blokują środki na koncie karty aby zabezpieczyć płatność.
 18. Banki i systemy płatności odchodzą już od tego. Kiedyś amazon miał możliwość zakupu bez użycia kodu CVV. Niektóre banki poszły dalej i przy transakcjach internetowych kartą kredytową wymagają dodatkowej autoryzacji kodem wysyłanym na nr telefonu. Warto zainteresować się czy twój bank oferuje taką możliwość. Jest to dodatkowe uwierzytelnienie.
 19. Z partnerów tylko domena łebsukcesu działa. Czyżby osiągnęli sukces ?
 20. Ogólnie nie używam tradycyjnych kart kredytowych a tym bardziej nie podaję numerów kart debetowych do transakcji. Posiadam za to karty kredytowe wirtualne przedpłacone (to się chyba tak nazywa). Czyli musisz zasilić konto jakąś kwota aby móc kartą zapłacić. Od kilku jak nie kilkunastu lat posługuję się tymi kartami kredytowymi ze względów bezpieczeństwa. Twoja historia przypomniała mi, ze tak samo zrobiłem rezerwując hotel na wrzesień. Podałem numer karty, datę ważności i kod zabezpieczający. Było to wymogiem rezerwacji z rabatem, z dużym rabatem. Pierwszy raz miałem taką sytuację, że musiałem podać wszystkie dane karty i to mailem. Na szczęście jest to karta wirtualna. Dodam, że nie korzystam tez z płatności karta telefonem. Korzystam za to z Blika.
 21. Spółkę z oo chcesz założyć i szukasz informacji na forum pozycjonowanie i optymalizacja? Nie lepiej na fejsbuku, tam jest bardzo dużo ekspertów od wszystkiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy