MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  15445
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  366

MaxPan wygrał w dniu 23 Marzec

MaxPan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

5260 Excellent

O MaxPan

 • Tytuł
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

78840 wyświetleń profilu
 1. Problem nie tyle w tym, że takie firmy powstają bo zawsze będą osoby które chcą "zarabiać" w taki sposób. Taka firma musi gdzieś "kotwiczyć" swoje usługi, przekierowywać połączenia. Jeśli uniemożliwią takim "artystom" podpisywanie umów z realnymi firmami telekomunikacyjnymi ten proceder skończy się. Wystarczy bardziej rzetelna weryfikacja. To tak samo jak z SUBsms wiedzą, że to w 99% moralnie bardzo pozderzany "biznes", ale nic z tym nie robią bo kasa "zgadza się". Medialnie to fajnie sprzedaje się chodzi firma po domach i namawia starsze osoby, tylko nikt nawet nie próbuje kopać dalej. Połączenia przecież dalej ktoś obsługuje, fakturuje a ta firma co chodzi po domach tylko narzuca swoją marże. Taka firma to tylko odwala czarną robotę, ale cały łańcuch od tego białym się nie staje.
 2. Już nawet 2.01 chyba wgrali, a 2.0 była już dawno.
 3. Kolega wyżej "NIEmarcin" gadał sam ze sobą bo wyżej było inne jego konto "Czysto". A na PiO posiadanie wiele kont zabroniono.
 4. Bardzo dobry pomysł zakładać multikonta i sam ze sobą gadać, mistrzowskie zagranie....
 5. 3-4 k sama robocizna za 2 dni roboty to nie przesadzony budżet, 1000 zł miesięcznie już tak Dla tego w tej branży tak jest...
 6. Wiem, również, że specy od klimatyzacji też cenią się, i to całkiem, całkiem. Mam nawet znajomego hydraulika który na zamówienia poniżej 400 zł nie wyjeżdża, odmawia - mówi, że wymiana uszczelek to działka tych co nie potrafią zrobić nic bardziej ambitniejszego.
 7. są artyści co i za 100 zł zagwarantują topy, 3 miesięcy gratis umowa na 36. Strzeliłem nawet nie sprawdzając bo to nie była oferta chyba 3 razy napsialem, jeśli ma 480/m wyszukiwań to realnie jest 300-400. Najlepiej oceniać cenę frazy od ceny adwordsów.
 8. Ale dla Pysia to nie jest oczywista oczywistość.
 9. Chyba nie za bardzo rozumiesz sedna tematu. FV wystawia firma telekomunikacyjna która i "kasuje" klienta a nie Ty ( Plus,Tmobile, Play, inne) to ta firma obciąża konto. Natomiast aby otrzymać kasę od operatora świadczącego usługi premium SMS (Homepay, dotpay kwity wystawisz Ty).
 10. Jak Ty to sobie wybrażasz, że ktoś za jednorazową opłatę będzie pozycjonować tą frazę? Pozdrawiam Rysio.
 11. Napisałem domena. Zapytałem czy strona ma być pod rynek PL a .pl to domena. Domeną która sobie wymyśliłeś może być już zajęta. Nie ukrywam polowe tego co piszesz po prostu nie rozumiem Zależy co chcesz osiągnąć w zasadzie algo tylko teraz zaczęło odróżniać "sieczkę" od "pisanki", do oceny merytorycznej algorytmowi jeszcze jak świni do nieba. Jeśli chcesz miećlinki naturalne tzreba mieć ciekawy kontent, wtedy może ktoś i podlinkuje. Z naciskiem na może. Moc można łatwo sprawdzić kupujesz najpierw na testowa domenę, jeśli "moc" jest to kupujesz na docelowa. Kwestia "przyłożenia" to już inna historia. Do linkowania trzeba doświadczenia lub "trenować" się na domenach testowych. Najlepiej nie na swoich.
 12. Trocha chaotyczny Twój post ale spróbuje odpowiedzieć Domenę mając do wyboru oknawarszawa.pl i okna-warszawa.pl z doświadcznia wybrałem by tą drugą Jeśli strona pod PL staw na .pl jesli wolna ale może być i .eu i .com i com.pl. Strona powina prawidłowo działać na urzadzniach mobilnych obecnie to jak depilacja u kobiet, jest niezbędna. Hosting nie ma znaczenia, każdy stabilny i dostosowany do "wagi" strony i ruchu będzie pasować. Polecam kolegę swits.pl wyżej, doskonałe nam współpracuje się już od lat
 13. A co ja wyżej napisałem i co cytujesz nie klimatyzacje KIelce? Jeśli aluzje o Home Page nie zrozumiałeś, tłumaczę ilość wyszukiwań nie ma nic wspólnego z "ceną" frazy. Napisałem tobie cenę, ale nie jest to oferta z mojej strony.
 14. @Kabtus Fraza Home Page ma Około 2 710 000 000 wyników więc ma kosztować ze 100k brutto? klimatyzacja kielce na oko ok 1000 zł netto, ale uprzedzam to nie oferta,
 15. W panelu klienta jest dostępna nowa wersja sygnowana numerem 4.2.7.2 Główne zmiany dodano obsługę nowych CMS przy pomocy otwartych matrosów, zmiany w/d Waszych zgłoszeń, dostosowano algorytm do nowej wersji PHPbb, dostosowano ADDurl do zmian w Google, w API "Speed links" dodano zabezpieczeniem przed ponownym wysłaniem tego samego URL, dodano obslugę znaków specjalnych w haslach, inne