Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,447
 • Joined

 • Days Won

  535

MaxPan last won the day on August 13

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,251 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

87,245 profile views
 1. Ukryłem i zablokowałem Pani od marketingu Tylko Ty widzisz jej post
 2. Bo ma zatkaną skrzynkę na forum... tyle chętnych
 3. Nie to załatwia wyłącznie BM osobiście w wiadomościach prywatnych.
 4. Właśnie znalazłem Twoja stronę www i masz rację, to jeszcze nie Twój poziom
 5. Jak napiszesz na jakimś forum, blogu pozytywny komentarz to przedłuża abonament na miesiąc lub parę. Szczegóły trzeba z Bootmasterem w PW ustalać. Oczywiście konto i forum mają być warte zaufania.
 6. O zindeksowanie pojedynczego adresu URL można prosić do 10 sz dziennie, Zgłoszenie URL i linków znajdujących się pod tym URL to 2 razy dziennie. Czasami parę minut, czasami nawet 24h.
 7. https://search.google.com/search-console/about
 8. Jeszce jeden tak wybryk i żegnasz się z forum. @pdg12345
 9. Wyszła długo oczekiwana aktualizacja XEvil 4.0: ReCapcha2 Module [Beta-25] Mam z tej okazji parę kodów na rabat 50% na zakup Xrumer+Xevil. Proszę pisać w wiadomość prywatną tylko osoby zdecydowane na zakup w ciągu 24 żeby nie blokować kodów dla innych.
 10. Jak Ty chcesz Donka który działa na liniksie i Scrapebox który działa na Windowsie na jeden sewer wepchać?
 11. tak premium w sumie 3+4 wtyczki jeśli chce hrawetsować scrapeboxem 5 szt wystarczy ale nie na długo. POd harwest lepiej sprawdza się api z rotacją. Bo na dedykwoanych captcha wyskakuje dość szybko.
 12. Instalowanie softu to dosłownie klikniecie w plik .exe 2 razy, tam nie ma żadnej konfiguracji. Co do dodatków to wszystkie dodatki są darmowe i instalowane automatycznie oprócz trzech płatnych których i tak nie warto kupować. Co do serwera wystarczy pierwszy z brzegu z Windowsem na przykład webh.pl ten za 89 zł : 2 rdzenie Intel Xeon E5 8 GB pamięci RAM od 40 GB powierzchni SSD nielimitowany transfer danych Windows Server 2016 PL (możesz użyć kod rabatowy PROMO6320 on obniży cene o 20%)
 13. Proszę nie pisać do mnie PW kodów już nie mam, miałem ich parę sztuk i rozdałem w ciągu 2 dni. Kody obniżali cenę wersji standard do 110 USD i gratis dostawało się Xevil Beta 4.0 do recaptcha 2. Jeśli będę mieć take kody jeszcze napisze najpierw w tym temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy