Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,580
 • Joined

 • Days Won

  548

MaxPan last won the day on January 9

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,352 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

88,378 profile views
 1. tak, co nie znaczy, że jeden nie można dostosować do drugiego. Ale w zasadzie szablony pod wocommerce to inna kategoria szablonów. Nie wiem trzeba paczyć w każdym konkretnym przypadku, czasami do określonego wyglądu, działania szablonu należy dokupić płatną wtyczkę. WP trzeba optymalizować pod sklep, cześć funkcji cashować, tak z "pudelka" nie będzie to idealne rozwiązanie. Ogólnie jeśli liczysz, że tanim kosztem otworzysz sklep bo to Wordpress to się mylisz.
 2. Sam Xrumer jest 32 bitowy więc tyle ramu mu nie potrzeba, ale Xevil Beta owszem bardzo zasobożerny, 32GB uważam - to minimum. Jeśli chodzi od SO na wszystkich swoich serwerach mam wyłącznie 2012 R2.
 3. Kocham takich użytkowników, milczą od wiosny 2019, a tu nagle odkopują temat z przed 3 lat i nam oznajmiają jacy są zadowoleni z konkretnej usługi
 4. Jeśli będziesz dalej odkopywać tematy, to niestety będę zmuszony Tobie pomóc w inny sposób.
 5. Ale szablon pod woocommerce to co innego jak szablon pod WP. Najpierw sobie poczytaj. Ja w ogóle uważam, że najlepszy szablon pod woo to domyślny StoreFron jest najlepszy, oczywiście kiedy go dostosować, mądrze pobawić się grafiką, układem bloków.
 6. Jest konieczność, bez tytułu artykułu nie wystartuje, bez tagów wystartuje nawet w podstawowym trybie pracy. To jest oczywiste, że większość miejscówek wymaga tytuł, a tagi nie są obowiązkowe,
 7. Perfumy owszem branża nie łatwa, ale również daje możliwość zbierania ruchu na długo ogon, co nie znaczy że SEO jest tanie. W skrócie nie mając odpowiedniego pięciu-sześciu cyfrowego budżetu nic nie zdziałasz. Dobrze ustalona kampania Adwords, FB również musi być. Co do szopera to jak każdy gotowiec ma pewne ograniczenia ale nic czego nie można obejść, zmienić lub olać. Sklep jak sklep nic krytycznego co go skreśla nie ma, ale również nie widzę czegoś co wyróżnia pozytywnie. Ja szopera nie korzystam ale ostatnio badałem go, analizowałem ofertę i zrezygnowanym z postawienia tam sklepu. Pamiętaj jesteś przywiązany do nich i za byłe co ponad to co oferują w pakiecie będziesz płacić i nie mało. Pierwszy rok masz rabaty ale liczyć trzeba drugi i kolejne lata, żeby podejmować jakieś decyzje.
 8. Podobno, że jeśli by to była zero-jedynkowa wersja nowe domeny nigdy nie mieli by szans. Nowe zamykali by "interesy" lub kupowali domeny "z odzysku" zamiast brandu, a tak nie jest. Co raz więcej widocznych profili stron rankujących zrobione tak żeby widoczne było to co nie rankuje. Jeszce powiedz, że ma kierować się parametrami z Ahrefs, Majestic, inne Przykład realnie rankuje 1000 domen zaplecza ukryte za kolakingiem, a w profilu widoczne jakieś arty sponsoronowane, katalogi firm lub inne "towary" z seosklepów. Więc co mu z Twojej rady?
 9. Linki trzeba budować od samego początku, nie wiem co pozycjoner miał na myśli. Ale 5 miesięczna strona również tak samo "nowa". Z tym lubi nie lubi to Google nie jest kobietą. Wyszukiwarka działa zgodnie z określonym przez człowieka algorytmem. Owszem w komercyjnych branżach na bardzo ciężkie frazy wepchać nową domenę jest prawie nie możliwe, ale to nie znaczy, że nie możesz zbierać ruch na "długi ogon" na łatwiejsze frazy które bez problemu wejdą. Ja myślę, że może Ty masz budżet który Twojego pozycjonera po prostu nie motywuje.
 10. Powiedz mi Ty czytasz co ja pisze? Czy mam po 5 razy pisać to samo.... Przy profilowaniu linki trzeba wycia wyciągać z profili, przy postingu, komentarzach, wpisach w księgach gości w sukcesach, i tak dalej. Skąd koś ma wiedzieć co Ty Xrumerem robisz...
 11. To znaczy, że Xrumer ma wbudowany soft analizator, trzeba go zastosować. Zakładka tools ( co na Polski oznacza softy, narzędzia).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy