Jump to content

Erbit

Emerytowany Moderator
 • Content Count

  5,302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Erbit

 • Rank
  Pozycjonowanie NIE JEST dla wszystkich

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

9,527 profile views
 1. Z przykrością stwierdzam, że się w pełni zgadzam z Twoją wypowiedzią. Oni jednak tego nie rozumieją.
 2. Choć zacytowałem tylko ten kawałek to zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią Krzysiu.
 3. ... że o umieszczeniu w swoich programach pliku serwisowego umożliwiającego "włamania na fora" nie wspomnę - czym zresztą chwalił się na gg.
 4. Wspólne konto ? Wierszysz w to ? Udostępniasz komuś swoje konto gdziekolwiek ? Znasz kogoś kto udostępnia swoje konta innym na forach ? Założenie konta to taka starsznie skomplikowana sprawa, że trzeba sobie kont użyczać. Po co to pierniczenie, w które być może uwierzą 12-to letnie dzieci ? Pewno Kojotek sam to oświadczenie napisał albo "dogadał się" z pierwotnym właścicielem konta i tyle. [edyta] Dobra.. dosyć bo i mnie zaczyna to mierzić (uwaga trudne słowo).
 5. Krzysiu - my to jesteśmy pryszczyki a nie środowisko. Możemy sobie pokrzyczeń na PiO i Glucie. Pamiętasz, że już dwóch dyrektorów z IAB obiecało przyjrzeć się działaniom SS? nabrali wody w usta i tyle z Twojego krzyczenia na Glucie.
 6. Wydumanym ? Wydumane są jego personalne ataki na blogasku ? Wydumane jest to, że na krzywdzie wszystkich userów PiO chciał sobie ukręcić pijar na szkoleniu? Wydumane jest to, że nie brał udział w konkursie? Wydumane jest to, że szukał nicka z historią w branży i go kupił ? Konkurencji ? Jaka On dla mnie konkurencja ? Idź poczytaj temat jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz a na koniec jeszcze raz tylko ze zrozumieniem. [edyta] O innych "wydumanych domysłach" nie wspomnę.
 7. Przykład, którego nie mogę przytoczyć (dotyczący Kojotka) także utwierdza mnie w przekonaniu, że wszyscy mają to głęboko w poważaniu. Tak więc nie jesteś osamotniony w takich przekonaniach.
 8. Bez piwa ani rusz a Ty ostatnio siedzisz nad tym morzem i tyłka nigdzie nie ruszasz a jak ruszasz to ja nic nie wiem.
 9. @Kukis Jest takie stare powiedzenie: "firmę najlepiej sprzedaje się wtedy gdy przynosi największe zyski". Glut swój okres świetności już dawno ma za sobą więc na zdrowy rozsądek to najwyższy czas na takie posunięcia. [edyta] @Fikas - czyli to autorka artykułu dała ciała
 10. To mrzonki Irku. Im się wydaje, że stowarzyszenie to chop, siup i już a jak przychodzi do konkretów i ustalenia celów to nagle się okazuje, że niema z kim lub o czym dyskutować, że o śmieszności kodeksu seo nie wspomnę.
 11. Tu należy dopisać: Fikas znów dał ciała
 12. Ty to nie masz wstydu ? Nic nie masz do powiedzenia w swojej sprawie? Po burzy tak po prostu przychodzisz dyskutujesz.. i.. ?
 13. Lizusy ! [edyta] No dobra... zdążyłem i ja. Wszystkiego naj... Michale.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy