Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/10/2019 in all areas

 1. 9 points
  KamiX Nie wypowiadaj się za wszystkich. Ja nie czekam z niecierpliwością na giełdę, a piszę sporo na GC. Pilniejsze jest pozyskiwanie klientów.
 2. 8 points
  Powiem tak, facet robił mi meble i rogadaliśmy sie. Okazało się, że własnie podpisał z jedna z firm umowę na 3 lata w sumie to ok 7k zł netto. Ogólnie totalna paranoja. Zadzwonił do nich i powiedział, że ja jestem jego wspólnikiem i mam parę pytań. Słuchajcie nie mogłem tego nagrać bo przestali by zemną gadać ( muszę poinformować) ale to co usłyszałem to normalnie szok. Będzie o tej firmie za niedługo "głośno" myślę, bo przesadzają w setki raz. Tyle bzdur jakie ja usłyszałem za te 10 min jeszcze nie słyszałem w tak krótkim czasie. Najlepsze z nich domeny kosztują rejestracja/przedłużenie 180 zł bo to i tak najlepsza cena, na pytanie czemu powiedzieli mi otworzyć stronę aftermarket i zobaczyć po ile tam kosztują domeny ( tam wyświetlają się domeny i ceny z giełdy domen :D). Dla jego strony zarejestrowali domenę taka : słowo-kluczowe-slowo-miasto.pl w sumie ponad 20 znaków i oczywiście nie byla zajęta. Nie wiedza co to NASK ( myślle, że udają) i w ogóle to ja sam sobie wymyśliłem taką organizację. Indeksowanie statycznej strony www przez Google zazwyczaj trwa pól roku-rok. Na pytanie czemu strony nie ma wynikach wyszukiwania nawet na bardzo łatwe frazy, odpowiedzieli ze muszę wpisać w Google- fraza site:domena.pl i zobaczyć , ze strona jest wysoko w Google. Na pytanie czemu certyfikat darmowy kosztuje 300 zł rocznie, odpowiedzieli ze to płata za instalacje, ale czemu nie jednorazowa odpowiedzieli że tak wszyscy robią :D. Nie mam czasu Wam opisać wszystkie bzdury . Co najbardziej ciekawe później odwonili do tego stolarza i powiedzieli, że nie chcą więcej zemną rozmawiać bo ja nie znam się i naczytałem się bzdur w internecie.
 3. 7 points
  W tym temacie dajemy linki do ofert lub opisujemy własną ofertę. Jeśli podajemy reflink obowiązkowo podajemy również link "czysty" i opisujemy który jest który Jeśli piszemy o własnej ofercie obowiązkowo zaznaczamy konkretnie od kiedy do kiedy obowiązuje promocją oraz podajemy poprzednią cenę ( bez promocji), dane kontaktowe.
 4. 7 points
  Swego czasu bardzo się tutaj pleniła
 5. 7 points
  Dobry wieczór, postaram się tutaj odpowiedzieć na wszelkie uwagi. 1. Rzeczywiście w tym artykule nie ma nic odkrywczego, ale są pewne osoby, które nie rozumieją jak się liczą podatki i dlaczego otrzymują tylko niecałe 60% z "budżetu brutto". Więc to bardziej materiał edukacyjny. 2. Na dzisiaj pracujemy bardziej nad tym co widzi copywriter, chcemy do tygodnia te widoki zakończyć i wtedy przejdziemy do widoków reklamodawcy. Myślę, że do poniedziałku skończymy okno "Finanse", potem w kolejnych dniach poprawimy widok zleceń i archiwum. Ma być tak, żeby już na liście twórca widział ile zarobi netto (szacowana kwota, bez zaokrągleń) oraz żeby ten widok był zależny od tego czy ma działalność gospodarczą czy też nie ma. 3. Na pewno zrobimy tak, że Zamawiający będą widzieli ile zarabia copywriter i posługiwali się kwotą netto (bez VAT, tak to jest wśród firm), jestem przekonany, że to też wpłynie na ceny. Taka poprawka planowana jest jeszcze w tym miesiącu. Przy okazji zmienimy inne rzeczy w widoku Zamawiającego, np. kreator zamówienia tak, żeby opisy i wytyczne do tekstów były jaśniejsze i wyczerpujące. 4. Będziemy wszystkie zmiany do platformy komunikowali w ten sposób jak dzisiaj, czyli wpis blogowy, facebook i tutaj. Raz na miesiąc wyślemy email (unikamy tej formy, bo się kojarzy ze spamem). 5. Z inne rzeczy, które może nie wszystkich interesują to: poprawiliśmy wygląd fanpage (https://www.facebook.com/goodcontentpl/) poprawiliśmy graficznie sekcję blogową strony glównej (grafiki i wstępna korekta tekstów) https://goodcontent.pl/blog/ przejrzeliśmy wszystkie starsze zalegające ogłoszenia i zwróciliśmy się do reklamodawców o wyraźne powiększenie stawki wynagrodzenia (to będzie stała procedura). Paweł Strykowski CEO WhitePress
 6. 7 points
  Jest funkcja ignoruj, polecam. U mnie on wisi od kilku lat w ignorowanych, bo czytanie jego wypowiedzi było jak przedzieranie się przez wypracowania gimnazjalistów i to za darmochę.
 7. 6 points
  Wpisujemy promocje nie tylko związane z SEO ale ogólnie przydające się w życiu zawodowym i prywatnym. Proszę nie podawać promocji związanych z jedzeniem i zwykłymi zakupami.. Akademia MOZ wszystkie kursy za darmo do 31 Maja https://academy.moz.com/ kod promocyjny wegotthis
 8. 6 points
  Według mnie giełda tekstów będzie kolejnym strzałem w kolano zarówno dla nas, jak i dla GC. Klienci będą sięgać po teksty za niewielkie kwoty właśnie z giełdy, zamiast zlecać w normalnym trybie. Myślę, że nie muszę mówić jak to wpłynie na stawki...
 9. 6 points
  Nie musisz. Sam nagrywam praktycznie każdą rozmowę przeprowadzoną z Klientem, czasami do celów edukacyjnych, czasami negocjacyjnych. Jeśli nagrywasz rozmowę, w której uczestniczysz obowiązuje Cię jedynie art. 23 k.c, który mówi o naruszaniu dóbr osobistych. Według mojego prawnika nagrywanie rozmowy np. w celach dowodowych nie nosi znamion takiego naruszenia.
 10. 6 points
  Jeszcze jedno - nie piszcie dla osób, które obniżyły ceny. Macie na pewno swoich stałych zleceniodawców, z których ofert chętnie korzystacie. Jeśli będzie pisać za mniejsze pieniądze, oznaczać to będzie, że godzicie się na tę jawną niesprawiedliwość. Nie pisać za głodowe stawki. Trochę godności, ludziska. Jeśli będziecie to robić, nic się nie zmieni. I pisać do zleceniodawców wiadomości prywatne o rezygnacji z usług i logicznym uzasadnieniem. Z zapytaniem — z czego wynika spadek ceny. Niech się chwilę zastanowią, a ogłoszenia wiszą niezrealizowane. Inaczej nic się nie zmieni. GC dało im do ręki narzędzie, z którego chętnie korzystają. Ale my nie musimy się na to godzić.
 11. 6 points
  To jest to o czym pisałem wcześniej - dopóki my sami nie zaczniemy wyżej się cenić to nikt nam więcej nie zapłaci.
 12. 6 points
  Zarezerwuje 5 tekstów na 24h i nie napisze, żadnego - głupota totalna. Teraz jest dobrze, rezerwujesz jeden tekst to najpierw go napisz, a jak skończysz to możesz kolejny.
 13. 6 points
  Dzień dobry, przepraszam (w imieniu swoim i zespołu) za kłopot jaki wystąpił w ten weekend. To był problem czysto techniczny (związany z importem do systemu antyplagiatowego). Problem został zgłoszony i naprawiony w ciągu kilkunastu godzin w weekend przez programistów. Przyznaję, nasza reakcja mogła być szybsza. Ta sytuacja nauczyła nas paru rzeczy. W związku z tym wprowadzamy zmiany w obsłudze platformy: - będziemy w weekend oraz zwykłe dni w godzinach wieczorny wprowadzali "dyżury", które pozwolą szybciej reagować na takie sytuacje - od dzisiaj p. Renata będzie na bieżąco obserwowała to forum i odpowiadała na wszelkie wątpliwości. Pragnę zaznaczyć, bardzo szanujemy naszych partnerów (copywritetów, dziennikarzy, klientów). Myślę, że wiele problemów rozwiązujemy bardziej elastycznie i cześciej na Państwa korzyść niż Pan Bartek. Sytuacje takie jak w ten weekend to po prostu doświadczenie, które nas uczy i dzięki temu będziemy lepsi. Jeszcze raz przepraszam za niedogodności związane z systemem jakie miały miejsce w ten weekend. Paweł Strykowski CEO WhitePress
 14. 6 points
  Postuluję zmianę w zakresie procedury poprawek. Nie może być tak, że jeśli nie wyrabiam się z jakimś tekstem w 6h i potrzebuję jeszcze godzinę na jego dokończenie, to chcąc ponownie zarezerwować zlecenie, nie mam takiej możliwości, bo wbija mi się z automatu "nieproszony gość" w postaci tekstu do poprawki. Zanim to ogarnę, to nie ma już oczywiście tekstu nad którym pracowałem kilka godzin, bo zwyczajnie ktoś sobie go podebrał. Skoro mam 24h na poprawę tekstu, to powinna być wyłącznie moja sprawa, kiedy i czy w ogóle się na to zdecyduję, znając oczywiście konsekwencje.
 15. 5 points
  Jeśli Twój pomysł opiera się na zatrudnieniu ludzi do linkowania, to właśnie na powyższym błędnym założeniu, położyłeś projekt. Automatyczne miejscówki są lepsze trzeba tylko wiedzieć jak robić, gdzie robić, ile robić itp. itd. Obecnie dobrze zaprogramowany automat wejdzie prawie wszędzie. Szukaj niszy i tam zrób swoją przewagę konkurencyjną z tanią siłą roboczą. Np. u nas - dobry, słowny i terminowy grafik - prawie nie do znalezienia Jak masz takie możliwości spójrz na to szerzej. Koniecznie SEŁO?
 16. 5 points
  Bardziej się opłaca sprzedawanie na organy, lepsza przebitka 😂
 17. 5 points
  W Appsumo można ściągnąć Spy Glass za darmo na rok używania https://appsumo.com/seo-spyglass/
 18. 5 points
  Skoro jeszcze nikt się nie zaoferował, to starym zwyczajem Życzę Wszystkim Udanych Świąt Wielkanocnych w tym jakże trudnych czasach Web 2020 ! 3majcie Się Zdrowo i nie dajmy się Dariusz Janicki
 19. 5 points
  Dzień dobry, na dzisiaj zawieszamy w takim razie prace związane z giełdą. Skupimy się na funkcjach zwiększających atrakcyjność platformy dla klientów oraz na promocji platformy. Do tematu wrócimy jak się zrównoważy podaż i popyt na artykuły. Paweł Strykowski
 20. 5 points
  Dla mnie również giełda jest w obecnej sytuacji bezsensownym pomysłem. Zwłaszcza że przychody ze sprzedaży gotowych tekstów stanowią zazwyczaj kilka procent całego miesięcznego zarobku.
 21. 5 points
  Jeśli chce się myśleć o jakieś kasie z takiej giełdy to minimum 100-150 tekstów miesięcznie trzeba wrzucić. W obecnej sytuacji jako copy wolałbym, abyście wysiłki skoncentrowali na promocji GC wśród klientów.
 22. 5 points
  Dla blogerów pstrykających fotki, kurs za darmo (Poziom: Podstawowy) z kodem fly4free https://strefakursow.pl/kursy/grafika/kurs_fotografia_krajobrazu.html Dużo zdrowia Wam życzę.
 23. 5 points
  Na MOCC czy Clas Central już teraz jest ponad 500 darmowych kursów, nawet takie z Harvardu https://www.classcentral.com/ https://www.mooc.org/ Jest np język programowania ale również dowiedzieć się wszystkiego o ciągu Fibonacciego Sam tam jestem Może niedługo i skończę studia na Harvardzie kto wie https://www.freecodecamp.org/news/ivy-league-free-online-courses-a0d7ae675869/?fbclid=IwAR20A-OLqJ2HkQObNCNVh_lFHTOfG7PxgMw5GEUH2OLkZkmX2sVLwtuPcLk Jakby kto lubił czytać a nie ma dostępu to https://wolnelektury.pl/ Macie kolejne kursy https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kursy-online#kompetencje ino English https://www.coursera.org/ Pełno teraz tego za darmo
 24. 5 points
  Panie Pawle - z całym szacunkiem: WSZYSTKO ostatnio podrożało, włącznie z prądem, bez którego - niezależnie od wszystkiego - nie mamy jak realizować zleceń i może warto o tym i klientom przypominać. Założę się, że jeżeli zlecają nam teksty osoby, które same zarabiają na pisaniu i robią z nas podwykonawców, to uwzględniają w swoich cenach inflację. TANIOŚĆ TEŻ MA SWOJE GRANICE! I to z kolei będzie się spotykało z niezadowoleniem drugiej strony, czyli wykonawców. My też płacimy rachunki. Druga sprawa - może też warto napomknąć, czy też przypomnieć stałym / uświadomić nowym klientom, że jak zleca się tekst na konkretną liczbę znaków (a tak jest tu od zawsze), to właśnie za tyle znaków mamy płacone. Dlatego napisanie w zleceniu, że "tekst ma mieć MINIMUM daną liczbę znaków", a później ewentualny zwrot do poprawy, bo "temat można było lepiej rozwinąć i napisać dłuższy tekst" jest po prostu nie na miejscu. Klient dostaje tyle znaków, za ile płaci, ewentualnie + kilkadziesiąt, jeśli wymaga tego zakończenie tekstu (za które jednak dodatkowych groszy już nie dostajemy). No chyba, że wprowadzone zostaną widełki znakowe, a więc i wynagrodzeniowe - np: tekst na 1000 -1500 znaków (czyli nie mniej, niż 1000 i nie więcej, niż 1500) i cena albo też w pewnych widełkach (zależy, ile nam znaków wyjdzie) albo konkretna, ale taka, żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony, jeżeli dobije do maksimum znaków - czyli nie uzależniona sensu stricte od liczby znaków, a od zlecenia.
 25. 5 points
  ale hasła przez "ch" nawet ja nie pisze
 26. 5 points
  Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!! Żeby Google nie wymyślał za bardzo zmian Samych Topów
 27. 5 points
  Jeśli mogę coś zasugerować, to sugeruje nagranie filmików instruktażowych . Z doświadczenia wiem, że to bardzo żmudna praca, ale znacznie ułatwia userowi prace z programem i co ważne decyzję o zakupie
 28. 5 points
  Wesołych Świąt wszystkim forumowiczom:) Spokojnych i rodzinnych świąt, z dala od klawiatury;) Wysokich pozycji w serpach i spełnienia marzeń:) p.s. (w Święta nie powinno być już takich rewolucji w serpach jak ostatnio, oby )
 29. 5 points
  Może ktoś mu zazdrości właśnie bycia nowym użytkownikiem, który musi się napocić z napisaniem 10 postów żeby móc sobie dodać link w podpisie Ludzie czasami potrafią być zazdrośni o naprawdę nonsensowne rzeczy
 30. 5 points
 31. 5 points
  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Czym różni się zaglądanie do archiwum od zaglądania do zakładki "aktualnie realizowany"? Niczym, są obok siebie. Powiadomienie na maila jest jedną z opcji informowania copy o tym, że tekst został zwrócony do poprawy. Działa nienagannie, mi taka informacja zawsze przychodzi, a administracji nie interesuje to czy ktoś korzysta ze smartwatcha, czy ze smartfona z szybkimi powiadomieniami. To już sprawa copy jak do tego podchodzi. Nie warto robić problemów z niczego, bo to tylko hamuje wdrażanie ważniejszych rzeczy
 32. 5 points
  Zastanów się, czy Ty jako klient pasujesz do danej firmy/Agencji. Może jesteś za mały, masz za mały budżet, powinieneś poszukać freelancera? Ja odpalam klientów z za małym budżetem z miejsca, ale Agencja nie powie Ci, że nie, bo jest nastawiona na skalę. Freelancer nie zawsze potrzebuje skali, potrzebuje kilku(nastu) stałych klientów z normalnym budżetem, żeby spokojnie pracować. Agencji potrzebny jest stały wzrost, więc handlowiec zrobi wszystko, żeby Cię przekonać, żeby obniżyć oczekiwania/zwiększyć budżet, a później wpadasz do kotła z klientami, losuje Cię jakiś randomowy specjalista i Cię robi na udo. Albo mu się udo albo się nie udo.
