Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,692
 • Joined

 • Days Won

  198

SzlafRock last won the day on December 23 2020

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

4,092 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  SzlafRock

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

25,518 profile views
 1. uff, to zdecydowanie lepiej niż lewak jakże popularne dziś słowo. Cena nie wydaje się wygórowana jak i zapewne jakość. Swego czasu był duży popyt na niewygórowaną cenę i jakość. Niektórzy w dalszym ciągu dostarczą zleceń gdyż stale jest zapotrzebowanie na tanie i słabej jakości teksty. Jakość przecież kosztuje odpowiednio. Prawdę piszę dlatego nie znajduję powodu na ten sarkazm. Tylko tyle opinii wrednego kapitalisty.
 2. Dobrze trafiłaś z ceną na forum. Będziesz miała pewnie dużo zleceń za taką kasę.
 3. Do mnie też dzwonili w sprawie mapek ale nie była to firma SS. Dzwoniący typ twierdził, że współpracują z google. Na tym forum to chyba wszyscy współpracują z google. Po kilku moich pytaniach typ się rozłączył.
 4. Z mocy ustawy. Nie muszę zastrzec znaku towarowego aby był chroniony. Z drugiej strony patrząc, rejestracja znaku towarowego nie zawsze daje w pełni ochronę. Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie
 5. Wykorzystywanie nie swoich danych osobowych można podciągnąć pod kodeks karny, zresztą jest na to stosowny paragraf. O kradzieży tożsamości nie wspomnę. Zakłada się jednak, że użytkownik podaje własne dane osobowe. Administrator czy właściciel z reguły nie sprawdza czy dane są poprawne. Jeśli w jakimś portalu dodasz komentarz jako Jan Nowak to nikt nie będzie szukał Jana Nowaka aby potwierdzić czy to on czy nie on. Podczas rejestracji musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych zaznaczając odpowiednią formułkę. Potwierdzasz też fakt zapoznania się z regulaminem i i
 6. Jeśli dostęp do np. czytania komentarzy jest dla wszystkich to podpisując się (zakładasz konto) używasz własnego imienia i nazwiska. oczywiście jesteś obowiązany do przeczytania regulaminu gdzie cię informują o tym.
 7. To są frazy lokalne w lokalnych. Tarchomin nie jest żadną dzielnicą, to jest osiedle. W zasadzie powinno się nie brać pieniędzy za pozycjonowanie takich fraz tylko odpowiednio skroić za optymalizację. Same po wchodzą. W ogóle to zastanawiam się dlaczego autor zadaje takie pytania. Mam nadzieję, że nie zajmuje się pozycjonowaniem.
 8. Frazy sa bardzo proste poza tym mała ilość wyszukiwań. Tu nie trzeba jakiś specjalnych strategii budować wystarczy dobra optymalizacja strony i parę linków. Kilkadziesiąt zł za frazę + optymalizacja z gwarancją wyników w pierwszej piątce
 9. Na wszelki wypadek proponuję nie otwierać tej strony. Mój firewall blokuje ten adres
 10. Na rzeczy może być fakt, że obrałeś złą strategię. Szczególnie gdy frazy nie są za bardzo konkurencyjne. Już od dawna słychać głosy, że google nie wpuszcza w topy nowych domen. Wpuszcza i to jak. W zasadzie to już jest mało nowych domen. większość już jest przemielona z historią.
 11. Dzięki Herkules, dzięki tobie przeczytałem maila spamowego. Zazwyczaj tego nie robię. Nie zdziwię się jakbyś się skontaktował z panem Djogbe. Opisz nam dalsze kontakty i co z tego wynikło.
 12. Trochę inwestuję w kryptowaluty ale nikt do mnie nie pisze ani nie dzwoni obcy w tej sprawie.
 13. Do mnie nikt nie chce zadzownic a już mam zainstalowane oprogramowanie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy