MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  15343
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  357

MaxPan wygrał w dniu 20 Luty

MaxPan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

5207 Excellent

O MaxPan

 • Tytuł
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

78607 wyświetleń profilu
 1. Dalej nie rozumiesz, że jest na forum już temat o Scrapebox od siedmiu lat i Twoje pytanie nie jest jakieś wyjątkowe żeby założyć kolejny? Ba forum Xneolinks robisz identyczne jest temat poświęcony v 4.2.5-4.2.6 Ty nagminnie zakładasz kolejne....
 2. @droopy ostanie ostrzeżenie słowne za zakładanie tematów bez sensu. Temat poświęcony SB jest na PiO od 7 lat .Robisz to nagminnie i celowo również na innym forum.
 3. Ale przecież fix wydały dzisiaj a 14 godzin temu Tobie odpisali że ta opcja już poprawiona. Kiedy psiałeś ten post 2 godziny temu już aktualizacja już byla wgrana na serwer. Bardziej ekspresowo nie dało się.
 4. Została opublikowana nowa baza dla użytkowników Xnolinks 6642+ sukces linków for Xneolinks 4.2.5 @droopy Coś mi mówi, że trzeba utworzyć ticket na support jeśli wszytko wskazuje, że coś nie tak z softem. Ja z proxy nie korzystam więc nie powiem
 5. Nowa wersja łapie w pierwszym etapie czy jako dodatek? Najlepiej to na suport zgłaszać bo to czyta koder odpowiedzialny za kod lub Admin odpowiedzialny za całość, ja mogę i zapomnieć a ekipa niestety to forum nie czyta. Oczywiście zakładam, że CMS detektor dajesz do 200 wątków, na słabym VPS do 50. Przy nieprawidłowym ustawieniu wątków do maszyny będzie wylatywać lub zawieszać się. I nie da się w jakiś sposób obejść bo soft nie może określić moc maszyny ( cyfry w VPS zazwyczaj kłamią i to mocno), na serwerach może być inny soft. Ilość wątków trzeba ustawić samemu. Dodatkowo każdy soft który wylatuje czy wiesza się w środowisku Windows zostawia "ślad" w logach zdarzeń najlepiej kod tego błędu dać na support oni dokładnie powiedzą czy to błąd w sofcie, czy dużo wątków czy może coś lokalnie.
 6. Wyedytowałem, ciekawo czy autor tematu nie straci zapal do dyskusji
 7. Miałem tam 2 domeny kiedyś, wiec tak zniechęciły mnie tym przeniesieniem, że nie opłaciłem a na after zleciłem przechwycenie swoich domen. Na szczecie wartość te domeny mieli nie taką oczywistą i nikt inny nie zgłosił się z przechwyceniem a tak musiałem by jeszcze licytować. Az ma identycznie, od lat swoją domenę chce przenieść ale jakoś te formularze, skany dowodów ciągle mnie zniechęcają. Ja myślę, że za niedługo to jakoś ustawowo określa bo nie może być tak że rejestrują domeny bez tego wszystkiego a już do przeniesienia wydać kod online problem. Chyba najbardziej sprawnie działa to w Hekko i After ( w after trzeba tylko pamiętać hasło drugiego poziomu) - 1 min i domena przeniesiona.
 8. Wersja Xneolinks 4.2.5 Ta aktualizacja nie jest kompatybilna z poprzednimi wersjami dla tego nie jest zalecane robienie aktualizacji w trakcie linkowania projektu. Tylko po zakończeniu aktualnego projektu należy robić aktualizację. Zmiany w nowej wersji to również zmiany strukturze bazy danych, należało te dane zoptymalizować ta zwieszenia prędkości nie zmniejszając skuteczności. Zmiany w podstawowej logice oprogramowania,praca z CMS Zwiększono skuteczność na Snitz cms. Zwiększono skuteczność na phpDolphin. Dostosowano Xneolinks do nowej wersji CMS. Zwiększono skuteczność na Joomla. Zwiększono skuteczność z Discuz CMS. Skorygowano prace z miejscówkami gdzie jest potwierdzenie konta przez email. Zwiększono skuteczność zakładania tematów. Zmniejszony obciążenie na CPU. Przyspieszono trzeci etap. Zwiększono skuteczność na WP. Skorygowano wyjątki dla dynamicznych stron rejestracji i autoryzacji. Zwiększono ilość błędów opisywanych dokładnie w logach. Zoptymalizowano wszystkie makrosy CMS, usunięto programowe zatrzymania w procesie aktywacji. Ta zmiana dala kolejny przyrost szybkości nie zmniejszając skuteczności. Zwiększono skuteczność wewnętrznego OCR na captcha matematyczne, tekstowe captcha. Dostosowano algorytm wysyłania recpatcha2 na serwis 2captcha.com. Na życzenie użytkownika "Jan: usunięto czapkę Mikołaja na logo. Proxy Przepisano algorytm sprawdzania proxy. Teraz przed startem soft testuje proxy nowym algorytmie z wizualizacją tego co robi. Teraz dla sprawdzania CMS wykorzystuje się proxy zgodnie z nowym algorytmem, istnieje możliwość wyłączenie sprawdzania CMS przez proxy. Zmiany w systemie makrosów Poprawiono makros >wait na 6 kroku. Zmiany w dodatku "Detektor CMS" Ustawiania detektora teraz zapisywane na stale do bazy danych. Poprawiono wizualne opracowanie błędu kiedy detektor działa przez proxy a proxy nie działają. Zmiany w harwesterze "XneoPars" Aktualizacja algo harwestowania Google. Zaktualizowano algorytm harwestowania Yandex. Inne zmiany Dodano powiadomienie wyłączenia sprawdzania CMS. Optymalizacja przy pracy z dużymi listami. Zwiększono szybkość wgrywania danych przy otwartych identyfikatorach. Zwiększono szybkość wgrywania danych przy wznowieniu wykonania. Teraz w ustawieniach przeglądarki ( włączenie/wyłączanie javascript, css, jpg) można przepisywać konkretnie do projektu. Poprawiono algorytm sprawdzania poprawności linków przy włączonym harmonogramie. Poprawiono zapisywanie logów przy awaryjnym zawieszeniu/restarcie serwera. Dodano nowe błędy w manager logów przy błędach z recaptcha2. Wizualne zmiany.
 9. Tak z doświadczenia, osoby które pozycjonują strony w czołówce nie piszą ogłoszenie na PiO, że szukają nowych klientów na 200 zł netto abonament jako plus wpisując "mistrzostwo" 2011 roku , nie korzystają z działu ( korzystaja z darmowych kodów) gdzie rozdają darmowe kody do katalogów,,, inne obiektywne i subiektywne oznaki.. Jasne, że nie ale Ty wpadasz na 5 min piszesz teksty jak z kiepskich obiecanek przedwyborczych ( kontent niby jest ale sensu w nim mało) Przecież korzystasz z publikera, po co Tobie co innego Dobra nie ma co dyskutować o czymś czego nie rozumiesz. Trzymaj się cieplutko.
 10. Kochany jesteś. czekam na nowe "perły". Mariusz już Tobie napisal nie ma sensu dublować. Ostanie Twoje akcje "wpadam na PiO na 5 min piszę 5 postów" niestesty nadają się do dowcipow. Tak w skrócie
 11. Musze zebrać wszystkie posty "Mistrza w pozycjonowaniu" i w dowcipach zrobić osobny dział, to co on wypisuje jest naprawdę "mistrzostwo".
 12. Nie. w domyślnej konfiguracji tego nie zakładano i nie widzę sensu czemu to ma służyć. Ale zawsze możesz napisać swój makros, który bez problemu zrobi dokładnie co piszesz. Pytanie tylko czy to ma sens, chyba łatwiej takie coś załatwić składniami i synonimami, może nie trafisz w 100 URL a w 99 lub 102 ale i tak taki "tanieć z bębnem" ma bardzo odlegle znacznie w odniesieniu do SEO.
 13. To jak z każdym programowym OCR jak nie działa na standardowych portach trzeba otwierać niestandardowe dodając wyjątki w zaporę ( na serwerach z softami seo w ogóle polecam zaporę wyłączać i odpalać te softy nie na domowym komputerze/laptopie).
 14. Z rejestracją kont na FB to takie proste nie jest, jeśli chodzi o aktywację przez telefon. Jest jeden myk przy pomocy ZnenoDroida odpalając mobilne aplikacje w środowisku android, resztę pisać nie będę aby nie palić tematu. Ten kto wie ten zrozumie