Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 18.02.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 polubienia
  Poprawkę macie już dostępną pod adresem > http://seokatalogi.pl/download/seokatalog_v1.5_poprawka_https.zip przy czym wymaga jeszcze testów (mogą być błędy, które przeoczyłem) dlatego póki co tylko "dla chętnych". Oczywiście kopia zapasowa obowiązkowa. Pliki z paczki wystarczy rozpakować do głównego folderu ze skryptem nadpisując stare pliki. Poprawka tylko dla wersji v1.5. Starsze wersje trzeba aktualizować z poziomu PA -> Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacje. Lista zmian: - poprawka dla dodawanych wpisów https - poprawka dla google mapy. Uwaga: teraz trzeba znowu wygenerować sobie klucz API na https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key i podać go w PA -> Konfiguracja -> Katalog Firm -> Ustawienia - poprawka kompatybilności z PHP 5.6 dla tokena Securimage - poprawka dla pobierania wartości BL i IP. Uwaga: wartość BL pobierana z majesticseo (bodajże tylko 2 razy dziennie można pobrać wartość). PR już chyba nie funkcjonuje? Dajcie mi znać czy wszystko działa prawidłowo. Jeśli tak to na dniach wyślę oficjalne info o poprawce do wszystkich. ------------- Jeszcze kilka słów wyjaśnienia. Generalnie zajmuję się teraz czym innym więc nie mogę zajmować się rozwojem funkcjonalności SEOKatalogu. Zobowiązuję się jedynie do bieżących poprawek i dostosowywania skryptu do aktualnych wersji PHPa. Z racji tego, że właśnie minęły ustawowe 2 lata od zawieszenia działalności musiałem ją tymczasowo odwiesić. Także do końca lutego (i być może przez część marca) jestem dostępny na kontakt@seokatalogi.pl. Do tego też czasu mam możliwość wystawiania faktur/paragonów, więc jeśli ktoś chce nabyć licencje "na zapas" to zapraszam.
 2. 3 polubienia
  Oczywiście kontent można generować, ale sensowny raczej nie będzie (co najwyżej poprawny gramatycznie), tu masz takie narzędzie dostępne online: http://artmasta.i4a.pl Jeśli interesuje cię automatyczne wrzucanie synonimów do treści, to przetestuj http://synonim.i4a.pl
 3. 3 polubienia
  Dzień dobry! Przepraszam za mój polski. Najnowsza wersja XseoN staraliśmy się dokonać cięcia rekordy długości, wydane przez Google. Jeśli rekordy nie są poprawne przycinanie, wyślij txt do wyszukiwanych haseł w Google i udzielającej support@xseon.ru. Zobaczmy odpowiedzi. Xseon Founder http://www.xseon.ru support@xseon.ru
 4. 3 polubienia
  Musze zebrać wszystkie posty "Mistrza w pozycjonowaniu" i w dowcipach zrobić osobny dział, to co on wypisuje jest naprawdę "mistrzostwo".
 5. 2 polubienia
  Niekoniecznie, ale też nie należy się nastawiać od razu na wielki zarobek. Trzeba się też liczyć z bardzo dużym ryzykiem niepowodzenia. To trudny kawałek chleba, spora część takich pomysłów nie przeżywa roku. Masz niewłaściwe założenia biznesowe. Większą część środków należy przeznaczyć na część sprzedażową (platforma, reklama, marketing, pozycjonowanie) a nie towar. Nie trzeba kupować piekarni aby zjeść bułkę - nie musisz zapełnić magazynu butami za dziesiątki tysięcy. Ta rodzinna firma z podanego linka wysyła nawet pojedyncze sztuki. Sprzedaj im, niech oni wyślą (dalej musisz sam pogłówkować jak to porządnie zrobić). Zaraz tu, ktoś napiszę, że nie da się tak na większą skalę Zapewniam, da się. Za 2-3 tysięcy możesz "postawić" porządnie wyglądający i funkcjonalny sklep w wersji nieabonamentowej, do prowadzenia biznesu nie tylko w skali mikro. Pamiętaj tylko, że może się to nie zwrócić! I podstawa - musisz się nauczyć wiele rzeczy robić samodzielnie (typu obróbka grafiki, podstawy html, php, obsługa serwera, domeny, podstawy pozycjonowania itp. itd) - bez tego zapomnij. Przy sklepie zawsze jest coś do zrobienia, nie ma tak, że "postawisz" i zapominasz. Jeśli chcesz wszystko zlecać, raczej nie dasz rady z takim budżetem. Pozdrawiam, Mariusz Ps. Trzeba marzyć.Trzeba chcieć.
 6. 2 polubienia
  Cienko to widzę gdy 90% inwestycji przeznaczasz na towar. Proponuję zwiększyć koszty inwestycyjne i przeznaczyć na marketing internetowy lub zmniejszyć kwotę przeznaczoną na towar. Bez znacznej inwestycji w marketing obecnie nie da się zrobić dochodowego biznesu.
 7. 2 polubienia
  Bardzo słusznie - z danymi osobowymi należy uważać Niestety nasze prawo jest bardzo zmienne i niekonsekwentne, o czym chyba nikogo nie musimy przekonywać Od 2016 r. dane osobowe przedsiębiorców, znajdujące się w CEIDG, PONOWNIE NIE podlegają ochronie na gruncie ustawy o ochronie danych osobowych. Dokładnie od 19 maja 2016 r., w wyniku wejścia w życie ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz niektórych innych ustaw, znaczącej zmianie uległo m.in. przetwarzanie danych osobowych przedsiębiorców, ujawnionych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W wyniku nowelizacji, do ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej dodano art. 39b, który stanowi: Do jawnych danych i informacji udostępnianych przez CEIDG nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 i 1662 oraz z 2015 r. poz. 1309), z wyjątkiem przepisów art. 14-19a i art. 21-22a oraz rozdziału 5 tej ustawy. Zgodnie z wprowadzoną zmianą, za dane osobowe nie będzie się uważało danych dotychczas ujawnianych w rejestrze CEIDG. Tymi danymi są: imię i nazwisko przedsiębiorcy, numer NIP, numer REGON, firma przedsiębiorcy, dane kontaktowe przedsiębiorcy, w szczególności adres poczty elektronicznej, strony internetowej, numer telefonu, o ile dane te zostały zgłoszone we wniosku o wpis do CEIDG, dane adresowe, takie jak: adres głównego miejsca wykonywania działalności, adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności, adres do doręczeń, informacja o obywatelstwie polskim przedsiębiorcy, o ile takie posiada, i innych obywatelstwach przedsiębiorcy, dane dodatkowe, takie jak m.in.: informacja o wykonywanej działalności gospodarczej, data rozpoczęcia, zawieszenia, trwałego zakończenia oraz wznowienia działalności gospodarczej, informacja o istnieniu lub ustaniu małżeńskiej wspólności majątkowej, informacje o spółkach cywilnych, których wspólnikiem jest przedsiębiorca, zapisy dotyczące ustanowionych zakazów, informacje dotyczące upadłości, postępowania naprawczego lub postępowania restrukturyzacyjnego, dane dotyczące ustanowionych pełnomocnictwa, informacje o koncesjach, zezwoleniach, licencjach oraz wpisach do rejestrów działalności regulowanej wydanych na rzecz przedsiębiorcy, informacja o wykreśleniu przedsiębiorcy z CEIDG.
 8. 2 polubienia
  100 - 200 produktom poradzi sobie na spokojnie WooCommerce, a przy WP znacznie łatwiej z deweloperką; kosztowo też to będzie lepiej wyglądało od Presty. Poza tym WP ma lepszą kompatybilność wstecz i jeśli masz jakiekolwiek doświadczenia z WP, to szybciej ogarniesz WooCommerce niż nauczysz się modułów w Presta. Jak rok temu pierwszy raz zacząłem kleić swój sklep na Presta, to myślałem, że wygryzę sobie wargi (problem naleciałości z WP).
 9. 2 polubienia
  To pisze jedna osoba z różnych kont czy przypadkiem spotkało się dwóch userów co gadają jak Yoda?
 10. 2 polubienia
  Up, Jak to w SEO ilu pozycjonerów tyle wyników. Najważniejsze, że kasa się zgadza.
 11. 2 polubienia
  Dwa garby i AA w końcu dyskusja niczym w rządzie jedni twierdzą że się da, drudzy nie, a trzeci mówią za rok albo dwa
 12. 2 polubienia
  Stare dobre PIO, cholera brakowało mi tego, na Fejsie moderatorzy psują dobrą zabawę
 13. 2 polubienia
  Znowu komuś coś zamroziło ?? Luuuudzie , ubierajcie się cieplej !
 14. 1 polubienie
  Nie znam, tak spojrzałem z ciekawości.Poczytaj dokładnie regulamin który mają na stronie, jak nie ma haczyków to warto jeśli potrzebujesz takiej funkcji. Ja osobiście nie wyobrażam sobie aby mieć czas oglądać każde nagranie co robił user na stronie, do tego celu są dużo lepsze metody śledzenia niż oglądanie nagrań.
 15. 1 polubienie
  Aktualizacja do wersji 2.0.7: poprawiłem sprawdzanie indeksacji linków teraz po testach wygląda na to że jest bardzo dobrze teraz sprawdza skrypt dwoma metodami linki w google info: i site: jeśli info nie zwraca wyników przełącza się na site: Dodany został monitor linków w mocnej wersji ALFA sporo rzeczy nie działa w przyszłym tygodniu będą trwały pracę nad resztą funkcjonalności.
 16. 1 polubienie
  Nie znam gdyż nie używam już takich płatności. Kolega DIABLO jak widać wprowadził Homepay.
 17. 1 polubienie
  @droopy ostanie ostrzeżenie słowne za zakładanie tematów bez sensu. Temat poświęcony SB jest na PiO od 7 lat .Robisz to nagminnie i celowo również na innym forum.
 18. 1 polubienie
  Od strony prawnej jest to śliska sprawa i można się na tym przejechać. Nazwa firmy nie musi być zastrzeżona, a takie "manipulacje" mogą zostać potraktowane jako czyn nieuczciwej konkurencji. Ze strony prawnej to bym odpuścił 301, bo to ewidentnie wskazuje na czyn nieuczciwej konkurencji. Chyba że zrobisz 301 na swoje zaplecze, a nie główną stronę. Lepiej jak już coś to zrobić na takiej domenie zaplecze i z niego linkować. No i oczywiście nie rejestruj tych domen na siebie
 19. 1 polubienie
 20. 1 polubienie
 21. 1 polubienie
  [OT]Mnie też w dzieciństwie chronił Tata, ogólnie to dobre solution.[/OT]
 22. 1 polubienie
  @Laber nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz 1. Sprzedaż nie będzie miała nic wspólnego z jakimikolwiek pozycjami 2. Przy butach nie jesteś w stanie wejść do top 10 samą optymalizacją 3. Za 300zł to lepiej kup sobie flaszkę, albo dodatkowe pary butów na sprzedaż 4. Buty to nie jest ani prosta ani tania branża, w topach są firmy, które 300zł wydają na godzinę pracy agencji lub mają własne działy SEO
 23. 1 polubienie
  Właśnie wrzuciłem aktualizację silnika PKSI, teraz powinno lepiej współpracować z wersją 1.6. edit: Dostępna jest aktualizacja: DonLinkage 6.5.4 ::: 23/02/2017 poprawka opcji podlinkowania raportów update silników (od ostatniej aktualizacji): pksi
 24. 1 polubienie
  Jak masz stronę w WP to na 99% masz wstrzyknięty kod w pliku header.php Na 99% obstawiam niechciane kawałki kodu na Twojej stronie. Działaj szybko, zanim Google przyklei ci łatkę w wynikach
 25. 1 polubienie
  To jakaś dziurawa/piracka wtyczka/theme lub dziurawa wersja WP. Zacznij od aktualizacji wszystkiego.
 26. 1 polubienie
  wyjścia są w mojej ocenie 2 1/ syf na stronie 2/ syf w przeglądarce - pewnie jakiś za**b*ście magiczny toolbar albo inny plugin do warezów..
 27. 1 polubienie
  Witaj. Jeśli dobrze ustawisz skrypt i zrobisz przekierowanie 301 w php to jak najbardziej. Po drodze możesz zapisywać informacje wg potrzeb. Efekt przekierowania możesz sprawdzić tym http://web-sniffer.net/
 28. 1 polubienie
  OK, w takim razie dodam opcję ustawienia co ile godzin i co ma aktualizować.
 29. 1 polubienie
 30. 1 polubienie
  Tak samo jest z kserowaniem dowodów.
 31. 1 polubienie
  Jeno nie rozumiem jednego, ale panowie chcecie za darmo osiągnąć korzyści? (ja bym chciał taką za darmo znaleźć, bez pizzy, bajery, wierszy i poezji jak kolega wspomina trudno znaleźć No i nie pyka a co do Maxa, to słyszałem że sprzedaje na CD Windowsa 97 na stadionie tysiąclecia (to aluzja do tych, co ich coś boli, że jedni zarabiają na czymś co ma sens i jest oryginalne niż bazować na "pomocy charytatywnej"..temu pykam jak coś w stret fightera bo mnie nie stać na nowe gry albo może dwoma zawodnikami robię tam finish na taniej kombinacji? co to ma do rzeczy? Mianowicie albo korzystasz z czegoś co nowe i oryginalnie oraz nie rozpętujesz burzy wśród rekinów branży by łapać stopkę, albo kup windowsa u Maxa względnie u innych chłopaków zapłać za usługę proste?
 32. 1 polubienie
  Miałem tam 2 domeny kiedyś, wiec tak zniechęciły mnie tym przeniesieniem, że nie opłaciłem a na after zleciłem przechwycenie swoich domen. Na szczecie wartość te domeny mieli nie taką oczywistą i nikt inny nie zgłosił się z przechwyceniem a tak musiałem by jeszcze licytować. Az ma identycznie, od lat swoją domenę chce przenieść ale jakoś te formularze, skany dowodów ciągle mnie zniechęcają. Ja myślę, że za niedługo to jakoś ustawowo określa bo nie może być tak że rejestrują domeny bez tego wszystkiego a już do przeniesienia wydać kod online problem. Chyba najbardziej sprawnie działa to w Hekko i After ( w after trzeba tylko pamiętać hasło drugiego poziomu) - 1 min i domena przeniesiona.
 33. 1 polubienie
  z czym ma sobie poradzić wtyczka yoast? Wtyczką nadajesz meta dane itp, treść na stronie to co innego
 34. 1 polubienie
 35. 1 polubienie
  Wystarczy wpaść z rana żeby zaspamować dział ogłoszeń. Mistrzostwo.
 36. 1 polubienie
  Coś kiedyś słyszałem na Hangouce Johna Mullera, że jak szukasz sobie gdzieś na mieście na smartphone restauracje, to Google może Ci wyświetlić te które są blisko Ciebie i które są otwarte. Więc godziny otwarcia mogą mieć wpływ ale to raczej kwestia personalizacji wyników, a nie bezwzględnej pozycji.
 37. 1 polubienie
  Ja opuściłem ich szeregi jakieś 5 lat temu u jestem zadowolony Przynajmniej w kieszeni sporo zostaje
 38. 1 polubienie
  Don jest w stanie to zrobić, tylko nie we wszystkich silnikach. Tam, gdzie jest na przykład wypełnienie profilu, wtedy bez problemu podmiania. Gdy dodawane są artykuły, to nie podmienia - trzeba by napisać dodatkowy silnik aktualizujący np. artykuły w wordpressach - co trudne na pewno nie jest.
 39. 1 polubienie
  Robimy pogodzinny oftop i ostro narażamy się modom @Nikoś, po najechaniu myszką na "Napisano 9 godzin temu" wyświetli Ci się titlem dokładna godzina - dlatego wkleiłem kawałek kodu, było łatwiej niż odpalać fotoszopa co by screena pokazać
 40. 1 polubienie
  Szablony z TF za 50$ mają zazwyczaj już wszystko wbudowane i skonfigurowane pod strony w takiej tematyce https://themeforest.net/search?utf8=%E2%9C%93&term=event&as=1&type=c&category=wordpress&referrer=homepage Tego nie rozumiem, może źle sformułowałeś tytuł wątku/treść posta?
 41. 1 polubienie
  było by to bardzo mało logiczne, aby wpływało to na wyniki, za chwilę wszyscy mieli by otwarte od godziny 00:01, za łatwo tym parametrem manipulować,
 42. 1 polubienie
  a ) tak b ) tak b ) zostawił stare, dołożył nowych "mocnych" linków Wywalanie starych linków bądź zgłaszanie ich do DT rzadko pomaga, a w wielu przypadkach wręcz szkodzi domenie. Aby poprawić profil linków domeny należy dołożyć nowe linki. Ważne na jakich domenach są te miejscówki, jak na "mocnych" domenach to takie linki "kopią"
 43. 1 polubienie
  Lepiej wyrównać, aby wszystkie paczki np. w PL i EN miały taką liczbę szablonów niż dodawać kolejna paczkę VIP PL 15. Kiedyś paczki miały po 50 szablonów - teraz zdarzają się paczki, które mają mniej niż 30 szablonów. Wtedy obecni użytkownicy będą bardziej zadowoleni i będą częściej wykupywać subskrypcję na dłuższe okresy niż 1 m-sc. Klienci tracą zaufanie do zenbloga i zastanawiają się czy warto dalej korzystać z narzędzia czy szukać innego rozwiązania. Wg. mnie dorzucanie kolejnych paczek mija się z celem, kiedy aktualne paczki są nie pełne. Zadbałbym w pierwszej kolejności, aby wszystkie paczki miały stałą równą liczbę np. 50 i później dodawał więcej paczek w miarę możliwości. Lepsze 10 paczek po 50 szablonów niż 20 paczek po 25. No chyba, że tu chodzi tylko o $$$$$$$$.. W końcu nie będzie dodatkowego zarobku z 10*80zł. Pozostawiam te kwestię do rozważenia.
 44. 1 polubienie
  Twierdzisz , że pozycjonerzy na całym świecie nie nadążają ? Wojtekk : czasami komuś uda się wbić 1 domene na 100 natomiast nie potrafi już tego powtórzyć - obesrwujemy różne branże affilacyjne.
 45. 1 polubienie
  Bardzo słabo idzie od dawna, u nich niby lead to nie klasyczny CPL (musi przejśc weryfikację w DAK - centrum akceptacji klienta) a więc to taki pół CPS. A konwersja beznadziejna w Takto Finanse jak i w klonach.
 46. 1 polubienie
  Homepay.pl - potestowałem i wszystko działa szybko i bardzo podobnie do dotpay
 47. 1 polubienie
 48. 1 polubienie
 49. 1 polubienie
  Na naszym rynku: https://www.senuto.com/ https://pl.semstorm.com/
 50. 1 polubienie
  Ciężko powiedzieć, bo zaplecze zapleczu nie równe. Jeśli ktoś mówi o kilku tysiącach porządnych, mocnych tematycznych zaplecz to grubo przesadza. Fajnie się mówi o takich liczbach i straszy nowych użytkowników ile pracy i pieniędzy będzie ich kosztować pozycjonowanie(zresztą częste na PiO), ale często to się ma nijak do prawdy te liczby z kosmosu. Inna sprawa jeśli stawiamy tysiące spamowych zaplecz gdzie link nie ma prawie żadnej wartości.