Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 17.12.2018 we wszystkich miejscach

 1. 7 punktów
  Spokojnych i rodzinnych świąt Wysokich pozycji na pierwszej stronie wyników
 2. 5 punktów
  Także przyłączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego Wesołych i Spokojnych Świąt!
 3. 5 punktów
  Zdrowych, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
 4. 5 punktów
  Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych rodzin!
 5. 5 punktów
  TOP'ów po powrocie ze świąt
 6. 4 punkty
  Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę dużo zdrowia, radości i sukcesów zawodowych wszystkim uczestnikom tego forum i ich rodzinom. Odpoczynku, aby przygotować się na "kolejne zmiany w algorytmie" w nowym 2019 roku.
 7. 4 punkty
  Oby były bardziej dopasowane niż te z podpowiedzi Wysłane z tel za pomocą Tapatalk
 8. 4 punkty
  Wszystkim PiOwcom, zdrowych i spokojnych Świąt, a w Nowym Roku wysokich pozycji i wypłacalnych klientów.
 9. 4 punkty
  Wesołych i rodzinnych świąt wszystkim:) Trochę odpoczynku od komputera, a więcej czasu w gronie rodzinnym;)
 10. 4 punkty
  Po co robić 500 metrów chodnika, skoro można zrobić 5x100? Gdzieś jest logika lub sens, ale nie zawsze musimy o tym wiedzieć
 11. 3 punkty
  Link który winduje stronę linkowaną w wynikach wyszukiwania konkretnej wyszukiwarki.
 12. 3 punkty
  Nie mam szybkiego łącza, ale teraz dopiero, w wigilijny wieczór jest obłożenie i konkretnie muli, więc uwaga jak najbardziej słuszna Byłbym zapomniał: wszystkim tutaj na PiO życzę Wesołych Świąt!
 13. 3 punkty
  Cieszę sie wraz z tobą z okazji utraty dziewictwa. Teraz podnieś poprzeczkę idź na szkolenia do IAB i/lub zrób certyfikat DIMAQ.
 14. 3 punkty
  Nie wiem, kim trzeba być, żeby osobę, która w ciągu kilku lat pisania na Textbookers JEDEN RAZ zgłosiła "5" (mając ku temu powód), nazwać pozbawionym godności BUFONEM. Gratuluję obrażania ludzi i tonu wypowiedzi. Pozdrawiam i życzę Ci wesołych świąt.
 15. 2 punkty
  @Wojciech9929 Obecnie jedyny sposób aby sprawdzić czy dane linki są wartościowe to przetestowanie ich na różne sposoby. Bo w jednym przypadku dane linki mogą kopać, a w innych nie.
 16. 2 punkty
  Z tym CC to też różnie bywa i zależy od licencji, na której został udostępniony utwór. Używając jednych nawet nie trzeba wskazywać autora (bo są domeną publiczną, CC0), a innych nie wolno używać w filmach z monetyzacją, bo są na CC BY-NC (użytek niekomercyjny). Jest jeszcze Share Alike, która w ogóle na YT chyba nie ma za bardzo zastosowania, bo wymusza udostępnianie gotowego utworu pochodnego na tej samej licencji. A wszystkie te licencje nazywają się ogólnie Creative Commons. Tak więc przy korzystaniu z utworów na CC trzeba jeszcze zwrócić uwagę na jakiej konkretnie jest on licencji.
 17. 2 punkty
  Jak się ustawi odpowiednią stawkę za tekst np.4-5zł za precla 1000znaków to jest "rozchwytywany" w 5 minut (e-mail że zlecenie wykonane zazwyczaj jest w ciągu 1-2h że teksty gotowe - zależy od ilości tekstów do napisania w zleceniu, od tego jak szybko antyplagiat je przemieli czy nawet pory dnia) Więc wszystko zależy od stawki, a do tego nie potrzeba 12k copy, bo nie ma aż tylu zleceń, te dobre szybko schodzą, a te z beznadziejnymi stawkami wiszą. Piszę od strony zleceniodawcy. Nieformalny podział na teksty: precle, zaplecze, specjalistyczne też można powiedzieć, że jest:
 18. 2 punkty
  Jeżeli Google tak uznało to miało podstawy. Na dole masz coś o 30 dniach. Nie znajac kanału niewiele można więcej Ci podpowiedzieć. Z reguły Adsense się nie myli a za kanały youtubowe ostatnio się wzięto dośc ostro
 19. 2 punkty
 20. 2 punkty
  Dawno nie gościłam na forum i nie pisałam dla TB, ale to co zobaczyłam po prostu mnie poraziło. Precel na 6000 zzs za 8 zł (minus marża, podatek) to praca jak w Chinach za miskę ryżu. Żadna poważna firma pozycjonująca nie opiera się na preclach, bo Google już tego nie trawi, stawia przede wszystkim na content marketing. Wniosek prosty - kto zleca takie precle jest albo ignorantem w pozycjonowaniu albo szuka naiwnych niewolników. Szkoda tylko, że takie działania wspierane są przez TB.
 21. 2 punkty
  Pierwszy raz od 14 lat wybrałem się na szkolenie SEO Subiektywna opinia o SEO Tour Grzegorza Strzelca https://www.jarida.pl/seo-tour-grzegorz-strzelec-moja-opinia/
 22. 2 punkty
 23. 2 punkty
  Też bym szedł w nazwę firmy, a nie w upychanie fraz kluczowych. Domena regionalna też jest ok
 24. 2 punkty
  te co przetrwały to już są wartościowe portale
 25. 2 punkty
  @dudekm Dzięki za informację, na pewno zostaną dodane większe pakiety które będą bardziej atrakcyjne cenowo. w wpseo jest napisane że udostępniają tylko IP klasy C u nas jest zmienna A B C i D (obecnie IP nie jest za wiele wiemy o tym) Tak jak @kook zauważył Wpseo.pl chyba nie działa sam próbowałem założyć tam konto i nic się nie da zrobić, ciągle błąd. Będziemy starali się dopasować ofertę do potrzeb rynku dlatego ważna dla nas jest każda opinia, nie tworzymy przecież softu dla siebie a dla Was. Oferta jest obecnie we wczesnej fazie i na pewno sporo jej brakuje do produktu "idealnego" ale będziemy dążyć do tego aby stworzyć coś więcej niż tylko kolejny seo hosting. Co do dostępu przez FTP to jak najbardziej możemy wprowadzić coś takiego jeśli będzie więcej osób zainteresowana taką opcja.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00