Jump to content

blackhatcontrol

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aha czyli nie każdy ma dostęp, albo dostęp został zablokowany ? https://pastebin.com/3YZ4EBpn
 2. Tu jest opis https://github.com/ovh/order-cart-examples Z tego co widze to rózni się to nieco teraz, bo to stare. Będzie z tym trochę więcej zabawy, nie bardzo mam teraz ochotę i czas ale jeśli ktoś rozkminiłby cały model i odpowiedzi to mogę w wolnym czasie przenieść to na kod.
 3. Tak można, a jak to widzisz? Bo ten skrypt został stworzony głównie po to żeby po sprawdzeniu dostępności odsiać te słabe domenki i dopiero zakupić.
 4. Dla testu przejechałem się po wikipedi w poszukiwaniu linków, jeszcze przedwczoraj OVH mówiło, że można te domeny zarejestrować: expired_domains.txt
 5. Sprawdza czy domeny z pliku input.txt można zarejestrować przez OVH. Jeśli można dodaje ja do pliku available.txt, nic więcej nie robi. Korzystać póki OVH API nie ma limitów, bo to jeszcze BETA.
 6. Widzę swój błąd, przepraszam, teraz Wy zauważcie swój.
 7. Jak ktoś nie rozumie - niech pyta - będę wiedział gdzie popełniam błędy, a pliki na githubie może każdy edytować.
 8. Sprawdzanie przy pomocy OVH-API https://github.com/seospace/expired-domains
 9. W SB jest wbudowana opcja.. http://scrapeboxfaq.com/how-do-i-use-tokens-with-the-m-merge-option
 10. Witam stworzyłem proste API do komunikacji GSA SER z Zenno / innymi skryptami: Opis działania: https://forum.gsa-online.de/discussion/23979/tutorial-write-your-engines-with-ease-skip-the-script-manual-use-macros/\ Link: https://github.com/alltheoptions/gsapi Trochę kuleje mój angielski więc jak coś nie zrozumiałe to śmiało pisać tutaj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy