Jump to content

Dębica

Forumowicze
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

2,601 profile views
 1. Czy to już wszystko? Czy to tylko tyle i aż tyle?
 2. Wszyscy moi przyjaciele nie żyją.
 3. Domena był kupiona w promocji i mieli to w regulaminie.
 4. Myślę, że jednak miał problemy z matmą
 5. Nawet jak znajdziesz to szkoda Twojego czasu... znikną albo tak się zapuszczą, że zamienią się w śmietnik.
 6. Dobrobyt zawsze rozleniwia... Dlatego teraz jest ograniczany światu zachodniemu poprzez lokdałny. Młodzież ma porzucić kariery youtuberów influenserów itp. na rzecz starej dobrej łopaty
 7. Ja piszę Ty/Ci bo wydaje mi się, że tak powinno się zwracać. Bezpośrednio do czytelnika. Mam jednak wtedy niesmak i wyrzuty sumienia. Wolę formę Wy/Wam. Dlatego jestem w tych zwrotach niekonsekwentny. Często mieszam 😜.
 8. Mam nadzieję bo sam jestem dobrym przykładem
 9. Kod authinfo dostajesz po jednym kliku w swoim panelu i przenosisz domenę gdzie chcesz. Pamiętam jak wiele lat temu chciałem ten kod od nazwy pobrać to musiałem płacić i wysyłać im dodatkowo skan dowodu.
 10. Również polecam zwłaszcza pod strony z niewielkim ruchem.
 11. Macie jakiś sposób na to by Wasi klienci fatygowali się by wystawić Wam opinie? Sami z siebie to przeważnie chyba wystawiają jak ich coś wkurzy i chcą nam zaszkodzić. Czyli te małogwiazdkowe. Czy się mylę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy