Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 12.03.2019 we wszystkich miejscach

 1. 3 punkty
  Sory Małgosia, ale Ty tylko narzekasz, odkąd Cię tu kojarzę i wbrew temu co piszesz, to tak, marudzicie również na same oceny, że zaniżają Wam średnią i mało zarabiacie przez to, a zarząd nie chce respektować żądań o anulowanie oceny 5. A to, że teksty za długie, a to, że gość wrzuca (zgodnie z zapotrzebowaniem i zgodnie z rodzajem tekstów) pojedyncze zlecenia na opisy produktów zamiast w paczkach, a to, że nie można rezerwować precli (których i tak nie chcesz pisać, bo są za długie i "nie są preclami"), a teraz, że dostajesz słabe oceny... Jak możesz porównać teksty? Serio nigdy nie czytałaś przykładowych zapleczówek lub innych rodzajów tekstów? Nigdy nie czytałaś żadnych poradników lub przykładowego tekstu na stronie copywritera jakiegoś? I serio żeby porównać czy dobrze piszesz daną kategorię musisz mieć ten sam temat i frazę kluczową? Nie umiesz łączyć pewnych schematów, szukać podobieństw konstrukcyjnych w innej tematyce? Jeśli tak, to jeszcze raz sory, ale serio, ja nie wiem skąd Ty się wzięłaś w tej branży, ale obstawiam, że z przypadku, wpisując w google "jak zarabiać z domu?". Może poczytaj trochę o zasadach optymalizowania treści i seo, to może poprawisz oceny. Naprawdę, czasem warto zacząć od siebie, a nie cały czas narzekać
 2. 2 punkty
  Tak, to wiem, bo po nich i ich podobnych później klienci przychodzą żeby im zrobić jakiś ruch i sprzedaż, bo oni już nie chcą być zajebistą marką tylko chcą zarabiać.
 3. 2 punkty
  Nie zapominajmy o Dominiku! iks de
 4. 2 punkty
  No to teraz się zacznie *bierze popcorn i mości się wygodnie w fotelu*
 5. 2 punkty
  Błagam... ja rozumiem, że jesteś mondry i elokwentny, ale tutaj ludzie pytają się o anchory dla klientów którzy płaca im 300 pln miesięcznie a nie o pozycjonowanie marki na rynku z budżetami 6 cyfrowymi.
 6. 2 punkty
  Tak. PS. Nie spodziewaj się, że ktoś wklei tutaj 500 lokalizacji, z których pozyskuje linki.
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Ja się afiszuję z LGBT. * Zdjęcie zajumane od Kałduna.
 9. 1 punkt
  Możesz sobie robić Seo pod czytnik lub dla niewidzących. Jednak struktura nagłówków ma znaczenie dla Google i użytkowników. Czytając książkę tytuł zawsze masz na początku, śródtytuły w dalszej części w zależności od ważności tekstu. Jak masz jakąś książkę pod ręką to sprawdź.
 10. 1 punkt
  A JavaScript to nie Java Idzie wycieczka do zamku i spotyka rycerza ... Panie rycerzu ładną macie kopię ------> ... To nie kopia, to odginał ....
 11. 1 punkt
  Ważniejsze jest abyś utrzymał strukturę nagłówków H1>H2>H3 i nie mieszał ich kolejności. Pozdrawiam Pysio
 12. 1 punkt
  O to chodzi: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/267542-link-tematyczny-co-to-za-wynalazek?page=3&tab=comments#comment-1581783 Wg powyższego strona to to samo co potral (witryna internetowa). A jednak nie: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Learn/Common_questions/Pages_sites_servers_and_search_engines web page A document which can be displayed in a web browser such as Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Internet Explorer or Edge, or Apple's Safari. These are also often called just "pages." website A collection of web pages which are grouped together and usually connected together in various ways. Often called a "web site" or simply a "site."
 13. 1 punkt
  Dokladnie.nie chodzi o narzekanie ze ktos dal mi 5 czy 4 tylko dlaczego , by moc na przyszlosc to poprawic
 14. 1 punkt
  @EACTIVE Masz na myśli strony czy jednak witryny zapleczowe?
 15. 1 punkt
  Komentarz: https://www.youtube.com/watch?v=EpVgXdRaqPk&feature=youtu.be
 16. 1 punkt
  Być może duża liczba ocen 5 wynika z tego, że klienci zwyczajnie nie zdają sobie sprawy z tego, że może to tak bardzo obniżać stawę, za która pisze copy. I dając 5 robią to z dobrą intencją uważając ten tekst za bardzo dobry i dlatego też nie uzasadniają tego, bo dla nich to ocena pozytywna, a po prostu być może nie zdają sobie sprawy z tego, że dla copy ocena 5 może być oceną negatywną. W sumie gdybym nie był piszącym a tylko klientem to tak właśnie bym myślał i dawałbym 5 będąc przekonany, że copy będzie z tej oceny bardzo zadowolony.
 17. 1 punkt
  Rzeczywiscie 5 niby dobra ocena a ja zastanawiam sie co źle zrobilam że ktos tak mnie ocenil. Ale bez uzasadnienia nie jestem w stanie ewentualnych bledow uniknac w przyszlosci
 18. 1 punkt
  Masz stuprocentową rację. Kilkukrotnie już postulowałem, żeby zmienili progi ocen z półpunktowych na całopunktowe i echo... W przypadku precli łatwo jest dostawać większość 6, ale w przypadku zapleczówek klienci w większości dają 5 "bo tak" i to jest problem, bo spada się na niższy próg wynagrodzenia.
 19. 1 punkt
  Chyba masz rację. Ja mam konto na baidu, mam nawet pobrany specjalny skrypt, który ładuje mapę witryny do baidu. Bo Baidu w ten sposób umożliwia właśnie ładowanie map witryn. Ale i tak, to co wyszukuje baidu na mojej stronie, to jakieś szczątkowe śmieci. Podczas gdy ktoś np. reklamuje moją stronę na chińskim blogu typu sina.com i inne, to wynik jest na baidu od ręki. Ale o ile z baidu jest lipa (choć cały czas próbuję coś walczyć), to nie mogę tego powiedzieć o yandexie. Yandex doskonale indeksuje mi stronkę i ruskojęzyczni wyszukują. Więc jeżeli ktoś ma tłumaczenie na rosyjski, to nie polecam blokować robotów yandexa. Podobnie seznam-a, bing-a czy innych.
 20. 1 punkt
  No ok, super . Dzieki wielkie za pomoc
 21. 1 punkt
  Uważam, że linki tematyczne są lepsze. Niejednokrotnie mówi się to tym ze link powinien być otoczony tematyczną treścią - jeśli mamy całą witrynę tematyczną uważam, że pozwala to na pewniejsze osadzenie linka - treści tematycznej jest bowiem jeszcze więcej niż np. tylko w zdaniu, czy artykule. Owszem w kręgach specjalistów pozycjonowania można spotkać się z dwoma stanowiskami, myślę że warto przetestować to na sobie by mieć 100% pewność. Ponadto portale tematyczne pomagają w budowie rozpoznawalności marki u potencjalnych konsumentów generując tym samym bardziej wartościowy ruch. Pozyskując linki z tematycznych źródeł odsiewamy użytkowników którzy naszą stroną nie będą zainteresowani, łatwiej docieramy do grupy docelowej (oczywiście mam tu na myśli portale tematyczne, jednak z rzeczywistym zainteresowaniem i prawdziwym ruchem, nie ogólnotematyczne strony zapleczowe).
 22. 1 punkt
  To Węgry, znana ze spamu ekipa. Wystarczy filtr dodać oni lecą z domen .icu i globalnych. Mają 10 wariantów sygnatórki zablokować taki spam to prosta sprawa. Nie widzisz, że po Polsku piszą z translatora?
 23. 1 punkt
  Już bardzo dawno nie widziałem banów wyszukiwarki za linki. 1. Wszytko zależy od strony docelowej 2. Linki z niemodyfikowanego GSA mają to do siebie, że mają prawie zerową moc bo ok 10k użytkowników GSA tam dodają linki.
 24. 1 punkt
  Nie ma co szukać uniwersalnego poziomu. Ja bym nie przebijał tego, co jest średnią dla danej frazy w top10. W każdej branży ten poziom może być inny. Tu dokładnie opisałem case (https://www.szymonslowik.pl/linki-kary-anchor-text/) branży, gdzie exacty to nieraz 90% profilu linków, a domeny siedzą stabilnie w topach. Oczywiście sytuacja dość wyjątkowa, ale wystarczająca, aby wykazać, że żadnego uniwersalnego poziomu nie ma.
 25. 1 punkt
  kilka razy miałem przyjemność bycia na głównej na wykopie dało to łącznie 600 wejść (nie wiele), a współczynnik odrzuceń 94,05% Tylko to też kwestia co się trafi, ja np. miałem wrzucone artykuły specjalistyczne z dziedziny rolnictwa, więc nie każdego temat aż tak bardzo interesuje Zapewne gdyby była goła pani byłoby inaczej ...
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00