SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  139

Zawartość dodana przez SzlafRock

 1. Audyt bezpieczeństwa robi się dla obecnego stanu systemu. Nie dotyczy on systemu za tydzień, dwa czy za miesiąc. To powinno być zawarte w umowie. Zakładam, ze nie było takowej.
 2. Aż sprawdziłem fejsbuki, autor projektu pracował w słynnej firmie z Poznania. To wszystko wyjaśnia. E. Na fejsie jeż rozebrali projekt na czynniki pierwsze oraz autora do 5 pokolenia wstecz.
 3. Macie w swojej ofercie budowę stron i sklepów internetowych. O co kaman? "Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem stron www, dopracowanych zarówno pod kątem technicznym, jak i graficznym, a także sklepów internetowych, gwarantujących sprawną sprzedaż. "
 4. Tak jak Mion wspomniał miałeś już wcześniej problem z serwerem. Proponuję abyś wykupił serwer z administracją lub zlecił administrowanie serwerem ale zaufanej osobie lub firmie. Zacznij od sprawdzenia swojego komputera i zawartości, którą wrzucasz na serwer. Oprogramowanie pobieraj tylko z zaufanych witryn i na Boga, nie używaj avasta bo to shit.
 5. Instalujesz system a następnie wszystkie dostępne aktualizacje. Jeśli mówimy o windzie serwerowej to skanujemy systemowym antywirusem (tak na wszelki wypadek). Po tych czynnościach (jeśli wszystko jest ok) instalujesz soft zewnętrzny. E. Zapomniałem dodać że odpowiednio konfigurujemy i zabezpieczamy system przed instalacją softu zewnętrznego ale to chyba oczywiste.
 6. Dlaczego zaraz po instalacji sytemu instalujesz malwarebytes? Czy jest Q temu powód?
 7. Każdy ma prawo do własnego zdania. Jeśli "gosciowi", który zrobił stronę i ją pozycjonuje to nie przeszkadza , dodatkowo osiąga bardzo dobre wyniki to OK. Jeśli zrobił stronę dla klienta to nie zastosował odpowiednich standardów. W tym wypadku nie ma znaczenia czy takie działanie jest z niewiedzy czy z głupoty. Nie podejrzewam, że z chęci zysku gdyż zysk zapewne mierny. W 95% przypadków strona dobrze zoptymalizowana sama się pozycjonuje, na mniej konkurencyjne frazy może dojść na wysokie pozycje. Budowa strony jak i szybkość ładowania należy do działań optymalizacyjnych. Współczuję klientowi jeśli jest.
 8. Raczej nikt nie będzie negocjował tylko wezwie do przekazania domeny. W zależności co będzie na tej domenie może żądać zadośćuczynienia mniejszego lub większego. Jeśli firma pójdzie do sądu to wygra w cuglach. Ogólnie jeśli znak towarowy jest zastrzeżony to nie można go używać bez zgody właściciela.
 9. Jak zauważysz w mojej wypowiedzi nie użyłem partykuły przypuszczającej. Moja wypowiedź jest na podstawie doświadczenia a nie przypuszczeń. Zastosowanie dysków SSD może być odczuwalne dla użytkownika tak samo ja jutro może być koniec świata.
 10. Nie każdy filtr algorytmiczny "puści" po zmianie profilu linków domeny .
 11. Pewnie wiesz p tym, że nie tylko od serwera zależy szybkość ładowania strony. Jak to ssd nic nie daje? Daje świadomość samego posiadania a to już dużo. Tak naprawdę dla zwykłego użytkownika zmiany nieodczuwalne.
 12. Toż to jawna kradzież własności intelektualnej.
 13. Ciśnij i obrzuć gó.wnem. To przecież takie polskie.
 14. Widzisz kolego, zawierasz umowę z większym klientem (jest to względne twierdzenie ale niech tam) i nie masz żadnego doświadczenia w zakresie zawieranej umowy. Według mnie to jesteś osobą, która psuje rynek gdyż nie jesteś w stanie zapewnić profesjonalnego wykonania usługi. Klient się zrazi do branży, przyjdzie tu na forum i będzie opisywał, że firma X każe sobie płacić a efektów nie ma. Proponuję podszkolić się w branży, w której działasz inaczej szybko zwiniesz biznes. Twoje pytanie jest na poziomie podstawowym. Dla osób, które świadczą usługi wymaga się wiedzy zaawansowanej
 15. Forma rozliczenia w zasadzie nie ma znaczenia jeśli rzetelnie podchodzisz do klienta. Owszem, lepiej leżeć nic nie robić i raz w miesiącu wystawiać fakturę na okrągłą sumkę ale to jest na krótką metę. Podejrzewam, że autor nieuczciwymi sztuczkami nazywa niestosowanie się do zaleceń google. Jak wiadomo nie da się wypozycjonować strony (szczególnie na konkurencyjne frazy i branżę) stosując zasady google. Ważne aby zachować proporcje. Nie każdy to potrafi.
 16. Kolego, jeśli nie potrafisz wyciągnąć wniosków z tego tematu to nikt cię nie nauczy myślenia. Widocznie jest już na to za późno. Dostałeś już kilka odpowiedzi na nurtujące cię kwestie.
 17. Wszystkie sztuczki są dozwolone (oczywiście w granicach prawa) aby dostać się na pierwsze miejsce. Przyczyną braku zakładane efektu jest mierna umiejętność lub wiedza w stosowaniu sztuczek. To co inni nazywają sztuczkami inni nazywają wiedzą i doświadczeniem. Niestety, wiedza i doświadczenie kosztuje sporo. Kolego autorze, zapytaj się następnych "fachowców od niedozwolonych sztuczek" czy mają wiedzę i doświadczenie w ich stosowaniu. Bo może się okazać, że to tylko mistyfikanci.
 18. Na swoim fan page nie ma możliwości przypięcia posta na stronie jest. Trzeba odróżnić fan page prywatny od strony. Skąd pomysł aby szukać pomocy na forum o pozycjonowaniu?
 19. W Planerze słów kluczowych na dole strony masz informację: " Ważne: To narzędzie generuje propozycje grup reklam i słów kluczowych, nie gwarantuje jednak ich lepszej skuteczności. Odpowiedzialność za wybór słów kluczowych i ich zgodność z naszymi zasadami reklamowymi oraz z obowiązującymi przepisami prawa ponosi reklamodawca. " Dane z tego narzędzia są poglądowe jak wszystko od Google. Nie możesz żądać gwarancji od Google bo oni takowej nie udzielają.
 20. A jakie posiadasz uprawnienia do strony?
 21. Spoko, nie interesują mnie forumowe "byznesy". To nie mój kaliber. To udzieliłem odpowiedzi.
 22. Można, tylko trzeba czytać regulaminy. Umowy rozwiązujemy pocztą tradycyjną, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Potwierdzenie odbioru listu poleconego jest dobrze traktowane w sądzie, lepiej niż potwierdzenie wysłania maila. Mail można tłumaczyć, że się nie otrzymało. Sa problemy z udowodnieniem. Cytat z regulaminu: 2. Każda ze Stron może wypowiedzieć Umowę za jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiło wypowiedzenie, ... Prawdopodobnie firma świadczy usługi B2B więc regulamin ma taki jaki ma, jednak jest odwołanie do KC. Dlatego żale są nie uwzględnione.
 23. Tu sobie znajdź. https://billing.google.com/payments/termsandconditionsfinder
 24. Chciałbyś aby za ciebie znaleźć ten fragment? Czyco?