Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/29/2019 in all areas

 1. 4 points
  Wiele osób startujące z e-commerce zaczynają zupełnie nie od tego. Dużo Polskich i zagranicznych firm hostingowych mają w ofercie zarówno szared, VPS, Dedyki. Migracja to zazwyczaj kwestia od parę minut do parę godzin. W miarę wzrostu odwiedzin i obciążenia można migrować po pakietach szared, przez VPS do dedyka. To nie pojedyncze takie pytania, zamiast zając się sklepem, promocja, optymalizacja ludzie martwią się co będzie kiedy będzie 100k użytkowników na dobę. W 99,99% to nie nastąpi własnie dla tego,że ludzie nie potrafią określić prawidłowo priorytet martwią się czymś co nie ma na początkowym etapie znaczenia. Przy obecnych technologiach migracji ( na przykład migrują cale konta w DA) można zwiększać pakiety, poprzenosić się miedzy serwerami prawie niezauważalnie. Ja zawsze zaczynam od szared. Później oceniam co potrzebuje na etapie końcowym.
 2. 3 points
  Dzień dobry, Algorytm który stworzyliśmy wykrył fałszywe pozytywne opinie na Państwa wizytówce Google Maps. Jest to oczywiste złamanie regulaminu i może skutkować trwałym zablokowaniem wyświetlania wizytówki firmy w Google, jej usunięciem, a także zablokowaniem możliwości założenia innej wizytówki na tym samym adresie. Chcemy wyjść Państwu na przeciw i proponujemy wyjście z kłopotów - 1. Obniżenie opinii firm o podobnym profilu działalności w okolicy 15km o (1,5-0,5 gwiazdki - zależy to od ilości opinii danej firmy). 2. Zweryfikowanie wizytówki ręcznie przez pracownika Google Polska. 3. Przyznanie 30 opinii przez Lokalnych Przewodników z oceną w przedziale (4,0 - 5,0) w ciągu nabliższych 6 miesięcy. Brak wizytówki firmy w Google Maps to spadek ilości klientów w niektórych branżach aż o 70% - a działalność przestaje być wiarygodna dla większości klientów. Po dokonaniu płatności odrazu przystępujemy do działania - koszt to 500PLN - płatne kodami paysafecard - kody paysafecard do kupienia są w każdym sklepie sieci Żabka - wystarczy zapytać sprzedawcy. Jeżeli zdecydują się Państwo na przesłanie kodu w ciągu 12h koszt to 300PLN - płatne kodem paysafecard. Po otrzymaniu kodów wysyłamy listem poleconym fakturę na adres Państwa firmy (firma działająca w branży IT, usługi informatyczne) Nie odpowiadamy na wiadomości, nie negocjujemy i nie spotkamy się osobiście. To bardzo przyzwoita i opłacalna oferta. Z pozdrowieniami SizD”
 3. 3 points
 4. 2 points
  Ten kto ma klientów pokroju w/w nie zadaje takich pytań na autor topica
 5. 2 points
  Ale przyłożysz to do klientów pokroju pko, ing czy mediaexpert? bedziesz taki odwazny?
 6. 2 points
  Po stopce widzę, że jesteś copywriterką. Z klientem rozliczasz się za teksty czy za leady i wyniki jakie te teksty generują dla klienta? Żeby SEO działało potrzebna jest współpraca na linii klient - agencja. Sztywne wypisanie fraz w umowie zazwyczaj nie działa i wtedy płaci za to klient
 7. 2 points
  Google takie coś udostępnia? Jest jakiś licznik? Bo chyba coś przegapiłem. Chyba Tobie nie chodzi o różnego rodzaju rankingi prywatnych firm nie mających nic wspólnego z Google? Mogę jutro postawić ładny serwis wymyślić swój wskaźnik domain rate nazwać go MaxRank, MT lub jeszcze jakoś, będzie ładnie, kolorowo zrobię grafiki, wykresy i zapłacę dobremu copy żeby wylał tyle nic nieznaczącego bełkotu, że będzie wyglądać na tekst ekspertki. Zapłacę parę blogerom oni uznają mnie za nowego SEO guru. Uwierzysz? A Ty przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem co ja napisałem. Jeśli dalej nie rozumiesz, ja Ciebie, niestety nie nauczę, bo brak mi czasu i nie widzę w tym sensu. Pozdrawiam serdecznie
 8. 2 points
  Niestety, Ty chyba jesteś z tych użytkowników którzy zamiast sprawdzić przy pomocy testów wierzy w to co pisze Google i "seo blogerzy".Postaw sobie testowe domeny i zalinkuj jedną jak Ty mówisz spamem a inne "dobrymi linkami co kol-wiek to znaczy" . Zadałem pytane a Ty opowiadasz co? Myślisz ja bajek od wyszukiwarek nie czytam? Myślałeś, że nie wiem co to Pingwin? Co ta Twoja odpowiedź miała pokazać? A nic, wyłącznie to, że wierzysz we wszytko co pisze w internecie. Zdradzę Tobie wielką tajemnicę - prawie wszytko co komunikują wyszukiwarki jest po to, żeby tacy jak Ty ( z całym szacunkiem) pozycjonery w to uwierzyli. Uwierzyli i robili to co pośrednio lub bezpośrednio zwiększa ich zyski, nic więcej to tylko biznes. Inne osoby również czytają te komunikaty, co więcej czytają to co jest miedzy wierszami i sprawdzają prostymi lub skomplikowanymi testami. Winniki tych testów nie opowiadają na blogach i nie i nie uszczęśliwiają na sile tych pierwszych, bo po co? Więc wierzysz w to co piszesz, wierz. Ale nie odbieraj mi prawa śmiać się z tego, bo to śmiesznie. p.s zgłaszać do mnie moje posty możesz oczywiście ale nie wiem czy to coś da.
 9. 2 points
  Oczywiście możesz nie czytać art. 17 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa i tym samym "nie świrować" jak sugeruje pawig oraz wypłacić pieniądze. Możesz również przeczytać art. 17 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, jak sugeruję ja i zapoznać się dokładnie z zapisem: oraz samodzielnie orzec, podejmując decyzję, czy umowa o dzieło datowana na okres zwolnienia wraz z rachunkiem oraz wypłatą pieniędzy jest wykonywaniem pracy zarobkowej w okresie pobierania zasiłku chorobowego. Wykonywanie pracy zarobkowej podczas zwolnienia obejmuje zarówno zarabianie pieniędzy na podstawie umowy o pracę, jak i umowy zlecenia, umowy o dzieło i jest bezpośrednią podstawą dla ZUSu do cofnięcia zasiłku i zażądania zwrotu już wypłaconego wraz z odsetkami.
 10. 2 points
  A aktualizacja Pingwin? Przecież Google ignoruje spamerskie linki..
 11. 1 point
  Google oficjalnie potwierdziło aktualizację algorytmu dotyczącego lokalnych wyników wyszukiwania. Google, pisze o wykorzystaniu dopasowań neuronowych (neural matching) - system oparty na sztucznej inteligencji (AI) pomagający w układaniu serpów. Jakie są Wasze obserwacje?;) Na razie widać, że Panoramafirm i PKT mocno oberwały: Ciekawe jak długo i mocno będzie ich ciągnąć w dół. Na prostych stronach wizytówkach, na lokalnych frazach nie widzę póki co większych zawirowań. Na niektóre frazy lokalne, dalej całe top10 dalej "zasyfione" nic nie wnoszącymi na tych frazach, dużymi agregatorami np. https://www.google.com/search?q=księgowa+szczecin&oq=księgowa+szczecin&aqs=chrome..69i57.2671j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8 W te neuronowe dopasowania i AI o których pisze Google, mało wierzę bo póki co w rzeczywistości SEO nie nastąpiła żadna, wielka zmiana.
 12. 1 point
  Tego się nie buduje adresacją tylko linkowaniem wewnetrznym oraz tak jak wspomniał @Mion breadcrumbsami
 13. 1 point
  Dla 50k produktów DC oczywiście problem, bo to wszytko masz ilorazy filtry, produkty powiązane ale da się załatwić odesaparowaniem. Wiele uwąża, że czym wiecej site: tym lepiej i indeksują to czego indeksować nie warto. Jeśli chodzi Craw Budget to uważam, że wiele pozycjonerów przeceniają go wpływ na indeksowanie. Oczywiście kiedy na stronie jest dużo JavaScript wtedy warto zainteresować się technologiami server side rendering jeśli jest problem z indeksacja. Ja uważam, że zła indeksacja w e-commerce to problem złożony a nie wszytko spisywać na Crawl Bugdet.
 14. 1 point
  Podpuszcza, pewnie jest ekspertem i odnalazł prawdę... a teraz się z nami droczy
 15. 1 point
  @Baba Jaga Skoro masz zwolnienie, to jesteś chora i nie pracujesz nigdzie. Możesz mieć DG i umowę o pracę. Gdy bierzesz zwolnienie w pracy (umowa) to z automatu też wykluczasz się z pracy w DG. Gdyby można było robić tak jak mówisz, to wiele osób by "chorowało" w podstawowej pracy i szli na fuchę za kilka razy lepszą kasę. I to oficjalnie. Inaczej, masz pracownika który idzie na L4. U Ciebie nie będzie go 3 tygodnie, Ty musisz mu płacić część wynagrodzenia z umowy o pracę, a ten jak by nigdy nic lata po mieście od rana do wieczora zbijając kasę na swojej DG + leci mu kasa od Ciebie (z Twojej kieszeni) dosłownie ZA NIC. Była byś z takiego faktu zadowolona ?
 16. 1 point
  Mogłeś pracować nawet jako Święty Mikołaj w ZUS na Karaibach, nie obchodzi mnie to, wystarczą mi twoje wypowiedzi. Przepis jest jasny tak samo jak definicja pracy zarobkowej, ja go przytoczyłem, ty ograniczyłeś się do bardzo bogatej odpowiedzi "nie świrujcie", potem ci się "przypomniało", że jest jakiś warunek. Rozumiem chęć wygryzienia konkurencji, ale są pewne granice.
 17. 1 point
  Mam pytanie. Dlaczego usuwasz wpisy z tych katalogów? Te katalogi są postawione na wieloletnich domenach wiec wg mnie mają moc SEO. Po co je usuwasz?
 18. 1 point
  Masz bogate doświadczenia życiowe. Nie chce znać detali.
 19. 1 point
  No i super ... wiem więcej - pracuje mądrzej 🤓
 20. 1 point
 21. 1 point
  Przyłoży do swoich spamerskuch stron bo tylko do tego się nadaje.
 22. 1 point
 23. 1 point
  Od piątku rano było bardzo mało nowych zleceń, dlatego przez ten czas głodni pisania copy napisali wszystko, co było można napisać
 24. 1 point
  No, widać, że się boją. Szkoda psów. Oczywiście można psy takich sztuczek nauczyć, ale w pozytywny sposób, jak Max napisał. Kliker, smakołyki, czas i pies się nauczy z radością, a nie strachem.
 25. 1 point
 26. 1 point
  @Tech World Co to znaczy ignoruje, pomija je? Zakładając że tak jest to móglbyś walić blasty jak popadnie, a google wzięłoby pod uwagę tylko dobre linki, bo przecież spamerskie ignoruje? Żyć nie umierać. Nie jestem ekspertem tylko potrafię czytać i wnioskować, a z tego co czytam ostatnio wynika, że google nie powinno ukarać strony która ma "dobre linki", nawet jak przywalisz jej spamerskich. Najgorsza opcja to mieć same spamerskie, bądź same z anchorami, z jednego skryptu itp. Musi być dywersyfikacja.
 27. 1 point
  CYBER MONDAY w nazwa.pl! Tylko dziś certyfikat nazwaSSL Premium z szyfrowaniem ECDSA P-384 za 1 zł! Skuteczna ochrona danych Twoich klientów. https://www.nazwa.pl/cybermonday/
 28. 1 point
  Nie ryzykowałabym - ZUS ostatnio bardzo sprawdza chorych na zwolnieniach. Teoretycznie zwolnienie lekarskie jest po to, żeby pracownik wrócił w pełni do zdrowia, niezależnie od tego, co mu jest. JA bym nie ryzykowała - zarówno ZUS, jak i pracodawca mają prawo kontrolować, czy stosujesz się do zaleceń lekarskich. I jak udowodnisz, że pisanie tekstów nie męczy Cię na tyle, ze jest niezgodne z ewentualnym zaleceniem, żeby odpoczywać i się nie forsować? Oczywiście możesz powiedzieć, że teksty zostały napisane przed L4, ale :1. niestety są widoczne daty ich realizacji i 2. GD wystawia umowę o dzieło 1-dniową z datą zlecenia wypłaty i o to miałby pretensje ZUS, gdyby Cię nakryli Wpisz swoje pytanie w wujka wyszukiwarkę - ja w ten sposób łatwo znalazłam wyjaśnienia sprawy, ale linku nie podam, bo nie wiem, jak by to zostało potraktowane przez niniejsze forum. Ja prywatnei bym nie ryzykowała
 29. 1 point
  Przerzucę to w całości na przeglądarkę, powinno być wtedy lepiej. UWAGA, do kilku dni dojdzie około 1200 adresów do premium, będzie postawione na kilkudziesięciu IP.
 30. 1 point
  Mangools - zestaw kilku ciekawych narzędzi SEO: - KWFinder - SERPChecker - SERPWatcher - LinkMiner - SiteProfiler Z okacji Black Friday 25% LIFETIME discount! Nie potrzeba żadnego kodu, ceny są już obniżone. Można też skorzystać z opcji darmowego 10-dniowego testu. Szczegóły co do konkretnych pakietów na stronie mangools.com (ref), mangools.com (czysty link) Moim zdaniem warto się zarejestrować i chociaż potestować, to całkiem niezłe i szybkie narzędzia.
 31. 1 point
  RABAT: 35% w seo-stat.pl Przy składaniu zamówienia należy podać kod: 9F0EA339-96B4-40E2-9D19-691AD104662F Kod rabatowy działa tylko 29 i 30 listopada.
 32. 1 point
  świetne narzędzie do budowania stron internetowych w tym Landing Page ( gotowe szablony do wyboru ) - Divi bulider - ( według mnie najlepszy bulider ) wtyczka z mnóstwem wbudowanych modułów do tworzenia bardzo szybkich stron, również Landing Page - stworzenie strony zajmuje chwilę o ile mamy przygotowane treści, modyfikacja i zmiana wyglądu zajmuje chwilę, - DIVI all in one theme - zestaw szablonów gotowych do instalacji do Wordpressa - ( ponad 100 szablonów ) - Extra magazine themes - szablon portalowy - Bloom - zaawansowana wtyczka do zbierania maili ( newsletter) - Monarch - zaawansowana wtyczka do social media Kupując wersje lifetime mamy nielimitowaną wersje instalacji oraz aktualizacji - Aktualnie jest promocja -25% - 187$ link do promocji z ref elegantthemes.com lub bez ref elegantthemes.com
 33. 1 point
  Generatory contentu: Kontent Machine za 127$ https://kontentmachine.com/km-blackfriday/ SCM 50% ceny z kodem 50OFF (nie dotyczy licencji dożywotniej) https://seocontentmachine.com
 34. 1 point
  Zakładam, ze to te słabsze Kimsufi bo o nich pytałeś w PW, wiec pracuj na ok 15 watkach. Proxy z buyproxies wklejasz z lewa z prawa zaznaczasz "Wykorzystywać proxy', Wykorzystywać proxy do post-get zapytań. Testować proxy można po wklejeniu przyciskiem obok (taki talerz podobny do anteny satelitarnej). Zmieniać ustawienia w testowaniu wciśnij trybiki w tym samym miejscu. Proxy dodajesz standardowo proxy:port:login:hasło
 35. 1 point
  Na takie pytania odpowiedzi należy szukać na przykład w tym miejscu https://forum.rootnode.pl/
 36. 1 point
  30 linków z 30 - stu prywatnych stron z tekstami pisanymi przez nas lub dostarczonymi przez Ciebie. Na Black Friday i Cyber Monday obniżamy ceny na linki z naszych prywatnych stron blogowych. Kolejna taka obniżka dopiero za rok. Piątek, Sobota - 40% Niedziela, Poniedziałek - 30% STANDARDOWY cennik - rabat naliczany od poniższych cen. *ceny netto aby otrzymać rabat powołaj się na niego przy składaniu zamówienia. Zamówienie możesz złożyć poprzez - kontakt [małpka] picabela.pl - wiadomość prywatną - formularz ze strony http://lb.picabela.pl/linki-z-blogow/ Szczegóły oferty na http://lb.picabela.pl/linki-z-blogow/ lub
 37. 1 point
  W ramach Black Friday i Cyber Monday, od dzisiaj (29 listopada) do poniedziałku (2 grudnia 2019 r.) włącznie obowiązuje promocja -40% na następujące materiały edukacyjne (podane ceny zawierają podatek VAT): kurs pozycjonowania dla początkujących - cena: 180 zł 108 zł kurs pozycjonowania dla średnio zaawansowanych - cena: 220 zł 132 zł pakiet kursów SEO - cena: 270 zł 162 zł szkolenie "Zarabiaj na audytach SEO" - cena: 345 zł 207 zł "SEO case study" - cena: 97 zł 58 zł Słownik pojęć SEO (ang<->pl) - cena: 8 zł 5 zł Kursy można zamówić na stronie https://www.lexy.com.pl/blog/sklep
 38. 1 point
  32 Wizytówki NAP 70% taniej tylko dzisiaj w BlackFriday: https://dodawarka.i4a.pl/?typ=pakiet&id=32-wizytowki-nap-z-linkami 30 zł netto zamiast 100 zł (wcześniej była aktywna inna promocja 40%).
 39. 1 point
  Ruszamy z promocją, jaka zdarza się raz w roku! Mamy 50% zniżki na nowe licencje i dodatkowe miesiące w gratisie dla użytkowników premium (promocja dostępna bezpośrednio w przedłużeniu). Nie przegapcie Czysty link: https://clusteric.com/pl/clusteric-black-friday-cyber-monday-audyt-seo/ Jeśli macie pytania - zapraszamy: contact@clusteric.com Jesteśmy też dostępni na chacie na stronie. Promocja jest aktywna od dziś do końca Cyber Monday (02.12.). Ceny licencji zostały obniżone o 50%, licencje kosztują odpowiednio: - AGENCJA: 714.5zł (było: 1429zł) - KONSULTANT: 329.5zł (było: 659zł) - WŁASNY BIZNES: 179.5zł (było: 359zł) Sprzedaż będzie realizowana przez: NanoMedia Damian Kiełbasa (NIP: 9222828810)
 40. 1 point
  50% tańsze konta hostingowe i VPN promocja na 300 pierwszych kont Link: https://www.mydevil.net/oferta.html Dodatkowo z kodem lub REFem można obniżyć cenę o 20%: 9U6X4C136M Ref link: http://www.mydevil.net/pp/9U6X4C136M
 41. 1 point
  50% rabatu na wszystkie licencje oprogramowania do zarządzania przekierowaniami 301lite. Regulamin: 1. promocja dotyczy aktualnych oraz nowych klientów 2. oferta obowiązuje do 2.12 do godziny 23:59 3. rabatem objęte są wszystkie licencje 4. zamówienie należy składać poprzez e-mail: biuro(at)301lite.com 50% rabatu na wszystkie licencje 301lite
 42. 1 point
  Myślę, że nie jeden się mocno przeliczył. Mam jedną taką domenę gdzie ktoś chyba wpadł na taki pomysł żeby zaszkodzić. W ostatecznym rozrachunku chyba mi pomógł
 43. 1 point
  Warto dodać że dla nowych kont klientów appsumo.com dodaje jeszcze 10% rabatu dodatkowo
 44. 1 point
  ok, dzięki, problem rozwiązany. Występował w przypadku, gdy na białej liście znajdował się jeden jedyny adres.
 45. 1 point
  Ja bym zrobił to skryptem, wystarczy wrzucić na dowolną domenę: <?php for ($x=0;$x<100000;$x++) { echo "<a href='http://mojalinkowana.pl' rel=dofollow>Super Anchor</a><br>"; } ?> 100k linków gotowe. Można dowolnie zmieniać niemal wszystkie parametry
 46. 1 point
  Nie wnikam po co Ci to. Ale jeśli chcesz taką akcję wykonać jednorazowo, to szkoda kasy na xRumera, serwer, proxy tid. + szkoda Twojego czasu zanim to wszystko ogarniesz. Kup sobie za kilka $ blasty na fiverr.com . Najszybciej, najtaniej (jeśli to jednorazowa akcja).
 47. 1 point
 48. 1 point
  Rok temu też w czerwcu przeprowadzaliśmy testy z rożnymi typami SMS, do tego rozmawialiśmy z operatorami sieci komórkowej i do takich wzniosów doszliśmy i to usłyszeliśmy. Wiedza kosztuje, więc nie oczekuj wszystkiego NA TACY. Wystarczająco merytoryczna odpowiedź ?
 49. 0 points
  Bauer Media kupił kolejną dużą agencję SEO, tym razem Grupę Tense https://www.facebook.com/groups/496083163758299/permalink/3011621012204489/
 50. 0 points
  Dokładnie o to mi chodziło, gdy pisałem że Google radzi sobie z takimi działaniami. Że nie powinien ukarać strony za to, że ktoś dowali jej spamerskimi linkami. A Ty MaxPan jak na moderatora troszkę niemiło się zachowujesz wyśmiewając użytkowników forum. Jeśli się mylę, powiedz mi co powiedziałem źle i przedstaw swoje stanowisko, zamiast szyderczo się nabijać bez żadnej merytorycznej wypowiedzi?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy