Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,453
 • Joined

 • Days Won

  538

MaxPan last won the day on October 23

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,286 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

87,801 profile views
 1. Tak, jeśli będą jakieś kody napisze na PIO,
 2. Spróbuj migrować stronę przez dowolną wtyczkę do tego przeznaczona.
 3. Bootmaster nie anonsuje takie rzeczy bo wszyscy by czekali na promocję i było by zero sprzedaży w okresie po za promocją.
 4. Usprawnienia В SE::Google::ByImage dodano nowe algorytmy pracy z recaptcha, inne zmiany В SE::Yandex Dodano możłiwośc jednoczesnej pracy z OCR programowym i on-line( typu anticaptcha) В Rank::AhrefsDodano możliwosć wyboru domen Całkowie przepisany SE::Yandex::SQI, Zmieniono zbieranie danych Zrealizowano odbanowanie proxy w [PLAIN]SE::DuckDuckGo::Images[/PLAIN]В Net::Whois Dodano zbieranie dat wygaśnięcia domen Optymalizowano pracę z proxy przy dużej ilości wątków Usprawniono finckje Bypass Cloudflare Dodano tools.aparser.version(), daje możliwość otrzymać dane o wersji A-Parser Dostosowanie a-parser do zmian w wyszukiwarkach W mobilnych wynikach SE::Google::Modern Usprawniono harwest wiadomości, również wyszukiwanie linków i anchorów w wynikach "stacjonarnych" В SE::Yandex Usprawniono definiowanie captcha , również wyszukiwanie linków w cash Usprawniono harwest cen i ilości komentarzy w Shop::AmazonUsprawniono prace [PLAIN]SE::DuckDuckGo::Images[/PLAIN] z zapytaniami zawierającymi więcej jak 1 słowo. GooglePlay::Apps, SE::YouTube, Rank::Ahrefs Zmiany Naprawiono funkcję unikalizacji proxy w Windows 10 Naprawiono błąd w Check::BackLinkNaprawiono błąd niewykorzystania Content-Type в Net::HTTPNaprawiono rzadki błąd z wyborem zapytań z plików Naprawiono opracowanie przekierowan na niestandardowych portach Naprawiono wyświetlenie wielopoziomowych danych в tools.CSVline JS parsery: naprawiono problem z interface przy braku wymagających Node.js modulow JS parsery: naprawiono błąd z podlącxzniem jimp
 5. Napisz do tego człowieka jeśli ma czas wyszkoli https://www.forum.optymalizacja.com/profile/41410-~larry
 6. również szybko wyleciałeś by z forum , więc gdzie logika w tym co piszesz? a jest czemu?
 7. Idą finalne testy sytemu automatycznego odnowienia i restartowania licencji. Jeśli ktoś płaci abonament miesięcznie i abonament kończy się za parę dni polecam przedłużyć abonament wcześniej bo mogą być opóźnienia z zaksięgowaniem i opracowaniem płatności tak jak platnosci są przełączane do nowego panelu. Jeśli ktoś korzysta z programu ciągle przypominam, że w panelu klienta jest link gdzie automatycznie naliczony rabat 20% do platnosci rocznej.
 8. http://xneolinks.com/forums/docs/tools/menedzher-akkauntov-i-rabota-s-uzhe-sushhestvuyushhimi-akkauntami-v-xneolinks-r14/ Prawy przycisk myszki "Przetłumacz na język Polski"
 9. Po co zakładasz multikonta myślałeś my nie mamy nic do roboty tylko pilnować Twojego "marketingu"?
 10. na dedyku za ok 20 USD może zrobić do 3k linków w 24h, na tanim VPS do 1000. Potrzebujesz więcej? Co do bazy, jeśli baza wystawiona dla wszystkich użytkowników to staje się bazą publiczną, a co za tym idzie nie polecam docelową z niej linkować. Baza publiczna Xneolinks to baza podglądowa, ona nawet podzielona na CMS, żeby każdy mógł zobaczyć gdzie i w jaki sposób Xneolinks może dodać link. Ta baza + przykładowe footprinty na forum to doskonała podstawa do zrobienia własnej listy.
 11. MaxPan

  Cześć :)

  @Alpatorix skończ to c robisz....
 12. dobry dowcip na piątkowy wieczór. p.s dam Tobie radę - nie odkopuj tematów bo zbanuje. Odpowiadanie "witam" na wcześniejsze, stare posty nie zwiększa "licznik".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy