Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 25.02.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 polubienia
  Niekoniecznie, ale też nie należy się nastawiać od razu na wielki zarobek. Trzeba się też liczyć z bardzo dużym ryzykiem niepowodzenia. To trudny kawałek chleba, spora część takich pomysłów nie przeżywa roku. Masz niewłaściwe założenia biznesowe. Większą część środków należy przeznaczyć na część sprzedażową (platforma, reklama, marketing, pozycjonowanie) a nie towar. Nie trzeba kupować piekarni aby zjeść bułkę - nie musisz zapełnić magazynu butami za dziesiątki tysięcy. Ta rodzinna firma z podanego linka wysyła nawet pojedyncze sztuki. Sprzedaj im, niech oni wyślą (dalej musisz sam pogłówkować jak to porządnie zrobić). Zaraz tu, ktoś napiszę, że nie da się tak na większą skalę Zapewniam, da się. Za 2-3 tysięcy możesz "postawić" porządnie wyglądający i funkcjonalny sklep w wersji nieabonamentowej, do prowadzenia biznesu nie tylko w skali mikro. Pamiętaj tylko, że może się to nie zwrócić! I podstawa - musisz się nauczyć wiele rzeczy robić samodzielnie (typu obróbka grafiki, podstawy html, php, obsługa serwera, domeny, podstawy pozycjonowania itp. itd) - bez tego zapomnij. Przy sklepie zawsze jest coś do zrobienia, nie ma tak, że "postawisz" i zapominasz. Jeśli chcesz wszystko zlecać, raczej nie dasz rady z takim budżetem. Pozdrawiam, Mariusz Ps. Trzeba marzyć.Trzeba chcieć.
 2. 1 polubienie
  Nie znam, tak spojrzałem z ciekawości.Poczytaj dokładnie regulamin który mają na stronie, jak nie ma haczyków to warto jeśli potrzebujesz takiej funkcji. Ja osobiście nie wyobrażam sobie aby mieć czas oglądać każde nagranie co robił user na stronie, do tego celu są dużo lepsze metody śledzenia niż oglądanie nagrań.
 3. 1 polubienie
  Aktualizacja do wersji 2.0.7: poprawiłem sprawdzanie indeksacji linków teraz po testach wygląda na to że jest bardzo dobrze teraz sprawdza skrypt dwoma metodami linki w google info: i site: jeśli info nie zwraca wyników przełącza się na site: Dodany został monitor linków w mocnej wersji ALFA sporo rzeczy nie działa w przyszłym tygodniu będą trwały pracę nad resztą funkcjonalności.
 4. 1 polubienie
  Nie znam gdyż nie używam już takich płatności. Kolega DIABLO jak widać wprowadził Homepay.
 5. 1 polubienie
  https://www.blackhatworld.com/seo/scrapebox-the-ultimate-serp-scraper-auto-blog-commenter-with-prstorm-mode.129096/
 6. 1 polubienie
  @droopy ostanie ostrzeżenie słowne za zakładanie tematów bez sensu. Temat poświęcony SB jest na PiO od 7 lat .Robisz to nagminnie i celowo również na innym forum.
 7. 1 polubienie
  Od strony prawnej jest to śliska sprawa i można się na tym przejechać. Nazwa firmy nie musi być zastrzeżona, a takie "manipulacje" mogą zostać potraktowane jako czyn nieuczciwej konkurencji. Ze strony prawnej to bym odpuścił 301, bo to ewidentnie wskazuje na czyn nieuczciwej konkurencji. Chyba że zrobisz 301 na swoje zaplecze, a nie główną stronę. Lepiej jak już coś to zrobić na takiej domenie zaplecze i z niego linkować. No i oczywiście nie rejestruj tych domen na siebie
 8. 1 polubienie
 9. 1 polubienie
  Najlepiej w takiej kwesti odwiedzić najpierw prawnika.
 10. 1 polubienie
  Cienko to widzę gdy 90% inwestycji przeznaczasz na towar. Proponuję zwiększyć koszty inwestycyjne i przeznaczyć na marketing internetowy lub zmniejszyć kwotę przeznaczoną na towar. Bez znacznej inwestycji w marketing obecnie nie da się zrobić dochodowego biznesu.