 33. 5 points
  Neutralne. Od dłuższego już czasu Google ignoruje tekst schowany wizualnie tekst za pomocą np. JS. Tzn. indeksuje tekst schowany, ale nie bierze po pod uwagę jako czynnik rankingowy. Testowałem wielokrotnie, dodanie schowanego tekstu (przy pomocy przycisku zobacz więcej) nie powoduje wzrostu pozycji, a odkrycie takiego schowanego tekstu powoduje zdecydowany wzrost pozycji (oczywiście jeśli był odpowiednio zoptymalizowany).
 34. 5 points
  KamiX - czy Ty siebie słyszysz? Walczysz i starasz się przekonać wszystkich, że lepiej dla nich będzie, gdy to Ty zarezerwujesz sobie 5 fajnych zleceń, a kilka innych osób będzie w tym czasie pracowało za złotówkę, jeśli nie będzie więcej intratnych tekstów do napisania
 35. 5 points
  Cały czas zachodzę w głowę w czym problem, przecież nikt nikogo nie zmusza aby pisał teksty za śmieszne stawki. Widzę za to, że garstka osób chce narzucać wszystkim innym co mogą a czego nie. Karanie za niskie stawki? za niskie oceny? Przecież mam prawo zaproponować taką kwotę jaka mi odpowiada, za to autor może się roześmiać i zwyczajnie "olać" moje zlecenie. W końcu tym reklamuje się platforma GC i dlatego też zdecydowałem się z niej skorzystać. Co zabawniejsze jedna z osób udzielających się w tym wątku stwierdziła że dopiero raczkuje jeśli chodzi o teksty seo... Poważnie? Przecież do podstawa jeśli chodzi o pisanie treści do internetu - bez względu na to czy jest to tekst tematyczny, specjalistyczny czy zaplecze. Niestety, ale bez tego nie możemy mówić o wysokiej jakości tekstu, więc tutaj raczej nie oczekiwał bym zleceń za wielkie pieniądze... Jestem po swoim pierwszym zleceniu (myślę, że stawka za 1000 zzs była naprawdę dobra) i jestem zadowolony z tego co otrzymałem. Jakość i czas realizacji na duży +, kontakt z autorem również. Chce jednak dla testów zlecić tekst za niższą stawkę i zobaczyć czy ktoś go napisze, i jeśli tak jakiej będzie jakości. Mam do tego pełne prawo, ale jak widzę niektórzy najchętniej dali by mi bada i to dożywotniego. Powiem więcej, oferowana kwota nie jest gwarancją jakości tekstu, o czym miałem okazje się już kilka razy w życiu przekonać. Czasem można otrzymać zdecydowanie lepsze teksty za niższe stawki. Niestety, ale niektórzy przeceniają swoje umiejętności, a później płacz dlaczego tekst trafił do poprawki czy został odrzucony. Taka moja rada na koniec. Skoro posiadane umiejętności są tak wysokie, to po co pisać na platformach dla copy? Przecież można założyć własną działalność gospodarczą i samemu określać stawki za swoje usługi. Jeśli ktoś uważa, że należy mu się 50zł za 1000zzs to niech tyle kasuje.
 36. 5 points
  Nigdy dotąd nie spotkałem osoby, która wypowiada się preclami.
 37. 4 points
  A ja się zastanawiałem skąd od 2 dni najazd kosmitów z całej Polski, a to mi stronka wskoczyła na topy w jednowyrazowej frazie. G wie która stronka jest wartościowa
 38. 4 points
  Dzieki tej obsesji to wciąż ważne dla wielu prywatne forum, a nie publiczny śmietnik do spamowania czy hejtowania.
 39. 4 points
  https://www.apartamenty-kluczowe.pl/2020/04/27/na-co-szczegolnie-uwazac-wynajmujac-apartament-we-wroclawiu/ To co pokazałeś, to zwykły precel obecnie wartościowe zaplecze to trocha inna koncepcja. I zdradzę Tobie tajemnicę w kontekście SEO Google bardzo słabo sobie radzi z oceną artykułów pod względem merytorycznym, wiec nawet ekspercki artykuł na takim preclu, da tyle samo co artykuł za 2zł/1000 znaków. Te frazy 20 preclami nie ruszysz, chyba że tak mocno ich podlinkujesz, że zaczną wchodzić w TOP. Więc opowiedz brzmi nic te 20 zaplecz nie dadzą. 1.Nikt Wam tego nie sprzeda, bo potrzebujecie nie tyle listy ( ręcznie będziecie linkować?), a strategii skąd i w jaki sposób. I pamiętaj główna zasadę zaplecze bez linków ( dobrego podlinkowania) to jak wesele bez narzeczonej. 2.Dodaj prawidłowo ogłoszenie, może ktoś zgłosi się. 3. Też na to mamy odpowiedni dział
 40. 4 points
  Dzień dobry, dzisiaj opiszę kilka zmian (raczej dobrych): Zakończyliśmy przystosowanie platformy do obsługi masowych zamówień opisów produktów ze sklepów internetowych, w tym specjalnie skupiliśmy się na tych najpopularniejszych czyli PrestaShop, Shooper i WooCommerce. Więcej o tych możliwościach: https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/657/goodcontent-dostarcza-opisy-produktow-dla-sklepow-internetowych. Było z tym sporo pracy, ale pozwoli nam to szerzej promować platformę wśród klientów ecommercowych, szacujemy, że to najbardziej perspektywiczny rynek. Rzeczywiście poszło kilka mailingów i wzmocniliśmy działania reklamowe. Dodatkowe działania są zaplanowane już jutro (mailing do 8000 sklepów internetowych) i w kolejnych tygodniach. Mimo pandemii na dzisiaj mamy rekordową liczbę zleceń i realizacji. Zwiększyliśmy wymagania dotyczące bycia autorem "Premium" (dostęp do zleceń droższych niż 9 zł) - wcześniej jednym z warunków było napisanie 10 tekstów, teraz 20 tekstów. Copywriterzy, których odrzuciliśmy ze względu na przekroczenie wskaźnika odrzuconych tekstów (15%), nie są blokowani "na zawsze", a na miesiąc. Mieliśmy zarzuty, że w ten sposób blokujemy im np. możliwość wypłaty środków lub że czasami można mieć pecha do klienta. Paweł Strykowski
 41. 4 points
  Ja rozumiem, że każdy jest teraz w ciężkiej sytuacji, ale niektóre lamenty tutaj wywołują u mnie śmiech przez łzy. Prawie cały dzień pracuję przy komputerze i co jakiś czas odświeżam sobie GC. Zazwyczaj widzę "brak danych" przy liście zleceń, ale są też momenty, kiedy jest ich ok. 10 i to tych dobrze płatnych z tym, że znikają w kilka minut. Jestem w stanie więc uwierzyć, że ogólnie zleceń jest ponad 200 na dzień, tylko po prostu szybko znikają. Wiem, że wielu osobom moje słowa się nie spodobają, ale to jest początek kryzysu i zamiast narzekać, jakie to życie jest niesprawiedliwe, to lepiej spróbować jak najszybciej dopasować się do nowej rzeczywistości, bo będzie jeszcze gorzej... Też wolałabym, żeby było jak dawniej, też żyję teraz z oszczędności, ale naprawdę szkoda energii na rozpaczanie.
 42. 4 points
  To wszystko zależy od dwóch rzeczy. Ilość i jakość zleceń (fajna tematyka, dobra stawka) - na to nie masz wpływu. I czas jaki dziennie poświęcasz na pisanie - to już zależy od Ciebie. Są takie dni, że spokojnie w parę godzin wyciągniesz 100-150 zł netto pisząc 12-13 tekstów. Tylko niestety to nie jest zasada. Są i takie dni, kiedy po prostu nie ma co pisać. Nie chodzi mi o to, że nie ma w ogólne zleceń. Te są, tylko za tak niskie stawki, że po prostu człowiekowi nie chce się za to brać. W takiej sytuacji najlepiej jest zrobić tak jak napisała KamiX, czyli jednocześnie pisać jeszcze na konkurencyjnej platformie. Jak w jednym serwisie brak fajnych zleceń to piszesz na drugim i na odwrót. I możesz mieć sytuację, że tu danego dnia wyciągniesz 50 zł, na drugiej platformie 50 zł i stówka dniówki jest. Ważny jest jednak czas jaki poświęca się na pisanie. Im więcej godzin na pisanie tym większa kasa, to jasne. Ja przykładowo dziś pisałem 4h (godziny 20 - 24, w tym przerwy na fajkę i zajrzenie na FB ), w tym czasie napisałem 7 tekstów na łączną kwotę 89 zł netto. Najlepiej zrób sobie test. Pisz przez tydzień i po tygodniu zobacz ile zarabiałaś dziennie i jaka ostatecznie wyjdzie Ci kwota po tygodniu. Może da Ci to jakiś obraz. Na GC są i tacy co moim zdaniem spokojnie wyciągają +/- 3000 i są tacy, który zarabiają 200-300 zł. Nie ma zasady
 43. 4 points
  ⚠️🎉GoodContent wchodzi w Nowy Rok z nowymi zmianami. 👉A co dobrego u nas słychać? 😊 W zakładce lista zamówień zostal dodany nowy widok dla copywriterów. Znajdziecie tam dodatkową kolumnę "TYP", która daje możliwość podziału zamówień na: 🔸publiczne (oznaczone otwartą kłódką) 🔸dedykowane zamówienia prywatne (zamknięta kłódka). Możliwość sortowania zamówień po ich typie, co z pewnością ułatwi wychwycenie zamówień prywatnych. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią pracę w Nowym Roku przy kolejnych zleceniach. A już niedługo będziemy informować o kolejnych ulepszeniach w GoodContent.😊
 44. 4 points
  W nadchodzącym Nowym Roku 2020 życzę użytkownikom PiO przede wszystkim siły, bo to od niej zależy jaki ten rok będzie. Pamiętajcie wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć i wszystkie porażki, by móc ich uniknąć. Szczęście i zdrowie też nie zawadzą ~ Adam [emoji483][emoji483][emoji483][emoji483] *** online mobilnie... ;-)
 45. 4 points
  Jeszcze przez 5 dni AppSumo oferuje niezłego deala. W cenie $49 możemy pobrać z Depositphotos 100 zdjęć/wektorów każdej wielkości i używać ich w celach komercyjnych (online & print). Zdobyte kredyty nigdy nie wygasają i możemy je wykorzystać w dowolnym czasie. Link z ref: https://appsumo.com/r/jsxddiw/ Link bez ref: https://appsumo.com/depositphotos-black-friday-2019/ 100 stock photo and vector image downloads of ANY size (small, medium, large) Unlimited stacking Credits that never expire (*Andre 3000 voice* Forever, forever ever? Forever ever.) All images are royalty-free and come with a Standard License (that means you can use them commercially for social media posts, graphic designs, eBook covers, etc. without any attribution. However, you are not allowed to resell images.) PS. kolega @krzysiuus słusznie zauważył, że AppSumo daje jeszcze -10% na zamówienie. Tak czy siak, polecam zarejestrować się - czy to z refa, czy bez, bo po prostu można tam wyhaczyć naprawdę niezłe okazje
 46. 4 points
  Dobry wieczór, Planowane przez nas przyspieszenie wypłat do 1 dnia roboczego nadchodzi wielkimi krokami - można się go spodziewać w ciągu kilkunastu-kilkudziesięciu godzin Od teraz dokumenty generowane będą automatycznie, wystarczy je tylko zaakceptować w panelu! Pozdrawiam, Bartłomiej Tokarski Założyciel GoodContent.pl
 47. 4 points
 48. 4 points
  Nie pierwszy raz wspominam o tym, że zlecenie po jego wzięciu przez copy powinno być blokowane, tak by zlecający nie miał prawa już nic w nim zmienić ani go usunąć. Rezygnacja z wystawiania zlecenia po jego przyjęciu przez kogoś powinna być płatna w wysokości co najmniej kilkunastu procent wartości. Część z tych środków trafiałaby do piszącego jako rekompensata za stracony czas, a reszta dla serwisu.
 49. 4 points
  "W niskiej cenie", no właśnie. Może to jest przyczyna tego, że nikt nie bierze zlecenia... Robicie wszystko, by jak najmniej zapłacić, a copywriter dostaje "na rękę" około połowy z tego co wy płacicie, więc nikt nie będzie wam pisał tekstów za zbyt niskie stawki, a tym bardziej najlepsi copy...
 50. 4 points
  Już z pół roku postuluję wprowadzenie osobnej kolejki dla tekstów, które zostają zwrócone do poprawy. Musimy trochę przycisnąć temat, bo naprawdę jest to mocno irytujące :) Można również wprowadzić przycisk, który pozwalałby na jednorazowe przedłużenie tekstu bez potrzeby jego anulowania.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy