Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 17.01.2018 we wszystkich miejscach

 1. 8 punktów
  to siem nje dzie je na prawdem.
 2. 7 punktów
  Podobnie jak 2 lata temu bawimy się w obstawianie wyników nadchodzących mistrzostw. Zasady są proste: - rejestracja w serwisie (można wstawić linka! ), chyba że już masz konto z poprzedniego konkursu, to wystarczy się zalogować - obstawianie meczów Co do nagród, na razie główną jest satysfakcja, ale kto wie, może w trakcie coś dojdzie Gdyby ktoś chciał dorzucić do puli nagród to proszę bardzo - wystarczy napisać na PW lub mail. Adres: http://euro2016.freshscraper.i4a.pl (został stary). I wyniki poprzedniego obstawiania: http://euro2016.freshscraper.i4a.pl/poprzednie/euro2016.html Zapraszam do zabawy.
 3. 7 punktów
  Cześć. Odkryłem błąd w systemie linktak.pl, który umożliwiał przejęcie dowolnego konta użytkownika. Zaznaczam, że błąd został naprawiony, a @okazwłoka został poinformowany o błędzie jako pierwszy. Również za jego przyzwoleniem stworzyłem wpis o tym błędzie. Zapraszam https://mateuszdudek.pl/blog/przejecie-dowolnego-konta-uzytkownika-w-systemie-wymiany-linkow-linktak-pl/
 4. 6 punktów
  Zwróc uwagę na pewną rzecz. Napisałeś, że agencji zapłacono przez rok 3000zł. Ty w 3 miesiące wydajesz 1000zł co w skali roku daje 4000zł na same linki nie licząc Twojego czasu. Jest to o 33% więcej niż cały budżet agencji, z którego oni liczą jeszcze swój zarobek. Nie wnikam tutaj w wyniki, ale 250zł miesięcznie na SEO żeby jeszcze agencja zapłaciła z tego podatki i utrzymała pracowników to przecież wiadomo, że nic się nie wydarzy ciekawego.
 5. 6 punktów
  Ja mimo, że w tym roku minie mi 10 lat prowadzenia firmy i z "normalnym" zusem już - chcąc nie chcąc się pogodziłem. To nie mogę się zgodzić, że jest to coś normalnego / zdrowego. Wiadomo, można zawsze mówić, ze trzeba więcej zarabiać i uwzględniać ZUS - zgadza się. Ale w Polsce zabija to miko przedsiębiorców - w rozumieniu takim dosłownym - ktoś chcę mieć firmę drobną - świadczącą jakieś usługi na swojej wiosce czy to fryzjera dla lokalnej społeczności czy coś podobnego - wpływy w niektórych miesiącach będą np. 2000-3000zł i co ? Okazuje się, że taka firma wg. naszego standardu NIE ma prawa istnieć bo nie zepnie końca z końcem - i taka osoba będzie wolała pracować na czarno + mieć 4 dzieci by ciągnać 500+ i sociale. Czyli nie dość, że zamiast jakieś tam podatki płacić i coś dorzucać się do budżetu - będzie ciągnać kasę jako bezrobotny + sociale różnego typu. Nie stawiajcie się tylko w roli firm - przedsiębiorców którzy mają cel zarabiać min. X0`000zł / mc bo inaczej to nie biznes. Są osoby mniej przedsiębiorcze które chcą na mini rynku coś własnego mieć i zarabiać te 2000-3000zł na rękę mając niewiele większe wpływy z których mogłby z 10-20% oddać na podatki.... ale nie na sam ZUS 1/3.
 6. 5 punktów
  http://losydomen.i4a.pl - to narzędzie, które sprawdzi czy domena ma obecnie filtr w Google - bez względu na to, czy jest obecnie zarejestrowana, czy nie. Zapraszam do korzystania, system jest darmowy. Jest to idealne narzędzie do sprawdzania filtrów na domenach, z narzędziem tym nie trzeba już więcej analizować domen i oceniać ryzyka filtra - bo zrobi to w kilka chwil za Ciebie! Skuteczność 100% - nigdy się nie myli w ocenie domeny!
 7. 5 punktów
  Dla osoby która zajmie pierwsze miejsce ekipa Xneolinks oferuje jedną licensję Xneolinks Standard. Jest to taka sama licencja jak by ktoś kupił, w tym 3 mięsięcy abonamnetu w cenie. Jeśli ktoś będzie chciał można będzie również zrobić platną aktualizację do wersji Premium. Tak jak ja też uczestniczę i jak by wydażył się cud i ja wygrałem Wtedy licensję Xneolinks Standard otrzyma osoba co zajęla drugie miejsce.
 8. 5 punktów
 9. 5 punktów
  Z uwagi na różne okoliczności zmieniam całkowicie sposób dystrybucji katalogu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to cały kod źródłowy znajduje się w repozytorium github: https://github.com/jundymek/netkat . W repozytorium znajduje się również link do instrukcji instalacji. Proces instalacji starałem się opisać w możliwie wyczerpujący sposób. Katalog można pobierać, rozpowszechniać, modyfikować. Jednym słowem skrypt jest na licencji wolnego oprogramowania. Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które skorzystają i będą zadowolone z użytkowania. Jeśli ktoś ma możliwości i chęć pomocy w rozwoju katalogu to zapraszam. Link do zaktualizowanej strony projektu: https://www.netkat.pl .
 10. 5 punktów
  ale będą mogły się powołać na „Prawo do bycia zapomnianym”
 11. 5 punktów
  biedne te blondynki będą, co chwilą weryfikacja wymiarów
 12. 5 punktów
  Zlecę pozycjonowanie strony www.black-art.com.plInteresują mnie frazy:strony internetowe swarzędz,sklepy internetowe poznań,projekt ulotki,projekt katalogu,projekt folderu,łamanie książki,projekt baneru.Dla porównania mam taką ofertę więc liczę tylko na konkurencyjne zgłoszenia: https://www.internet-plus.pl/oferta/ Mój adres email: kontakt@black-art.com.pl Proszę nie dzwonić!!! Dodam, że muszę mieć do wglądu referencje.
 13. 5 punktów
 14. 5 punktów
 15. 5 punktów
  Nikogo nie powinno obchodzić jak hołd składają Bogu.Nie interesuje mnie czy ktoś to robi skacząc na jednej nodze, stojąc na głowie czy biegając w kółko.Do czasu jak nie robi tym krzywdy innym ludziom to jego sprawa. Kiedyś dość często bywałem w krajach muzułmańskich i na co dzień widziałem że z innych krajów ludzie się często śmiali, nagrywali filmiki itp. widząc jak ktoś rozkłada dywanik na chodniku i się modli. Jego sprawa, tym akurat nikogo nie krzywdzi. EDIT: Mało tego, należy to uszanować.
 16. 5 punktów
  Ja mam lepszy pomysł, przekieruj te strony za pomocą 301 na swoich konkurentów, wtedy to oni wezmą ten niechciany przez Ciebie ruch
 17. 5 punktów
  Rozumiem, że on nie mówi po Polsku ale to on musu dostosować się a nie wszyscy do niego. On zaczął pisać w tematach po Rosyjsku, to znaczy wszyscy aby zrozumieć go myszą korzystać z translatora. Uważam, że ma być odwrotnie.
 18. 5 punktów
  O JPRDL ....... Przepustki wydali w Tworkach ???
 19. 4 punkty
 20. 4 punkty
  Jeśli nie mówimy o preclolinkach tylko o takich z sensownych serwisów to dla mnie o wartości świadczy widoczność serwisu (ilość fraz w topach wg senuto lub ahrefsa) i realny ruch organiczny. Na podstawie tego wyceniam zarówno sprzedając jak i kupując linki. Co do kwot to kwestia doświadczenia. Jak nie masz pojęcia jak wyceniać serwis to wejdź np. na whitepress i zobacz za ile ludzie publikują. Patrz na jakieś sensowniejsze serwisy, bo większość tam to śmieciowe serwisy i się nie nadają na zostawienie linka za XXzł.
 21. 4 punkty
 22. 4 punkty
  @Beerbant i zaraz będę miał prośbę o moderację ze strony firmy wymienionej
 23. 4 punkty
  Śmiechem jest to co doradzasz - firmie usługowej ze Sląska nie reklamować się w miastach które w zasadzie leżą 1000-10000 metrów od siedziby... Zamiast pisać farmazony wystarczylo sporzeć na mapę..... to jego frazy :
 24. 4 punkty
  Kwestia wiary w pozycjonera
 25. 4 punkty
  @qwerty10000 Zmień dilera który dostarcza Ci ten towar który bierzesz.Strasznie źle działa.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00