Jump to content

AutoSurf

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://turboxtraffic.com/rejestracja.php?id=516

Recent Profile Visitors

340 profile views
 1. A coś więcej na temat formy wypłat i ogólnych zasad korzystania. Strona po angielsku, rosyjsku i estońsku, będzie tam jakaś oferta dla PL?
 2. Na audyt strony są przydzielone jakieś limitowane punkty? Bo mi wyskakuje już to:
 3. Witam😀 Znacie jakiś dobry sposób żeby w szybki i łatwy sposób za indeksować sporą piramidę linków? Wystarczy tylko ostatni poziom czy lepiej wszystkie?
 4. @zgred Więcej napisałeś postów czepiając się o wszystko niż ja ogółem. Nie dziwie się że jest tu tak mało nowych użytkowników jak od razu tak do nich skaczecie.
 5. Ćwiczenie dla osób, które utraciły formę: zacznij od pięciokilowego worka ziemniaków w każdej dłoni. Wyciągnij ręce prosto z boków, przytrzymaj je tam przez pełną minutę, a następnie rozluźnij. Po kilku tygodniach przenieś się do dziesięciokilowych worków ziemniaczanych. Następnie spróbuj 50-kilowych worków na ziemniaki i ostatecznie spróbuj dotrzeć do miejsca, w którym możesz podnieść 100-kilową torbę ziemniaków w każdej dłoni i trzymać prosto ramiona przez ponad pełną minutę. Gdy poczujesz się pewnie na tym poziomie, włóż ziemniaka do każdej torby.
 6. AutoSurf

  Witam!

  Witam wszystkich Swego czasu miałem kilka stron ale trochę czasu na to wszystko brakło. Po trochu wszystkim się zajmuje. Forum wydawało się ciekawe to zajrzałem.
 7. Ta się taką zablokowaną domenę odblokować?
 8. A jak ma się taki sam problem ale nie jest się nowym właścicielem domeny tylko starym ?
 9. Na fiverr widziałem takie sposoby ale nie wiem czy to na pewno dobrze działa. Stworzą kilka tyś. cytatów z map google dla pozycjonowania lokalnego biznesu.
 10. Może te zabezpieczenie na ten czas tworzenia wyłączyć i zrobić sitemap?
 11. A nie można dodać kilku na raz sitemap.xml, sitemap.xml.gz, sitemap.html?
 12. A samemu można dodać strony do tych już wygenerowanych?
 13. A czy skracanie linku dostępnych short links przekazuje moc? Bo niby tak.
 14. Jaką usługą backlinks na Fiverr kupić? Są tam jakieś godne polecenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy