Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,671
 • Joined

 • Days Won

  556

MaxPan last won the day on February 21

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,382 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

88,915 profile views
 1. Szablony bez problemu zamówisz na forum Zenno problem jest tylko taki, że FB często miesza w kodzie jakieś zabezpieczenia wymyśla dla tego trzeba mieć ciągły kontak z autorem szablonów, żeby na bieżąco aktualizował.
 2. owszem Możesz nie pytać możesz pytać, Twoja sprawa Ale odbieraj mi możliwości oceniać Twoje pytania jeśli ich zadajesz publicznie.. To nieskuteczna metoda.
 3. Xevil Beta 4 działa lepiej i szybsze. Czyli lepiej wyłączyć. Wbudowany OCR to raczej dla tych co nie mają żadnego OCR programowego i jaką na płatnym. Wtedy jako pierwszy należy podłączyć wbudowany OCR a jako drugi 2captcha.pl.
 4. Są techniki żeby blokować wszystkie roboty oprócz Google ( również wtyczki "wejdź jako Google" i inne). Jeśli zaplecze pod Google to Google, jeśli pod Yandex to Yandex. Dziwne pytanie.
 5. Paweł, nie uwierzysz, on zgłosił Twój post do moderacji. To jest dopiero dowcip
 6. W panelu klienta dostępna nowa darmowa przykładowa baza 5100 unikalnych domen: Zawiera ponad 70 cms, typy linków comments articles topics on forums profiles
 7. Obstawiam, że o link do takiej firmy własnie i chodziło
 8. Nie masz racji osoba która ma dużą widzę i pracuje jako freelancer bardzo często jest na tyle zawalona robotą, że nie da rady takiego klienta za pare stówek realnie obsłużyć ale chęć zaksięgowania kolejnej kwoty na koncie bierze górę. Co do "szkodliwych praktyk" to własnie freelancer ma mniej oporów ich stosować bo agencja nie chce pakować się na minę, żeby popsuć sobie opinie i stracić setkę klientów. Zazwyczaj agencje mogą nic nie robić lub wystawić linki na zaplecze, kupić parę artykułów na WP zamiast tracić czas na coś co Ty nazywasz "szkodliwe praktyki". Nie mają na to po prostu czasu i bardzo często wiedzy jak to można robić. Sprawnie dziadziejąca agencja seo to nic złego. Jeśli jest umowa robią wszytko co w umowie zawarte to czemu nie. Pod względem globalnym zawsze gorsze jest kiedy wszytko spina się na jednej osobie. Znam wiele przykładów kiedy to kończy się złe. Przykład z ostatniego miesiąca poznałem przypadkowo właścicielkę jednego sklepu stacjonarnego robiliśmy tam zakupy. Rozgadaliśmy się i powiedziała jak 3 lata temu postanowiła stać stać się "e-comerce". W skrócie zamiast zwrócić się do firmy zaufała jakiemuś freelancerowy ( znajomemu znajomych) . Postawił sklep na presta domena na szczęście zarejestrowana na właścicielkę ale sklep stal na serwerze freelancera. Freelancer wyjechał do UK nie wiem czy na zmywak czy nie ale kontaktu nie ma, hosting skoczył się sklep padł. Udało się odzyskać pliki tylko dla tego, że znam właścicieli hostingu i udało się udowodnić, że wszytko co znajduje się na serwerze faktycznie należy do właścicielki sklepu i po pismach od prawnika na adres zamieszkania freelancera odezwał się i potwierdził cesje konta hostingowe. Po prostu hosting nie kasował konto na moja prośbę do czasu wyjaśnienia. I tak własnie wygląda "powierzyć serwis jednej osobie która ma dużą wiedzę i zajmie się tym"
 9. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na forum: forum.rootnode.pl
 10. Żeby stwierdzić jaka była by reakcja trzeba analizować docelową, 301-ke. Nie da się dopowiedzieć na Twoje pytanie jednoznacznie. Teoretycznie wpływ mógł by być pozytywny, praktycznie: może być rożnie.
 11. Nie ma czegoś takiego jak linkowanie bezpieczne, chyba, że nofollow. Linki site-wide dalej kopią głownie, żeby profil linków domeny docelowej był taki że nie załączał algorytmy wyszukiwarki. W skrócie : linki site-wide można stosować ale " z głową" jak kolejny typ linków do domeny ale nie glówne źródło.
 12. To że tak to widzisz Ty, wcale nie znaczy, że robot indeksujący tak to renderuje jest wiele sposobów upchać tekst zoptymalizowany pod wyszukiwarki tak żeby zwykły użytkownik tego nie zauważył. I własnie dla tego przeniosłem tą dyskusję do działu dla początkujących.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy