Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,775
 • Joined

 • Days Won

  200

SzlafRock last won the day on February 20

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

4,143 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  SzlafRock

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

25,709 profile views
 1. Jeszcze jedna uwaga. Nie wiem co to są Googlersi, ale jeśli masz na myśli pracowników wyszukiwarki Google to oni nie mówią prawdy. Mówią tyle aby zaciekawić lud nie zdradzając mechanizmów funkcjonowania. Nie wierz im, tym Googlersom.
 2. Zaskoczyłeś mnie tokiem myślenia i pytaniem. Tej kwestii to ja ci nie wytłumaczę. Jest za trudna dla mnie i nie chciałbym wymyślać rozwiązania, które cię nie zadowolili.
 3. Przetargi to inna bajka. Ogólnie nie polecam. Ubezpieczenie OC stosuje się tam gdzie może zaistnieć szkoda materialna lub finansowa, umyślna lub nie. Dotyczy to właścicieli firm i co ważniejsze pracowników.
 4. Jest coś takiego jak oc dla firm z tytułu deliktu i kontraktu. Stosuje się tez ubezpieczenia obejmujące szkody powstałe po wykonaniu usługi. To jest standard w firmach, które chcą zarabiać i jest to coraz częściej wymagane przez inwestorów. Jest to też duży plus w staraniu się o zlecenie, kontrakt. Nie są to jakieś zaporowe koszty. Oczywiście, jeśli siedzisz w domu i stukasz precle to ubezpieczenie jest zbędne. Jednak jak świadczysz usługi dla ludzi i przez przypadek, nieuwagę zrobisz szkodę inwestorowi to dobrze jest posiadać ubezpieczenie. Ubezpieczenie obejmuje też pracowników. Każdy jest j
 5. OC w firmach, które świadczą usługi to podstawa w dzisiejszej rzeczywistości. Moim zdaniem powinien to być obowiązek ustawowy.
 6. Dobre, ubawiłem się do rozpuku.
 7. Poszukaj takiej formy działalności, którą łatwo i szybko zamkniesz
 8. Z tego co widze to Huawei to P20 pro. Nie jest to flagowy telefon Huaweia Tu nie ma co porównywać. To inna klasa aparatów i telefonów. Samsung ma lepszy aparat przedni niż P20 pro tylny.
 9. Poniekąd jest to jakieś tam dbanie o środowisko przy okazji o kieszeń producenta ale nie mam z tym problemu. Mniej zbędnego śmiecia w domu. Każdy z nas ma przecież w domu co najmniej kilka ładowarek.
 10. Dziwne podejście ma Samsung. Sprawdziłem i ten model tel można nabyć online w innych sklepach w takich samych pieniądzach co w Samsungu. Może powinieneś skontaktować się z jakimś wyżej w hierarchii niż bok.
 11. Prawdą jest, że kiedyś można było się więcej opierd*lać. Przecież znane było powiedzenie, czy się stoi, czy się leży... Jednak dziś jest zdecydowanie więcej możliwości szczególnie dla młodych ludzi. Chociaż starsi też to wykorzystują o ile potrafili się przystosować do nowej rzeczywistości.
 12. Nie radzę nakłąniać klientów do wystawiania opinii w mapach google. Ludzie są różni często złośliwi i wystawiają złe, bo tak. Jeśli masz sklep lub stronę to zadbaj aby na twojej stronie wystawiali opinie gdzie masz nad tym kontrolę. Od czasu do czasu sam możesz przecież sobie wystawić. :)
 13. Nie kupuję telefonów u operatorów. Nie mają modeli telefonów jaki chcę a po za tym cała polityka z tym związana mi nie odpowiada.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy