MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  520

MaxPan last won the day on April 19

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,178 Excellent

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

86,114 profile views
 1. Wersja Xneolinks 4.3.0.8 Spis zmian Dodano możliwość pracy z nowymi wersjami przeglądarki. Teraz możesz wybierać optymalną do swoich zapotrzebowań wersję. Default ( przeglądarka domyślna która jest w ustawieniach Xneolinks). Chrome 21. Zaktualizowana wersja zawiera wiele poprawek, nowych opcji co zwiększa stabilność i skuteczność. Chrome 67 Beta ( nowoczesna wersja przeglądarki zawiera lepsza pracę z javascript, graficzną wizualizację procesów ( ta wersja była na szkoleniu). Wybierając ten typ każdy użytkownik będzie mógł mieć podgląd na czynności które wykonuje Xneolinks na stronie www. Ale należy pamiętać ta wersja to wersja BETA może zawierać nie wykryty w czasie alfa testów błędy. Wykorzystanie tej wersji przeglądarki nie jest obowiązkowe. Można dalej działać na domyślnej przeglądarce. [!] Bardzo ważne dla nowej wersji Xneolinks należy zaktualizować pakiet "Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015", wszystkie kolejne wersje Xneolinks będą domyślnie wymagać tą bibliotekę. Dodano możliwość wyszukiwania w projektach. Teraz łatwiej znaleźć potrzebny projekt. Dodano testowanie poprawności projektów w harwesterze. Poprawiono sprawdzenie stan konta przy pracy na API Xevil i Capmosnter we wszystkich dodatkach. Poprawiono identyfikację Joomja w najnowszych wersjach. Исправлена логика работы с ExBB CMS. Zwiększono skuteczność a algorytmie CMS. Zwiększono skuteczność a algorytmie CMS ExBB. Poprawiono wizualizację skuteczności przy ponownym uruchomieniu. Poprawiono licznik czasu linkowania. Poprawiono algorytm importu danych w dodatku "Menedżer profili". Poprawiono wizualny prekos tabelki w HTML wersji raportu. Dodano nowy algorytm generowania adresów email. Teraz liczba zainteresowań dodanych do opisów profili jest zapisywana w plikach projektów. Poprawiono algorytm importu danych w dodatku "Menedżer profili". Zmiany w logice wyjątków CMS. Zmieniono ustawienia domyślne Xneolinks na bardzie odpowiednie. Zmieniono algorytm zapisywania nofollow/dofollow linków w raportach. Poprawiono logikę automatycznego generowania linków w dodatku Linki Dizajner Dodano automatyczne zamykania procesów przeglądarki przy wyłączeniu. Poprawiono bląd z podwójnym otwarcie folderów z raportem. Teraz w plikach projektów zapisywane są dane o typach publikowanych treści (komentarze, tematy, inne). Poprawiono zapisywanie .txt raportów na niektórych wersjach Windows. Dodano nowe algorytmy w post/get zapytaniach. Poprawiono stabilność Xneolinks, dodano graficzne zmiany.
 2. MaxPan

  XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

  Jeszcze raz napisze to są kody WYŁĄCZNIE do zakupu Xrumer+ XEvil z 50% rabatem, czyli 175 USD, TYLKO I WYŁĄCZNIE W ROSYJKOJĘZYCZNEJ WERSJI STRONY ZAKUPOWEJ, różne kombinacje z przedłużeniem abonamentu nie będą działać, nie marnujcie mój i swój czas przed świętami. @Matusik Tobie zaraz wyślę nowy kod.
 3. MaxPan

  XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

  Kod i instrukcję jak z niego skorzystać wysłałem na PW
 4. MaxPan

  XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

  Jeśli ktoś potrzebuje mam kody rabatowe obniżające cenę Xrumera+XEvil o 50%. Promocja od teraz do 27.04.2019. Jedyny minus to trzeba kupować przez panel rosyjsko-języczny ( soft oczywiście kupuje się jeden, czyli z językiem angielskim, nawet częściowo Polskie tłumaczenie jest). Kod działa tylko na płatności online dostępne w panelu. Plusem jest jeszcze to, że przy zakupie przy pomocy tego kodu automatycznie dostaje się dostęp do Xevil Beta 4 czyli automatyczne rozwiązywania Recaptcha 2. Jeśli potrzebujecie kod piszcie w PW, Duży tych kodów nie mam a kody jednorazowe. Jeśli ktoś jest zdecydowany i chce kupić to jest to niezła oferta. Xevil z automatycznym rozwiązywanie ponad 7500 captcha + Recaptcha 2 można podłączyć do wszystkich softów działających z API 2captcha, Anticaptcha, Antigate, inne
 5. Zawsze mieli, zresztą widać teraz i było widać wcześniej to w TOP. A osoby od marketingu w wyszukiwarkach musieli to mówić i mówią bo ilość domen EMD jest ograniczona a potwierdzać, że ktoś na stracie ma lepiej jak inni było niezgodne z ich oficjalną ideologią. Test na to czy EMD domena rankuje lepiej od innej w tymi samymi parametrami jest na tyle prosty, że tylko totalny SEO leń ten test nie robił.
 6. Ale w czym jest problem, jakiś sklep nie chciał sprzedać telewizor bez dodatkowego ubezpieczenia? Czy ta opcja jest obowiązkowa? Nikt nikogo nie naciąga. Wiele razy proponowano mi taką usługę po odpowiedzi " nie interesuje mnie ta opcja" temat zamyka się. Tak jak piszę odys wiele producentów ma możliwość przedłużenie gwarancji, często bezpłatnie wyłącznie po zarejestrowaniu produktu. A wiele na przykład skraca ogres gwarancyjny jeśli produkt jest kupowany na FV. Mój Teść kupił dodatkowe ubezpieczenie/gwarancje razem telewizorem i skorzystał, zapłacił jak dobrze pamiętam 450 zl dodatkowo a po 3 latach wymieniły mu matrycę za 1200 zł + robocizna.
 7. MaxPan

  Ahrefs już płatny - jakie narzędzie używać ?

  Mion, to Wietnamczyk pisze z translatora, reklamują "narzędzie" trzech takich samych już zbanowałem....
 8. MaxPan

  Linkowanie wewnetrzne

  Krzysiek, mogę się założyć nie uwierzy, bo PR jest funkcją logarytmiczna i koniec, link przekazuje link juice i to jest funkcja odejmowania i dodawania. Za chwilę dowiemy się, że nie znamy się i będzie koniec dyskusji
 9. MaxPan

  Ahrefs już płatny - jakie narzędzie używać ?

  Wietnamski "marketing" zaraz poleci link 5...4...3..2...1...
 10. MaxPan

  Ghost CMS hosting

  Zadałem pytanie....
 11. MaxPan

  Linkowanie wewnetrzne

  Opowiedz mi jeszcze o tym PR i jak go sprawdzasz? Niestety ale wcale nie rozumiesz....
 12. MaxPan

  Ghost CMS hosting

  @adamsky2123Będziesz tak ciągle zakładać nowe konta? Wiesz, że to zabronione regulaminem? https://www.forum.optymalizacja.com/profile/53492-adamochnik
 13. MaxPan

  Linkowanie wewnetrzne

  To co piszesz jeszcze ciekawsze, są portale co maja 200 linków wewnętrznych z głównej. idąc Twoim tokiem myślenie rank( czym to mierzysz?) bedzie zerowy?
 14. MaxPan

  Linkowanie wewnetrzne

  Nie osłabia jeśli nie masz zdublowanego kontenta w wewnątrz serwisu.