MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  15748
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  404

MaxPan wygrał w ostatnim dniu 16 Sierpień

MaxPan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5431 Excellent

O MaxPan

 • Ranga
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnio na profilu byli

80292 wyświetleń profilu
 1. Nie trzeba wykluczać możliwości, że również po to zostały napisane, tak jak niektóre wtyczki do CMSów.
 2. Piszący "na pewno" o rzeczach cięzko przewidywalnych zazwyczaj traci to tak z doświadczenia. Krypto-walutami można grać na krótkich odcinkach nie dużymi kwotami ale na globalne inwestycje nie nadają się z zasady. Oczywiście wzrost o 450% w 2017 roku kusi wielu dla tego i rośnie na razie. Ale obiektywnych przyczyn wzrostu nie ma i być nie może,natomiast przyczyn czemu bańka miała by pęknąć jest mnóstwo.
 3. Mailing legalny to mailing do osób którzy sobie tego zażyczyli, dali zgodę. Reszta to zwykły spam. Aby pisać negatywy na temat usług należy bardzo dobrze poruszać się w Polskim Prawie, obecnie to już nie jest takie proste napisać z potwierdzonego telefonicznie ( karta rejestrowana) konta Google post typu "Kupiłem bramę od firmy X o ona zepsuła się po 2 dniach"/ To co w Twojej ocenie jest bezwartościowe (komentarz, że firma wysyła spam) wcale nie musi takie być w ocenie innych.
 4. Uprzedzając pytania "daleko jeszcze", wiem, że jak tylko naprawią to od razu zacznie działać forum. Przyrzyna leży po stronie hostingu więc czekają na reakcje ich "technicznego"
 5. Słyszałeś kiedyś o tym, że za negatywne opinię płacą nawet więcej jak za pozytywne?
 6. mówimy o niewłaściwym profilu linków
 7. Może mieć to negatywny wpływ jeśli wszystkie linki będą dofollow sitewide a domena na którą kierują jest słabo podlinkowana.
 8. To prawda, więc zapraszamy po przemyśleniu swojego zachowania. @nrm czasami zagląda, ale koleżance ( a obstawiam, że to pisze kobieta) nie o to chodziło, jej chodzi o "marketing".
 9. Witaj, tak sobie mówimy w tym temacie. Odkopałeś post 2006 roku aby przypomnieć komuś literówkę...zrób to jeszcze raz i zobacz co stanie się. I to jest własnie druga i ostania łyżka goryczy w Twoim garnku
 10. Tekst do 250 znaków po wygenerowaniu calkowicie wystarczy po co więcej. W tym testowym przebiegu z foto w ogóle tekst był ok 150 znaków +1 link Bo są miejscówki gdzie loginy maja być do 8 znaków na przykład a są takie gdzie minimum 6, są takie gdzie musza być cyfry i tak dalej. Xneolinks ma algorytm który sam dostosowuje się do wymagań CMS, jak dajesz "na sztywno" wtedy tam gdzie nie może wstawić Twoje imię miejscówka leci w "nieudane" bo algorytm jest wyłączony. Paczka PL3 zostanie z aktualizowana, nie dla tego że ma słaba skuteczność a dla tego, że niektóre miejscówki są dyskusyjnej "wartości" ( 3 forum na domenie .cba.pl i jedno forum na .phorum.pl linki oczywiście dofollow) dla tego ich zostawią ( można wyłączyć jednym kliknięciem) a do paczki dojdą nowe oczywiście za darmo.