MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  15953
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  423

MaxPan wygrał w ostatnim dniu 6 Październik

MaxPan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5512 Excellent

O MaxPan

 • Ranga
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnio na profilu byli

80857 wyświetleń profilu
 1. Budowanie zaplecza

  Po pierwsze cytujesz post z 2006 roku czyli 11 letni, co do dzielenia się wiedzą. Pomyśli stron w top 10 może być 10, a pozycjonerów są tysiące. Czy w interesie kogo kolwiek jest szkolenie sobie konkurencji? Dla tego nikt gotowych rozwiązań na tacy nie daje. Ale jeśli ktoś umie czytać miedzy wierszami, na forum jest wystarczająco informacji dla wypracowania sobie strategii seo
 2. Witam wszystkich

  Witaj na forum. Temat nazywa się "Przedstaw się", więc w odpowiednim.
 3. antaba,chyba nie czytałeś regulaminu. Dokładnie punkt o zamykaniu tematów "na życzenie". Trocha pokory bo wiedzy brak, a fikasz na tych co wiedzą w 10 razy więcej od Ciebie na temat SEO. Kolejna próba obrażania innych skończy się urlopem poza forum.
 4. [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  Ja myślę, że w tym przypadku wszytko trzyma się na Kubie, jak by on jutro zmienił pracę to nie wiadomo jak by to wyglądało pojutrze
 5. ma długi urlop 1. Za zakładanie multikont 2. Za trolling Jak by nie trollowal to by nikt nie kapnął się, że ma multikonta ukrywał się, więc po co było, nie rozumiem. na dodatek pozbył się doffolow linka z PIO z 2007 roku, warto było? Nie
 6. [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  który to serwer bo s1 blutu u mnie na razie jeszcze działa
 7. Zależy pod jakie projekty, jakie ilości, jaki budżet, pod jakie serwisy. Nie da sie tak odpowiedzieć to to same jak byś zapytał - jaki samochód kupić.
 8. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Uważam, że argumenty "pięknie wyglądają linki" w seo nie powinno się brać pod uwagę. Ale jak Wam nie przeszkadza, że bazę waszych stron sharwestuja w minutę i podadzą na tacę na forum WHT, to Wasza sprawa rozumiem, to dodaje "mocy" ? O co tu więcej, to wersja zero-jedynkowa, link otoczony słowami kluczowymi rozumiem w Twojej ocenie bardziej naturalny, bezpieczny dla wydawców i przyjemny dla oka, Więc chyba nie ma o czym dyskutować :D.
 9. Myślę, że tak jak w innych jego serwisach przychodzi na email po 1-2 dniach.
 10. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Nie jest, to nic nie daje a tworzy tylko footprinty
 11. anty-pozycjoner

  to nie ten, i ten nie jest z Katowic a z miejscowości obok Katowic
 12. anty-pozycjoner

  Zobacz dział Praca i sam porównaj, jedno i drugie ogłoszenia bardzo podobne jedno i drugie z Katowic.
 13. anty-pozycjoner

  Jak zobaczyć dział ogłoszenia i zlecenia, jest podobne ogłoszenie również Górnego Ślaska. To nie Fiskas. Wiem na 99,99 % to pisze.
 14. Opcje dodano na życzenie tych co publikują artykuły bez linków. Dużo osób wykorzystuje Xneolilnks również dla postwoania w swoim zapleczu.