SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  139

SzlafRock wygrał w dniu 14 Maj

SzlafRock posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3519 Excellent

O SzlafRock

 • Tytuł
  SEO armator
 • Urodziny 01.07.1950

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnie wizyty

20358 wyświetleń profilu
 1. Audyt bezpieczeństwa robi się dla obecnego stanu systemu. Nie dotyczy on systemu za tydzień, dwa czy za miesiąc. To powinno być zawarte w umowie. Zakładam, ze nie było takowej.
 2. Aż sprawdziłem fejsbuki, autor projektu pracował w słynnej firmie z Poznania. To wszystko wyjaśnia. E. Na fejsie jeż rozebrali projekt na czynniki pierwsze oraz autora do 5 pokolenia wstecz.
 3. Macie w swojej ofercie budowę stron i sklepów internetowych. O co kaman? "Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem stron www, dopracowanych zarówno pod kątem technicznym, jak i graficznym, a także sklepów internetowych, gwarantujących sprawną sprzedaż. "
 4. Tak jak Mion wspomniał miałeś już wcześniej problem z serwerem. Proponuję abyś wykupił serwer z administracją lub zlecił administrowanie serwerem ale zaufanej osobie lub firmie. Zacznij od sprawdzenia swojego komputera i zawartości, którą wrzucasz na serwer. Oprogramowanie pobieraj tylko z zaufanych witryn i na Boga, nie używaj avasta bo to shit.
 5. Instalujesz system a następnie wszystkie dostępne aktualizacje. Jeśli mówimy o windzie serwerowej to skanujemy systemowym antywirusem (tak na wszelki wypadek). Po tych czynnościach (jeśli wszystko jest ok) instalujesz soft zewnętrzny. E. Zapomniałem dodać że odpowiednio konfigurujemy i zabezpieczamy system przed instalacją softu zewnętrznego ale to chyba oczywiste.
 6. Dlaczego zaraz po instalacji sytemu instalujesz malwarebytes? Czy jest Q temu powód?
 7. Każdy ma prawo do własnego zdania. Jeśli "gosciowi", który zrobił stronę i ją pozycjonuje to nie przeszkadza , dodatkowo osiąga bardzo dobre wyniki to OK. Jeśli zrobił stronę dla klienta to nie zastosował odpowiednich standardów. W tym wypadku nie ma znaczenia czy takie działanie jest z niewiedzy czy z głupoty. Nie podejrzewam, że z chęci zysku gdyż zysk zapewne mierny. W 95% przypadków strona dobrze zoptymalizowana sama się pozycjonuje, na mniej konkurencyjne frazy może dojść na wysokie pozycje. Budowa strony jak i szybkość ładowania należy do działań optymalizacyjnych. Współczuję klientowi jeśli jest.
 8. Raczej nikt nie będzie negocjował tylko wezwie do przekazania domeny. W zależności co będzie na tej domenie może żądać zadośćuczynienia mniejszego lub większego. Jeśli firma pójdzie do sądu to wygra w cuglach. Ogólnie jeśli znak towarowy jest zastrzeżony to nie można go używać bez zgody właściciela.
 9. Jak zauważysz w mojej wypowiedzi nie użyłem partykuły przypuszczającej. Moja wypowiedź jest na podstawie doświadczenia a nie przypuszczeń. Zastosowanie dysków SSD może być odczuwalne dla użytkownika tak samo ja jutro może być koniec świata.
 10. Nie każdy filtr algorytmiczny "puści" po zmianie profilu linków domeny .
 11. Pewnie wiesz p tym, że nie tylko od serwera zależy szybkość ładowania strony. Jak to ssd nic nie daje? Daje świadomość samego posiadania a to już dużo. Tak naprawdę dla zwykłego użytkownika zmiany nieodczuwalne.
 12. Toż to jawna kradzież własności intelektualnej.
 13. Ciśnij i obrzuć gó.wnem. To przecież takie polskie.
 14. Widzisz kolego, zawierasz umowę z większym klientem (jest to względne twierdzenie ale niech tam) i nie masz żadnego doświadczenia w zakresie zawieranej umowy. Według mnie to jesteś osobą, która psuje rynek gdyż nie jesteś w stanie zapewnić profesjonalnego wykonania usługi. Klient się zrazi do branży, przyjdzie tu na forum i będzie opisywał, że firma X każe sobie płacić a efektów nie ma. Proponuję podszkolić się w branży, w której działasz inaczej szybko zwiniesz biznes. Twoje pytanie jest na poziomie podstawowym. Dla osób, które świadczą usługi wymaga się wiedzy zaawansowanej