Skocz do zawartości

Submit URL Google - Nie działa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

czy submit url został całkowicie wyłączony?  -> https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url

 

Przed chwilą otrzymałem komunikat o następującej treści:

 

Aby przesłać URL do indeksu Google, prześlij mapę witryny lub użyj naszego nowego Narzędzia do sprawdzania adresów URL.

 

https://imgur.com/Arddn2C

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, s_matysik napisał:

Od dawna już indeksowało po długim czasie lub w ogóle, tak więc nie dziala od dawna, teraz tylko usunięto sam formularz

też tak myślę. Testowałem na własnych domenach i przez GSC działało od razu prawie, a przez stronę chyba wcale. Generalnie żadna strata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem...   https://search.google.com/test/mobile-friendly?hl=pl   

 

1. Przeprowadzasz test na urządzenia mobilne i po teście masz opcję dodaj do indeksu google. Zazwyczaj zgłoszone linki pojawiają się w przeciągu kilku sekund do kilkunastu minut... 

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, usunięte na stałe. Jeszcze kilka innych rzeczy zniknie z GSC 

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna tajemna wiedza. Przypominam sobie że John Mu mówił o zmianach w gsc.

To samo tyczy się odpytywania wyszukiwarki jak i darmowych narzędzi.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2018 o 09:15, Takitam napisał:

Przeprowadzasz test na urządzenia mobilne i po teście masz opcję dodaj do indeksu google.

No właśnie już tego nie ma. Było kilka miejsc, w których Google wyświetlało formularz, ale w tej chwili pozostał jedynie w Search Console. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj chciałam dodać kilka linków i niestety Google ucięło ten prosty sposób.  :/

Czy pojawił się jakiś zamiennik (darmowy i taki gdzie można od czasu do czasu dodawać linki nie do moich stron) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GSC nie będzie takiej możliwości. POza GSC jest całe multum indexerów - płatnych oczywiscie :)

 

Dzięki Google SEO staje się coraz droższe :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się będę decydowała na indexera, ale poszukuje takiego w którym pakiet zakupionych linków nie będzie wygasał, a dodawanie ich powinno następować poprzez prosty panel. Niestety z tych które przeglądałam, to pakiety zazwyczaj wygasały po miesiącu lub dodawanie linków następowało poprzez wysłanie pliku tekstowego z linkami.

Jakiś szczególny indexer będzie miał interesujące mnie opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności