MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  17124
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  505

MaxPan wygrał w ostatnim dniu 15 Luty

MaxPan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6089 Excellent

O MaxPan

 • Ranga
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnio na profilu byli

85523 wyświetleń profilu
 1. MaxPan

  Darmowy sklep internetowy

  Fajny przycisk, tylko dając go na strone zaczyna się RODO, regulaminy i td. Ale jako darmowa alternatywa dla malego sklepu z ograniczoną ilością produktów jak najbardziej OK.
 2. Sprzedaż paczek w tym formacie jaki opisany wstrzymana. Oczywscie osoby co kupili będą dostawać aktualizacje do czasu wykupionego terminu. Planowany jest inny model spzredażowy tego typu unikalnych szablonów do mocnych miejscówek. Ozywscie szablony dalej bedą kodowane pod jedną licensję i nie będzie możliwosci kozrsytać z nich przez osoby co nie kupowałi. Nie będzie możliwosci kupić " na spólkę". Szeczególy bedą publikowane w tym temacie ale nie szybsze jak za 2-3 mięsięcy.
 3. Odpowiedż jest prosta. Soft to narzędzie do realizacji Twojej strategii SEO. Soft(autosubmitter) kupuje się wtedy kiedy wiesz co nim robić. Glównym czynnikiem rankingowym wciąż linki, linki trzeba zdobywać czymś bo chyba nie ręcznie jesli mówimy o segmentach konkurencyjnych. Skąd ktoś ma wiedzieć co Ty sobie pozycjonujesz, jaki masz poziom wiedzy i doświadcznia. Pytanie na ktore nie da się dać odpowiedzi. Są ludzi co kupili i nie kozrytają ale są rónież uzytkowniki mające naprzykłąd 25 licensji ( 50 instalacji). Wiele ma więcej jak jedną licensje. Soft dziala, zdobywa linki a jak Ty te linki wykorzystasz to już wylącznie Twoja sprawa.
 4. Ogłoszenie nieaktualnie proszę nie pisać!
 5. MaxPan

  Banowanie kont na Twitter

  A przze konto dla twórców aplikacji mobilnych próbowales Twitter ma swoje API przeiceż? Dodatkowo jest taki soft który nazywa się Zennodroid, on pracuje z androidem zainteresuj się nim....
 6. MaxPan

  Banowanie kont na Twitter

  @FrejaJeśli na gieldach szpredają w dzięsiątkach tysięcy konta Twitera również stażowe, to znaczy, że zakładać automatem można i nie wszystkie są banowawe raz mają tyle na spzredaż. Ale podbijasz i oczekujesz na przepis jak to robią?
 7. Cięszę się, że ruszylo. Oczywscie wygraly osoby co paczki kupili. Bo obecnie oni nie są sprzedawane a wylacznie aktualiziwane. Paczki kopią z prostego powodu to są miejcówki gdzie do zamieszcznia linków nie wystarczy przepisać tekstowa captcha lub jakieś dodatkowo pole. Szablony naprawdę zlożone co pokazane bylo na szkoleniu na przykladie wlaśnie jednej mocnej strony gdzie link można zamieścić ale zabespieczeń różnych, autorskich nie mało. p.s zwolenicy teorii spiskowej post wyżej nie jest "sponsorowany" bo paczki obecnie nie są szpredawane
 8. MaxPan

  Pierwsza faktura za usługę. Co wpisać?

  W PKD jest "Usługa informatyczna" a nie "Usługa internetowa". Ale to chyba nie ma znaczenia.
 9. Changelog: PL-2 updates for 6 sites. added 9 new sites. PL-3 updates for 10 sites. added 8 new sites. EN-1 updates for 2 sites. added 1 new site. EN-2 added 6 new sites. EN-3 updates for 1 site. added 2 new sites. RU-1 updates for 3 sites. RU-2 added 2 new sites. RU-3 updates for 3 sites. RU-4 updates for 4 sites. All packs removed all unavailable sites.
 10. Wersja Xneolinks 4.3.0.6 Usprawniono pracę algorytmów odpowiadających za phpbb2, php-fusion. Dodano opracowywanie nowej captcha w SMF forum CMS. Dodano nowe funkcję w algorytm My-forum CMS. Usprawniono algorytm automatycznego (bez innych softów czy serwisów) rozwiązywania matematycznych captcha i captcha tektowych. Usprawniono pracę z pocztą w środku makrosów. Usprawniono algorytm wyszukiwania fragmentów tekstów jeśli postujemy bez linków. Dodano możliwość pracy z danymi bez linków w makrosach. Usprawniono algorytm wyszukiwania na stronach Key-captcha. Dostosowano do zmian algorytm wyszukiwania "niewidocznej" Recaptcha2. Usprawniono logikę pracy z PB3, IPB4 CMS. Poprawiono makros «>findfields=true».
 11. Link usunąłem, post edytowałem. Powiedz mi "kolego" jaki trzeba mieć iloraz inteligencji żeby próbować spamować forum dla pozycjonerów linkiem do firmy SEO?
 12. Szkolenie dla początkujących zrobimy w piątek 15.02.2019. Początek o 17.00 Będą to podstawy podstaw, jak zainstalować jak utworzyć pierwszy projekt, jak rozwiązywać captcha, inne. Zgłoszenia na szkolenia należy wysyłać mi w wiadomości prywatnej na OFICJALNYM FORUM XNEOLINKS. W treści wiadomości należy podać email na który przypisana licencja ( na ten email przyjdzie link do rejestracji na konferencje za ok 1h pzred początkiem konferencji).
 13. MaxPan

  Struktura adresów URL

  Zgadzam się w 100% to nie jest czynnik decydujący, jest to dobrze, nie ma i bez niego można sobię poradzić.
 14. MaxPan

  Struktura adresów URL

  Anchor w URL moim skromnym zdaniem pomaga ale nie gwarantuje w żaden sposób TOP, powiem więcej żeby ten URL zadziałał na plus trzeba poczynić również inne kroki w optymalizacji.
 15. MaxPan

  Struktura adresów URL

  A kto napisał, że fraza w URL gwarantuje TOP, bo ja nie? Najpirw piszesz, że top to całokształt dzialań co jest oczywstą czywistością, ale dalej wykluczasz jeden z prawdopodbnych elemntów tego całoszktałtu.... bo to całokształ decyduje. Masło maślane.