MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  16663
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  470

Ostatnia wygrana MaxPan w dniu 16 Czerwiec

Użytkownicy przyznają MaxPan punkty reputacji!

Reputacja

5857 Excellent

O MaxPan

 • Tytuł
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

83000 wyświetleń profilu
 1. MaxPan

  linkowanie przejdzie do historii???

  Przecież portal internetowy skierowany do Polaków wcale nie musi prawnie być usytulowany w UE
 2. MaxPan

  linkowanie przejdzie do historii???

  Zobaczycie ile będzie nieetycznych zagrań, wlasnie w tej uchwalonej ustawie jest, mnóstwo miejsc którzy ludzie bez kręgoslupa moralnego będą mogli wykorzystywać... A wystarczylo dać na przykład obowiązek linkowania do źródła i po temacie
 3. MaxPan

  linkowanie przejdzie do historii???

  Obstawiamy w innym temacie
 4. MaxPan

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Dziwnie, ale naśi wyglądają na zmęczonych a to pierwszy mecz. Senegalczycy zdecydowanie lepiej biegają szczególne prawa strona. Bramka oczywiście pech, ale liczy się wynik.
 5. MaxPan

  Strona spada poczym wraca na swoje pozycję

  https://www.google.pl/search?q=site:kursadr.lublin.pl&ei=XwIpW_24B4uPmgXrsbuoCg&start=0&sa=N&biw=1600&bih=802 Z indeksem masz wszytko w miarę OK, strona wylatuje bo jest za słabo podlinkowana. Również może tak być ze sama web-pozycja szwankuje. Sprawdzaj ręcznie przy wyczyszczonych cookie. Jeśli reżcznie tez wypada to wtedy to co wyżej, ale bardziej obstawiałem by bląd w sprawdzaniu bo sama fraza jakaś ciężka nie jest.
 6. Cannot zakładam jesteś inteligetny czlowiek. Ktoś na przykład ma portał branża "Hodowcy jedwabnikow" sprzedaje sobie linki po 1500 zl netto i Ty teraz oczekujesz, że ktoś to Tobie napisze żebyś na przechwyconych domenach postawileś ala "serwisy", "blogi" i bedziesz brać po 1400 netto? Nie zadawajcie takich pytań bo otrzymacie lub nic nie znaczące posty lub czyjeś przemyślenie niemające nić wspolnego z rzeczywistością. Nie oczekujecie od kogoś, że da Wam na tacy model biznesowy... Pomyśli, spróbuj, przetestuj.... a póżniej watpie, że to napiszesz na PIO w dziale "Korzystajcie z tego wszyscy" ... znalazlem super branże, ceny linków takie i takie........chętnych mam więcej jak miejsc pod linki na stronie....
 7. Jeśli nigdy sam (sama) nie budowałeś linków to tym bardziej w opcym kraju tego nie zrobisz. Zostaje złecenie komuś i nie tylko na miejscu.
 8. MaxPan

  linkowanie przejdzie do historii???

  ale z tego co zrozumiałem chodzi wylącznie o linkowanie do treści pochodzących od wydawnictw, ale najśmiesznijesze jest to "Wydawcy, których treści zostaną złośliwie zgłoszone przez innego użytkownika jako chronione prawem autorskim, będą musieli najpierw wszcząć i przeprowadzić postępowanie sądowe, aby móc ponownie korzystać z własnej zawartości"
 9. MaxPan

  Yoast SEO Premium - jest jest kupować?

  Zauważyłeś, że sukces osiągają te osoby co robią nie tak jak reszta? Ja dla mnie ta wtyczka jest calkowicie bezużyteczna.
 10. MaxPan

  darmowe katalogi ponad 200

  To może Ty cos bezinteresownie, za darmo, wartosciowego udostępnij? Jeśli chcesz coś kupuć napisz w dziale "ogłoszenia i zlecenia", ale przeczytaj pzred tym regulamin tego dzialu. Możliwie, że ktoś zgłosi się.
 11. MaxPan

  darmowe katalogi ponad 200

  I mamy Tobie ją dać za darmo albo za 50 zł?
 12. napisz na support ogólnie w email mial był link do bazy. Co do update to tracisz 30% różnicy. Przykładowo kupileś za 100 USD to update bedzie kosztować cena premium-7OUSD.
 13. Użytkowniki wersji standard mają swój dzial ( prawda malo ko tam pisze bo uzytkownikow wersji standard jest bardzo mało, 99% robi update na premium) po prostu nie masz dostępu do dzialu premium....
 14. Domowy komputer? Musisz powylaczac zaporę, antivirus. Może przy sciąganiu coś zapora zablokowała lub antywirus usunąl. Trzeba paczyć problem lokalny na Twoim komputerze. Dla tego poleca się korzystać z serwerów. Generalnie masz forum supportu a to zasmiecamy temat dyskusją miedzy sobą.