Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,500
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  537

MaxPan last won the day on September 5

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,272 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

87,568 profile views
 1. Kup sobie licencje, bo piszesz w ogóle nierealne rzeczy Aktualizacja A-Parser Pro -> Enterprise kosztuje $89 pisze to w panelu klienta i wcale nie trzeba kupować a-parser żeby to zobaczyć.
 2. Nastawienie takie, żeby zaoszczędzić Tobie 80 USD netto. Na 99,99% nigdy nie skorzystasz z API nawet jeśli kupisz Enterprise, bo to dość specyficzna opcja i są nie wiele rzeczy do których to można wykorzystać i nie związane to s SEO wprost. Nie chce dalej z Toba spierać się. Kupuj co chcesz .
 3. Mam 6 licencji PRO, uwierz mi nie zawracaj sobie na tym etapie głowy. Nie znam nikogo kto ma Enterprise i korzysta z API, Ty chyba nie rozumiesz nawet co to takie. Wczoraj chciałeś a-parser na VPS Windowsa włączać razem z Xevilem....
 4. A po co Tobie Enterprise? Przed tym jak zadawać pytania przeczytaj dokładnie co jest co. Jesteś w stanie napisać, zlecić do niego API i wiesz jak go wykorzystać? Bo tylko i wyłącznie tym te wersji różnią się.
 5. nie, za BETA trzeba dopłacić ( abonament za pół roku teraz) lub kupić w promocji ( której teraz nie ma). Zwykły Xevil nie lamie Racaptcha 2. Beta 4 lamie, ale żeby ją dostać trzeba będzie dodatkowo zapłacić abonament za Xrumer za pół roku od razu.
 6. Zwykły Xevi będzie pracować ale będzie czas od czasu prawdopodbnie zawieszać się. Xevil Beta 4 nie będzie działać w ogóle. W temacie a-pasera na tym forum napisałem jaki sewer trzeba są tam nawet kod rabatowy.
 7. Pracować a-parserem przez windows to jak Porsche Cayenne orać pole, można ale po co. A-parser trzeba stawić na tani VPS Linuxowy.
 8. Pod XR lepiej Bulletproof sewer na przykład AstrpVM, pod Xneolinks proxy
 9. a niby czemu ma być tak samo traktowany klient który płaci 6k i 600 zł?
 10. do jakich katalogów? Kto teraz pozycjonuje katalogami znasz takich? Jeśli to dobry blog z ruchem, to może starczyć na jakąś prostą frazę, nie myślałeś o tym? Jeśli agencja ma dobry ranakujący PBN, lub inna sieć zapłeczówek 2 godziny nawet za dużo na wstawienie linków. I będzie to rankowąc na jakieś proste i średnie frazy. Więc o co Tobie chodzi? To biznes. Jeśli klienta te frazy satysfakcjonują a oni ich robią, więc co kogo obchodzi jak, jakie maja koszty i ile czasu na to poświęcają. Jeśli klient zarabia na współpracy więcej jak ma na FV to po co Ty chcesz go uszczęśliwiać na silę?
 11. Widziałem, ale i tak są segmenty gdzie oni w mojej ocenie bezkonkurencyjni. To nie jest hosting dla wszystkich.
 12. Xneolinks nigdy nie będzie skalować się jak zenek. Nie da się autosubmiter skalować jak zenka, po-prostu nie ma takiej technicznej możliwości. Xneolinks to nie tylko wątki przeglądarki. Piszesz o 50 wątkach dla Xneolinks to nie realna liczba w 99% szablonach. Jeśli serwer pozwala najlepsza skuteczność Xneolinks osiąga na 20-30 wątkach. Na tanich VPS należy pracować do 10 wątkach, na lepszych dedykach ok 25 watch, ale na takim dedyku u mnie jeszcze Xrumer chodzi na ok 150 watkach i Xevil beta na 32 wątkach ( ok 98% CPU)..
 13. 1.soft potrafi automatycznie rejestrować i wykorzystywać tymczasową pocztę mailforspam.com. Nie polecam. Polecam pocztę na własnej domenie. 2.Tak można ustawić, że jeśli w liście jest x% błędów będzie linkować ponownie, lub bezwiednie próbować linkować ponownie nieudane miejscówki. 3. Chodzi dokładnie o to co napisane, po ilu nieprawidłowych prób rejestracji "odpuścić" miejscówkę. 4.Tak, ile trzeba ustawić to zależy od serwera, łącza na tanich serwerach do 10 na dobrych drogich 30. Na to pytanie nie da się odpowiedzieć precyzyjnie. 5. Xneolinks soft wielowątkowy zarówno moduł przeglądarka jak i post/get. Tak, może sprawdzać wiele URL na raz. Czas oczekiwania to ile czasu soft czeka na załadowanie strony. W tym przypadku będzie czekać 25 sek. Ilość wątków zależy od mocy serwera i łącza.
 14. ale co ty nie wiedziałeś że pole dance to taniec na rurę? Wiec co ma być w serpach kółko różańcowe?
 15. Witam dział ogłoszenia i zlecenia, jeśli szukasz podwykonawce. Co do reszty z takim budżetem raczej FB będzie prawdopodobnie lepiej konwertować
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy