Jump to content

Google Mapa - poziom widoczności

Recommended Posts

Witam,

w jaki sposób poprawić widoczność wizytówki na Google Mapie ?

Same opinie czy aktualizacje zdjęć nie do końca pomagają uzyskać wyższy poziom widoczności.

Jak przeskoczyć lub co wykonać żeby ze zbliżenia 16 przejść na 15, tak żeby wizytówka lokalnie była bardziej widoczna ?

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam 😊

Wiele rzeczy:

* NAPy

* opinie

* gwiazdki

* wiek domeny w wizytówce

* informacje w wizytówce

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.

• 3 months later...
7 godzin temu, AutoSurf napisał:

Na fiverr widziałem takie sposoby ale nie wiem czy to na pewno dobrze działa. Stworzą kilka tyś. cytatów z map google dla pozycjonowania lokalnego biznesu.

ja widziałem jak bana dostajesz za spamowanie.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.

1 godzinę temu, zgred napisał:

ja widziałem jak bana dostajesz za spamowanie.

Jesteś draniem minęło dopiero 10 godzin a ty już odrzucasz potencjał Autoserwera ;) 

:D

comment_iRNQgI2XkLKEWq2VtS4XZ2sBwqMlHSJ3

Edited by Herkules
  • Haha 1

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

14 godzin temu, AutoSurf napisał:

@zgred Więcej napisałeś postów czepiając się o wszystko niż ja ogółem. Nie dziwie się że jest tu tak mało nowych użytkowników jak od razu tak do nich skaczecie.

Bo pisałeś bez sensu i widać, że zbierasz posty do stopki i linka. Wyluzuj faworki.

• Thanks 1
  • Haha 1

• 5 months later...

Macie jakiś sposób na to by Wasi klienci fatygowali się by wystawić Wam opinie? Sami z siebie to przeważnie chyba wystawiają jak ich coś wkurzy i chcą nam zaszkodzić. Czyli te małogwiazdkowe. Czy się mylę?

Apartamenty i hotel na godziny kraków jedyne takie miejsce w Krakowie - Hotel MARGOT apartments

Mapa dojazdu do pokoje na godziny Kraków profil MARGOT apartments

Podgórze apartamenty na godziny Kraków - margotkrakow.pl - noclegi w Krakowie.

Teraz, Dębica napisał:

Macie jakiś sposób na to by Wasi klienci fatygowali się by wystawić Wam opinie?

Trzeba ich prosić od razu i wytłumaczyć dlaczego to ważne. Generalnie faktycznie odpalają jak coś pójdzie nie tak co widać w rożnych opiniach. Klient niezadowolony ma chęć, a dopieszczony niestety nie.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

2 godziny temu, Dębica napisał:

Macie jakiś sposób na to by Wasi klienci fatygowali się by wystawić Wam opinie?

Nie radzę nakłąniać klientów do wystawiania opinii w mapach google. Ludzie są różni często złośliwi i wystawiają złe, bo tak. Jeśli masz sklep lub stronę to zadbaj aby na twojej stronie wystawiali opinie gdzie masz nad tym kontrolę. Od czasu do czasu sam możesz przecież sobie wystawić. :)  

Jeden mój klient wydrukował plakaty, co jakiś czas wśród klientów, którzy dodali opinie rozdaje jakieś rzeczy albo przedłużenie usługi. Opinii ma kilkaset.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.