MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  15513
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  377

MaxPan wygrał w dniu 16 Kwiecień

MaxPan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

5295 Excellent

O MaxPan

 • Tytuł
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

79489 wyświetleń profilu
 1. To jakiś amator, kasy i tak nie dostanie przecież. Dziwi mnie, ze taka zaawansowana firma, nie może zrobić prostego sprawdzania czy strona na której są reklamy nie jest dokładną kopią inne strony w internecie. grubo, tylko co to ma wspólnego ze "spamem"?
 2. Gzie taką listę można zobaczyć?
 3. Ja nigdy tego nie stosowałem, ale dobrze wiedzieć. Co do domeny ru i skopiowanej polskiej strony biorąc pod uwagę, że domeny ru sprzedawane swobodnie dla każdego również przez polskie firmy nie bylem by taki pewien, że delikwent siedzi gdzieś pod Petersburgiem. Bardzo często to próba mylenie tropów bo niby tam nikt nie będzie szukać. Trzeba sprawdzić jaki PP jest pod banerem, bo może okazać się, że wcale nie wschodni lub przez wschodnich złodziei treści popularny. Po za włamami na strony takie stawianie kopii to to co mnie najbardziej wkurza
 4. To są kopię robione ostatnio dość popularnym wśród tych co kradną kontent narzędziem do klonowania stron. Domena i host prawdopodobnie bullet, więc pisać można do skutku. Można oczywiście załatwiać to przez Google, nie wiem jak oni reagują na te zgloszenia nigdy nie sprawdzałem. Sytuacja z 2016 roku kiedy topy na jedną obleganą frazę były robione kradzionym kontentem który był wyżej jak stron y donory pokazało ze G chyba z tym nic nie robi. Była nawet dyskusja na forum G. Jak przed tym bronić się? Nie ma panaceum oprócz wzmocnienia domeny z której kontent pociągnięty bo wymiana na tysiącach podstron zadziała do kolejnego klona. Skubańcy tak zbierają ochłapy trafiku, mi tez ostatnio trocha kopiowali strony. Możesz spróbować przez PP gdzie leją trafik, ale jeśli PP też jest "szary" to będzie zero odzewu prawdopodobnie lub jakiś email bezsensu. Też mnie to wkurza bardzo bo dobry kontent kradną, ale nie mam na to skutecznego sposobu jeśli serwer i domena bullet. Proceder będzie nasilać się bo widziałem chyba już wersje EN softu zrobili i reklamują się w Direct sprzedają każdemu.
 5. {prawdopodobnie|to|jest|zmiksowany|link} jako URL, lub jako anchor osobno lub i URL i anchorr razem. Co ciekawo autor tematu używa Xneolinks a tam jest specjalny dodatek Linki designer dając 8 linków dofollow i 2 nofollow da nam 80% linków jednych i 20% drugich i tak dalej z "golym URL", anchorem, inne dokładnie po to ten dodatek został stworzony, co więcej on to wstawia od razu w projekt w profili lub w artykule lub nawet podmienia słowa na linki zamieni ale już przez inny dodatek...
 6. Ja działam z panelu admina, hasła zapisuje na karteczce, Hasła długie z znakami specjalnymi, dużymi i małymi literami, ale to i tak ma male znaczenie. Chyba już czwarty raz Tobie pisze ten kto wchodzi nie wchodzi przez Twój login hasło... ale chyba dalej nie rozumiesz, nie ma znaczenia jakich użytkowników masz na serwerze, gości nie gości. To jak na osobistym komputerze, aby włamać się delikwenty nie potrzebują Twój login i hasło, wystarczy Windows i połączenie z internetem. Na serwerach z softami SEO nie można zainstalować antywirusów, zapór i innych rzeczy bo softy nie będą działać, nawet te najbardziej "białe". Więc najlepsze rozwiązania napisałem wyżej.
 7. oni nie włazili przy tym ataku przez logowanie Aktualizację Windowsa nawet te opcjonalne, aktualizację softów, minimalizacją ewentualnych strat. MalwareBytes zainstalowany w wersji PRO.
 8. wiadoma sprawa, prawdopodobnie z Twojego serwera wysyłali emaili. Hasła nic nie załatwiają włamywali się wprost przez windę a nie przez hasło. Jak zobaczysz logi to widać, że Phytona instalowali i inne rzeczy. Mi tylko na jeden serwer wleźli i to perfidnie na same święta kiedy tylko start stop włączałem, szybko zareagowałem bo zobaczyłem na dysku C: nowe pliki i katalogi, ale coś tam zdążyli wysłać , na szczęście serwer bullet. Aktualizacja Windows niby tą dziurę załatała, ale to tylko do kolejnego razu. On Good Friday, the Shadow Brokers released a massive trove of Windows hacking tools allegedly stolen from NSA that works against almost all versions of Windows, from Windows 2000 and XP to Windows 7 and 8, and their server-side variants such as Server 2000, 2003, 2008, 2008 R2 and 2012, except Windows 10 and Windows Server 2016. The hacking exploits could give nearly anyone with technical knowledge the ability to break into millions of Windows computers and servers all over the Internet, but those which are not up-to-date. The vulnerabilities have already been patched by Microsoft last month. So if you are using Windows Server 2008 or Windows Server 2012, Please make sure to immediate run full windows update on your server(s) to the latest available updates to patch your windows server(s) against these exploits. http://thehackernews.com/2017/04/window-zero-day-patch.html
 9. Jak dla mnie hackowanie stron jest nielegalne, zresztą jest na to w Kodeksie Karnym chyba w każdym kraju odpowiednia wzmianka. Mylicie po raz kolejny pojęcia.
 10. Problem głownie leży w tym, że sam podział naturalne, właściwe, nieetyczne już jest błędny. Podział jest prosty skuteczny-nieskuteczny, każdy zawiera jakieś działania. Co więcej każdy z nich może doprowadzić do kar ze strony wyszukiwarki. Bezpieczne tylko nic nie robienie i linkowanie z FB. @mcmagik żeby zrobić test trzeba wiedzieć jak, a uwierz mi algo ostaniu bardzo szybko ewoluuje. Autor tematu nie przeprowadzi takich testów bo nie będzie mógł. To, że ktoś mu napisze krok po kroku też nie ma co oczekiwać.
 11. a site:twojadomena.pl b site:twojadomena.pl i tak dalej harwestujesz byle harwesterem nawet darmowym jakimś, usuwasz duplikaty i dostajesz ilość podstron zindeksowanych w Google.
 12. Wideo pracy Xneolinks ( wszystkie wersje) z automatycznym rozwiązywaniem captcha przez XEvil 2.0+ Oszczędność na captcha do 90% w zależności o list, średnio ok 60-70 na bazach mieszanych.
 13. Wszystkiego dobrego Wam i Waszym rodzinom
 14. Ostatnio robiłem pewne testy i powiem Tobie bardzo mnie zaskoczyli, wynik jaki uzyskałem na początku testu był dla mnie nieprawdopodobny w ogóle.