Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/03/2020 in all areas

 1. 4 points
  Jak chyba wiecie nie zyje Ennio Morricone. Wiec tak w klimacie...
 2. 2 points
  Takie pytania padaja tutaj srednio raz na dwa tygodnie. Niech zgadne - strone robil ktos po znajomosci po najmniejszym koszcie? Odpowiedz na twoje pytanie jest tutaj: Odchudzanie CSS nic ci nie da, bo to jest tylko wierzcholek gory lodowej. Okazwłoka dobrze mowi, ale jesli nie masz doswiadczenia to nie bedziesz wiedzial nawet gdzie szukac. Strzelasz slepakami. Mozna sie ze mna nie zgadzac, ale napisze to co odpowiadam kazdemu z podobnymi pytaniami. 1. WordPress nie jest zlotym srodkiem na wszystko. Wiekszosc stron moze sie spokojnie bez niego obyc. 2. Gotowe szablony to zlo (w przewazajacej wiekszosci przypadkow). 3. Buildery (Elementor i s-ka) to jeszcze wieksze zlo. Bez wyjatkow. Problem jaki chcesz rozwiazac wynika ze zignorowania wszystkich powyzszych punktow. Nie bierz do siebie osobiscie tego co teraz napisze, bo to jest problem odnoszacy sie do setek tysiecy ludzi, ale kiedy wreszcie ludzie zrozumieja, ze zbudowanie strony www w dzisiejszych czasach to nie jest to samo co napisanie rozprawki w Wordzie albo prezentacji do szkoly w Powerpoincie? Przez 20 lat, od kiedy w tym siedze, rozwinelo sie to - uwielbiam stosowac porownania - jak od czasow machiny latajacej braci Wright, do rakiet kosmicznych.
 3. 1 point
 4. 1 point
  To też się zmienia w czasie, więc warto obserwować serpy. Mam klienta, który w majowej aktualizacji algo wypadł na jedną ze swoich istotnych fraz do top20, a w top5 pojawiły się 3 strony główne, które wcześniej bujały się w okolicach 20-50 miejsca.
 5. 1 point
  Możesz jeszcze sprawdzić w google te hasła, na których ci zależy i zobaczyć jaką algorytm ma tendencję akurat w tym obszarze - czy do pokazywania podstron czy stron głównych. Bo często z kolei na frazach regionalnych bez problemu pozycjonuje się też stronę główną.
 6. 1 point
  @Nikonem Pamiętam czasy, jak tata SP * na winylu to nawijał, nawet były różne rozmiary płyt Potem kaseciaki czy mało tego pierwsze bajki kto pamięta ( bajki na kliszy, projektor i prześcieradło ) pewnie nasze stare chłopy w stylu @MaxPan czy marudzący @SzlafRock albo panu co tam strzela i panu za ostatnie szkolenie @zgred od razu mówię, nie uczestniczyć w nich za normalni ludzie są tam a o standardowo "treść najważniejsza" fajnie to brzmiało dzięki za możliwość posłuchania ludzi co o pewnych kwestiach mają potencjał wiedzy Jako, że dzisiaj wiadomo co i jak to z czasów pewnych opowiadań pamiętam..miałem coś dodać wiekowego..z westernów..a pamiętacie to Tak tak wspaniały film...
 7. 1 point
  No dawno dawno @Nikonem poglady polityczne to jedno, a ludzie są ludźmi Gustawa uwielbiam od dawna ale jak @blaze powiedział To jest utwór, który zażyczyłem sobie przez operację onkologiczną i aby się uspokoić
 8. 1 point
  Jako, że tutaj dawno nie było dobrej muzyki to Gustawo Santaolalla w dwóch odmianach i druga :-)
 9. 1 point
  Jesli uzywasz buildera to tak czy siak musisz miec ostylowane elementy, z ktorych to skladasz (tak samo jest w przypadku Gutenberga). Nie kazdy szablon bedzie je mial. To nie jest jakis Photoshop. Ja jestem ponadprzecietnie zafiksowany na punkcie czystosci kodu, a kod z builderow to jest taka sieczka, ze trudno sie w tym polapac. To ma wplyw na wydajnosc strony. Na telefonach takie strony laduja sie duzo dluzej, jakby malo bylo, ze na telefonie strona i tak laduje sie 2-3 razy wolniej niz na komputerze. OK, na poczatek dam ci prosty trik - zoptymalizuj zdjecia bo sa zbyt duze.
 10. 1 point
  IP z którego dodaje się linki jest istotne jeśli pozyskujesz je masowo z ogólnodostępnych miejscówek, które banują spamerów.
 11. 1 point
  Google nie wie z jakiego IP został dodany link.
 12. 1 point
  @phillix banów za linki Google nie rozdaje w celu weryfikacji tego zagadnienia proponuję do nowych i rocznych domen założyć: a) 1000 linków b) 10 000 linków c) 100 000 linków - indeksować te linki na różne sposoby, w różnym czasie - przyłożyć te linki w różny sposób - przy odpowiedniej ilości domen w takim teście: wyciągnąć odpowiednie wnioski będzie nietrudno
 13. 1 point
  Limit linków dla każdej strony jest inny i należy rozpatrywać indywidualnie. To jest bardzo złożony problem, na który nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Bez zbędnego zagłebiania się w magię seo można powiedzieć, ze jest coś takiego jak limit linków dla strony. Właśnie. Nie należy porównywać strony kandydata na prezydenta z np. WUKO Pogotowie kanalizacyjne Jelenia Góra.
 14. 1 point
  @phillix nie ma czegoś takiego jak limit linków... jak się pojawia ich dużo ale z dobrych stron to będzie ok. Zobacz np. jak pojawia się nowa domena i stronka kandydata na prezydenta to dostaje sporo nowych linków i nic jej nie jest.
 15. 1 point
  Technicznie wybrałbym 1 panel administratora i każda wersja językowa na odrębnej domenie czyli kilka sklepów z jednym panelem (multishop) - naturalnie tylko dla największych rynków. Najprościej oczywiście byłoby postawić jeden sklep na com ale to nie znaczy że najlepiej.
 16. 1 point
  Szanuje Kazika za to, że nigdy nie starał się komuś się przypodobać czy płynąc w komercyjnym nurcie. Ale sytuacja dla mnie jest dziwna, bo on zawsze miał poglądy raczej bliżej prawej strony sadząc po wywiadach piosenkach. On chyba jest w tym przypadku narzędziem w grze politycznej. Nie zdziwiłem by się kiedy kiedy ta cala historia została wyreżyserowaną lub kogoś celowo naprowadzono na pomysł, że ten hit-parad należy unieważnić, żeby później z tego robić bombe medialną. Bardzo fajnie, że Kazik nie uczestniczy w tej szopce po żadnej stronie. Dla tego i go słucham czas od czasu, bo jest autentyczny, nie zawsze zgadzając się z tym co chce przekazać. Stricie muzycznie, to nie mój klimat.
 17. 1 point
  Po obejrzeniu serialu Dom z papieru, wiele chyba pierwszy raz usłyszało Bella Ciao ( ja nie :D) Przypomniało mi się wykonanie tej piosenki przez Bregovica
 18. 0 points
  Serwer opłacony w terminie i dziś zablokowany. Na maile nie ma odpowiedzi, telefon nie działa.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy