MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  16947
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  489

MaxPan wygrał w ostatnim dniu 12 Październik

MaxPan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5992 Excellent

O MaxPan

 • Ranga
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnio na profilu byli

84184 wyświetleń profilu
 1. MaxPan

  dzień dobry!

  Witam, już miałeś (aś) na tym forum konta, dwa, to trzecie myślisz, że uda się Tobie zaspamować forum spamerów? ..........ja myślę, że mieszkancy innej miejscowości na literę G będą zaskoczeni, że teraz będą mieszkać w Płocku, trocha to kilometrów jest, prawie pól Polski.
 2. MaxPan

  Skąd ruch organiczny ?

  Problem w tym przypadku uważam, leży w tym że próbujesz oceniać jako "potencjalny klient" a wcale takim nie jesteś. Wiem z własnego doświadczenia- czym więcej opcji wyboru dajesz tym bardziej klient nie może zdecydować się i zaczyna zajmować czas pracownikom. Na zamówieniu na którym zarabiasz 200 zł brutto grafik siedzi parę godzin nanosi 20 poprawek i w końcu jego pensja przekracza Twój zysk Papierowych torebek nie drukowałem i ale materiałowe owszem i nawet szyłem ( nie osobiście). Najlepiej zarabiało się kiedy masz parę typów, zwykły sito druk i "do widzenia". Decyduje cena. Te wszystkie bajery że super jakości, ekologiczne, nie są decydującym ogniwem dla tych na których realnie możesz zarobić. A to że wydrukujesz 4k torb dla "stowarzyszenie wegan i wegetarian" to pogody nie robi. Jeśli dotrzesz z ceną a później już z jakością do klienta końcowego bedzie to kręcić się. Hurtownicy już dawno drukują na Ukrainie niestety, przy tak dużej różnicy w cenie pracowników i podstawowych kosztów nie ma szans na uczciwą konkurencje. Nie wiem czy wiesz ale druk a6 ulotki 10 000 szt z wysyłką do Polski z Kijowa to ok 160 zł. Na torby ceny nie pamiętam ( widziałem oferty) ale sam rozumiesz na jakim poziomie może być. Dodatkowo na druk, poligrafie nie ma cła. Ładują busy, TIRy wszytko, cukierki brandowane, ulotki, kalendarze, plakaty powiem więcej sporo producentów ma teraz maszyny zakonserwowane przyjmują zamówienia drukują na Ukrainie i przywożą do Polski wydając za własną produkcję. Pracownik pracuje za 100 USD tam, prąd tańszy, papier też mo mają papiernie i lasy. Musisz zobaczyć co na rynku "Króluje" jaki to produkt, czyj, gdzie drukowany, w jakiej cenie. Chcesz być dalej "w grze" musisz szybko reagować na rynek/ Co do SEO to nie wiem czy mając top1 na te frazy które "pchasz" będziesz mieć ilość zamówień która będzie dla Ciebie właściwa. Możliwie "dlugi ogon" bardziej by sprawdzał się, trzeba testować. W tym przypadku stawiałem by na kompleksowe dzialania z SEO jako jeden, ważny ale jeden z wielu składników. Wizualnie strona Twoja mi nie podoba się, trocha przestarzała.
 3. MaxPan

  Kłopoty G. w Polsce - mensis

  A może 3 mln użuytkowników przyplynelo ale nie koniecznie korzystają z G
 4. MaxPan

  Suchar :)

  strona/pl/ więc to chyba nasi rodzimi "pozycjonerzy".
 5. MaxPan

  Suchar :)

  E tam, ostatnio ( dzisiaj) nawet japońska marka samochodowa wprost na docelową próbowala linkwoać z PiO
 6. MaxPan

  Suchar :)

  wiem ja cierpliwie obserwuje, ciekawi mnie jaka będzie "docelowa"
 7. MaxPan

  Cześć!

  Na forum o pozycjonowaniu istnieją zasady i również miejsca gdzie link można "dać", kto a kto ale Ty chyba o tym wiesz doiskonałe. 2 razy jego link usunąłem na trzeci dam urłop.
 8. MaxPan

  Luźna propozycja

  Żeby stworzyć "dobry" SWL nie trzeba robic "burzy" mózgów bo skaldniki tego koktajlu waidome nawet początkującym. Czemu wtedy nikt nie tworzy kolejnych SWLów? Odpowiedż jest banalnie prosta bo przy obecnym modelu i stanie rynku jest to aoplacalne. Jeśli nie rozumiesz czemu, to jeszcze za szybko Tobie robić taki SWL. Jedno to hadel punkami inne to zrozumienie projektu, co rankuje co nie, przygotowanie na to że Google jednym przyciskiem zbanuje wszystkie domeny w systemie, oglaguje, wyżeruje moc. Ilość kasy którą trzeba wlożyć w system można zainwestować w bardziej bezpieczny i przewidywalny biznes. Jeśłi myślisz, ze będzie to wyglądać tak że ludzie rzucą się i bedą stawić wartosciowe strony pod SWL to mylisz się poraz kolejny. Ten kto wie jak to robić i ma czas postawi sobie zaplecze nawet pod ADse i zarobia więcj jak na punkach, te strony będą bardziej bezpieczne bo "weekendowe"pozycjonerzy nie będę linki z nich rzucać do DT po raz 30-ty. I wiele innych zmiennych. Jeśli zrobienie SWL pod Polski rynek SEO miało by sens ( w mojej ocenie) dawno to zrobiłem by bo mam wszytko co do tego jest potrzebne, ale nie robię. p.s To moje prywatne zdanie absolutnie nie musisz nim sugerować się.
 9. Napisze jeszcze raz, on ma bana nie za relacje lub brak relacji z Tobą, on ma bana za multikonta. Miał karę "w zawieszeniu" teraz została odwieszona.
 10. Bana masz za multikonta nawet na to konto Kinga24 również miałeś drugie, nie mówiąć a tych z "męskim" loginem. , zgodnie z 9 punktem regułaminu a nie za to że nieodpwidasz na wiadomości.
 11. MaxPan

  [info] Pierwsze kasy online od stycznia.

  Koledzy machloje z VATem nie robią się na kasach fikalnych, chyba że mówimy o jakiś groszowych sprawach na zasadzie, hotel, jedzenie jakiegoś przedstawiciela handlowego który dotychczas zbieral nie swoje paragony. Na dużą skale kombinacje z VATem robią ze zwrotami VATu, wszyscy o tym wiedzą piszą o tym gazety i internet. Wystarczy tam uszczelnić. A takie "MISie" czyli male i średnie firmy po prostu nie mają narzedzi, żeby takie nómery robić. Tylko prawda jest taka że MiSia łatwiej nagiąć wymyśleć dla niego nowe utrudnienia i odhaczyć że system został uszczelniony.
 12. Zróbcie gieldę odzrucony tekstów i spzredawać hurtem w paczkach
 13. Jak mówił klasyk 'Nie idźcie tą drogą".
 14. Ja myślę, że taki doradca przerabiał to w razy wiecej jak pozycjoner.