MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  16302
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  440

Ostatnia wygrana MaxPan w dniu 8 Styczeń

Użytkownicy przyznają MaxPan punkty reputacji!

Reputacja

5656 Excellent

O MaxPan

 • Tytuł
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

81721 wyświetleń profilu
 1. Odpal sobie GWT i zobacz, można dać Google botu jeden URL, można dać wszystkie URL co znajdują się na konkretnej stronie. Opcja pobierz jako Google to i jest kierowanie bota Google w konkretne miejsce. W praktyce daję to, że robot indeksujący Google idzie tam gdzie Ty pokażesz na swojej domenie. Jeśli domena nie Twoja należy skorzystać z narzędzia ADD URL. Jeśli stron nie swoich jest jest więcej kupujesz pakiet w indekserze ( zewnętrznym, płatnym systemie indeksującym)..
 2. Narzędzie do prowadzenia kampanii

  U wierz mi ten co ma wiedzieć wie doskonale.
 3. Narzędzie do prowadzenia kampanii

  Właśnie o to chodzi. Temat o Google AdWords na PiO jest dość wysoko w serpach...Wiem że nie tylko link nawet nazwa narzędzia by się przydała... Póki my tu gadaliśmy temat już też w indeksie dawno, 33 minuty temu bot już zaciągnął w top. Co do usunięcia tematów jest tam taki punkt w regulaminie, zobacz sobie. Jak będziesz mieć jeszcze jakieś pytania, pytaj służymy pomocą.
 4. Narzędzie do prowadzenia kampanii

  Powiem tak, na tym forum nie będziemy oceniać tej czy inne agencji i ich nowatorskich, unikalnych, jednych na świecie produktów. Spróbuj gdzie indziej. Każde narzędzie stworzone przez kogoś jest unikalne i niema innego takiego samego co jest oczywista oczywistość, natomiast funkcjonał który oferuje może być podobny, może być unikalny. Nie oceniamy tej czy innej agencji oraz tego czy innego produktu co oferują ( pisze to już chyba 5 raz). Czemu napsialem wyżej. Jeśli to miała być szeptanka nie trać czasu Jeśli na prawdę chcesz czegoś się dowiedzieć pytaj.
 5. Narzędzie do prowadzenia kampanii

  1. Usunąłem nazwę firmy oraz nazwę w narzędziu. 2. Tak jak na tym forum głownie są właściciele oraz pracownicy innych firm seo, w zasadzie konkurencyjnych rzetelnej oceny innej firmy nie otrzymasz. Pomyśli logicznie mają zachwalać konkrecje? A jak ktoś zaczyna zachwalać to zazwyczaj to opłacona szeptanką którą piszą studenci za 0,80 zł za post, aby dorobić na czesne. Taka sytuacja. Dodatkowo jak ktoś rejestruje się na forum i zaczyna sypać nazwami firmy, produktem, to jak to zaciekawiło i jaki to funkcjonał nie oferują to podchodzimy do takich postów dość sceptycznie.Na dodatek 10 minutowy email taką sceptyczność potęguje To profesjonalne forum SEO, szeptankę to my wymyśliliśmy dawno temu, wiemy jak to wygląda jak to robi się...
 6. Nic, pingowanie już dawno nie działa. Chcesz przyspieszyć indeksacje strony, url korzystaj z opcji "pobierz jako Google" w różnych konfiguracjach oraz zgłoś nową mapę strony.
 7. Pozycjoner

  witaj nasz forum ma pewne zasady, również co do publikacji ogłoszeń. Jest odpowiedni dział jest odpowiedni wzór, kategorie, dane kontaktowe, inne zasady co do tego jak takiego ogłoszenie ma wyglądać.
 8. [Friko] Skrypt do sprawdzania dostepnosci domen (expirki)

  Na zamkniętym forum BM zaminusowali i temat wywaliły do kosza właśnie dla tego, że walnął linka i nic więcej... i jeszcze strzela fochy
 9. Kiedy google grafika aktualizuje fotki?

  Temat już był poruszany. 1. Wygeneruj nową mapę 2. Zgłoś mapę do GWT 3. Skorzystaj z opcji "Pobierz jako Google" dając opcję aby robot podążał za linkami. 4. Możesz dodatkowo linki do podstron dać do jakiegoś indeksera.
 10. [Friko] Skrypt do sprawdzania dostepnosci domen (expirki)

  Człowieku, podziękowałem za temat, napsialem, że było by dobrze trocha więcej napisać jak tylko link do githuba a Ty zaczynasz mnie obrażać....
 11. [Friko] Skrypt do sprawdzania dostepnosci domen (expirki)

  Chodzi mi o opis samego skryptu, ale OK jak uważasz. Twoje skrypty Twój cyrk
 12. [Friko] Skrypt do sprawdzania dostepnosci domen (expirki)

  Super sprawa tylko jak możesz opisuj na forum trocha bardziej szczegółowo swoje skrypty, bo Twój angielski nie wszyscy potrafią zrozumieć na githubie
 13. Więcej niż jeden key word

  tak bo odnosi się do strony, a Twoje perły co zacytowałem do typowe "wycieczki osobiste".
 14. Więcej niż jeden key word

  Jeszcze jeden taki tekst i lecisz na urlop przymusowy z forum.