Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/25/2020 in all areas

 1. 6 points
  Wpisujemy promocje nie tylko związane z SEO ale ogólnie przydające się w życiu zawodowym i prywatnym. Proszę nie podawać promocji związanych z jedzeniem i zwykłymi zakupami.. Akademia MOZ wszystkie kursy za darmo do 31 Maja https://academy.moz.com/ kod promocyjny wegotthis
 2. 5 points
  Dla blogerów pstrykających fotki, kurs za darmo (Poziom: Podstawowy) z kodem fly4free https://strefakursow.pl/kursy/grafika/kurs_fotografia_krajobrazu.html Dużo zdrowia Wam życzę.
 3. 5 points
  Na MOCC czy Clas Central już teraz jest ponad 500 darmowych kursów, nawet takie z Harvardu https://www.classcentral.com/ https://www.mooc.org/ Jest np język programowania ale również dowiedzieć się wszystkiego o ciągu Fibonacciego Sam tam jestem Może niedługo i skończę studia na Harvardzie kto wie https://www.freecodecamp.org/news/ivy-league-free-online-courses-a0d7ae675869/?fbclid=IwAR20A-OLqJ2HkQObNCNVh_lFHTOfG7PxgMw5GEUH2OLkZkmX2sVLwtuPcLk Jakby kto lubił czytać a nie ma dostępu to https://wolnelektury.pl/ Macie kolejne kursy https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kursy-online#kompetencje ino English https://www.coursera.org/ Pełno teraz tego za darmo
 4. 4 points
  Dokładnie, trzeba zablokować rejestrację i powinno na GC to już zostać zrobione dawno. Ustalić jakiś limit ile może być zarejestrowanych copy najwięcej, zagrozić usunięciem konta tym, którzy są zarejestrowani, a nic nie robią i ustalić limit np. 20 000 copy i ani jednego więcej. I dopiero dopuścić kolejnego jak ktoś usunie konto... A jeszcze jedno: Jeszcze za czasów pana Bartka było głośno o problemie związanym z rejestrowaniem przez jednego użytkownika wielu kont, na których rezerwował zlecenia po to, by w ten sposób rezerwować sobie kilka zleceń jednocześnie i jak kończył na głównym koncie pisać jedno, wchodził na kolejne i tam rezygnował ze zlecenia, po czym wracał na główne i je z powrotem sobie rezerwował i pisał. Czy ten problem został jakoś rozwiązany, bo coś ucichło, a może mieć wpływ na ilość zleceń?
 5. 4 points
  Powiem tak, facet robił mi meble i rogadaliśmy sie. Okazało się, że własnie podpisał z jedna z firm umowę na 3 lata w sumie to ok 7k zł netto. Ogólnie totalna paranoja. Zadzwonił do nich i powiedział, że ja jestem jego wspólnikiem i mam parę pytań. Słuchajcie nie mogłem tego nagrać bo przestali by zemną gadać ( muszę poinformować) ale to co usłyszałem to normalnie szok. Będzie o tej firmie za niedługo "głośno" myślę, bo przesadzają w setki raz. Tyle bzdur jakie ja usłyszałem za te 10 min jeszcze nie słyszałem w tak krótkim czasie. Najlepsze z nich domeny kosztują rejestracja/przedłużenie 180 zł bo to i tak najlepsza cena, na pytanie czemu powiedzieli mi otworzyć stronę aftermarket i zobaczyć po ile tam kosztują domeny ( tam wyświetlają się domeny i ceny z giełdy domen :D). Dla jego strony zarejestrowali domenę taka : słowo-kluczowe-slowo-miasto.pl w sumie ponad 20 znaków i oczywiście nie byla zajęta. Nie wiedza co to NASK ( myślle, że udają) i w ogóle to ja sam sobie wymyśliłem taką organizację. Indeksowanie statycznej strony www przez Google zazwyczaj trwa pól roku-rok. Na pytanie czemu strony nie ma wynikach wyszukiwania nawet na bardzo łatwe frazy, odpowiedzieli ze muszę wpisać w Google- fraza site:domena.pl i zobaczyć , ze strona jest wysoko w Google. Na pytanie czemu certyfikat darmowy kosztuje 300 zł rocznie, odpowiedzieli ze to płata za instalacje, ale czemu nie jednorazowa odpowiedzieli że tak wszyscy robią :D. Nie mam czasu Wam opisać wszystkie bzdury . Co najbardziej ciekawe później odwonili do tego stolarza i powiedzieli, że nie chcą więcej zemną rozmawiać bo ja nie znam się i naczytałem się bzdur w internecie.
 6. 3 points
  Ja rozumiem, że każdy jest teraz w ciężkiej sytuacji, ale niektóre lamenty tutaj wywołują u mnie śmiech przez łzy. Prawie cały dzień pracuję przy komputerze i co jakiś czas odświeżam sobie GC. Zazwyczaj widzę "brak danych" przy liście zleceń, ale są też momenty, kiedy jest ich ok. 10 i to tych dobrze płatnych z tym, że znikają w kilka minut. Jestem w stanie więc uwierzyć, że ogólnie zleceń jest ponad 200 na dzień, tylko po prostu szybko znikają. Wiem, że wielu osobom moje słowa się nie spodobają, ale to jest początek kryzysu i zamiast narzekać, jakie to życie jest niesprawiedliwe, to lepiej spróbować jak najszybciej dopasować się do nowej rzeczywistości, bo będzie jeszcze gorzej... Też wolałabym, żeby było jak dawniej, też żyję teraz z oszczędności, ale naprawdę szkoda energii na rozpaczanie.
 7. 3 points
  Ogólnie nie ma potrzeby usuwać linków niskiej jakości bo każda ocena tych linków jest subiektywna. Po za tym masz śmieszne ilości linków, które w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na stronę
 8. 3 points
  Nadchodzi koleja aktualizacja. Tym razem będzie kilka ważnych zmian. Przede wszystkim dojdzie galeria zdjęć bezpośrednio we WPisie. Dzięki temu wybieranie zdjęć i ikon do artykułów będzie o wiele łatwiejsze. Oczywiście do galerii można wczytać obrazy z dysku, pixabay lub z urli. Galeria ma podział na kategorie. Dodatkowo zostanie rozszerzona funkcja custom fields o pole typu obraz. Oprócz tego wiele zmian tak by zarządzanie stronami było przyjemniejsze. Aktualizacja będzie dostępna najpóźniej jutro. W kolejce czeka jeszcze wiele pomysłów do zrealizowania. Miedzy innymi podpięcie CPZ czyli CMS pod zaplecze. Na razie można go dodać jako WP.
 9. 2 points
  Jeżeli jednak chcesz pozbyć się linków, to skorzystaj z narzędzia: Google Disavow Tools
 10. 2 points
  Zamiast marnować czas na usuwanie linków, spożytkuj do na zdobycie nowych, mocnych linków. Tak jak wyżej, tak małe ilości linków nie mają praktycznie znaczenia.
 11. 2 points
  Czyli można rozumieć, że w ostatnim czasie liczba zleceń nie zmieniła się, tylko ich nie ma, bo biorą je nowi użytkownicy, którzy z braku laku się zarejestrowali, bo siedzą na chacie. No to fajnie, że żadbaliscie w jakikolwiek sposób o tych copy co piszą dla Was od dawna, dawna. Fajne podejście. Wszyscy piszą, że zleceń nie ma, ale GC napisze, że przecież nie ma problemu, zlecenia są tylko nowi je sobie biorą, a Was stałych współpracowników od dawna, niektórych od lat mamy w du**e. Choć i tak nie chce mi się wierzyć, że liczba zleceń jest cały czas na takim poziomie. To co ile trzeba odświeżać stronę? Co 5 sekund? Jakbyście dbali o stałych copy to byście choć częściowo zablokowali nowe rejestracje.
 12. 2 points
  Naprawdę liczba zleceń nie zmniejszyła się? W tej chwili na stronie jest kilkanaście zleceń od czterech autorów. Jako osoba pisząca na tym portalu regularnie od dwóch lat stwierdzam, że sytuacja jest tragiczna. Do tej pory zarabiałem średnio około 2500 zł, a w mijającym miesiącu udało mi się zarobić zaledwie 1200 zł - mimo że nieustannie odświeżam listę, aby wyłapać co lepsze oferty. Przewiduję, że jak tak dalej pójdzie, to nie będę miał wyjścia i ostatecznie zrezygnuję.
 13. 2 points
 14. 2 points
  Średnio 3 zł za 1000zzs - takie tutaj panują realia. Zlecenie dodają copywriterzy, którzy prowadzą agencje, sprzedając złowione na GC treści po mocno podbitej stawce. Sami chwalą się na grupach tematycznych fb, że nie napisaliby nic za mniej niż 15/20 zł za 1000 zzs.
 15. 2 points
  W tym momencie ma paść sakramentalna fraza "to zależy". Zależy od domeny, miejscówki, typu linków, anchorów i innych czynników.
 16. 2 points
  Na komórkę Automatic Call Recorder wystarczy darmowa wersja najczęsciej. Pozdrawiam Pysio
 17. 2 points
  Dzień dobry, rzeczywiście podaż zleceń spada, a popyt na teksty wzrósł i w naturalny sposób to wpływa na cenę. Chcemy temu zaradzić, to co zrobimy w tym tygodniu to: kampania mailingowa do wszystkich odbiorców tego forum, żeby korzystali z GoodContent (to dobra grupa docelowa, choć większość zamówień to teksty SEO) przygotowaliśmy nowe funkcje dla klientów - czyli możliwość pobierania tekstów w formacie .DOC, a także grupy tekstów jako plik .ZIP i dodatkowo w formacie XML (dokładny opis wrzucę jutro) to oznacza, że dzięki wprowadzeniu kodów do tekstów i plików XML mamy ofertę dla ecommerce (sklepy internetowe) i będzie w najbliższych tygodniach do nich kierowali promocję GoodContent. Paweł Strykowski
 18. 1 point
  Można użyć np. wtyczki Media Cloud https://pl.wordpress.org/plugins/ilab-media-tools/
 19. 1 point
  Nie wiem co to jest Według ciebie wirtualny dysk.... Ale możesz oprogramować np usługę Amazon S3 jako relatywnie tani storydż na pliki .
 20. 1 point
  Jest cos takiego jak PurgeCSS chyba. Ale nie uzywalem. Przerzucilem sie na Grid CSS i zadne frameworki nie sa mi juz do szczescia potrzebne.
 21. 1 point
  Nikt nie pisze i nie puszcza w internet kurs z wartościowa wiedza. Bo kurs nie da się zabezpieczyć, jeden kupi 100 osób poogląda czy przeczyta. Po drugie osoby realnie pozycjonujące nie maja czasu na pisanie kursów, za 100-500 zł. Po trzecie sposoby, triki, metody kiedy staja się publicznie dostępne przestają działać od razu lub bardzo szybko. Po czwarte po co ktoś ma szkolić sobie konkurencje? W top stron 10 szt a chętnych na to miejsce tysiące. Dla tego kursy piszą zazwyczaj teoretycy. Osoby robiące na tym biznes, a nie realnie pozycjonujące komercyjne frazy. Wartościowe indywidualne szkolenia, z wiedzą którą możesz używać w praktyce i przynosząca zyski to 4-5 cyfrowe liczby w złotówkach.
 22. 1 point
  Dokładnie - ja odświeżam stronę, ale nie 24/7. Zleceń już w zasadzie prawie nie ma. Opisywanie seriali za 6,96 zł za 4000 zzs mnie nie interesuje. Szanujmy się
 23. 1 point
  Niestety nie każdy jest w stanie w nocy siedzieć na GC i łapać zlecenia - wiele osób wtedy po prostu śpi... Ja pracuję jak na normalnym etacie, od 8 do 17-18, potem mam jeszcze dom i dzieci do ogarnięcia, nie sposób wieczorami szukać zleceń i pisać. Szczególnie, że wcześniej w ciągu dnia było wystarczająco dużo zleceń. Widać więcej szczęścia mają ci, którzy w obecnych czasach zabierają się do pracy wieczorem.
 24. 1 point
  Spokojnie, bo coś widzę, że zabolało wyluzuj GT możesz zgłosić linki które sugerujesz, by nie były brane pod uwagę przez G, jeżeli to jakiś totalny "shit". Jeżeli znasz metodę na "usunięcie" linków, oprócz dostępu do strony to możesz się nią tu podzielić.
 25. 1 point
  Google Disavow Tools dostanie napadu śmiechu jak zobaczy 12 linków
 26. 1 point
  Chyba coś jest nie tak... u mnie cały czas mieli bazę: https://prnt.sc/rphxsf
 27. 1 point
  Blokada rejestracji to jest jakaś myśl. Przez dłuższy czas nie mogłam dołączyć do grona copywriterów na platformie konkurencyjnej, bo mieli zbyt dużą ilość zarejestrowanych (aktywnych). Dopiero po paru miesiącach otworzyli rejestrację ponownie i wtedy dołączyłam, choć teraz tam także są pustki, jeśli chodzi o zlecenia i nie zdołałam jeszcze dobić do progu wypłaty.
 28. 1 point
  Szczerze to piszę na GC już w zasadzie od jakiegoś czasu tylko zlecenia prywatne. Jednak tak mało ofert, jak teraz to nie widziałam chyba nigdy... Stawki też mizerne
 29. 1 point
  Ja jestem stale online, bo pracuję zawodowo jako copy. Zleceń jest zdecydowanie mniej niż jeszcze miesiąc temu, a co najgorsze - wielu najlepszych zleceniodawców przestało je w ogóle wystawiać. Stawki też znacznie się zmniejszyły. To oczywiście nie jest wina właścicieli portalu, ale sytuacji wymaga drastycznych rozwiązań.
 30. 1 point
  Miało być w sobotę, ale jakoś nie miałem weny Ale będzie już dziś Zrobiłem kilka ciekawych rzeczy (jeszcze przerabiam opcje edycji artykułów, bo obecna forma jest mało funkcjonalna). Tak wygląda galeria zdjęć: Po wypełnieniu: Jest też przeglądarka (ogólnie jest to postawione na ubergallery): Rozbudowany jest też system custom fields, jak widać można sobie grupować dowolnie: Wartość tekstowa - pole obsługujące dowolne wartości tekstowe, w tym np. bezpośrednie URL do zdjęć itd.Obraz - pole, w którym wskazuje się ID pliku z biblioteki mediów. Przy publikacji artykułu z tego pola zostanie najpierw wczytany plik do galerii mediów, po czym w WordPress zostanie wpisany ID pliku z biblioteki mediów. I później przy tworzeniu artykułów łatwo sobie je wybierać: Po wybraniu wygląda to tak (oczywiście można wybrać więcej grup): No i jest jeszcze kilka innych zmian. Ogólnie w najbliższym czasie WPis zostanie mocno ulepszony. Jeśli macie jakieś propozycje, śmiało można pisać tu, na pw czy na mail.
 31. 1 point
  Plus/Plush abonament, mix, na kartę 10 GB za darmo Abonenci z ofertą głosową lub internetową: wyślij SMS o treści 10GB pod numer 80123 lub zadzwoń 601102601 Klienci na Kartę lub MIX: wpisz kod *136*11*010# 20 GB za 10 zł Abonenci z ofertą głosową lub internetową: wyślij SMS o treści EXTRA 20GB pod numer 2601 lub zadzwoń 601102601 Klienci na Kartę lub MIX: wpisz kod *136*11*020#
 32. 1 point
  Ahrefs odpowiada na kursy Moza Wcześniej z tego co patrzę kosztowało około 700$, więc może jest coś ciekawego. Nie trzeba zakładać konta. https://ahrefs.com/academy/blogging-for-business/
 33. 1 point
  Nic dodać, nic ująć. Takie zlecenia królują teraz na GC.
 34. 1 point
  Uważam, ze brniesz w absolutnie niepotrzebne wydatki mam PBNy po 1000+ domen w grupie stojące na jednym dedyku ukryte za CF i całkiem dobrze rankują. Zamiast wydawać kasę niepotrzebne na dedykowane IP, klasy i tak dalej. Dobrze to zaplecze podlinkuj, poblokuj niepotrzebne, szpiegujące boty oprócz Google dobrym skryptem a nie htacces. Inwestuj w kontent.
 35. 1 point
  Bardziej prawdopodobne, ze tygodni.
 36. 1 point
  sporo to np. 700k linków To brzmi jakby to był jeden link side-wide w stopce? A nie linki z różnych artykułów.
 37. 1 point
  @Herkules a myślałem, że wieczorami się odprężę przy jakiejś gierce przez Ciebie zacznę się uczyć bo kilka bardzo ciekawych kursów znalazłem. Dzieki Pozdrawiam Pysio
 38. 1 point
 39. 1 point
  Z reguły programy nagrywające rozmowy telefoniczne nagrywają za pomocą mikrofonu w urządzeniu. Istnieją słuchawki Bluetooth, które mają możliwość nagrywania rozmów.
 40. 1 point
  Nie kumam logiki myślenia TB. Od kilku dni użytkownicy tu zgłaszają, że coś nie funkcjonuje poprawnie, to TB wrzuca posta, że wtyczkę zrobili, ale w ogóle nie odnosi się do tego co piszą użytkownicy. Loguję się na TB, jest informacja, że dostępnych tekstów w wybranych przeze mnie kategoriach jest 63. Wchodzę w zakładkę zleceń i tekstów jest 16.
 41. 1 point
 42. 1 point
  @SzlafRock ale mówisz jako seowiec Zboczony na dodatek Rzeczywistość troszke inaczej reaguje na to ... niby 301 na nową ale brand umiera.
 43. 1 point
  @MaxPan ale po co? z oficjalnego sklepu Google jak najbardziej wystarczy. Możesz wybrać kogo nagrywać kogo nie np wykluczyć żonę włączyć teściową. zapisuje teoretycznie chyba do 20 połączeń w praktyce więcej. Jakość nagrań bardo dobra. nie ma problemu ze zrzuceniem tego na komputer. Pozrawiam Pysio
 44. 1 point
  Nie wiem w czym masz problem. Dostałeś jak na tacy rozwiązanie więc je zastosuj. Tym bardziej, że temat był już miesiąc temu przez Ciebie założony. Jeśli nie dajesz rady to złóż ogłoszenie w odpowiednim dziale i ktoś ci to odpłatnie zrobi.
 45. 1 point
  Nie musisz. Sam nagrywam praktycznie każdą rozmowę przeprowadzoną z Klientem, czasami do celów edukacyjnych, czasami negocjacyjnych. Jeśli nagrywasz rozmowę, w której uczestniczysz obowiązuje Cię jedynie art. 23 k.c, który mówi o naruszaniu dóbr osobistych. Według mojego prawnika nagrywanie rozmowy np. w celach dowodowych nie nosi znamion takiego naruszenia.
 46. 1 point
  Ponieważ nie orientuje się czy platforma zmusza do brania zleceń copywriterów? Jeśli tak to jest problem, a jak nie to tak jak z ogłoszeniami i sprzedaży czegokolwiek... cena kosmiczna nikt nie kupuje i po problemie. Jak nie ma odzewu to zlecający będzie musiał coś z tym zrobić
 47. 1 point
  Ostatnio miałem taki telefon, że prawie padłem ze śmiechu, żałowałem, że tego nie mam nagranego. Ogólnie zadzwonił pewny siebie człowieczek, że on właśnie wpisuje mój sklep do Google, więc wystarczy, że im zapłacę, a oni to samo zrobią z super katalogami. Jak go wyśmiałem to mi zagroził, że jak nie chcę to on usuwa to co już zrobił i że mnie całkiem z Google usunie Końcówka rozmowy wyglądała tak: - to mam Pana usunąć?! - usuwaj Pan - to usuwam! i koniec rozmowy 🤣🤣
 48. 1 point
  Podpinam się pod temat. To ma dzisiaj jakiś sens? Albo inaczej... co ma dzisiaj SENS ? Dzięki
 49. 1 point
  @renegat Jakiś czas linki pozostają w cache, ale długofalowo pozycje mogą spaść.
 50. 1 point
  Google doskonale analizuje historie i cookie kont tych co opinie wystawiają, taka podpowiedź
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy