Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 22.04.2017 w Posty

 1. 6 polubień
  Jeśli działa ma sens, jeśli nie to nie ma sensu. Opierać się warto głównie na własnych testach. Ich wyniki potrafią zadziwić, nawet bardzo. To co dla jednego jest lekarstwem dla innego może być trucizną.
 2. 6 polubień
  Wróciliśmy. Nasza córcia zakwalifikowała się do projektu. Od prawie 2 tygodni przyjmuje eksperymentalny lek. Skóra poprawiła się dosłownie momentalnie. Teraz czekamy na kolejne efekty działania leku. Oby nadeszły.
 3. 5 polubień
  Dziś w nocy były przeprowadzone testy odblokowania proxy. Testy odbyły się na 170 proxy publicznych sprawdzonych zostało 7500 fraz, prędkość sprawdzania 20 fraz na minutę. Zostało wysłanych 88 captcha to rozwiązania co kosztowało 0.088$. Obecnie z tych 170 publicznych proxy jest dostępnych 164 sztuki które nadal mogą sprawdzać frazy. Dziś o północy skrypt znów będzie sprawdzał taką samą ilość fraz na tych samych publicznych proxy co pokaże nam czy publiczne proxy nadal nadają się do sprawdzania pozycji. Testy będą trwały przez weekend. Będą także przeprowadzone testy na prywatnych proxy które tutaj opisze. Aktualizacja z systemem odblokowywania zbanowanych proxy zostanie udostępniona po weekendzie. Trwają pracę nad nowymi modułami usprawniającymi pracę ze stronami. Jeśli ktoś jest nadal chętny na testy to proszę o kontakt przez formularz kontaktowy http://piersa.pl/kontakt w tytule wpisz GMonitor TESTY w treści podaj adres instalacji (subdomenę gdzie będzie zainstalowana aplikacja)
 4. 5 polubień
  Od razu tak negatywnie się wypowiadacie.Ja tam próbkę wrzuciłem i zobaczę co się będzie dziać. @sebau dał możliwość testu za darmo, nie ma co narzekać, a wypróbować i wtedy pisać opinie.
 5. 3 polubienia
  Podaję instrukcję jak chcecie dostać Fakturę od xneolinks: 1)Wchodzicie w "wsparcie" robicie ticket, że chcecie invoice za opłacenie subskrypcji Xneolinksa 2)W odpowiedzi otrzymujecie link do avangate.com, tam opłacacie za ile chcecie mc. Fakturę dostajecie od Avangate 3)Odpisujecie na ticket, ze opłaciliście za tyle i tyle mc - licencja xneolinks przedłużona
 6. 3 polubienia
  A może żaden? Czysty HTML to brak bazy, w zasadzie zerowe obciążenie dla serwera, brak włamów nawet jak nie będziesz pilnował aktualizacji. Wiadomo, jak to uzupełniać w nowe treści, to idzie sobie wygryźć wargi, ale jak nie będziesz ładował się w pomysł na bloga, tylko na coś innego, co nie musi wyglądać na zaktualizowane (czyt. format bloga), to stawiasz to raz, potem linkujesz cały czas i tyle.
 7. 3 polubienia
  Szanowni Państwo Zapraszam Państwa do dodania strony do najomocniejszego katalogu stron internetowych (www.milonic.biz) w Polsce - PAGE RANK 8. Po dadaniu zapraszam do kontaktu, e-mail, przydzielę dla Państwa dodatkowe 50 punktów promocyjnych, które uplasują Państwa stronę wyżej w wynikach wyszukiwania. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Grzegorz z milonic.biz Żeby nie było to z dzisiaj.
 8. 3 polubienia
  Czytajcie ze zrozumieniem.Chodziło o to że pisałem z 5 razy iż rezygnuję z usług, moje pisania pozostawały bez odpowiedzi. Zresztą sprawa jest zakończona pozytywnie, wypowiedzenie umowy przyjęte bez 30 dni okresu wypowiedzenia.
 9. 3 polubienia
 10. 3 polubienia
  Lepiej raz a porządnie - zainwestujcie! Skrobanie du*py szkłem, a przecież w skali roku taka strona nie kosztuje dużo, tym bardziej, że ma być narzędziem do zarabiania!
 11. 2 polubienia
  no klasyczna żebranka skinnsella od CS, wszędzie już się można na nich natknąć nauczycie się kiedyś że za robotę się płaci i ze majątku się nie zrobi żebrząc tu i ówdzie? ps. marnie szukałeś tego rozwiązania w sieci, jest i to dobre oraz darmowe
 12. 2 polubienia
  jeden 24h temu wykłada ofertę na szkolenia drugi godzinę temu zakłada temat pyta o szkolenia, czy na prawdę myślicie, że ludzie wierzą w takie zbiegi okoliczności Więc wyręczę wszystkich i zapodam linki:
 13. 2 polubienia
  Dlaczego zaraz po instalacji sytemu instalujesz malwarebytes? Czy jest Q temu powód?
 14. 2 polubienia
  Działam z wami od jakiegoś czasu ale oczy bolą już od tego panelu. [prowizje to nie wszystko] https://iv.pl/images/26613499496649404436.jpg https://iv.pl/images/75147610054344155581.jpg https://iv.pl/images/96577222288972194612.jpg https://iv.pl/images/31050053479679392424.jpg Suwaki w treści, różne czcionki, jeden tekst ściśnięty inny rozciągnięty, formatowanie- poprzesuwane lewo prawo. Druga sprawa to nazwy prowizji. Nie można by zrobić po prostu CPS- 125zł, Lead- 25zł, CPS + Lead - 125zł + 25zł. Teraz mamy tak: -Provident SALE Premium: ‎90.00 zł, Provident LEAD Premium: ‎35.00 zł -AXAmultitravel: ‎29.00 zł- ale za co? -Lepsza Oferta - Pożyczka: ‎13.00 zł [nie wiadomo jakie rozliczenie]. Klikasz rozszerzenie szczegóły prowizji lepsza oferta a tam: "Lepsza oferta - ?"- użytkownika pytanie ile prowizji? Automat pożyczkowy- akLEAD: ‎3.00 zł- literówka [których jest zresztą sporo]. No i brakuje informacji o ofercie co trzeba spełnić aby np lead był zaliczony.
 15. 2 polubienia
  Jesteś pewien, że to co zrobiłeś to było Twoje dzieło w 100 %, czy może podobnie jak w mrfotobox.pl > w stopce dałeś Projekt i realizacja: 2017 Marcin Stańczuk | stania.info Tymczasem jest oparty o szablonie: Theme Name: Uncode Theme URI: https://accesspressthemes.com/wordpress-themes/uncode Author: AccessPress Themes Author URI: https://accesspressthemes.com/ Description: Uncode is simple, minimal and clean WordPress Theme with elegant design. Though the Theme is simple, it does not lack any features. The theme is loaded with all features required to built a complete website with uncode. The clean typography and spacious design makes it look appealing to your visitor. Additionally the Theme is very easy to set up via customizer with live preview and does not requires any sort of coding skills at all. The theme can be used by business corporate, bloggers, photographers, freelancers and creative agencies. So what are you waiting for! Download the theme and start building proffesional website with ease. Version: 1.0.0 License: GNU General Public License v2 or later License URI: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html Chyba, że jesteś autorem tego szablonu... --- Może kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ....
 16. 2 polubienia
  Przepraszam! Moja wina, maremil4 - wykorzystałem wczoraj.
 17. 2 polubienia
  A pozostałe niewymierne "parametry" jak jakość i dostępność BOK też bierzesz pod uwagę, czy tylko "surową" cenę ? Jeśli jest, to strona stricte stronę hobbystyczną, to hosting nie ma znaczenia. Co innego gdy jest, to serwis - strona biznesowa, to nie warto oszczędzać na hostingu. Jak to wygląda u Ciebie musisz wiedzieć samemu. Dodam z własnego doświadczenia i moich znajomych, klientów itd... zwłaszcza w kontekście VPS', którym user administruje, iż solidny BOK, to podstawa ... chyba, że akceptujesz tak zwaną pobudkę z ręką w nocniku... wtedy lepszym wyborem jest współdzielony .
 18. 2 polubienia
  Jeśli ktoś prowadzi sklep internetowy i chce zapłacić 300 zł za zlecenie to jest klika możliwości: - Postawił sklep parę dni temu, nie ma kasy na inwestycje, ale myśli że w kilka dni zostanie milionerem. - Ma sklep już dość długo, ale nie przynosi on dochodu, myśli że ktoś za jakieś grosze (tak grosze, bo 300 zł w działalności to są grosze), zrobi cud i nagle biznes przyniesie milion złotych. - Ma sklep i przynosi dochód, ale jednocześnie ma węża w kieszeni. Żadna z tych powyższych dróg nie jest dobra i nie przyniesie oczekiwanego efektu.
 19. 2 polubienia
  Dla ciebie rozsądna cena jest jaka? 10zł, 20zł, max 50zł?? W biznesie jest takie powiedzenie, żeby coś wyciągnąć, trzeba najpierw włożyć.
 20. 2 polubienia
  Prestashop daje się równie skutecznie pozycjonować jak każdy inny poprawnie wykonany serwis www. Z dołu proszę.
 21. 2 polubienia
  Nie chcę wypowiadać się na temat samej strony internetowej - koledzy z dłuższym stażem na forum są specjalistami w tym zakresie. Chciałbym tylko zauważyć, że ten klimatyzator kosztuje prawie 5 tyś. złotych więc jako klient chciałbym Ci ufać jeżeli mam dokonać u Ciebie zakupu. Dajesz JEDNO zdjęcie i to katalogowe, nawet po powiększeniu jest śmiesznie małe, to wcale nie wzbudza mojego zaufania. Pisałeś wcześniej, że montujesz te klimatyzatory - w ramach kampanii reklamowej mógłbyś pokazać bliżej jak to się robi. Nie wiem, nagraj to, pokaż, że jesteś profesjonalistą, że przede wszystkim MASZ towar, który ja mam zamówić.
 22. 2 polubienia
 23. 2 polubienia
  @up https://microhost.pl/pomoc/domeny/jak-ustawic-serwery-dns-dla-domeny.html
 24. 2 polubienia
 25. 2 polubienia
  W sprawie mojego problemy to znalazłem rozwiązanie i podzielę się z nim bezpłatnie: RewriteCond %{QUERY_STRING} ^site=(.+) [NC] RewriteRule ^ /? [R=301] Mam nadzieję, że ktoś skorzysta
 26. 2 polubienia
  Przecież w Polsce to norma. Ma być tanio i dobrze a najlepiej za darmo.
 27. 2 polubienia
  To nie news, ale powinien się w tym temacie pojawić: w ubiegłą niedzielę Tomek Gollob odniósł ciężką kontuzję. Rokowania są złe. Tym bardziej złe, że ten facet naprawdę żył żużlem i to jako zawodnik. Oby zebrał siły i ułożył sobie życie na nowo, choć raczej już w nowej roli. Nie mieliśmy nigdy wcześniej tak utytułowanego żużlowca. Tony Rickardsson powiedział kiedyś, że Tomek to najlepszy kierowca wśród żużlowców. I to prawda. Trzymaj się Tomek! e:
 28. 2 polubienia
  1% dałem na Bori (2 rok z rzędu, bo się rozliczałem jak tylko PITY doszły i nie zmieniłem nr KRS, może i tam niewiele bo ze 200 zł miałem ale zawsze coś ) jest jeszcze Lesiu i Eddy z tego co pamiętam, czasem tam gdzieś końcówki wysłałem, kiedyś nawet prosiłem aby COPY coś tam wrzucali, to chyba ino ja i Sindrus wrzuciliśmy Chciałbym dać więcej ale nie mogę, ale szczerze wspieram Szkoda dzieci oj szkoda A najgorsze jest iż wiele osób zapomina o tym 1%
 29. 2 polubienia
  Firewall systemu ma tyle możliwość konfiguracji, że trudno opisać wszystkie. Błędem jest praca serwera na defaultowych ustawieniach zapory.
 30. 2 polubienia
  Dane z CEIDG: 1.ADGROUP 2. WILLBUD MICHAŁ WILLA Adres głównego miejsca wykonywania działalności woj. POMORSKIE, pow. pucki, gm. Puck, miejsc. Smolno, ul. Jana Pawła II, nr 36, 84-100, poczta Puck, opis miejsca (ADGROUP) Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności Polska, woj. POMORSKIE, pow. Gdynia, gm. Gdynia, miejsc. Gdynia, ul. Legionów, nr 112, lok. 21, 81-472, poczta Gdynia, opis miejsca (WILLBUD) Adres do doręczeń woj. POMORSKIE, pow. pucki, gm. Puck, miejsc. Smolno, ul. Jana Pawła II, nr 36, 84-100, poczta Puck, opis miejsca (ADGROUP) Wśród PKD firma zajmuje się budową mostów, domów, wydobywaniem żwiru :), dróg i autostrad itp. Warto te informacje uwzględnić w kontakcie...
 31. 2 polubienia
  Opcja 2 przy założeniu że domen jest taka jaką podałeś.
 32. 2 polubienia
  Gdaq uczy ze swojej docelowej linkować konkrecje, niezły fun Nic tylko polecać linkować dalej konkrecje z docelowej i z swojego zaplecza. Kibicujemy Tobie.
 33. 2 polubienia
  ja mam wypłaty regularne ... kwto nie ujawnię
 34. 1 polubienie
  @Nikonem wypycham się trzecim bronkiem - Twoje zdrowie Trza się było uczyć to byś miał jutro wolne Ja tam jutro mam lajtowe ściganie więc 3 drynkuję ale w niedzielę.. ogień - MP w Biegach Górskich w stylu alpejskim. Już mnie łydy bolą na samą myśl
 35. 1 polubienie
  To tak jak by oceniać jakość butów po jakości obsługi klienta w sklepie. Bez "produkcyjnego" noszenia i to w rożnych warunkach do tego przez różne osoby nie można tego obiektywnie ocenić. Kolejna sprawa, to jakość obsługi klienta jest parametrem stricte subiektywnym chyba, że tą jakość testowała grupa badawcza co najmniej dziesięcioosobowa i na tej podstawie sporządzono jakieś porównanie. Jednym słowem jaki "team" w tym kot i "pani Kasia" takie badania
 36. 1 polubienie
  Ciężko się powstrzymać
 37. 1 polubienie
  Pisałem podaj adres tej domeny
 38. 1 polubienie
  To oznacza, że nie masz przekierowania na jeden adres SG. Musisz zachować spójność i wszystkie adresy twojastrona.org.pl/* jak index.html, index.htm, index.php przekierować na https://www.roletki.org.pl. W tym momencie może wystąpić duplikacja, jak sam widzisz wskazał Ci na to program to oznacza, że brakuje Ci tego przekierowania.
 39. 1 polubienie
  Do tej pory w 95% korzystałem z telefonu przy korzystaniu z waszego serwisu [LG K10]. I sorki ale za **** ale na telefonie akurat ta lupa nie jest widoczna. Przyzwyczajony z telefonu nie zauważyłem tej lupki przy opisie jak wszedłem na kompie.
 40. 1 polubienie
  Poszly cegielki. Niech sie chowa. Zdrowia.
 41. 1 polubienie
  Żeby puścił filtr algorytmiczny to trzeba zmienić profil linków domeny, a nie zmieniać właściciela domeny. Mówisz że masz zafiltrowane domeny, to popracuj nad nimi, zmień im profil linków.
 42. 1 polubienie
  dołożyłem i ja, powodzenia zdrowia dla Tosi eh mam kuzyna ma podobną sytuację też córeczka była wcześniakiem trzymam kciuki wszystko się ułoży
 43. 1 polubienie
  Jak sam widzisz... PiO bardzo się zmieniło, ale wciąż jest. Takich jak Wasza akcji, jak również problemów i nieszczęść, jest niestety dużo. Stąd pewnie mniejszy odzew w poszczególnych przypadkach, ale w sumie ludzie nauczyli się organizować takie akcje i reagować na nie. Również dorzuciłem cegiełkę. Wszystkiego dobrego
 44. 1 polubienie
  Nuty nie z tego Świata...
 45. 1 polubienie
  Myślałeś, że paczką linków (pewnie same brandy/gołe urle) z katalogów, dobijesz pozycje na średnie frazy lub zwiększysz ruch? Jeśli tak, to naprawdę zmarnowałeś pieniądze, ale wynika to też trochę z Twojej naiwności.
 46. 1 polubienie
  katalogowanie, przynajmniej teoretycznie daje szanse na wpłynięcie na algorytm G, tak aby strona była wyżej w wyszukiwarce, w przeciwieństwie do innych miejscówek gdzie spam jest nie pożądany, w katalogach z tego czy innego powodu właściciele cieszą się z wpisów. I tyle z ich użyteczności. Czysto teoretycznie na hasło "blog o informatyce" musiałbyś promować za pomocą katalogów długie miesiące, walcząc z tuzami, co innego tkz długi ogon. Ludzie szukają często jak rozwiązać konkretny problem, a wtedy wystarczy przeważnie wystarczy delikatna optymalizacja, precyzyjne tagi i wyszukiwarka sama wyrzuca w topach. Co prawda, ludzi którzy wpisują w G :"komputer po włączeniu robi bzzzz", jest mniej, niż hasło "informatyka", ale jeśli takich fraz są setki jest i ruch
 47. 1 polubienie
  Lepiej sobie kupić telewizor lub ajfona. Znam dużo takich biznesmenóf, którzy chcą tylko i wyłącznie zarabiać i broń boże nie wkładać ani złotówki.
 48. 1 polubienie
  Mała Wiktoria Jaworska walczy z nowotworem. Szczegóły tutaj: http://www.kawalek-nieba.pl/wiktoria-imie-zobowiazuje Czas na rozliczenie PITów jest do końca kwietnia i na pewno sporo z Was może jeszcze przekazać 1% na ten cel, do czego wszystkich namawiam. W formularzu PIT należy podać KRS 0000382243 oraz w rubryce "Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%" wpisać 749 pomoc dla Wiktorii Jaworskiej.
 49. 1 polubienie
  Ja działam z panelu admina, hasła zapisuje na karteczce, Hasła długie z znakami specjalnymi, dużymi i małymi literami, ale to i tak ma male znaczenie. Chyba już czwarty raz Tobie pisze ten kto wchodzi nie wchodzi przez Twój login hasło... ale chyba dalej nie rozumiesz, nie ma znaczenia jakich użytkowników masz na serwerze, gości nie gości. To jak na osobistym komputerze, aby włamać się delikwenty nie potrzebują Twój login i hasło, wystarczy Windows i połączenie z internetem. Na serwerach z softami SEO nie można zainstalować antywirusów, zapór i innych rzeczy bo softy nie będą działać, nawet te najbardziej "białe". Więc najlepsze rozwiązania napisałem wyżej.
 50. 1 polubienie
  @up, to raczej czytałeś odnośnie Linuxa. Jeśli masz statyczne IP, możesz na firewallu dodać regułę, pozwalającą na logowanie jedynie z Twojego IP.